Amerika Dil Okulları

Özgürlükler Ülkesini Keşfedin

Amerika Dil Okulları
Amerika Dil Okulları

Amerika Dil Okulları

Amerika’yı İngilizce öğrenerek keşfedin! Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan Amerika Birleşik Devletleri, doğuda Atlas Okyanusu’ndan batıda Büyük Okyanus’a kadarki coğrafi alanı kaplamaktadır. Kuzeyinde Kanada, güneyinde Meksika körfeziyle çevrilmiş olan Amerika, Amerika kıtasında yer almaktadır ve dünyanın en büyük ülkelerinden biridir. Amerika 50 eyalet ve bir federal bölgeden oluşmaktadır. Washington DC Amerika’nın tek federal bölgesidir. Alaska eyaleti ise eyaletler arasında başka devlet bulunan ayrı bir Amerika toprağıdır. Alaska eyaleti Amerika’nın toprak bakımından en büyük eyaletidir. Teksas ise Amerika’daki en büyük ikinci eyalettir.

Amerika’da yaşam doğu ve batı sahillerinde yoğunlaşmıştır. Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler de en çok doğu ve batı yakasındaki büyük şehirleri tercih etmektedir. Doğu kısmında New York, Boston, Miami; batı tarafında ise San Francisco, Los Angeles, San Diego Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerdendir. Amerika’nın coğrafi büyüklüğü nedeniyle doğu ve batı yakası arasındaki mesafe oldukça fazladır. Amerika, dünyanın en büyük ve en modern ulaşım ağına sahip ülkelerden biridir. Kara, hava ve demiryolu ulaşımının çok gelişmiş olduğu Amerika’da nehirler üzerinden de ulaşım yapılmaktadır.

 • Amerika’da İngilizce dil eğitimi

  Amerika’nın resmi bir dili olmamakla birlikte ülkede en çok konuşulan dil İngilizcedir. İspanyolca en çok konuşulan ikinci dildir. Amerika yurtdışında İngilizce öğrenmek için tercih edilen en popüler ülkelerden biridir.

  Amerika’da dil okulları genel İngilizce, sınav hazırlık (TOEFL, SAT, GMAT), yaz okulları, İş İngilizcesi, tatil İngilizcesi kursları verilmektedir. Amerika’da hemen her şehirde İngilizce dil okulu bulmak mümkündür.

  Her ihtiyaca uygun İngilizce kurslarının bulunduğu Amerika’da dil okullarında öğrenciler ilk ders günü seviye tespit sınavına alınarak seviyelerine göre en uygun kura yerleştirilmektedirler. Amerika dil okullarında kurslara kayıt aşamasında herhangi bir İngilizce dil seviyesi koşulu aranmamaktadır. Amerika dil okullarında her seviyede İngilizce bilgisi olan öğrenciler için kurslar her pazartesi günü, başlangıç seviyesinde öğrenciler için ise her ayın ilk pazartesi günü başlamaktadır.

  Amerika’da dil okulları, İngilizce eğitimini staj ile birleştirmek isteyen öğrenciler için Amerika’da staj yerleştirmesini içeren programlar sunmaktadır. Amerika’daki İngilizce dil eğitimi sonrası staj programlarında öğrenciler dört hafta iş İngilizcesi eğitimi aldıktan sonra dört ile sekiz hafta arasında meslekleri üzerine stajlara yerleştirilmektedir. Amerika’da dil okullarında verilen staj programlarına katılmak isteyen öğrencilerin en az orta üstü seviyede İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

  Amerika dil okullarında tüm öğrencilerin İngilizce dil kurslarına başlamadan önce yurtdışı seyahat sigortalarını yaptırmış olmaları gerekmektedir. Sigorta poliçesi olmayan öğrencilerin derslere katılmasına izin verilmemektedir.

  Yurtdışında İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilerin büyük çoğunluğu Amerika’da İngilizce dil okullarını tercih etmektedir. Kaliteli eğitim ve yaşam imkanlarının sunulduğu Amerika’da İngilizce öğrenmek, sadece yabancı dil öğrenmek için değil yurtdışı eğitim ve yaşam tecrübesi kazanmak için de büyük bir ayrıcalıktır. Amerika’da dil okullarına 1 hafta ile 52 hafta arası kayıt olmak mümkündür. Özellikle Amerika’da uzun dönem İngilizce dil eğitimi alacak öğrenciler için 24 hafta ve üzeri kayıtlara özel indirimler verilmektedir. Amerika dil okulu ücretleri seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik göstermektedir.

  Amerika’da dil eğitimi hem özel dil okullarında hem de üniversite ve kolejlerin kendi bünyelerinde dil hazırlık bölümlerinde verilmektedir. Amerika’da dil okulunda İngilizce öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği şehirler arasında New York, Boston, Los Angeles, Miami, San Diego, San Francisco ve Chicago bulunmaktadır. Amerika dil okullarında İngilizce öğrenmek isteyenlerin en popüler tercihlerinden olan bu şehirler aynı zamanda dünyanın popüler turistik şehirleri arasındadır. Bu şehirlerin yanında hemen hemen tüm büyük şehirlerde İngilizce dil eğitimi veren bir dil okulu bulmak mümkündür.

 • Amerika Dil Okulları - New York’da İngilizce dil okulları

  New York şehri, Amerika’nın orta Atlantik ve kuzeydoğu bölgesinde bulunan New York eyaletinde yer almaktadır. Manhattan, Bronx, Queens, Brooklyn ve Staten olmak üzere beş adadan oluşan New York’da en önemli ada şehrin merkezi olan Manhattan’dır.

  Amerika’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan New York, ticaret, sanat, teknoloji, medya, eğlence ve eğitim alanında Amerika ekonomisine yaptığı büyük katkılar nedeniyle “küresel kent” olarak anılmaktadır. Birleşmiş Miletler (BM) genel merkezinin bulunduğu New York şehri dünyanın kültür başkenti olarak da tanımlanmaktadır. Dünyanın en büyük doğal limanlarından biri üzerine kurulmuş olan New York şehri gökdelenleri, caddeleri, hareketli yaşamı, alışveriş merkezleri, tarihi, kültürü ve eğlence merkezleriyle her dönem turist çekecek birçok güzel ve ilginç merkezlerin bulunduğu bir şehirdir. Özgürlük heykeli, Empire State Binası, Central Park, Times Meydanı, Modern Sanat Müzesi ve Modern Tarih Müzeleri Los Angeles’in en önemli yerleri arasında bulunmaktadır.

  New York şehrinde finansın merkezi Wall Street caddesinde, tiyatrolar ve müzikaller ise Broadway caddesinde bulunmaktadır. New York dünyanın en çok yolcu taşıyan havaalanı olan John F. Kennedy uluslararası havaalanına sahiptir. Ülkemizden New York’a günce bir kaç direkt uçuş bulunmaktadır.

  Dünyada en çok göç alan şehirlerden biri olan New York’da yaşayanların büyük bölümü Amerika dışında doğmuştur. Amerika’da dil okulunda İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biri olan New York her yıl binlerce yabancı öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. New York’da İngilizce dil okulları öğrencilerine çeşitli aktiviteler eşliğinde İngilizce dil eğitimleri vermektedir. Eşsiz bir şehir keyfi deneyimi fırsatı sunan New York’da öğrenciler İngilizceyi çok kısa bir sürede iletişim dili olarak kullanabilecek bereciye sahip olmaktadır.

  Amerika dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir şehir olan New York’da İngilizce dil okulları her yaşta öğrenciye ve her seviyede İngilizce bilgisi olan öğrencilere uygun çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Genel İngilizce kurslarından akademik ve uzun dönem kurslara kadar farklı amaçlara uygun birçok kurs seçeneğinin bulunduğu İngilizce dil okullarında öğrencilere istedikleri alanlara yönelik yoğun ders programları eşliğinde dersler verilmektedir. Amerika dil okulu ücretleri seçilecek haftalık ders saatine göre değişkenlik göstermektedir.

 • Amerika Dil Okulları - Boston’da İngilizce dil eğitimi

  Amerika Birleşik Devletlerinin Massachuaetts eyaletinin başkenti ve en büyük şehri olan Boston, Amerika’da dil eğitimi, sağlık, teknoloji ve endüstri merkezidir. Dünyaca ünlü eğitim kurumlarından olan Harvard, MIT ve Boston üniversitelerinin bulunduğu Boston, üniversiteler şehri olarak da anılmaktadır.

  Amerika’da ilk ilkokulun ve ilk kütüphanenin kurulduğu şehir olan Boston kültürel açıdan da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Onlarca tarihi bölgenin bulunduğu Boston Amerika’nın en çok ziyaret edilen şehridir. Boston’da tarihi bir yolculuğa çıkmak isteyenler için ideal bir tur olan Freedom Trail ile şehrin keşfini tarih sahnesinden başlayarak yapma fırsatı bulunmaktadır.

  Amerika dil okullarında İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği şehirlerden biri olan Boston, kaliteli ve modern eğitim veren çok sayıda İngilizce dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Her seviyede İngilizce bilgisi olanlara yönelik kursların verildiği İngilizce dil okullarında genel İngilizceden profesyonel İngilizce kurslarına kadar birçok program seçeneği bulmak mümkündür. Haftalık ders saatine göre farklılık gösteren yoğun ve süper yoğun İngilizce kursları mevcuttur.

  Amerika’da İngilizce dil kursu sayısı fazla olduğu Boston’da öğrenciler şehrin kozmopolit yapısı ve hareketli atmosferi sayesinde keyifli bir yurt dışı dil eğitim deneyimi yaşamaktadırlar. Amerika’da İngilizce dil kursunda önemli bir şehir olan Boston’ı tercih eden öğrenciler İngilizceyi Amerika’nın tarihi eşliğinde öğrenme fırsatı yakalamaktadırlar.

 • Amerika Dil Okulları - Chicago ‘da İngilizce dil okulları

  Chicago, İllinois eyaletinde Michigan Gölü’nün güneybatı kıyısında yer almaktadır. 1885 yılında ilk gökdelenin inşa edildiği şehir olarak tarike geçen Chicago, ünlü Sears Kulesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Chicago gökdeleni ve rengarenk sokakları, parkları, bahçeleri ve mimarisi ile her mevsim binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır.

  Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük 3. şehri olan Chicago’da genelde rüzgarlı ve yağışlı bir hava hakimdir. Chicago farklı ulus ve kültürlerin yaşadığı kozmopolit bir yapıya sahiptir. Şehri dünya çapında ünlü kılan en önemli unsurlardan biri de basketboldur. NBA’de mücadele veren Chicago Bulls, tüm dünyada taraftarı olan, dünyanın en iyi basketbol takımlarından biridir. Sanat, kültür ve spor alanlarında ön planda olan Chicago sokak sanatları bakımından da zengin bir şehirdir. Şehrin hemen her yerinde farklı ve etkileyici sanat eserine rastlamak mümkündür. Chicago’da Museum Campus olarak adlandıran bölgede çok sayıda müze yer almaktadır. Chicago’nun en önemli olanı The Art Institute of Chicago’dur.

  Art Institute of Chicago, Shedel Akvaryumu, Willis Kulesi, Grant Park, Adler Planetoryumu, Jay Pritzker Pavyonu, Soldier Field ve United Center Chicago’da gezilecek önemli yerler arasında yer almaktadır.

  Sanatsal merkezleri ve müzeleri ile her yıl binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Chicago, eğitim alanında da her yıl binlerce öğrenci tarafından tercih edilen popüler bir şehirdir. Amerika’da dil okulunda İngilizce öğrenmek isteyenlere yönelik kaliteli eğitim veren İngilizce dil okullarının yoğun olduğu Chicago’da her seviyeye uygun program bulmak mümkündür.

  Chicago İngilizce dil okullarında genel İngilizce kursu, iş İngilizcesi, sınavlara hazırlık İngilizce kursu ve akademik İngilizce kursu başta olmak üzere çok sayıda farklı amaçlara uygun programlar bulunmaktadır. Chicago ‘da İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler şehrin çok kültürlü yapısı ve hareketli yaşamı eşsiz bir yurt dışı dil eğitim deneyimi yaşamaktadırlar.

 • Amerika Dil Okulları - Los Angeles’da İngilizce dil okulları

  Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri’nde Kaliforniya eyaletinin en büyük nüfusa sahip olan şehridir. New York şehrinden sonra Amerika’nın ikinci büyük şehri olan Los Angeles, Büyük Okyanus’un doğu kıyısında güney Kaliforniya’da yer almaktadır.

  Los Angeles şehri, geniş bulvarları, uzun sahilleri ve yaşamın her rengini barındıran bir merkezdir. Los Angeles’da her gün onlarca ülkeden farklı kültürlerle karşılaşmak mümkündür. Kaliforniya eyaletinde geniş bir coğrafi alanı kaplayan Los Angeles, Amerika’nın en hareketli metropollerindendir. Hollywood sinema film endüstrisinin yerleşim merkezi olan Los Angeles’da Amerika’nın en eski film ve sinema okulu bulunmaktadır. Amerika’nın ünlü yüzlerinin yaşadığı şehir olan Los Angeles, eğlence, kültür, spor ve daha birçok farklı aktivite için ideal bir merkezdir. Dünyaca ünlü Universal stüdyolarının bulunduğu Universal City, ilk Oscar ödüllerinin verildiği Roosevelt Oteli, Amerika’nın en büyük ikinci hükümet binası olan Civic Center, tarihi El Pueblo parkı, dünyanın en önemli parklarından biri olan Disneyland ve şehrin simgesi olan Bevery Hill Los Angeles’da gezilmesi gereken en önemli yerler arasında yer almaktadır.

  Los Angeles, hava sıcaklıklarının aşırı sıcak veya soğuk olmaması sayesinde yılın her ayı Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir şehirdir. Yoğun bir nüfusa ev sahipliği yapan Los Angeles, sanat ve kültür alanında olduğu kadar eğitim alanında öncü şehirler arasında yer almaktadır. Farklı millet ve kültürlerin buluşma noktası konumundaki Los Angeles’da İngilizce dil okulları sayısında diğer şehirlere göre oldukça fazladır. Yetişkin ve genç öğrencilere yönelik birçok kurs seçeneğinin bulunduğu İngilizce dil okullarında öğrenciler amaçlarına en uygun İngilizce eğitim programını kolaylıkla bulabilmektedir. İngilizce dil eğitimi için batı Amerika’nın en ideal merkezi olan Los Angeles’da öğrenciler çeşitli aktiviteler eşliğinde İngilizceyi çok kısa bir sürede iletişim dili olarak rahatlıkla kullanabilme becerisine sahip olmaktadır. Yılın her dönemi hareketli ve canlı bir şehir olan Los Angeles’da İngilizce pratik yapabilme alanın oldukça geniştir. Genel İngilizce kurslarından akademik ve sınavlara hazırlık kurslarına kadar çeşitli amaçlara uygun programların bulunduğu Los Angeles’da İngilizce öğrenmek oldukça keyifli olacaktır.

  Los Angeles’a ülkemizden direkt uçuş ile ulaşmak mümkündür. Los Angeles sadece İngilizce eğitim almak isteyenler için değil aynı zamanda Amerika’da kısa veya uzun süreli sertifika programlarına katılmak isteyenler içinde ideal bir şehridir. Los Angeles’de özel dil okullarında veya bir çok üniversite ve kolej kampüsünde İngilizce dil eğitimi almak mümkündür.

 • Amerika Dil Okulları - San Diego’da İngilizce dil okulları

  Amerika’nın sekizinci büyük şehri olan San Diego, aynı zamanda Kalifornia eyaletinin en büyük ikinci şehridir. Kalifornia’nın güneyinde yer alan San Diego Pasifik okyanusu kıyısında Meksika sınırında bulunmaktadır. Gaslamp Quarter, Eski Kent (Old Town), La Jolla, Balboa Park, San Diego hayvanat bahçesi, Sea World ve Pasifik plajı San Diego’da gezilmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

  San Diego yaz ve kış mevsimlerinde havaların aşırı sıcak ve soğuk olmaması nedeniyle yılın her ayı ziyaret edilebilmektedir. Yaz aylarında kumsalların ve kıyı boyunca uzanan eşsiz plajları ve okyanus manzarasıyla San Diego harika bir tatil keyfinin yaşanabileceği bir şehirdir.

  San Diego, müzeleri, tatil merkezleri ve gece hayatıyla hem sakin hem hareketli bir yaşamın birlikte devam ettiği bir şehirdir. San Diego, Amerika’da dil okulunda İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal adreslerden biridir. Kaliteli eğitim veren çok sayıda İngilizce okulunun bulunduğu San Diego’da genel İngilizce kursundan akademik ve mesleki İngilizce kurslarına kadar birçok farklı kurs programı bulunmaktadır.

  San Diego’da İngilizce dil okulları İngilizce dil eğitimini San Diego’nun turistik mekanlarına yapılan çeşitli gezilerle desteklemektedir. Farklı ve ilginç birçok aktivite ve spor olanağının bulunduğu San Diego’da hemen her gün yapılacak birçok eğlenceli aktivite bulunmaktadır.

 • Amerika Dil Okulları - San Francisco’da İngilizce dil okulları

  ABD’nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer alan San Francisco, San Francisco körfezi bölgesinin kültürel ve finansal açıdan önemli bir merkezidir. San Francisco yarımadasının kuzeyinde kurulmuş olan şehir batısında Büyük Okyanus, kuzey ve doğusunda San Francisco Körfezi ile çevrilidir. Kaliforniya eyaletinin 4. büyük şehri olan San Francisco, dağlık alanları, Victoria dönemi mimarisi ve kültürel çeşitliliği ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir.

  San Francisco’da Fisherman’s Wharf, Golden Gate Park, Chinatown, Golden Gate Köprüsü, Alcatraz Adası ve San Francisco Cable Car System görülmesi gereken yerler arasındadır. Golden Gate köprüsü San Francisco ‘nun simgesi olan bir köprüdür.

  San Francisco, Amerika’da dil eğitimi almak isteyenler için Kalifornia eyaletinde en çok tercih edilen şehirlerden biri olup, çok sayıda İngilizce dil okulu ve İngilizce kurslarına ev sahipliği yapmaktadır. İngilizce dil okullarının verdiği kaliteli ve etkili eğitimle her yıl binlerce yabancı öğrenci şehre gelmektedir. Konaklama ve ulaşım konusunda çeşitli seçeneklerin bulunduğu Amerika’da dil okulunda İngilizce öğrenmek için San Francisco şehri önemli bir merkezdir.

 • Amerika Dil Okulları - Miami’de İngilizce dil okulları

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinin ikinci büyük şehri olan Miami, Atlas okyanusu kıyısında bulunmaktadır. Miami’de turizm oldukça gelişmiştir. Miami, doğal ve ilgi çekici güzellikleri sayesinde birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmıştır. Dünya yıldızlarının yatırım ve tatil şehri olan Miami, uluslararası turizm, fuar, ticaret, sanat, eğlence ve hareketli yaşamı ile yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakacak güzelliklere sahiptir.

  Sahilleri, turkuaz denizi ve plajları ile Miami İngilizce öğrenirken keyifli zaman geçirebilecek bir tatil cennetidir. Dünyaca ünlü yıldızların malikanelerinin bulunduğu şehirde doğanın en berrak güzellikleri bir arada bulunmaktadır. Florida’nın incisi olarak anılan Miami, eğlence merkezleri, kafeleri, restoranları ve en önemlisi sahilleriyle turistlerin ve Amerika’daki İngilizce öğrenmek isteyenlerin popüler merkezidir. Özellikle Miami South Beach’te Miami’de İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin gözdesidir.

  Yaşam tarzı ile hayaller şehri olarak görülen Miami sadece turistik ziyaretler için değil eğitim turizmi ile de her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Amerika’da İngilizce dil kursu alırken eşsiz bir tatil keyfi de yaşamak isteyenler için en uygun adreslerden biri olan Miami’de İngilizce dil eğitiminde kaliteli birçok dil okulu bulunmaktadır. Miami’de İngilizce dil okullarında her seviye ve amaca uygun çeşitli kurs program seçenekleri yer almaktadır.

  Miami’de İngilizce dil okullarında İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel İngilizce kursuna ek olarak genelde haftada 8 saatten oluşan mesleki İngilizce veya sınav hazırlık gibi farklı amaçlar için hazırlanmış kurslar bulunmaktadır.

 • Amerika Dil Okulları - Amerika’da İngilizce dil eğitim programları

  Amerika’da yaşam şartları, refah düzeyi ve biradan popüler kültürün etkisi yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenleri büyük çoğunluğu, Amerika’da dil eğitimi almayı tercih etmektedir. Amerika dil okulları haftada 18 dersten başlayan İngilizce kursları ile her yaştan yetişkin ve gençlere yıl boyunca İngilizce dil eğitimi vermektedir.

  Amerika’da İngilizce dil kursunda İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma ve telaffuz eğitimleri üzerine dersler sınav hazırlık, telaffuz ve kelime bilgisi ve dil bilgisi dersleri ise desteklenmektedir. Genel İngilizce kurslarına katılarak temel İngilizce dil becerilerinin geliştiren öğrenciler kısa süre içinde üst seviye İngilizce bil kurs alabilmektedirler.

  Amerika dil okullarında öğrencilere okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavları yaparak maksimum verim alabilecekleri en uygun kura yerleştirmektedirler. Amerika’daki İngilizce dil kurslarına her pazartesi kayıt olunabileceği gibi başlangıç seviyesinde İngilizce bilenler için Amerika’daki İngilizce dil okullarında özel başlangıç tarihleri bulunmaktadır. Amerika’daki İngilizce dil okullarının birçoğu İngilizce eğitim materyallerini kendileri geliştirmiştir ve birbirlerinden farklı kur sistemleri kullanmaktadır. Amerika’daki İngilizce kurslarına en çok tercih edilen program genel İngilizce ve TOEFL hazırlık kurslarıdır. Amerika dil okulu ücretleri seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik göstermektedir. Amerika’da dil okullarında İngilizce öğrendikten sonra Amerika’da bir sertifika veya master programına kayıt olmak isteyen öğrenciler genellikle genel İngilizce eğitiminden sonra TOEFL hazırlık kurslarına gitmektedirler. Amerika’da İngilizce eğitimi veren birçok özel okulun ve devlet okulunun kendi bünyesinde bulunan kolej ve üniversiteler ile sınavsız geçiş anlaşması bulunmaktadır.

 • Amerika Dil Okulları -Genel İngilizce (Yarı yoğun İngilizce kurslar)

  Aslında genel İngilizce kurslarının bir türü olan yarı yoğun İngilizcesi kursları Amerika’da İngilizce eğitimini haftada 18 saatten daha az ve üç ayı geçmeyecek şekilde alacak kişiler için hazırlanmıştır. Genel İngilizce kursu özellikle yaz aylarında Amerika’da İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygun bir eğitimdir. Amerika’da İngilizce eğitiminde yarı yoğun İngilizcesi kurslarını seçen öğrenciler turistik vize ile Amerika’da İngilizce eğitimi alabilmektedirler. Amerika’da İngilizce eğitiminde turistik vize almak hem vize prosedürlerinin kolaylığı hem de SEVIS ücreti ödenmediği için Amerika’da kısa süreli İngilizce eğitimi düşünenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Yarı yoğun İngilizce dil kurslarında da genel İngilizce kurslarında olduğu gibi okuma, yazma, dinleme ve konuşma konuları işlenmektedir.

 • Amerika Dil Okulları - Genel İngilizce (Yoğun İngilizce kurslar)

  Genel İngilizce kursları Amerika’da dil okulu öğrenciler tarafından en çok tercih edilen kurslardır. Gündelik yaşam içerisinde İngilizceyi etkin iletişim dili olarak kullanmak isteyenler için hazırlanmış ideal kurslardan biri olan genel İngilizce kursunda İngilizce temel dil becerilerinden olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma derslerinin yanında telaffuz eğitimleri verilmektedir.

  Amerika’da dil okulları genel İngilizce kursları genelde haftada 20 dersten oluşmaktadır. Genel İngilizce kurslarında eğitim süresi 1 ile 52 hafta arasında değişmektedir. Amerika’daki İngilizce dil okullarının bir çoğu öğrencilere diledikleri kadar süre kayıt olma imkanı verirken, bazı dil okulları 4 haftanın katları şeklinde dönem sistemine göre kayıt almaktadır. Amerika’da İngilizce dil kursu veren birçok kurum 16 yaş hatta bazı üniversite ve kolejler ise 18 yaş ve üstü öğrenci kabul etmektedir. Amerika dil okulu ücretleri seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik gösterir

  Amerika’da dil okullarında kurslara sabah veya öğleden sonra katılabilmek mümkündür. Sabah verilen kurslarda öğrenciler ders sonrası Amerika’da dil eğitimini eğitimini çeşitli aktiviteler yaparak güçlendirebilmektedir. Genel İngilizce kurslarında dersleri düzenli takip eden öğrenciler genelde ilk bir kaç haftadan sonra İngilizceyi özgüvenle konuşabilecek beceriye sahip olmaktadırlar.

 • Amerika Dil Okulları - İş İngilizcesi

  Günümüzde dünya çapında iletişim dili olarak kullanılan İngilizcenin iş alanlarında da aranılan bir dil olması çalışanları ve iş sahiplerini İngilizce öğrenmeye yöneltmiştir. İkinci bir dil bilmenin ve yurtdışı tecrübesinin iş başvurularında adayları bir adım öne taşıyacak bir özellik olmasının bilinci Amerika’da dil okullarında İngilizce öğrenen öğrencilerin sayısının artmasında önemli bir neden olmuştur.

  İş İngilizcesi kursları İngilizceyi iş yaşamında profesyonel olarak kullanmak isteyenlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. İngilizce e-mail yazma, mektup yazma, telefonla konuşma, raporlama ve sunum yapma becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin verildiği iş İngilizcesi kurslarında öğrenciler kısa sürede İngilizcelerini geliştirebilmektedir. İş İngilizcesi kursları genelde haftada 20 dersten oluşan genel İngilizce kurslarına ek olarak haftada 8 ders olarak verilmektedir.

  İş İngilizcesi kursları ayrıca Amerika’da staj yerleştirmesi yapan İngilizce dil okullarında staj yerleştirmesi öncesi öğrencilerine zorunlu sunduğu bir programdır. Amerika’da staj yapmak isteyen öğrencilerin genel İngilizcenin ötesinde staj yapacakları kurum içindeki yazışma ve toplantılarda aktif olabilmelerine olanak sağlayan Amerika’daki iş İngilizce eğitim programlarına katılmaları gerekmektedir. Amerika’da staj süresince aday stajyerler iş verenler ile mülakatalar yapmakta ve staj yapacakları firmaları seçmektedir.

 • Amerika Dil Okulları - Amerika'da Üniversite Hazırlık Kursu - TOEFL, SAT, GRE ve GMAT sınava hazırlık kursu

  Amerikan eğitim sisteminde bizim ülkemizde olduğu gibi birçok sınav bulunmaktadır. Bu sınavlardan en çok bilineni hiç şüphesiz TOEFL sınavıdır. TOEFL sınavı İngilizce yeterliliğini ölçen en köklü sınavlardan biridir. Amerika’da İngilizce dil kursuna katılan yabancı öğrencilerin neredeyse büyük çoğunluğu genel İngilizce kursları sonrası TOEFL sınav hazırlık kursları ile TOEFL sınavından yüksek bir puan almayı hedeflemektedir. TOEFL sınavında alınacak yüksek bir puan öğrencilerin iş ve akademik hayatlarında İngilizce sorunlarının artık olmadığının bir belgesidir. Amerika dil okullarında verilen TOEFL hazırlık kursları orta üstü seviyede İngilizce bilen öğrenciler için uygun olup sınavın teknik yapısı ve sınavda çıkan soru türleri üzerine eğitim verilmektedir. Özellikle yazma ve okuma konularında nasıl daha yüksek bir puan çıkartılabileceği konusunda Amerika’daki İngilizce dil okullarında alanında uzman eğitmenler öğrencileri sınava hazırlamaktadır.

  Amerika’daki İngilizce dil okullarının bazılarında SAT hazırlık kursları da verilmektedir. SAT sınavı (Scholastic Aptitude Test) Amerika'daki üniversitelere ve kolejlere girişte Amerikalı öğrencilerin girdiği bir sınavdır. Amerika’da üniversite ve kolej eğitimi almak isteyen yabancı öğrencileri de bu sınava girmesi gerekmektedir. Amerika dil okullarındaki SAT sınav hazırlık kursları öğrencilere sınavın yapısı ve sınavda nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda teknik eğitim vermektedir. Amerika dil okullarındaki SAT sınav hazırlık kursları öğrencilere konu dersleri eğitimi vermemektedir.

  GMAT (Graduate Management Admission Test) Amerika ve bir çok ülkede İngilizce işletme ve yönetim yüksek lisansı yapmak isteyenlerin sayısal, sözel, analitik problem çözme yeteneklerini ve İngilizceyi kullanabilme ve okuduğunuzu anlama seviyelerini ölçen bir sınavdır. Amerika’da dil eğitimi sonrasında işletme yüksek lisansı yapmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği GMAT sınavına Amerika’daki birçok dil okulunda hazırlık eğitimi verilmektedir. Özellikle düşük not ortalamasına sahip öğrencilerin bu eksikliklerini kapatmaları için önemli bir GMAT sınavı önemli bir imkan sağlamaktadır. GMAT sınavı sadece Amerika’da değil İngiltere, Kanada, Almanya İspanya ve ülkemizdeki bazı üniversitelerinde yüksek lisans girişinde talep ettiği bir sınavdır.

  GRE (Graduate Record Examinations) sınavı işletme, hukuk ve tıp eğitimi haricindeki diğer bütün bilim dalları için (mühendislik, fen bilimleri, eğitim, sosyal bilimler, gibi) İngilizce yüksek lisans (master ve doktora) yapmak isteyen öğrencilerin girmesi gereken bir sınavdır. GMAT sınavında olduğu gibi GRE sınavı da düşük not ortalaması olan öğrencilerin sıralamada yüksek okullara girebilmesi için büyük avantaj sağlamaktadır.. Amerika dil okullarında eğitim alırken bir yandan da GRE sınav hazırlık dersleri alarak alacağınız yüksek bir GRE skoru sizin de hayallerinizdeki programa girmenizi sağlayabilir.

 • Amerika Dil Okulları - Amerika Yaz Okulları

  Amerika yaz okulları her yıl dünyanın farklı ülkelerinden binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin popüler tercihlerinden olan Amerika’da dil okullarında İngilizce eğitim veren çok sayıda yaz okulu bulunmaktadır. Amerika yaz okulları ülkenin tarihi, kozmopolit ve çok kültürlü yapısı ile öğrencilerin eşsiz bir yaz okulu deneyimi kazanacakları ideal bir merkezdir.

  Dünyanın en önemli ticaret, turizm ve eğitim merkezlerinden biri olan Amerika’da eğitim almak genç öğrencileri için kuşkusuz eşsiz bir deneyidir. 12 ile 18 yaş arası öğrencilerin katıldığı Amerika yaz okullarında eğitim programı teorik dersler ve çeşitli aktivitelerden oluşmaktadır. Amerika yaz okullarında öğleden önce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel İngilizce kursları verilmektedir. Amerika yaz okullarında yapılacak sosyal, sportif ve kültürel aktiviteler öğrencilerin ders düzenlerini bozmayacak şekilde düzenlenmektedir. Amerika Yaz Okulları hakkında detaylı bilgi Amerika Yaz Okulları sayfanızdan alabilirsiniz.

 • Amerika Dil Okullarında Konaklama

  Amerika dil okulları öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklama seçeneği sunmaktadır. İsteyen öğrenciler paylaşmalı daire konaklamasına geçebilmektedir. Amerika’daki İngilizce kursları öğrencilerinin eğitimleri süresince konaklayacakları yerlerin seçiminde son derece seçici davranmaktadır. Amerika’da İngilizce dil kursuna katılacak olan öğrenciler büyük şehirlerde kısıtlı yurt imkanlarının olması nedeniyle aile yanı konaklamayı tercih ederken, daha küçük şehirlerde kalan öğrenciler ise yurtlarda konaklamayı tercih etmektedir. Amerika’da 16 haftadan fazla İngilizce dil eğitimi alan öğrencilerimiz ilk birkaç ay aile yanında konakladıktan sonra arkadaşları ile ev kiralamakta veya başka bir öğrencinin kiraladığı bir evde oda kiralamaktadır. Amerika’da dil okullarında İngilizce eğitim alan öğrencilerin oda kiralaması yaşam maliyetlerinin ciddi oranda düşürmektedir.

  Amerika dil okullarının bazılarının kendi bünyelerinde işlettikleri yurtlar bulunmaktadır. Öğrenci yurdu konaklaması dil eğitim boyunca okul dışında da farklı uluslardan öğrencilerle tanışmak ve iletişim kurmak isteyenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Amerika’da İngilizce dil kursunun sahip olduğu veya bölgelerinde ortak çalıştıkları öğrenci yurtlarında ücretsiz kablosuz internet erişimi, öğrenci salonu, küçük bir mutfak bulunmaktadır. Öğrenci yurtlarında odalar tek veya çift kişilik olabilmektedir. Banyo ve tuvaletlerin ortak kullanıldığı yurtların bazılarında özel banyolu odalar da bulunmaktadır.

  Amerika’da İngilizce dil kursunu kısa dönemde alacak öğrencilerin popüler tercihlerinden olan öğrenci yurtlarının genelde spor salonu da bulunmaktadır. Yemek hizmetinin verilmediği yurtlarda öğrenciler yurt kantininden yemeklerini yemektedirler.

 • Amerika Dil Okulları - Amerika Öğrenci Vizesi

  Amerika İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler vize başvurularını ülkemizde İstanbul ve Ankara Amerikan konsolosluklarına yapmaktadır. Amerika turistik ve öğrenci vize başvuruları için izlenen yöntem aynı olsa da talep edilen belgeler başvuru türüne göre farklılık göstermektedir. Amerika’da dil okullarında İngilizce eğitim almak isteyen öğrenciler Turistik vize ile 90 güne kadar İngilizce eğitimi alabilmektedir. SEVIS ve turistik başvurular randevu alarak şahsen yapılmaktadır. Amerika’da dil eğitimi için vize kararını, vize görevlisi başvuru aşamasında vermekte ve vize basılı pasaportlar talep ettiğiniz PTT merkezine birkaç gün içinde ulaşmaktadır.

  Amerika’da dil eğitimi almak isteyen Amerika öğrenci vize başvuru formu elektronik olarak doldurulmaktadır. Amerika öğrenci vize başvurusu için doldurduğunuz elektronik formu yazıcıdan çıktısını almanız yeterlidir. Amerika vize mülakatları Türkçe veya İngilizce yapılabilir. Vize görevlileri ortalama dört, beş dakika içinde size seyahatiniz, Türkiye’deki ekonomik ve sosyal bağlarınız hakkında sorular sormakta ve vize başvurunuzu sonuçlandırmaktadır.

  ABD vizeleri genellikle 6 ay, 1 yıl, 5 yıl ve 10 yıl olarak verilmektedir. Güncel Amerika vize ücretleri konusunda danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Vize ücreti süreye göre değişmemektedir. Vize randevusu için ayrıca bir ücret talep edilmez. Yeşil pasaport sahipleri için Amerika vize başvurusunda herhangi bir özel uygulama yoktur.

 • Amerika’da Ulaşım

  Amerika’da İngilizce dil kursu almak isteyen öğrenciler New York, Chicago ve Los Angeles‘a ülkemizden direkt uçuşlarla ulaşabilecekleri gibi Avrupa aktarmalı birçok havayolu ile de ulaşabilirler. Amerika’da İngilizce dil kursu için giden öğrenciler seyahat aşamasında bagaj haklarını sorması neredeyse bilet tutarları kadar bagaj ücreti ödememek zorunda kalmaları açısından önemlidir. Amerika’da İngilizce dil kursu sonrası öğrenciler genellikle götürdüklerinden daha fazla eşya ile dönmektedir.

  Amerika’da İngilizce öğrenirken öğrenciler şehir içinde ulaşım için metro, otobüs, tren ve genellikle de araç satın alarak gerçekleştirmektedirler. Araç satın almak öğrenciler için ülkemizde lüks olarak görülse de gerek araç fiyatlarının gerekse benzin fiyatlarının ucuzluğu nedeniyle birçok öğrenci Amerika’da dil eğitimi alırken araç satın almaktadır.

  Amerika’da İngilizce ve Amerika’da dil eğitim hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz

Amerika Dil Okullarımız

 • ADA The Language Company (East Central University) - Amerika Dil Okulu
  The Language Company - Ada okulun en eski merkezidir ve 1983 yılında kurulmuştur. 1999 yılında, merkezi Norman Shawnee taşındı ve 2012 yılında Shawnee’den bugünkü yeri olan East Censtral University Oklahoma kampüsüne taşınmıştır.
  Arizona State University - Amerika Dil Okulu
  Arizona State University, Arizona eyaletinde, Tempe kampüsünde yer almakta ve 1974 yılından bu yana İngilizce eğitimi vermektedir. Tempe kampüsü, turistik restoranlara, kafelere, sinemalara, alışveriş merkezlerine, güzel sanatlar ve sokak fuarları gibi pek çok sosyal etkinliğin olduğu bir konumda bulunmaktadır.
  ATLANTA ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Atlanta, şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta Southern Polytechnic State University (SPSU) kampüsünde yer alır. Atlanta, özel bir tarihe sahip, farklı ve gelişen bir Güney kentidir. Atlanta; Savannah, Chattanooga ve Charleston gibi tatil merkezlerine hafta sonları arabayla gidilebilecek bir mesafede bulunur.
  BERKELEY ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Berkeley, hem ELS hem de University of California (UC) öğrencilerini ağırlayan yurt ve sınıf binası Hillside Hall’da yer alır. Dünyanın en iyi akademisyenlerinin büyük çoğunluğu Berkeley’de eğitim görmüştür. Öğrenciler de çok sayıda kütüphane, kafe ve kitapevinden yararlanmanın keyfini yaşarlar.
  BERKELEY The Language Company - Amerika Dil Okulu
  TLC-Berkeley San Francisco'dan sadece 13 kilometre uzakta yer almaktadır. Herhangi bir yöne bir saat içinde, ünlü yürüyüş parkurları, ormanlar, şarap imalathaneleri, lüks marka outlet merkezleri, sörf dünya standartlarında, ve West Coast en iyi üniversitelere ulaşabilirsiniz.
  BOSTON ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Boston - Downtown is located on Tremont Street, at the crossroads of Beacon Hill and Downtown Crossing. The Boston Commons, Government Center, Theater District and Chinatown are all within walking distance from the Center, and it is close to the Back Bay area – with many restaurants, museums, shopping and other tourist attractions.
  BOSTON FLS INTERNATIONAL - Amerika Dil Okulu
  Boston'un tam merkezinde konuşlanmış olan okulumuz, şehrin en güzel parkı olan Boston Commons'a da tam karşıdan bakan bir konuma sahiptir.
  BOSTON KINGS COLLEGES - Amerika Dil Okulu
  Kings Boston Pine Manor College, New England tamamının en cazip üniversitelerinden birinin kampüsünde yer almaktadır.
  BOSTON LSI - Amerika Dil Okulu
  ABD'nin en eski kentlerinden Boston, zengin bir kültürel mirasa sahiptir ve ziyaretçilerine yapılacak ve görülecek sayısız şey sunar. Güzel Sanatlar Müzesi'nden Boston Common'da buz patenine, oradan Fenway Park'da basketbol maçlarına kadar, Boston'un herkese verebileceği bir şey var. Amerika'da İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir mekandır.
  BOSTON The Language Company (Fisher College) - Amerika Dil Okulu
  Boston’ un kalbinde yer alan The Language Company ailesinin küçük, samimi bir üyesidir. Öğrencilerin İngilizce eğitimi, akademik hayatta kalma becerileri dahil olmak üzere ABD'de üniversite eğitimi için hazır olmalarına yardımcı olmak için odaklanmıştır. Her şeyden önce size bu muhteşem şehri keşfetmenizi gibi burada kendinizi evinizde hissettirmek istiyoruz
  BOWLING GREEN The Language Company (Bowling Green State University) - Amerika Dil Okulu
  The Language Company -Bowling Green Green State University kampüsü içerisinde yer almaktadır.Öğrencilerimize kampüs içerisinde yüksek kaliteli akademik programlar sunuyoruz. Samimi ve davetkar bir atmosferiyle ünlüdür.Kısa sürüş mesafeleri içinde birçok büyük şehir vardır.
  Bridge English - Amerika Dil Okulu
  Bridge English dil okulu, Amerika’nın Denver şehrinin merkezine 25 dakika mesafede yer almaktadır. Okul bulunduğu konum itibariyle Cherry Creek alışveriş merkezine, Denver uluslararası havalimanına ve pek çok restoran ile kafeye kısa bir uzaklıktadır. Bridge English dil okulunda 22 tam donanımlı derslik, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kullanımına açık olan bir mutfak ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.
  Brooklyn School of Languages - Amerika Dil Okulu
  Brooklyn School of Languages Ingilizce dil okulu, Brooklyn’in merkezinde, bagimsiz ve yerel bir dil okulu olarak hizmet sunmaktadir. Okulun bulundugu bölgede pek çok restoran, kafe ve alisveris merkezleri yer almaktadir. Brooklyn School of Languages Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda tam donanimli modern derslikler, ücretsiz internet erisimi, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu ve ögrencilerin kullanabilecegi bir mutfak bulunmaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.
  California Language Academy - Amerika Dil Okulu, Los Angeles
  Los Angeles ve San Diego’da olmak üzere 2 yerleşkesi bulunan California Language Academy, 2010 yılında kurulmuştur. California Language Academy alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla her iki yerleşkede de size kaliteli ve eğlenceli bir eğitimin garantisini vermektedir
  California Language Academy - Amerika Dil Okulu, San Diego
  Los Angeles ve San Diego’da olmak üzere 2 yerleşkesi bulunan California Language Academy, 2010 yılında kurulmuştur. California Language Academy alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla her iki yerleşkede de size kaliteli ve eğlenceli bir eğitimin garantisini vermektedir. California Language Academy San Diego okulu, öğrencilerini ailenin bir parçası olarak kabul etmektedir. Öğrenci odaklı ders anlayışı ile verdiği eğitimlerin daha iyi kavramasına olanak sağlamaktadır
  CHARLOTTE ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Charlotte, Charlotte’un Southpark bölgesinde, Queens University ana kampüsü ile yeni Spor Kompleksi arasında kalan Park Selwyn binasında yer almaktadır. Merkez, temiz ve modern şehir merkezinden dakikalar kadar uzaklıkta, Parktowne Village ve lüks SouthPark Mall gibi ana alışveriş bölgelerine çok yakındır.
  CHICAGO ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Chicago, ABD’nin en büyük üçüncü şehrine yalnızca 20 dakika uzaklıktaki Dominican University’nin güzel kampüsünde yer almaktadır.
  CINCINNATI ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Cincinnati, şehir merkezinde, Cincinnati’nin üst yakasındaki University of Cincinnati (UC)’de yer alır. Bu ultra modern kampüs, yaşamak ve öğrenmek için gerekebilecek her şeyle donatılmıştır.
  CLEMSON ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS / Clemson Greenville Üniversitesi (UCG) merkezinde yer almaktadır. Çeşitli Lisans ve lisans dersleri sunan Clemson Üniversitesi dahil olmak üzere yedi yüksek öğretim kurumundan bir gruba ev sahipliği yapmaktadır
  CLEVELAND ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Cleveland, Case Western University kampüsünde yer alır. Case Western, U.S. News & World Report dergisinde ABD’nin önde gelen ilk 50 üniversitesi arasında gösterilmiş prestijli bir özel üniversitedir.
  Colorado Mesa University İngilizce - Amerika Dil Okulu
  Colorado Mesa University İngilizce dil okulu, üniversitenin kampüsünde yer almaktadır. Colorado Mesa University, 1925 yılında kurulmuş olup, kampüs, Colorado National Monument’dan kısa bir uzaklıkta yer almaktadır. 25’den fazla farklı ulustan öğrencinin eğitim aldığı üniversitede İngilizce dil eğitimine katılan öğrenciler, uluslararası bir ortamda eğitim almaktadırlar. Colorado Mesa University İngilizce dil okulu öğrencileri üniversitenin kampüsünde yer alan tüm olanaklardan faydalanabilmektedirler
  Columbia West College - Amerika Dil Okulu
  Columbia West College Ingilizce dil okulu, 1990 yilinda Los Angeles’ta anadili Ingilizce olmayanlara Ingilizce ögretmek amaciyla kurulmustur. Okulunda yer alan egitmenler ana dili Ingilizce olan ve deneyim sahibi kisilerden olusmaktadir. Columbia West College Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern donanimli siniflar, kütüphane, bilgisayar laboratuvari, ücretsiz internet erisimi, ögrenci salonu ve kafe yer almaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okul tarafindan düzenlenen kültürel, sosyal aktivitelere ve gezilere katilmaktadirlar.
  COLUMBUS ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Columbus Ohio Dominican University (ODU)’de yer almaktadır ve Columbus şehir merkezi ve Arena District’ten 15 dakika kuzeydoğuda bulunur. Hareketli eğlence, alışveriş ve restoran bölgesi Easton Town merkezine sadece 10 dakika mesafededir.
  CONVERSE INTERNATIONAL SCHOOL OF LANGUAGE SAN DIEGO - Amerika Dil Okulu
  Converse International School of Language İngilizce dil okulu, 1972 yılından beri San Francisco ve San Diego şehirlerinde butik bir İngilizce dil kursunda, yoğun İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir.
  CONVERSE INTERNATIONAL SCHOOL OF LANGUAGE SAN FRANCISCO - Amerika Dil Okulu
  Converse International School of Language İngilizce dil okulu, 1972 yılından beri San Francisco ve San Diego şehirlerinde butik bir İngilizce dil kursunda, yoğun İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir.
  DALLAS The Language Company Dallas (Fort Worth) - Amerika Dil Okulu
  TLC-Dallas/Fort Worth dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişiye ev sahipliği yapan ve ABD’nin dördüncü büyük metropol bölgesinin kalbinde yer almaktadır.
  DEKALB ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/DeKalb, 25.000’lik öğrenci sayısıyla ülkenin en büyük ikinci devlet üniversitesi olan Northern Illinois University kampüsünde yer alır. Chicago’nun 104 km batısında bulunan DeKalb, düşük maliyetli yaşam koşullarına sahip, küçük ve samimi bir üniversite şehridir.
  DENVER ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Denver, Denver’in metropol banliyösü Westminster’da Front Range Community College (FRCC) kampüsünde bulunmaktadır. Hareketli, kozmopolit yapısı ve iki milyondan fazla nüfusuyla Denver, görkemli Rocky Dağları’nın eteklerine kurulmuştur.
  EC Boston - Amerika Dil Okulu
  EC Boston İngilizce dil okulu, 1992’de Boston’ın merkezinde Faneuil Hall Square’da kurulmuştur. Faneuil Hall Square, Boston ve Amerikan tarihi bakımından önemli bir yere sahiptir. Öğrenciler, zengin tarihi bir bölgede ve tüm restoranlara, alışveriş merkezlerine ve eğlencelere yakın bir konumda İngilizce eğitimi almaktadırlar.
  EC Los Angeles - Amerika Dil Okulu
  EC dil okulları ilk olarak 1991 yılında Malta’da açılmış ve sonrasında hızlı bir şekilde dünyanın önde gelen İngilizce dil okullarından biri olmuştur. EC, bugün dünya genelinde 17 merkezde ve her yıl 45.000’den fazla öğrenciye dil eğitimi vermektedir. EC Los Angeles İngilizce dil okulu, Güney Kaliforniya sahil şeridinin son uzantısı olan bol güneşli Santa Monica sahiline yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
  EC Miami - Amerika Dil Okulu
  EC Miami İngilizce dil okulu, Miami’de South Beach’ın merkezinde son derece modern bir binada yer almaktadır. EC Miami İngilizce dil okulu, Amerika’nın en ünlü sahillerinden birine sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almakta ve etrafı dünyaca tanınmış Lincoln caddesinin kafe, bar, mağaza ve restoranlarıyla çevrilidir.
  EC New York - Amerika Dil Okulu
  EC New York İngilizce dil okulu, New York’un merkezinde, Times meydanında modern bir binada İngilizce eğitim vermektedir. Güzel bir şehir manzarasına sahip olan EC New York İngilizce dil okulu, 5. Cadde, Broadway, Empire State binası ve diğer ünlü merkezlere 5 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır.
  EC San Diego - Amerika Dil Okulu
  EC San Diego İngilizce dil okulu, San Diego’da büyüleyici sahil şeridi ile bilinen La Jolla’da bulunmaktadır. Okul, okyanus manzarasına, açık bir terasa ve dinlendirici bir Kaliforniya atmosferine sahiptir. EC San Diego İngilizce dil okuluna 2013 yılında 49 farklı ulustan öğrenci katılmıştır.
  EC San Francisco - Amerika Dil Okulu
  EC San Francisco İngilizce dil okulu, San Francisco’nun merkezinde, Market sokağının hemen yanında, Union meydanına kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Modern bir binada İngilizce eğitim veren okul, çok çeşitli mağazalara, restoran ve kafelere yakın konumda bulunmaktadır.
  EDMOND The Language Company (University Of Central Oklahoma) - Amerika Dil Okulu
  TLC-Edmond Central Oklahoma Üniversitesi kampüsünde yer almaktadır. Yoğun İngilizce Programı öğrencilerimizin çoğunluğu incelemek için bir üniversiteye gitme nedeni son derece akademik olduğudur. Dil öğrenmek için gerekli becerileri (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) edinebileceğiniz bir yer.
  ELC Boston - Amerika Dil Okulu
  ELC Boston İngilizce dil okulu, Boston’ın merkezinde tarihi Beacon Hill’de cadde üzerinde yer almaktadır. Okul, the Boston Common, the State House, Faneuil Hall Marketplace, Downtown Crossing ve birçok kafe, restoran ve alışveriş merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. ELC Boston İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında ücretsiz internet erişimi, 23 bilgisayarlı bir bilgisayar laboratuvarı, 19 derslik, öğrenci salonu ve kütüphane bulunmaktadır
  ELC Los Angeles - Amerika Dil Okulu
  ELC Los Angeles İngilizce dil okulu, Güney Kaliforniya’da, Los Angeles Westwood’ta bulunan Wilshire Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Okul, bulunduğu konum itibariyle Beverly Hills ile Hollywood’a ve Santa Monica ile Venedik plajlarınadır. ELC English Language Center dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında ücretsiz internet bağlantısı, 24 derslik, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı ve kütüphane mevcuttur.
  ELC Santa Barbara - Amerika Dil Okulu
  ELC Santa Barbara İngilizce dil okulu, Santa Barbara’nın merkezinde, State Street’in iki blok ötesinde ve Santa Barbara Adliyesi’nin karşısında yer almaktadır. Okulun çevresi sanat ve kültür alanı olarak bilinmekte ve pek çok kafe, restoran, müzik kulüpleri, tarihsel mekânlar ve alışveriş alanlarını barındırmaktadır. ELC Santa Barbara İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında ücretsiz internet bağlantısı, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı
  Embassy English - Amerika Dil Okulu, BOSTON
  Embassy Boston Downtown West Street'te, Macy's, Quincy Market, Boston Common ve parklara yürüme mesafesinde yer alır. Ünlü Brattle Bookshop dahil, restoran ve dükkanlarla, hareketli bir alandır.
  Embassy English - Amerika Dil Okulu, Cal Poly (California Polytechnic State University)
  Embassy English Cal Poly (California Polytechnic State University)
  Embassy English - Amerika Dil Okulu, FORT LAUDERDALE
  Fort Lauderdale, Florida'daki yaşam tarzını tadınca, eve hiç dönmemeyi isteyebilirsiniz. Kumsallar, iklim, kanalları - ve bugüne kadar tanıyacağınız en sıcakkanlı yerli insanlar - yaşamı mükemmel kılıyor.
  Embassy English - Amerika Dil Okulu, NEW YORK
  New York okulumuz, Manhattan'ın merkezinde, Seventh Avenue'da yer almaktadır. Empire State Building, Macy's mağazası, Greenwich Village, Times Square ve New York'un daha görülebilecek birçok yeri sadece kısa bir yürüme mesafesinde.
  Embassy English - Amerika Dil Okulu, SAN DIEGO
  Geniş San Diego okulumuz şehrin mükemmel görünümüyle modern, klimalı, yüksek bir binada yer alır. San Diego'nun tam şehir merkezinde yer alan okulumuz...
  Embassy English - Amerika Dil Okulu, SAN FRANCISCO
  San Francisco'nun kalbinde okuyun! Okulumuz Powel Caddesinde bulunan ve bütün toplu taşımaların merkezi olan BART/Muni istasyonu'nun hemen yanında bulunmaktadır.
  ESL Academy - Amerika Dil Okulu
  ESL Academy 1989 yılında sürekli değişen bilgisayar endüstrisinin zorlayıcı gerekliliklerine kendilerini hazırlamaya çalışan öğrencilere hizmet vermek amacıyla kurulmuş özel bir kolej olan Computer Systems Institute’a (CSI) bağlı bir kuruluştur.
  FORT SMITH ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Fort Smith, yaklaşık 7.000 öğrencisine sayısız lisans ve ön lisans dereceleri sunan dört yıllık bir devlet üniversitesi olan University of Arkansas – Fort Smith’in güvenli ve çekici kampüsünde yer alır.
  FORT WAYNE The Language Company (Ivy Tech Community College) - Amerika Dil Okulu
  Fort Wayne, Indiana’nın ikinci en büyük şehri ve 250.000 'den fazla sakinleri ev sahipliği yapmaktadır. Fort Wayne üç kez All American Şehir Ödülü kazanan ve sürekli yüksek bir yaşam kalitesi, sıcak misafirperverliği düşük maliyeti sunmaktadır.
  FREDERICKSBURG ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS / Fredericksburg Virginia’ nın küçük, tarihi bir kenti olan Fredericksburg’ da bulunmaktadır. Ülkenin başkenti Washington DC’ ye bir saatlik yolculukla ulaşabilirsiniz. Mary Washington Üniversitesi ülkenin en iyi üniversitelerinden biri olarak Forbes tarafından sıralanır
  GARDEN CITY ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Garden City, Long Island’ın güvenli ve seçkin bir bölgesi olan Garden City’de Adelphi University merkez kampüsünde yer almaktadır. Şehir dışında yer alan bu geniş ve ferah kampüs eğitim ve eğlence açısından huzur dolu bir ortam sunmaktadır.
  GRAND FORKS ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Grand Forks, Kuzey Dakota ve Minnesota sınırında bulunan, University of North Dakota (UND)’nın 220 hektar ormanlık alanda kurulmuş kampüsünde yer alır. Grand Forks, sayısız parklara, bisiklet yollarına, Arnold Palmer tasarımlı saha da dahil olmak üzere iki golf sahasına sahiptir.
  GRAND RAPIDS ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Grand Rapids, Grand Valley State University’nin Allendale kampüsünün hemen yanında yer alır. Michigan’ın ikinci en büyük şehri Grand Rapids, 20 dakika uzaklıktadır. Allendale, Michigan Gölü’nün güzel plajlarından 30 dakika; Chicago’dan ise iki saatten biraz fazla mesafededir.
  HONOLULU ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Honolulu, olan Hawai’i Pacific University (HPU)’nin şehir kampüsünde yer alır. HPU, ELS öğrencilerinin de faydalanabileceği mükemmel olanaklara sahiptir: kütüphaneler, bilgisayar laboratuvarları, öğrenci merkezleri, Dil Ortağı Programı, çalışma atölyeleri, spor tesisleri, kampüs etkinlikleri ve çok daha fazlası...
  HOUSTON ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Houston, University of St. Thomas (UST) kampüsünde, UST kayıt kabul bürosu ve spor alanlarının karşı caddesinde bulunan Houston Müze Bölgesinde yer alır. Houston, Amerika’nın en büyük dördüncü şehridir ve dünyanın enerji endüstrisinin merkezi ve yabancı öğrencilerin ana güzergâhıdır.
  ILSC Ingilizce dil okulu - Amerika Dil Okulu, New York
  ILSC Ingilizce dil okulu, dünyanin pek çok yerinde subesi bulunan zincir dil okullarindan biridir. ILSC Ingilizce dil okulu New York sehrinin merkezinde, ünlü Brooklyn Bridge’e yakin bir konumda yer almaktadir. Ayrica Wall Street, City Hall ve New York’un diger turistik mekânlari okula kisa bir yürüyüs mesafesindedir. ILSC Ingilizce dil okulu New York subesinde ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern donanimli 15 derslik, ücretsiz internet erisimi, ögrenci salonu, bilgisayar laboratuvari ve mutfak bulunmaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun aktivite sorumlusunun düzenledigi sosyal etkinlik ve gezilere katilmaktadirlar.
  ILSC Language School - Amerika Dil Okulu, San Francisco
  ILSC Ingilizce dil okulu, Amerika Birlesik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinin San Francisco kentinde yer almaktadir. Okul, sehrin merkezinde toplum ulasim araçlarina, bankalara, alisveris merkezlerine ve restoranlara kisa mesafede yer almaktadir. ILSC Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern ekipmanlarla donatilmis 15 derslik, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak ve ücretsiz internet erisimi bulunmaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.
  INDIANAPOLIS ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Indianapolis is located in downtown Indianapolis with its business, shopping and entertainment, and is just four blocks from the prestigious urban campus of Indiana University – Purdue University Indianapolis (IUPUI).
  Inlingua - Amerika Dil Okulu, Washington DC
  Washington DC yabancı öğrencilerin ABD’de İngilizce öğrenmek için en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Georgetown’da bulunan Washington DC inlingua İngilizce dil okulu TEOFL test merkezi olması yanından Amerika’daki ilk ve en büyük IELTS test merkezidir.
  International House - Amerika Dil Okulu, Boston
  International House Boston İngilizce dil okulu, Boston’ın ticari ve kültürel merkezinde, Faneuil Hall’da yer almaktadır. Okul, konumundan dolayı öğrencilere şehri kolaylıkla keşfetme imkânı sunmaktadır. Eğitimler modernleştirilmiş tarihi bir Amerikan binasında verilmektedir.
  International Language Institute of Massachusetts - Amerika Dil Okulu
  International Language Institute of Massachusetts (ILI) İngilizce dil okulu, 1984 yılında Massachusetts eyaletinin Northampton şehrinde kurulmuştur. Okulun eğitim amacı, farklı kültürlere ve çeşitli bireysel geçmişlere sahip olan öğrencilere dinamik ve uluslararası bir ortamda dil hizmeti sunmaktır. ILI İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve ücretsiz internet erişimi yer almaktadır
  IRVINE UNIVERSITY OF CALIFORNIA - Amerika Dil Okulu
  UCI Ingilizce dil okulu, güney California’da University of California, Irvine’nin kampüsünde yer almaktadir. 1965 yilinda kurulan University of California Irvine pek çok lisans, yüksek lisans, sertifika programlarinin yaninda Ingilizce dil egitimi de sunmaktadir. CEA (Commission on English Language Program Accreditation) tarafindan akredite edilen Ingilizce dil okulunda sunulan kurslar arasinda çesitli akademik, profesyonel ve kisisel egitimler yer almaktadir. Egitmenlerin çogu Master derecesine sahip ve deneyimli kisilerden olusmaktadir.
  JOHNSON CITY ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS / Johnson City Appalachian Dağları'nın eteklerinde kurulmuş hoş bir toplumda saygın bir devlet üniversitesi öğrenim sunmaktadır. Yürüyüş, kayak, rafting ve golf gibi bir dizi eğlence olanaklarıyla keyfini çıkarın.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Berkeley
  Kaliforniya'nın Berkeley bölgesinde bulunan dil okulumuzda İngilizce öğrenin. Berkeley Üniversitesi'nin sağladığı Öğrenci şehri atmosferinin tadını çıkarın, İngilizce'yi bu popüler, öğrenci canlısı şehirde öğrenin.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Boston Fenway
  Kaplan’ın modern bir kampüse sahip dil okulu, bu tarihi şehrin kalbinde konumlanmıştır. Bu geleneksel Amerikan üniversite şehrinde yoğun bir aktivite programı eşliğinde İngilizce öğreneceksiniz.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Chicago
  Kentin tarihi ticaret merkezinde konumlandırılmış Chicago'daki okulumuzda İngilizce kursuna katılın. Geniş ve modern sınıfları ile Chicago'daki okulumuz dünyanın ünlü Wrigley stadyumuna da oldukça yakın.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Los Angeles Westwood
  Güneşli Westwood’da bulunan okulumuzda İngilizce eğitimi görün. Ünlü UCLA kampüsüne yakın olan okulumuz aynı zamanda batı yakasının en ünlü sahillerine de yakındır.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Miami
  Coral Gables’de konumlanmış ünlü okulumuzda Kaplan ayrıcalığı ile İngilizce öğrenin. Güney Sahiline yürüme mesafesinde bulunan okulumuz, Amerika’nın Doğu sahilinde İngilizce öğrenmek isteyenler için birebir.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, New York Soho
  Dünyanın en mükemmel şehirlerinden biri olan New York’un merkezindeki okulllarımızda İngilizce eğitimi alın. Birçok kitap, magazin ve filme konu ve ilham kaynağı olan bu şehri keşfedin.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Philedelphia
  Kısa süre önce yenilenen Philadelphia okulumuzda Kaplan olarak geniş kapsamlı İngilizce kursları sunuyoruz. Aşk parkında (Love Park) arkadaşlarınızla vakit geçirin, tarihi birçok eseri görme şansı yakalayın ve ünlü Philly peynirli biftek sandviçin tadına bakın.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Portland
  Kaplan Portland, Oregon dil okulu şehrin merkezinde konumlandırılmıştır. Şehrin çevresi ise dağlarla ormanlarla kaplıdır ve Amerika'daki en uzun sezona sahip kayak merkezine sahiptir. Portland, Oregon Amerika'nın en ekonomik şehirlerinden biridir.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, San Barbara
  Batı Yakası'nın en iyi sahillerine sahip olan Santa Barbara'daki dil okulumuzda İngilizce öğrenin. Santa Barbara City College'in okyanus kıyısında yer alan kampüsünde İngilizce öğrenirken, alışveriş mekanlarının, restoran ve kafelerin, dünyanın en iyi sahillerinin tadını çıkarabilirsiniz.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, San Diego
  La Jolla sahiline yürüme mesafesinde bulunan San Diego'daki okulumuzda İngilizce öğrenin. Birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan San Diego, öğrencilerle dolu, Amerika'nın en iyi iklimine sahip bir şehirdir.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, San Francisco
  Şehrin kalbinde konumlandırılmış okulumuz, San Francisco'da İngilizce öğrenmek için en ideal yerdir. Ünlü Golden Gate köprüsü boyunca yürüyün, bisiklete binin veya Napa Valley'de şarap evlerini ziyaret edin. Tüm bunlar için uzun bir yolculuk yapmanız gerekmiyor.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Seattle Downtown
  Seattle İngilizce okulumuz Seattle şehrinin haraketli kıpır kıpır olan öğrenci bölgesinde yer almaktadır. Seattle şehrinde İngilizce öğrenirken kayak, kano, müzeler gibi çeşitli aktivitelerin tadını çıkarma şansınızda olacaktır.
  Kaplan International English - Amerika Dil Okulu, Washington DC
  İsmini Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk başkanından alan Washington şehrinde bulunan İngilizce okulumuzda size birçok farklı seviyede İngilizce kursu ve heyecan verici sosyal aktiviteler sunuyoruz. Washington şehri ABD’nin politik tarihsel ve kültürel merkezi olduğu için öğrencilere çok çeşitli imkanlar sunar.
  KIRKSVILLE The Language Company (Truman State University) - Amerika Dil Okulu
  Kirksville merkezi sizi TLC misyon ve vizyonunu ile 30 yıldan uzun süredir eğitim ve etkileşimle kucaklar. dünyanın her yerinden TLC okullara devam eden öğrencilere ingilizce becerileri ,yenilikçi uygulamalar ile üniversiteye giriş, kariyer geliştirme ve dil edinimi alanlarında yardımcı olur.
  Kings Colleges New Jersey - Amerika Dil Okulu
  Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu, New Jersey eyaletinde yer alan Rider University’nin Lawrenceville kampüsünde yer almaktadır. Okulun öğrencileri, üniversitenin kampüsünde yer alan kütüphaneden, tenis kortlarından, yüzme havuzundan, bilgisayar laboratuvarından, akademik kulüplerden ve kafeteryalardan faydalanabilmektedirler. 48 binaya sahip olan geniş Lawrenceville kampüsünde
  LA VERNE ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  La Verne, Pasadena ve Orange County’nin yanında, Los Angeles’in doğusunda bulunan güvenli küçük bir şehirdir.
  LAS VEGAS ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  College of Southern Nevada (CSN) ülkenin en hızlı büyüyen community college’larından biridir. Öğrenciler; çeşitli kariyer alanlarında 215’ten fazla derece ve sertifika programlarından birini seçebilirler; bazıları dokuz ay kadar kısa bir zamanda tamamlanabilmektedir.
  LAS VEGAS FLS INTERNATIONAL - Amerika Dil Okulu
  Yıl boyunca ortalama 100 öğrenci ile eğitim veren FLS Las Vegas, gerek uluslararası, gerekse lokal olarak pek çok öğrenciyi ağırlamakta ve birinci sınıf İngilizce öğrenim programı ile buluşturmaktadır. Sınıf başına düşen düşük öğrenci sayısı ile, her bireye ayrı zaman ayrılabilmektedir.
  LOCK HAVEN FLS INTERNATIONAL - Amerika Dil Okulu
  Amerika'nın tarihi doğu kesiminde ve Amerikan kültürünü tamamıyla yansıtan bir çevrede konuşlanmış olan Lock Haven Universitesi, New York, Philadelphia ve Washington D.C. gibi metropolit merkezlere sadece birkaç saat uzaklıktadır. Dünyaca ünlü Vicotorian evleri ve doğal güzellikleri ile Lock Haven öğrencilerine çok huzurlu ve güven dolu bir çalışma ortamı sunabilmektedir.
  LOS ANGELES KINGS COLLEGES - Amerika Dil Okulu
  Kings Los Angeles College Hollywood'da Sunset Bulvarı'nda, film endüstrisinin efsanevi merkezinde bulunmaktadır.
  MIAMI ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Miami, Miami’nin sakin bir bölgesindeki Barry University’nin 36 hektarlık kampüsünde yer alır. Florida, yıl boyu güneş ışığının eksik olmadığı, masmavi okyanus suları ve altın plajlara sahip, tropik bir cennettir.
  MILWAUKEE ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Milwaukee Wisconsin’in en büyük şehrinde, Merquett University kampüsünde bulunmaktadır. Büyük bir özel kolej olan Marquette her yıl ülkenin en iyi üniversiteleri arasında yer alır.
  MINOT The Language Company (Minot State University) - Amerika Dil Okulu
  TLC-Minot üniversite içinde bulunmaktadır, tüm öğrenciler için Kuzey Dakota bulunuyor ve benzersiz devlet eğitimi sunmaktadır. 36,567 nüfusu ile Minot Kuzey Dakota’nın tıbbi bakım, ulaşım, finans, eğlence, eğitim ve tarım gibi alanlarının önemli bir merkezi olarak kabul edilir.
  NASHVILLE ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Nashville, Murfreesboro şehrinde, Nashville’in hemen güneyinde Middle Tennessee State University (MTSU)’nin güzel kampüsünde yer alır. Eyaletin lisans eğitimi veren en büyük üniversitesi olan MTSU, yakın zamanda yenilenmiş eğlence merkezi ve en son gelişmelere uygun hazırlanmış kütüphanesiyle, ELS öğrencilerini davet ediyor.
  NEW HAVEN ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/New Haven, New Haven şehrinin hemen yanındaki West Haven, CT’deki University of New Haven (UNH)’da yer alır. Ulusal eğitim ve kültür merkezi olarak süregelen gelenekleri ile tanınan tarihi New Haven şehri, aralarında prestijli Yale University’nin de bulunduğu altı üniversite ve yüksekokula ev sahipliği yapar.
  NEW YORK ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Manhattan, Adelphi University’nin şehir kampüsü olan modern Manhattan Ofis binasında yer alır.
  NEW YORK LSI - Amerika Dil Okulu
  LSI New York, kent merkezindeki SoHo'da; Finans bölgesinin yakınında, Metropolitan College of New York (MCNY) okulunun Manhattan kampüsü içinde bulunur ve Chinatown, Tribeca ve Greenwich Village'a yürüyüş mesafesindedir.
  OKLAHOMA ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Oklahoma City, Oklahoma City University (OCU) kampüsünde bulunur ve öğrencilerine çok çeşitli eğitim seçenekleri sunar. ABD’nin yaşama maliyetleri en düşük şehirlerinden biri olan yerleşim güvenli ve sıcak bir ortama sahiptir.
  ORLANDO ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Orlando, Orlando’nun bir banliyösü olan Celebration, Florida kasabasında Stetson University Center’da yer almaktadır. Magic Kingdom®, EPCOT®, Disney Animal Kingdom®, Universal Studios Florida®, Sea World® ve Kennedy Uzay Merkezi gibi bölgenin temalı parklarından dakikalar kadar uzaklıktadır.
  ORLANDO The Language Company - Amerika Dil Okulu
  Orlando en popüler ABD şehirlerinden biridir. Central Florida, birçok ilgi çekici ve güzel plajları ile bilinmektedir. Florida, sıcak havası ile ünlüdür. Orlando genellikle yaz aylarında çok sıcak ve kış aylarında hafif, ancak Haziran -Kasım döneminde Florida'nın yağışlı sezonu için hazırlıklı olun.
  PHILADELPHIA The Language Company - Amerika Dil Okulu
  Philadelphia tarihi bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Amacımız çeşitli aktiviteler ile öğrencilerin gelecekteki üniversite eğitimleri ya da iş yaşamları için gereken ingilizce becerileri öğretmek.
  PHILEDELPHIA ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Philadelphia, Philadelphia şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta bulunan Saint Joseph’s University’nin güzel ve güvenli kampüsünde yer alır.
  Philadelphia University İngilizce - Amerika Dil Okulu
  Philadelphia University İngilizce dil okulu, üniversitenin kampüsünde öğrencilere İngilizce eğitimi sunmaktadır. Philadelphia University, 1884 yılında kurulmuş olup, 3200 öğrenci kapasitesine sahiptir. Üniversitenin lisans ve yüksek lisans dersleri maksimum 13 kişilik sınıflarda işlenmekte olup, aynı şekilde İngilizce eğitimleri de 13 kişilik sınıflarda işlenmektedir. Üniversite kampüsü, Philadelphia şehir merkezine kısa bir mesafede yer almaktadır ve böylece öğrencilerin restoranlara,
  PITTSBURG ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Pittsburgh, öğrencilerin tiyatro, sanat ve eğlence olanaklarına kolayca ulaşabilecekleri Pittsburgh şehir merkezindeki Point Park University merkez kampüsünde yer alır.
  PLYMOUTH ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Plymouth, New England’da küçük bir üniversite şehri olan New Hampshire, Plymouth’taki Plymouth State University’nin etkileyici kampüsünde yer alır. Kampüs, görülmeye değer güzel manzaralı bir bir kırsal alan ve yakınındaki kayak merkezleriyle çevrelenmiştir.
  POCATELLO ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Pocatello is situated in the Idaho State University (ISU) Continuing Education building 2 km (6 minutes by free bus shuttle) from the 350-hectare campus of Idaho State University (ISU), a public university with over 100 buildings in mountain-surrounded Pocatello, Idaho.
  PORTLAND ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Portland, kusursuz ve ucuz toplu taşıma sistemi sayesinde Portland şehir merkezinden 30 dakikadan daha kısa bir mesafede bulunan Concordia University (CU)’nin renkli kampüsünde yer alır.
  RENNERT MIAMI - Amerika Dil Okulu
  Rennert Miami İngilizce dil okulu, Rennert International’ın İngilizce öğrenmek için en yeni ve en sıcak merkezidir. Rennert Miami İngilizce dil okulunda; genel İngilizce, İngilizce ve sanat, profesyoneller için İngilizce, TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları yer almaktadır.
  RENNERT NEW YORK - Amerika Dil Okulu
  Rennert New York İngilizce dil okulu, New York’ta Manhattan’ın merkezinde Grand Central Station yakınında bir binada yer almaktadır. Bulunduğu binanın en üst iki katında eğitim veren okulun her sınıfından muhteşem şehir manzarası görülebilmektedir.
  RIVERDALE ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Riverdale, College of Mount Saint Vincent (CMSV)’nin New York şehrinin prestijli bölgesi Riverdale’daki güzel ve romantik kampüsünde yer alır.
  RUSTON ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Ruston Louisiana Tech University’nin güzel kampüsünde bulunmaktadır. LA Tech dünya çapında 64 ülkeden gelen çok çeşitli bir öğrenci topluluğuna sahiptir.
  SAN ANTONIO ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/San Antonio, San Antonio’da, prestijli Alamo Heights yakınında, University of the Incarnate Word (UIW) kampüsünde yer alır. Şehir, sakin ve ferah atmosferi ve sıcakkanlı insanlarıyla etkileyici bir kültürel merkezdir.
  SAN DIEGO ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/San Diego, Güney California sahilinde, San Diego şehir merkezinin eğlence ve alışveriş bölgesinin yakınlarında yer alır.
  SAN DIEGO LSI - Amerika Dil Okulu
  Kilometrelerce uzanan altın kumsallara ve Amerika Birleşik Devletleri'nin en güzel iklimlerinden birine sahip olan capcanlı ve rengarenk San Diego kenti, California'da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir.
  San Diego University for Integrative Studies - Amerika Dil Okulu
  San Diego University for Integrative Studies
  SAN FRANCISCO ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/San Francisco - Downtown, dünyaca ünlü San Francisco merkezindeki Golden Gate University(GGU) şehir kampüsünde bulunur. İnsanlarının sıcak kanlılığı ve bireysellik ruhuyla tanınan “Körfez Şehri”, uluslararası havasıyla bir kültür ve finans merkezidir.
  SAN FRANCISCO LSI - Amerika Dil Okulu
  San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir merkezdir.
  SANTA BARBARA ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Santa Barbara, Güney California kıyısında bulunan arkadaş canlısı kasava Santa Barbara merkezinde yer almaktadır. “Amerikan Rivierası” olarak bilinen Santa Barbara, güneşli iklimi, İspanyol tarzı mimarisi ve sıcak kolej kasabası ruhu ile ünlüdür.
  SANTA CRUZ ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Santa Cruz, Monterey körfezinin güzel marina kıyısında, San Fransisco’nun 120 km güneyinde ve San Jose’den 50 km uzaklıkta, deniz kıyısında bulunan Santa Cruz şehir merkezinde yer alır.
  SANTA MONICA ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Santa Monica, Los Angeles metropolünün çekici olanaklarına çok yakında, Santa Monica şehir merkezinde özel bir binada yer alır. Palmiyelerle dolu yürüyüş yolları ve nefes kesici gün batımlarıyla, Santa Monica’da yıl boyu sıcak ve ılıman iklim hüküm sürer.
  SEATTLE ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Seattle, şehrin ünlü Capitol Hill bölgesinde yer alır. Arka fonda görkemli Mt. Rainier, Cascade ve Olympic Mountains ile ELS/Seattle, benzersiz butikler, şık kahve dükkanları ve hemen yakındaki kafelerle çevrelenmiş bu imrenilecek yerleşimin tadını çıkarır.
  SILICON VALLEY ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Silicon Valley is located in Cupertino in the middle of Silicon Valley, less than an hour south of San Francisco. The city of Cupertino is a wealthy and safe suburban city of 58,000 people. The region is home to many of the world's largest technology corporations.
  SOUTH BEND The Language Company (Indiana University) - Amerika Dil Okulu
  Okulumuz Indiana’nın kalbi South Bend’ de bulunan Indiana University South Bend kampüsünde yer almaktadır. Bir 'üniversite şehri' olarak bilinen, South Bend kolej ve üniversitelere ev sahipliği yapmaktadır. Sıcak, güneşli yazları ve soğuk, karlı kışları vardır .
  SPRACHCAFFE BOSTON - Amerika Dil Okulu
  Boston, Amerika'nın en eski ve muhtemelen kültürel olarak en önemli sehridir. Şehir 1630 yılında kurulmuş ve mimarisiyle tarihsel köklerini hala açığa çıkarmaktadır. Boston şehrinin genellikle Amerika'dan çok Avrupa şehirlerine benzediği söylenir çünkü burada modern gökdelenlerin yanında hemen hemen 400 yıllık eski kiliseler bulunmaktadır.
  SPRACHCAFFE LOS ANGELES - Amerika Dil Okulu
  Los Angeles gerçekten her şeye sahip bir şehirdir! Şehir harika kültürel yerler, turistik yerler, restorantlar, alışveriş merkezleri ve hatta tüm yıl boyunca harika iklim sunar!
  SPRACHCAFFE MIAMI - Amerika Dil Okulu
  “Miami” ismi bile altın kumsalları ve güneş ışığını çağrıştırıyor. Gerçekten de, Florida’nın bu en popüler turist destinasyonu, tropikal bir iklimin ılık Atlantik suları ile birleştiği ve harika bir yaşam tarzına sahip olma özelliği ile dil kursu için çok ideal bir destinasyondur.
  SPRACHCAFFE NEW YORK - Amerika Dil Okulu
  New York, gökdelenleri, binlerce sarı taksisi ve yedi milyondan fazla nüfusu ile Amerika'nın atan kalbidir. Konum olarak New York süper stardır. Efsaneye göre -bu şehir asla uyumaz- ve gerçekten de burada uyumak vakit kaybı gibidir. Her ziyaretçi burada büyülenir. New Yorklular için bile şehir turları favori aktivitelerdendir.
  ST LOUIS ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/St. Louis, havaalanından yalnızca 6.4 km uzaklıkta, University of Missouri-St. Louis (UMSL)’nin güzel kampüsünde yer alır. St. Louis, düşük maliyetle yaşam sürdürülebilecek ve sıcakkanlı insanların yaşadığı 2.5 milyon nüfusluk bir orta batı şehridir.
  ST PAUL ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/St. Paul, havaalanına, St. Paul ve Minneapolis şehir merkezine yakın bir yerleşim bölgesindeki University of St. Thomas (UST) kampüsünde yer alır.
  Stafford House - Amerika Dil Okulu, Boston
  Stafford House College Boston İngilizce dil okulu, 1996 yılında kurulmuş olup, öğrencilerin İngilizce dil bilgilerini geliştirmeye odaklanmıştır. Okul, alışveriş bölgesi de olan Boston şehir merkezinin sağında yer almaktadır. Okulun konumu itibariyle öğrencilerin şehri keşfetmesi ve toplu taşıma araçlarına ulaşımları son derece rahattır.
  Talk English Schools - Amerika Dil Okulu, Aventura
  Talk English Schools, kendini işine adamış öğretmenleri ve çalışanları ile üst düzey bir öğrenme ortamı sağlamaktadır. ACCET’ce akredite olmuş okulları ile öğrencilerin hem derste hem de eğlenceli aktiviteleri sırasında İngilizcelerini kullanmalarını sağlamaktadır
  Talk English Schools - Amerika Dil Okulu, Boston
  Amerika’nın 7 şehrinde bulunan lokasyonlarıyla Talk English Schools, deneyimli öğretmenleri ile bütün öğrencilerine kaliteli bir eğitimin garantisini vermektedir. Talk English Schools ile hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de Amerikan kültürü ile iç içe bir deneyim yaşayabilirsiniz
  Talk English Schools - Amerika Dil Okulu, Fort Lauderdale
  Amerika’da bulunan 7 okuluyla öğrencilerine kaliteli ve eğlenceli bir eğitim sunmakta olan Talk English Schools, deneyimli ve alanlarında uzman eğitmenlere sahiptir. Alacağınız İngilizce eğitimle beraber Amerikan kültürünü yakından tanıma şansı yakalayacaksınız
  Talk English Schools - Amerika Dil Okulu, Miami
  Amerikan kültürünü yakından tanımak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunan Talk English Schools, Amerika’da 7 yerleşkeye sahiptir. Her bir yerleşkede aynı kalitede ve özveride eğitim verilmektedir
  Talk English Schools - Amerika Dil Okulu, Miami Beach
  Talk English Schools, Amerika’da dil öğrenmek isteyenler için mükemmel bir seçenek oluşturmaktadır. Uzman eğitimcileri tarafından verilen kursların yanı sıra eğlenceli aktiviteleri de mevcuttur
  Talk English Schools - Amerika Dil Okulu, San Francisco
  Amerika’da 7 şehirde bulunan lokasyonları ile Talk English Schools, nitelikli öğretmenleri ile öğrencilerine kaliteli ve eğlenceli eğitim vermektedir. Talk English Schools ile İngilizcenizi geliştirirken Amerika’yı da keşfedebilirsiniz
  TAMPA ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Tampa, University of Tampa içerisinde; plajların, heyecan dolu gece hayatının ve dünya standartlarında alışverişin hemen yanında tarihi ve kültürel zenginliğe sahip Tampa’nın merkezinde bulunmaktadır.
  TEANECK ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Teaneck, New York City’den yalnızca 30 dakika uzaklıktaki Fairleigh Dickinson University (FDU)’nin 20 hektarlık kampüsünde yer alır. Teaneck, New Jersey ve New York sınırındaki güzel ve güvenli bir bölgede konumlanmış zengin bir yerleşim yeridir.
  TENNESSEE ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Johnson City offers study at a well-respected public university in a welcoming community nestled in the foothills of the Appalachian Mountains.
  THOUSAND OAKS ELS LANGUAGE CENTERS - Amerika Dil Okulu
  ELS/Thousand Oaks, Pasifik Sahili’nden 19 km, Los Angeles Şehir merkezinden 70 km ve Santa Barbara’dan 90 km uzaklıktaki California Lutheran University (CLU)’nin 90 hektarlık kampüsünde yer alır.
  TLA The Language Academy - Amerika Dil Okulu
  The Language Academy İngilizce dil okulu, uluslararası öğrenciler ve şirket yöneticileri için önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Okulda yer alan eğitmenler, öğrencilerin ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve hedeflerine yönelik eğitim sunmaktadırlar. The Language Academy İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında klimalı derslikler, televizyon, ücretsiz internet erişimi ve kafeterya yer almaktadır
  UCLA Extension İngilizce Dil Okulu - Amerika Dil Okulu
  UCLA Extension Ingilizce dil okulu, University of California Los Angeles’a bagli bir dil okulu olup, egitimler üniversitenin kampüsünün hemen yakininda yer alan Westwood Village’de verilmektedir. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda bilgisayar laboratuvarlari, modern donanimli derslikler ve kütüphanededir. UCLA Extension Ingilizce dil okulu egitmenlerinin çogu Master derecesine sahip ve deneyimli kisilerden olusmaktadir. Okulda genel Ingilizce ve akademik Ingilizce gibi çesitli hedeflere yönelik kurslar sunulmaktadir.
  UIC English - Amerika Dil Okulu, San Diego
  UIC English San Diego Ingilizce Dil Okulu, Amerika Birlesik Devletlerinin, Kaliforniya eyaletinde yer alan San Diego sehrinde bulunmaktadir. Uluslararasi ögrenciler için oldukça güvenli ve ideal bir yer yer olan San Diego’da, UIC English dil okulu, kentin merkezine yakin bir konumda bulunmaktadir. Ögrenciler, okuldan kisa bir yürüyüs ile restoranlara, alisveris merkezlerine ve toplu ulasim araçlarina ulasabilmektedirler. UIC English San Diego Ingilizce dil okulu egitmenleri, alanlarinda deneyimli ve profesyonel kisilerden olusmaktadirlar.
  ZONI Miami Beach İngilizce Dil Okulu - Amerika Dil Okulu
  1991 yılında kurulan Amerika’da her yıl yüzlerce öğrenciye ekonomik maliyetler ile İngilizce öğreten ZONI okullarının en popüler merkezlerinden biri ZONI Miami Beach İngilizce dil okuludur. Zoni İngilizce dil okulları Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve sınav hazırlık kursları sunmaktadır. ZONI Miami Beach İngilizce dil okulu, sosyal aktiviteleri, yarışmaları, kültür gezileri ile İngilizce eğitimlerine sadece sınıf içinde değil sınıf dışında da destekler.
  ZONI New York Manhattan İngilizce Dil Okulu - Amerika Dil Okulu
  Uluslararası dil eğitiminde dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan ZONI 25 yıldır yerli yabancı öğrencilere ekonomik fiyatlarda yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Zoni Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver ‘da Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve diğer İngilizce kursları sunmaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu okuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri gibi bütün dil becerilerini kapsayan çok çeşitli İngilizce programları sunmaktadır. İngilizce sınıflarına ek olarak, Zoni öğrencileri kültürel gezileri, okul etkinlikleri ve Philadelphia, Washington DC ve Boston gibi şehirleri tanıma fırsatı sunmaktadır.

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
 • Bizi takip edin
 • GKR Yurtdışı Eğitim