,

Yüksek kaliteli program seçenekleri

Sertifika ve Diploma için Eğitim Kurumları - KANADA

Alexander College

Alexander College Kanada, Burnaby ve Vancouver olmak üzere iki kampüse sahiptir. Burnaby, Vancouver coğrafi merkezinde bulunan büyük bir yerleşim yeridir. Alexander College Burnaby kampüsü McKay Caddesi üzerinde yer almaktadır. Vancouver kampüsü ise Vancouver’un merkezinde Hasting caddesinde yer almaktadır.

Algonquin College

Kanada’nın en büyük yüksek öğretim kurumlarından biri olan Algoquin College, 22.000’den fazla öğrencisine 175’in üzerinde programı Ön lisans, Lisans ve Yüksek lisans programı sunmaktadır.

George Brown College

George Brown College, Toronto’da 3 ayrı kampüste eğitim sunmaktadır. Lisans ve yüksek lisans programları hem öğrencilerin hem de işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulmuştur. Kolejde programlar ve içerikleri oluşturulurken endüstri liderleri ile istişare yapılmıştır. Fakültelerde öğrencilerin işyerinde başarılı olmaları için gerekli teknik becerileri öğretmekte ve geliştirmektedir.

Niagara College

Kanada’nın en iyi yüksek öğretim kurumlarından biri olan Niagara College, 1967 yılında Welland’da kapılarını açıp Niagara bölgesinin diğer bölgelerine doğru gün geçtikçe genişlemiştir. Öğrencilere verdiği uygulamalı eğitimiyle, Ontario’nun en iyi yüksek öğretim kurumlarından biri olmayı başarmıştır.

Vanwest College

VanWest College, British Columbia eyaletinde Vancouver ve Kelowna şehirlerindeki kampüsleriyle, yüksek kalitede İngilizce ve sertifika programları veren bir mesleki eğitim okuludur. VanWest College İngilizce dil öğretmenin yanı sıra, istihdam odaklı mesleki eğitim programları ile öğrencilerinin okurken çalışmasını hedefleyen eğitim programları sunmaktadır.