Avustralya Dil Okulları

Avustralya'da İngilizce Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları
Avustralya Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları

Güney yarım kürede bulunan Avustralya, Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus arasında yer almaktadır. Avustralya kıtasının tamamını kaplayan ülkenin başkenti olan Canberra’dır. Avustralya’nın en büyük şehri ise Sydney’dir. Avustralya, yüzölçümü bakımından dünyanın altıncı büyük ülkesidir. Dünyanın en büyük adası olan Avustralya aynı zamanda en küçük kıtasıdır.

Avustralya güney yarım kürede yer aldığı için turistik amaçlı veya öğrenci olarak gidecek olanların bu özelliği dikkate alması gerekmektedir. Kuzey yarım kürede kış yaşanırken Avustralya’da yaz mevsiminin yaşanması Avustralya’da İngilizce dil öğrenmek isteyenler için bir avantajdır. Avustralya’nın ılıman iklimi, serin geçen kış ayları ve sıcak yaz ayları Avustralya’da İngilizce öğrenirken pratik yapmak isteyen öğrencilerin sosyalleşmesine yardımcı olmaktadır.

Yaşam standartları ve eğitim kalitesi konularında öncü bir ülke olan Avustralya, İngilizce dil eğitimi konusunda sahip olduğu deneyimli Avustralya dil okulları ile her yıl binlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Avustralya dil okullarında, İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler derslere düzenli katıldıkları takdirde kaliteli eğitim sistemi ile kısa sürede İngilizceyi iletişim dili olarak rahatlıkla kullanabilmektedirler. Avustralya uzun yıllardır birçok ülkeden ve ulustan insana ev sahipliği yapan kozmopolit bir ülkedir. Avustralya’nın bu özelliği İngilizce dil eğitimi alan öğrencilere farklı aksanlarda İngilizce iletişim kurma becerileri kazandırmaktadır.

  • Avustralya’da İngilizce dil eğitimi

   Resmi dili İngilizce olan Avustralya’da dil eğitimi almak, İngilizceyi en hızlı ve kolayca öğrenmenin yoludur. Avustralya’da dil eğitimi devlet okulları ve özel okullarda verilmektedir.

   Avustralya’da İngilizceyi doğal konuşma ortamında öğrenmek kısa sürede yüksek verimin alındığı bir öğrenme yöntemidir. Avustralya hem yüksek yaşam standartları hem de Avustralya’da dil eğitimi alan öğrencilere sağladığı çalışma olanakları ile her yıl daha fazla öğrenci ve göçmen tarafından yaşamak için tercih edilmektedir.

   Avustralya hükümeti, Avustralya’da İngilizce eğitimi alan tüm öğrencilere kurs türüne ve süresine bakmaksızın haftada 20 saat yasal part time çalışma hakkı tanımaktadır. Avustralya’da dil okullarında İngilizce eğitim alan öğrenciler ihtiyaçları olduğu takdirde yasal çalışma hakkıyla yaşam giderlerini büyük ölçüde karşılayabilecekleri gibi, part time çalışma hakkı sayesinde Avustralya’da dil eğitimi alıp pratik yaparak sosyal hayata karışabilmektedirler.

   Avustralya’da dil eğitimi alan öğrenciler genellikle İngilizce eğitimlerini Avustralya’da sertifika, diploma veya master programları ile uzatmaktadır.

   Avustralya, kozmopolit yapısı nedeniyle birçok aksanı anlayıp, İngilizceyi tüm uluslarla rahatlıkla konuşabilecek seviyede öğrenebileceğiniz bir ülkedir.

  • Avustralya Dil Okulları – Sydney İngilizce Kursları

   Avustralya’daki en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Sydney, ekonomik bakımdan da Avustralya’nın merkezidir. Avustralya, dünyanın en büyük adası olmasının yanında en küçük kıtasıdır. Sydney, çok karıştırıldığı gibi ülkenin başkenti değildir. Jackson Limanı’nın kıyılarında kurulmuştur. Sydney Botany Körfezi ile Pittwater arasında yaşayan Darut kabilesinin anayurdu olarak bilinmektedir.

   New South Wales eyaletinin başkenti Sydney, yüksek standartlardaki yaşam koşulları, kaliteli İngilizce dil okulları birçok konaklama alternatifleri ve öğrencilerin kolayca part time iş bulabilmesi sayesinde her yıl farklı ülkelerden öğrencilerin tercih ettiği popüler bir şehirdir.

   Şehrin doğal güzellikleri ve havasıyla eşsiz bir atmosferin bulunduğu Sydney Avustralya’da İngilizce eğitimini şehrin kumsal ve sahillerinden 20 dakika uzaklıkta şehir merkezinde almak isteyenler için ideal bir merkezdir.

   Sydney’de İngilizce dil okulları öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun çeşitli kurslar vermektedir. Yoğun İngilizce kurslarından, uzun dönem kurslara ve IELTS hazırlık kurslarına kadar geniş bir program çeşitliliği bulunmaktadır. Sydney, Avustralya’da dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği bir şehirdir. Sydney şehrinde Avustralya’da dil okulu ücreti tercih edeceğiniz kurs çeşidine ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Avustralya’da dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Avustralya Dil Okulları – Melbourne İngilizce Kursları

   Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehri. Melbourne bir milyon nüfusu aşmış şehirlerarasında dünyanın en güneyinde bulunanıdır. Avustralya’nın spor şehri olarak anılan Melbourne ülkenin büyük spor organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin merkezi Port Phillip adıyla bilinen doğal kıyı şeridi boyunca yayılmıştır. Melbourne coğrafi konumu, mutfağı, spor faaliyetleri ve çok kültürlü yapısıyla Avustralya’nın kültür başkenti olarak ün yapmıştır.

   Melbourne’ de görülmesi gereken yerler arasında ; Queen Victoria Market,tarihi bir hapishane olan Old Melbourne Gaol, Melbourne sanat müzesi olan National Galery of Victoria, Scienceworks bilim müzesi ve Melbourne Maritime denizcilik müzesini sayılabilir.

   Melbourne farklı ülkelerden göçmen ve öğrencilerle uluslararası bir ortamın olduğu şehirdir. Kozmopolit yapının hakim olduğu Melbourne, Avustralya’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirlerdendir. Avustralya’da İngilizce öğrenmek için ideal şehirlerden biri olan Melbourne’de kaliteli İngilizce dil okullarının sayısı yoğun öğrenci taleplerle birlikte artmaktadır. Genel İngilizce, iş İngilizcesi, akademik İngilizce ve sınavlara hazırlık İngilizce kurslarının verildiği Melbourne’de eğitim almak pratik yapmak için geniş seçeneklere de sahip olmak demektir. Avustralya’da dil okulu ücreti tercih edeceğiniz kurs içeriklerine ve eğitim süresine göre değişmektedir. Avustralya’da dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Avustralya Dil Okulları – Perth İngilizce Kursları

   Avustralya batı eyaletinin başkenti olan Perth, Avustralya’nın dördüncü büyük kentidir. Perth batı Avustralya nüfusunun dörtte üçünün toplandığı büyük bir şehirdir. Perth, 1962'de Uluslar Topluluğu ve İmparatorluk Oyunları'nın düzenlendiği Batı Avustralya Üniversitesi ve Murdoch Üniversitesine ev sahipliği yapmaktadır.

   Hint Okyanusu’na dökülen Swan Nehri’nin bulunduğu şehre, Türkiye’den uçuşlar aktarmalı olarak yaklaşık 20 saat sürmektedir.

   Günümüzde dünyanın en büyük altın üreticilerinden biri olan Perth’de iş bulma olanakları diğer şehirlere nazaran daha yüksektir. Öğrencilerin part time çalışabileceği iş imkanlarının bulunduğu şehirde kaliteli eğitim veren birçok dil okulu bulunmaktadır. Avustralya’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği Perth şehrinde hem doğanın sunduğu güzellikleri keşfedebilir hem de uluslararası atmosferin olduğu canlı ve hareketli bir ortamda pratik yapma olanaklarını arttırmaktadırlar. Perth’de İngilizce dil okullarında her seviyeye uygun çeşitli kurslar verilmektedir. Avustralya dil okulu ücreti tercih edeceğiniz kurs çeşidine ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Avustralya’da dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Avustralya Dil Okulları – Brisbane İngilizce Kursları

   Queensland eyaletinin başkenti olan Brisbane, 2 milyona varan nüfusu ile çok kültürlü bir yapıya sahiptir. 1824’te kurulan Brisbane geçmişinde bir ceza sömürgesi tarihi yatmaktadır. Bir zamanlar hapishanelerin yer aldığı kırsal bir bölge iken günümüzde modern ve kaliteli bir şehir profili çizmektedir. Avustralya’nın üçüncü büyük şehri olan Brisbane özellikle gıda ve makine yapımı sanayisinde önemli bir yere sahiptir. Sanayinin genelde kıyılarında toplandığı şehir, geniş bir alana yayılmış banliyölerle çevrilidir.

   Brisbane, geniş bir öğrenci nüfusunun olduğu bir şehirdir. Brisbane hem Avustralya’da İngilizce eğitim alıp hem de Avustralya’yı keşfedebilirsiniz. Öğrencilerin amaç ve ihtiyaçlarına en uygun kurs seçeneklerinin bulabileceği Brisbane’de İngilizce dil okullarında öğrenciler modern ve kaliteli eğitim alma fırsatlarına sahip olmaktadır. Brisbane, Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ekonomik bir şehirdir. Brisbane şehir merkezi, Avustralya’da İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en kolay uyum sağlayabileceği merkezlerdendir. Avustralya’da İngilizce dil eğitim veren birçok yerel ve uluslararası İngilizce dil okulu Brisbane şehir merkezinde öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir. Avustralya dil okulu ücreti tercih edeceğiniz kurs çeşidine ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Avustralya’da dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Avustralya’da İngilizce eğitimi alan öğrencilerin Brisbane’i tercih etmesinin bir diğer nedeni de şehir merkezindeki birçok üniversitenin İngilizce dil eğitim alan öğrencilere lisans ve master eğitimi vermesidir.

  • Avustralya Dil Okulları – Gold Coast İngilizce Kursları

   Avustralya’nın 6. büyük şehri olan Gold Coast Queensland eyaletinin güney kısmında bulunmaktadır. Yılda 300 güneşli günün yaşandığı şehir uzun sahil şeridi, plajları ve doğal güzellikleri ile tam bir tatil cenneti denilebilecek modern ve kaliteli bir yaşam merkezidir. Bu nedenle Gold Coast’a her yıl gelen turist sayısı da hızla artmaktadır. Türkiye saatinden 8 saat ilerde olan Gold Coast ünlü plajları (Surfers Paradise) ve yaklaşık 42 km uzunluğunda sörf sahilleri, yağmur ormanları, vahşi doğa yaşamı, su yolları ve kanallarıyla Avustralya’nın tatil merkezi niteliğindedir. Dünya mirasları listesine alınmış olan Lamington Milli Parkı’nın bulunduğu şehir yılda on milyona yakın turist çekmektedir.

   Gold Coast şehri dünyanın seçkin özel üniversitelerinden biri olan Bond Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Avustralya’da İngilizce öğrenmek için ideal şehirlerinden biri olan Gold Coast şehri güneş ve kumların eşsiz estetiği eşliğinde İngilizce öğrenmek isteyenler için doğru adrestir. Gold Coast, Avustralya’da İngilizce öğrenirken hem eğlenmek hem de part time işlerde çalışıp günlük masraflarını karşılamak isteyen öğrenciler için uygun bir merkezdir. Avustralya dil okulu ücreti tercih edeceğiniz kurs çeşidine ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Avustralya dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Bölgenin turizm yoğunluğu sayesinde Avustralya’da İngilizce öğrenen öğrenciler Gold Coast’da çok kolay part time iş bulabilmektedirler. Gold Coast, Avustralya’da İngilizce eğitim alırken Türk öğrencilerle en az karşılaşılacak bir şehirdir. Avustralya’da dil eğitiminde Gold Coast’u tercih eden öğrenciler, yerli ve uluslararası birçok dil okulunda İngilizce eğitim alabilecekleri gibi Griffith Üniversitesi ve Bond Üniversitesi gibi okullarda verilen İngilizce dil okullarına katılabilmektedir.

  • Avustralya Dil Okulları - İngilizce eğitim programları

   Avustralya dil okulları öğrencilerine istek ve ihtiyaçlarına uygun birçok kurs seçenekleri sunmaktadır. Avustralya’da genel İngilizce kurslarından iş İngilizcesi ve akademik İngilizceye kadar geniş program seçenekleri bulunmaktadır. Avustralya’da İngilizce dil eğitim programlarına turistik vize ile (12 haftaya kadar) öğrenci vizesi ile ve Work and Holiday vizesi ile (en fazla 16 hafta) katılmak mümkündür. Avustralya’daki İngilizce dil okulları genelde 18 yaş üstü öğrencilere eğitim vermektedir. Haftada 20 dersten başlayan eğitimler pazartesi cuma günleri arasında verilir.

   Avustralya’da dil eğitimi alan öğrenciler İngilizce eğitimlerini sertifika, diploma veya master programlarıyla devam ettirmektedirler. Avustralya’daki İngilizce dil okullarının neredeyse tamamının bulundukları bölgelerdeki TAFE ve üniversitelerle sınavsız geçiş anlaşması bulunmaktadır. Bu anlaşma sayesinde Avustralya’da İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler akademik İngilizce kurslarında belirli seviyeye ulaştığında tekrar İngilizce yeterlilik sınavlarına girmeden sertifika, diploma ve master programlarına direkt geçiş yapabilmektedirler.

   Öğrenci vizesiyle Avustralya’da İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler haftada 20 saatlik part time çalışma hakkına sahiptirler. Part time verilen çalışma izni sayesinde öğrenciler Avustralya’da eğitim alırken pratik yapabilir ve günlük yaşam masraflarını karşılayabilirler. Avustralya’da dil eğitimi veren okullar öğrencilere part time iş bulabilmeleri için nasıl ve nereye başvuracakları konusunda seminerler vermektedir.

   Avustralya’da dil eğitimi alırken tüm yabancı öğrencilerin OSHC (Overseas Student Health Cover )sigortası almaları zorunludur. Avustralya’da sigorta firmaları tarafından yapılan bu poliçe öğrencilerin Avustralya’da dil eğitimleri alırken hastalanmaları halinde tedavi ve teşhis masraflarını % 80 oranında karşılamaktadır. Avustralya’da dil okullarına kayıtlı olan öğrenciler OSHC sigortasını okullarında satın alabilmektedir.

  • Avustralya Dil Okulları – Genel İngilizce

   Avustralya’da genel İngilizce, İngilizceyi gündelik yaşamda iletişim dili olarak kullanmak isteyenler veya genel İngilizce bilgilerini geliştirmek isteyenler için ideal bir kurstur. Temel dil becerileri üzerine yoğunlaşan derslerin işlendiği genel İngilizce kursunda İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma ve telaffuz eğitimleri verilmektedir. Avustralya’da İngilizce dil okullarında öğrenciler eğitimlerine genel İngilizcesi kursuyla başlayarak kelime ve telaffuz eksiklerini geliştirmeyi amaçlamaktadırlar. Avustralya’da dil okullarında İngilizce eğitimler sabahtan veya öğleden sonra almak mümkündür. Öğleden sonra kursları daha ekonomiktir. Avustralya’da dil okullarında genel İngilizce dersleri pazartesi ve cuma günleri arasında verilmektedir. Bazı dil okulları pazartesi ve perşembe günleri eğitim vermesi öğrencilerin kalan zamanlarda şehri keşfetmeleri ve çeşitli aktivitelere katılmalarına olanak tanımaktadır. Avustralya dil okulu ücreti tercih edeceğiniz eğitim süresine göre değişmektedir. Avustralya dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Avustralya Dil Okulları – İş İngilizcesi

   Avustralya’da dil okullarında iş İngilizcesi kurslarında, çalışma hayatında İngilizceyi profesyonel olarak kullanmak isteyen öğrenciler için hazırlanmış programlar sunmaktadır. Genel İngilizce derslerine ek olarak verilen iş İngilizcesi kurslarında İngilizce e-mail yazma, mektup yazma, telefonla iletişim, raporlama yapma konuları üzerine odaklı dersler işlenmektedir. İş İngilizcesi kursları genel İngilizce derslerine ek olarak haftada 8 dersten oluşmaktadır. Avustralya dil okulu ücreti tercih edeceğiniz eğitim süresine göre değişmektedir. Avustralya dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz

  • Avustralya Dil Okulları – Akademik İngilizce

   Avustralya’da dil okullarında verilen akademik İngilizce kursu, eğitim dili İngilizce olan üniversite veya TAFE okullarında eğitim almak isteyen ve bu amaçla İngilizce seviyelerini ilerletmek isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Birçok öğrenci üniversitelere başvurmadan önce İngilizce dil becerileri geliştirmek için akademik İngilizce dersleri almaktadır.

   Akademik İngilizce kursunda öğrencilerin üniversitede dersleri rahatlıkla takip edebilmesi için not alma, araştırma, araştırma ve sunum becerileri, akademik yazım, analiz ve tartışma konuları üzerine odaklı dersler işlenmektedir. Avustralya’daki İngilizce dil okullarında akademik İngilizce kurslarına katılabilmek için orta üstü seviyede İngilizce bilmek gerekmektedir. Akademik İngilizce kursları kendi içinde farklı seviyelere ayrılmaktadır. Avustralya’da dil okulu sonrası TAFE okullarında veya üniversitelerde eğitim alarak Avustralya’da kalmak isteyen öğrenciler sınavsız geçiş için akademik İngilizce kurslarını tercih etmektedirler. Avustralya dil okulu ücreti tercih edeceğiniz eğitim süresine göre değişmektedir. Avustralya dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz

  • Avustralya Dil Okulları - IELTS sınava hazırlık kursu

   İngilizce konuşulan bütün ülkelerde geçerli bir sınav olan IELTS, ayrıca dünyadaki profesyonel enstitüler ve göçmenlik kurumları tarafından da kabul edilmekte olan bir sınavdır.

   Dünyanın birçok ülkesindeki üniversite ve kurum tarafından tanınırlığı bulunan, geniş bir saygınlık alanına sahip, dünyanın farklı ülkelerinden her yıl bir milyonun üzerinde adayın katıldığı genel ve akademik İngilizce yeterliliğini ölçen önemli bir sınav olan IELTS, öğrencilerin akademik ve iş kariyerlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır.

   Avustralya dil okullarında IELTS hazırlık kursları genelde haftada 20 ders sadece IELTS derslerinden veya haftada 28 dersten oluşan 20 ders genel İngilizce kurslarına ek olarak haftada 8 dersten oluşan seçmeli derslerle verilir. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma, telaffuz, dilbilgisi ve kelime bilgisi eğitimlerinin verildiği IELTS sınava hazırlık kursunda dersleri düzenli olarak takip eden öğrenciler sınavda istedikleri başarıyı yakalayabilmektedir. Avustralya dil okulu ücreti tercih edeceğiniz eğitim süresine göre değişmektedir. Avustralya dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz

  • Avustralya Dil Okullarında Konaklama

   Avustralya dil okulları öğrencilerine konforlu konaklama imkanları sunmaktadır. Aile yanı, öğrenci yurdu, öğrenci evi seçeneklerinin yanında isteyen öğrenciler pansiyon veya misafir evlerinde de konaklayabilmektedirler.

   Aile Yanı Konaklama: Aile yanı konaklama yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği bir konaklama türüdür. Yurtdışına ilk kez çıkmış öğrenciler için ideal bir konaklama olan aile yanı konaklama öğrencilere İngilizceyi Avustralya kültürü eşliğinde pratik yaparak öğrenme fırsatı sunmaktadır. Aile yanı konaklamada öğrenciler sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerini aileyle birlikte yemektedirler.

   Aile yanı konaklamada genelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon konaklama bulunmaktadır. Aile yanı konaklama İlk kez yurtdışına çıkan öğrenciler için şehri tanıyana kadar tavsiye edilen konaklamadır.

   Aile yanı konaklama, Avustralya’da dil okullarında İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin ülkeye ilk geldiklerinde en çok tercih ettikleri konaklama türüdür. Avustralya’da dil okullarında İngilizce öğrenirken Avustralyalı bir ailenin yanında kalmak Avustralya’nın kültürünü, dilini öğrenmek ve ülkeye adapte olmanın en kolay yoludur.

   Avustralya’da öğrenci evleri genellikle maceraperestlerin tercih ettiği popüler kurslardan biridir. Öğrenci evlerinde genelde odalar 4 veya 6 kişiliktir. Banyo ve tuvaletlerin ortak kullanıldığı evler konforu değil, gezmeyi ve kısa süreli eğitim alacaklar için en ekonomik ve ideal bir konaklamadır.

   Avustralya'da şehir merkezlerinde az sayıda özel yurt vardır. Bu yurtlar genellikle uzun süreli eğitim alanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Güney yarım kürede bulunan Avustralya’da yaz mevsiminin yaşandığı şubat ve mart aylarında yoğun olan yurtlarda yer bulmak zor olmaktadır.

   Avustralya’da yurtlarda odalar tek veya maksimum iki kişilik olmaktadır. Avustralya’da yurtlarda banyo ve tuvalet genelde odanın içinde yer almaktadır

   Öğrenci evleri, Avustralya’da uzun süre İngilizce eğitim almak isteyenlerin en çok tercih ettiği bir konaklama türüdür. Öğrenci evlerinde bir daire öğrencilere oda oda kiralanmaktadır. Öğrenci evi konaklama türünde aynı dairede genelde 3 veya 4 öğrenci daireyi ortak kullanmaktadır. Öğrenci evi konaklaması Avustralya’da dil okulunda İngilizce eğitimi alan öğrencilerin seçebileceği en ekonomik konaklama türüdür. Avustralya’da dil okulunda İngilizce eğitim alırken dil okullarının işlettiği ya da öğrenciler tarafından kiralanan öğrenci evlerinde kalmak yaşıtlarınızda beraber vakit geçirmek ve kültürel dostluklar kurmanıza yardımcı olmaktadır. Avustralya ‘da İngilizce dil eğitimi alan birçok öğrenci evlerindeki arkadaşları sayesinde sosyalleşmektedir. Öğrenci evleri konaklamasında elektrik, su ve internet genelde kiraya edilmektedir.

  • Avustralya Dil Okulları – Avustralya Öğrenci Vizesi

   Avustralya’da dil okulunda İngilizce öğrenmeye gidecek öğrenciler için iki farklı vize türü bulunmaktadır. 12 haftaya kadar kısa süreli Avustralya’da dil okulları için en ekonomik vize türü turistik vizedir. 16 haftaya kadar İngilizce dil eğitimi almanızı sağlayan Work and Holiday vizesi de Avustralya’da kısa süreli İngilizce eğitim almak isteyenler için idealdir. Avustralya çalışarak İngilizce öğrenmenize bu program ile olanak sağlar. Work and Holiday vizesi ile öğrenciler ya da mezun olan kişiler, 12 ay boyunca Avustralya çalışarak İngilizcelerini geliştirebilirler. Avustralya’da Work and Holiday vizesi yıllık 100 kişiye verilen ve her yıl temmuz ayında kontenjan açan bir vize türüdür. Avustralya’da dil okuluna gitmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği vize türü 570 kodlu Avustralya öğrenci vizesidir. Bu vize türüyle Avustralya’da dil okuluna gitmek isteyenlerin Avustralya öğrenci vizesi başvurularında eğitim ücreti, Avustralya’da yaşam ve Avustralya’ya ulaşım masraflarını karşılayabileceklerini gösteren bir banka hesabı veya banka kredi mektubunu göstermek gerekmektedir. Banka hesaplarında gösterilen paranın üç ay durması gerekmektedir.

   Avustralya’da dil okulu eğitimleri sonrasında TAFE ve üniversitelere devam edecek öğrenciler her iki eğitim programını da içeren uzun süreli vize alabilmektedirler. BU tür vize başvurularında vize için istenen belgeler ve finansal belgeler çok daha esnektir. Avustralya vize başvuruları internet üzerinden yapılabilmektedir. Öğrenci vizeleri ortalama iki hafta içinde sonuçlanmaktadır. Avustralya konsolosluğu vize başvuru sonucunu e- mail ile göndermektedir. Uzun süreli verilen öğrenci vizeleri, Avustralya çalışarak İngilizce eğitimi almanız için ideal vize türüdür.

  • Avustralya Dil Okulları – Avustralya’ya Ulaşım

   Güney yarım kürede bulunan Avustralya ile Türkiye arasında 6- 8 saatlik zaman farkı bulunmaktadır. Perth Türkiye’den 6 saat ilerdeyken, Brisbane 8 saat ileridedir. Avustralya’da tüm eyaletler yaz-kış saati uygulamasına uymadıkları için Avustralya’nın çeşitli şehirleri ile bu fark zaman zaman değişebilmektedir.

   Avustralya kıtası içerisinde bir uçtan öteki uca uçuş süresi ortalama 5 saattir. Avustralya uçakla Türkiye’ye ortalama 21 saat mesafededir. Avustralya’da gidilecek şehre ve aktarma sürelerine göre bu süre değişebilir. Türkiye’den Avustralya’ya Ortadoğu ve Asya üzerinden bağlantılı uçuşlarla seyahat edilmektedir.

   Avustralya’da dil okuluna gidecek öğrencilerin biletlerini vizeleri çıktıktan sonra almalarını önermekteyiz. Bazı havayolları bagaj hakkı sınırlaması getirmektedir. Biletinizi alırken bagaj hakkınızı sormanız ekstra ücret ödeme sürpriziyle karşılaşmamanız açısından önem taşımaktadır.

 • Avustralya Dil Okullarımız

  • Ability Education - Avustralya Dil Okulu, Melbourne
   Sydney ve Melbourne’de kampüsleri bulunan, Ability Education, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge ve IELTS Sınavı Hazırlık ve Akademik İngilizce Programları sunmaktadır. Sydney’de 2 kampüste 500 öğrenciye eğitim veren Ability Education 2009 yılında Melbourne kampüsünü açmıştır. 2009 yılında MGET Institute bünyesine giren Ability Education, işletme, turizm, sertifika ve diploma programlarına geçiş imkanı sağlamaktadır
   Ability Education - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   Sydney ve Melbourne’de kampüsleri bulunan, Ability Education, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge ve IELTS Sınavı Hazırlık ve Akademik İngilizce Programları sunmaktadır. Sydney’de 2 kampüste 500 öğrenciye eğitim veren Ability Education 2009 yılında Melbourne kampüsünü açmıştır. 2009 yılında MGET Institute bünyesine giren Ability Education, işletme, turizm, sertifika ve diploma programlarına geçiş imkanı sağlamaktadır.
   Academies Australasia - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   Academies Australasia, Avustralya, Sydney’de bulunan bünyesinde; İngilizce dil kursu, sosyal bilimler okulu, teknoloji ve işletme okulu bulunan okullar grubudur. Grubun sahibi Garratts’s Limited hisseleri Avustralya borsasında işlem görmektedir. Avustralya Sydney’de bulunan Academies Australasia bünyesindeki okulların bazıları 50 yıldır eğitim vermektedir.
   Academy of English - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   Academy of English, AcademiesAustralasia Group of Colleges bağlı bir dil okuldur. Grup bünyesinde Australian International High School, Claredon Business College, Supreme Business College, Academy of Social Sciences, Australian College of Technology kolejleride bulunmaktadır.
   Browns English Language - Avustralya Dil Okulu, Brisbane
   Brisbane Browns İngilizce dil okulu, King George Square’da modern bir binada eğitim vermektedir. Büyük bir aile işletmesi olan okul merkezi konumu, otobüs durağına, bankalara, Central Railway Station’a, Brisbane City kütüphanesine, Brisbane nehrine ve Brisbane’nin kültür ve sanat merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sınıflar, interaktif tahtalar, özel masalar ve rahat stil sahibi sandalyeler ile donatılmıştır.
   Browns English Language - Avustralya Dil Okulu, Gold Coast
   Gold Coast Browns İngilizce dil okulu, Browns kardeşler tarafından kurulmuş bir aile işletmesidir. Okul, Gold Coast merkezinde, Broadwater Parklands’a, olimpik yüzme havuzuna, alışveriş merkezine, restoranlara üç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca, bankalara, postaneye, tenis kortlarına ve sörf sahillerine de yakın bir konumda bulunmaktadır.
   Cambridge International College - Avustralya Dil Okulu, Melbourne
   Cambridge International College İngilizce dil okulu, 1995 yılında kurulmuş olup, her yıl yüzlerce öğrenciye İngilizce eğitimi sunmaktadır. Okul, Melbourne’un merkezinde 420 Little Collins Street’te, toplu taşımalara yakın bir kampüs içerisinde yer almaktadır.
   Cambridge International College - Avustralya Dil Okulu, Perth
   Cambridge International College, Perth okulu Avustralyalı ve yabancı öğrencilere İşletme, muhasebe, pazarlama ve turizm ön lisans sertifika ve diploma programları yanından yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.
   Embassy English - Avustralya Dil Okulu, Brisbane
   Alışveriş ve iş merkezlerinin ortasında yer alan Brisbane okulumuz bir şeylerin ortasında olmak isteyen öğrenciler içindir. Bu merkezi yerden ulaşıma, mağazalara, dükkanlara, restoranlara ve eğlence yerlerine kolay erişim vardır. Kardeş kuruluşumuz olan Martin College ile beraber kullanılan kalabalık bir kampüstür. Okul, öğretim ve öğrenimin en son teknolojisini sunmakla övünür ve sizi ilgilendiren bir alansa,
   Embassy English - Avustralya Dil Okulu, Gold Coast
   Sörf yapmayı, kumsalları ve güneşin altında barbeküyü seviyorsanız, Surfers Paradise okulumuz tam size göre. Dünyanın her bir köşesindeki kumsal seven kişiler mükemmel sörf deneyimini yaşamak için burada toplanıyor. Şimdi, İngilizce dersleri arasında, kumsallarda dinlenebilirsiniz. Gerçek eğitimin ve gerçek eğlencinin mükemmel bir karışımıdır.
   Embassy English - Avustralya Dil Okulu, Melbourne
   Melbourne okulumuz kardeş kuruluşumuz olan Taylors College ve Charles Sturt University'nin hemen karşısında yer alır. Okul öğretim ve öğrenimde en son teknolojiyi sunmasıyla övünür. Ayrıca sizi ilgilendiren bir alan varsa, Charles Sturt University'de akademik kurslara devam etmek için birçok fırsat vardır.
   Embassy English - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   Sidney okulumuzu restoran, dükkan, gece kulüpleri, müze ve parklarla dolu canlı ve merkezi bir alan olan Darlinghurst'de bulacaksınız. Şehir merkezine ve Sidney'in turistik merkezlerine kısa bir mesafede: Opera House (Opera Binası), Harbour bridge, Sydney Tower ve Botanic Gardens.
   Greenwich English College - Avustralya Dil Okulu, Melbourne
   Greenwich English College İngilizce dil okulu 12 yıldan bu yana modern donanımlı sınıflarında yabancı öğrenciler için İngilizce dil eğitimi kursları vermektedir. Greenwich English College İngilizce dil okulunun Melbourne ve Sydney’de kampüsleri bulunmaktadır. Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulunda deneyimli ve nitelikli öğretmenler aracılığıyla öğrencilere yüksek akademik standartlarda İngilizce dil eğitimi sunan Avustralya’nın seçkin merkezlerinden biridir.
   Greenwich English College - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   Greenwich English College İngilizce dil okulu 2005 yılında Sydney'de kurulmuştur. Avustralya’da en iyi İngilizce dil okullarında biri olarak kabul edilmektedir. 30 farklı ülkeden 700’den fazla öğrenciyle gündüz ve akşam dersleri ile 10 farklı programda eğitim vermektedir. Sydney ve Melbourne'de kampüsleri bulunmaktadır.
   Hales Institute - Avustralya Dil Okulu, Melbourne
   Avustralya Melbourne şehrinde bulunan Hales Institute Melbourne İngilizce dil okulu yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi yanında turizm, otelcilik, aşçılık, IT Multimedya ve İşletme sertifika ve diploma programları da sunmaktadır. 1910 yılında kurulan Hales Institute Melbourne İngilizce dil okulu şehir merkezindeki konumu ve sunduğu eğitim seçenekleriyle yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği şehir merkezi okullarındandır.
   Hawthorn - Avustralya Dil Okulu, Melbourne
   Avustralya Melbourne şehrinde bulunan Hawthorn Melbourne İngilizce dil okulu Navitas okullar grubunun Melbourne’deki İngilizce dil eğitimi sağlayıcısıdır. Melbourne şehir merkezine trenle 10 dakikalık mesafede bulunan Hawthorn Melbourne İngilizce dil kursu sadece İngilizce dil eğitimi veren dil okulları arasında en çok öğrencisi olandır. Avustralya Melbourne’de bulunan Hawthorn Melbourne İngilizce dil kursu,
   IELI City - Avustralya Dil Okulu
   IELI City Ingilizce dil okulu, Adelaide kentinde Avustralya’nin en yeni üniversitelerinden biri olan Torrens Üniversitesi’nin kampüsünde egitim sunmaktadir. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda bilgisayar laboratuvari, ücretsiz internet erisimi, kütüphane, çalisma odasi, Torrens University giris karti (bu sayede üniversitenin olanaklarindan faydalanilabilmekte), akademik danismanlik hizmeti ve kafe bulunmaktadir. IELI City Ingilizce dil okulunda yer alan egitmenler, ana dili Ingilizce olan, üniversite mezunu ve deneyime sahip kisilerden olusmaktadirlar. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.
   IELI - Avustralya Dil Okulu, Adelaide
   IELI Adelaide İngilizce dil okulu, Flinders üniversitesinin harika güzellikteki yerleşkesinde olup, öğrencileri üniversite kulüpleri ve tesislerine tam erişim sağlamaktadır. Anadili İngilizce olan Avustralyalı öğrencilerle aynı kampüste İngilizce eğitim alan öğrenciler, İngilizce pratik yapabilmektedir.
   ILSC Langauge School - Avustralya Dil Okulu, Melbourne
   1991 yılından itibaren 100 den fazla ülkeden öğrenci kabul eden ILSC Language School İngilizce dil eğitimleri vermektedir. İlk okulunu Kanada’da kuran ILSC Language School San Francisco, New York, Yeni Delhi, Brisbane, Melbourne ve Sydney’e de yayılarak çok uluslu okul halini almıştır.
   ILSC Language School - Avustralya Dil Okulu, Brisbane
   ILSC Ingilizce dil okulu, Brisbane merkez tren istasyonuna 2 dakikalik uzaklikta yer almaktadir. Okulun civarinda parklar ve restoranlar yer almaktadir. Okulda modern derslikler, teras, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak, internet erisimi ve masa tenisi bulunmaktadir. ILSC Brisbane Ingilizce dil okulu, resmi TOEIC test merkezidir. Ögrenciler, ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal etkinlik ve gezilere katilmaktadirlar.
   ILSC Language School - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   ILSC Ingilizce dil okulu, Sydney’in ticari merkezlerinden birinde, tren ve otobüs istasyonlarina yakin, uygun bir alanda bulunmaktadir. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern derslikler, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak, kütüphane, masa tenisi ve ücretsiz internet erisimi bulunmaktadir. ILSC Ingilizce dil okulu Sydney, ayni zamanda TOEIC test merkezidir. Böylece ögrenciler, kurs sonrasinda ayni merkezde sinava girebilmektedirler. Ögrenciler, ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal etkinlik ve gezilere katilmaktadirlar.
   International College of English - Avustralya Dil Okulu, Perth
   Avustralya Perth şehir merkezinde bulunan Perth Internatıonal College of English (PICE) İngilizce dil okulu Perth şehrindeki en eski İngilizce dil okullarındandır. Şehir merkezinde bulunan Perth International College of English (PICE) İngilizce dil okulu toplu taşıma, alışveriş ve eğlence merkezlerinin bulunduğu bölgededir.
   International House - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   International House okulları 55 ülkede ve 150’den fazla şubeye sahiptir. International House Sydney İngilizce dil okulu, 2001 yılında hem uluslararası öğrencilere hem de anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenlerine kaliteli İngilizce eğitimi sunmak için kurulmuştur. International House Sydney İngilizce dil okulun üstün kalitede ve deneyimli eğitmenleri ile diğer Sydney okullarından oldukça farklıdır.
   Kangan Institute - Avustralya Dil Okulu, Melbourne
   Avustralya Melbourne şehrindeki en büyük TAFE okulu olan Kangan Batman Institute of TAFE Melbourne, Avustralyalı öğrencilere sertifika ve diploma eğitimi verdiği gibi yabancı öğrencilere de İngilizce dil eğitimi sertifika ve diploma eğitimi vermektedir. Kangan Batman Institute’in İngilizce dil eğitim merkezi Melbourne şehir merkezindedir.
   Kaplan International English - Avustralya Dil Okulu, Brisbane
   Kaplan Aspect Brisbane İngilizce dil okulu şehir merkezinde Queen Street’de bulunmaktadır. Kaplan Aspect Brisbane İngilizce dil okulu 12 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzeri öğrencilere eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Genel İngilizce programları her pazartesi, Akademik Yıl ve Sömestr programları belirli tarihlerde başlamaktadır.
   Kaplan International English - Avustralya Dil Okulu, Cairns
   Kaplan Aspect Cairns İngilizce dil okulu şehir merkezinde bulunan McLeod Street’de ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Kaplan Aspect Cairns İngilizce dil okulu 12 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzeri öğrencilere eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Genel İngilizce programları her pazartesi, Akademik Yıl ve Sömestr programları belirli tarihlerde başlamaktadır.
   Kaplan International English - Avustralya Dil Okulu, Perth
   Kaplan Aspect Perth İngilizce dil okulu şehir merkezinde iş ve alışveriş bölgesinde modern bir binadadır. Kaplan Aspect Perth İngilizce dil okulu 12 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzeri öğrencilere eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Genel İngilizce programları her pazartesi, Akademik Yıl ve Sömestr programları belirli tarihlerde başlamaktadır.
   Kaplan International English - Avustralya Dil Okulu, Sydney City
   Kaplan Aspect, Kaplan International College, 1967 yılında kurulmuş dünyanın en büyük İngilizce dil Okulu ve ileri eğitim kurumlarındandır.
   Kingsway Institute - Avustralya Dil Okulu
   Kingsway Institute Australia İngilizce dil okulu, Sydney şehrinin merkezinde modern bir binada yer almaktadır. Okul, 3 kata yayılan modern sınıflara, ücretsiz internet bağlantısına, öğrenme kaynakları merkezine, mutfağa, bilgisayar laboratuvarına ve kafeye sahiptir. Kingsway Institute Australia İngilizce dil okulu eğitmenleri, lisans eğitimini tamamlamış ve İngilizce dil eğitiminde uzman bir yeterlilik deneyimine sahiptirler.
   La Trobe University - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   La Trobe University Victoria eyaletinde kurulmuş, Melbourne başta olmak üzere 8 kampüste eğitim veren, dünya genelinde % 1’lik üniversite dilimine giren bir üniversitesidir. Australian Campus Network (ACN) Sydney kampüsün, La Trobe Üniversitesinin yeni yerleşkelerinden biridir. La Trobe Uvinersity ‘nin Avustralya haricinde
   Langports English Language College - Avustralya Dil Okulu, Brisbane
   Langports Brisbane İngilizce dil okulunda öğrencilerin dersleri rahatlıkla anlayabilmesi için dersler görsel ve işitsel materyaller desteklenerek işlenmektedir. Öğrencilerin araştırmalarını ve ödevlerini rahatlıkla yapabileceği geniş bilgisayar odalarının bulunduğu Langports İngilizce dil okulunda öğrenciler kütüphanenin ücretsiz hizmetlerinden faydalanabilmektedirler
   Langports English Language College - Avustralya Dil Okulu, Gold Coast
   Langports Gold Coast English Language College İngilizce dil okulu kursları okulunu diğer İngilizce dil okullarında daha özel yapan birçok farklılık bulunmaktadır. Okulun eğitimi kadar konaklama yetkilileri öğrencilerinin konforlu ve güvenliği için birlikte çalıştıkları aileleri özenle seçerek öğrencilerin Avustralya’da rahatça İngilizce öğrenmelerine destek vermektedir.
   Langports English Language College - Avustralya Dil Okulu, Sydney
   Langports Sydney İngilizce dil okulu Eylül 2014’de kapılarını yabancı öğrencilere açmıştır. Şehir merkezinde modern donanımlı sınıflarda görsel ve işitsel eğitim materyalleri desteğinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Öğrencilerin araştırmalarını ve ödevlerini rahatlıkla yapabileceği bilgisayar odalarının bulunduğu Langports İngilizce dil okulunda öğrenciler kitap, DVD ve çeşitli dergilerin bulunduğu kütüphaneden
   Lexis English - Avustralya Dil Okulu, Brisbane
   Lexis English Brisbane İngilizce dil okulu, Brisbane’da Queensland’ın hareketli merkezinde yer almaktadır. Okul, ünlü Queen Street Mall alışveriş merkezine, Brisbane nehrine ve Southbank Parklands’a sadece 2 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Lexis English Brisbane İngilizce dil okulu, modern bir binanın yenilenmiş altıncı katında yer almaktadır ve şehir manzarasının izlenebileceği bir terasa sahiptir.
   Lexis English - Avustralya Dil Okulu, Perth
   Avustralya’da İngilizce öğrenmek için pek çok seçenek bulunmakla birlikte her öğrencinin karar vermekte zorlandığı; dinamik ve hareketli bir şehir merkezinde mi yoksa sakin bir şehirde mi eğitim alınmalıdır. Çünkü her iki konumunda kendine göre cazibeleri vardır. Perth şehri ise hem dinamik ve eğlencesi bol bir şehir merkezi hem de Scarborough Beach’e kısa bir mesafede yer almaktadır.
   LSI - Avustralya Dil Okulu, Brisbane
   LSI Brisbane İngilizce dil okulu, şehrin tam kalbinde, toplu taşımaya, restoranlara ve mağazalara çok yakın tarihi bir binada yer almaktadır. Ayrıca, botanik bahçeleri, Queen Street alışveriş merkezi, finans ve ticaret bölgeleri kolaylıkla ulaşıla bilinecek uzaklıktadır. LSI Brisbane İngilizce dil okulu bünyesinde öğrencilerin çalışabilecekleri kütüphane, ücretsiz internet erişimi bulunan bilgisayar odası,
   Melbourne Performance İngilizce Dil Okulu - Avustralya Dil Okulu
   Melbourne Performance İngilizce dil okulu, Melbourne’un canlı merkezlerinden birinde kafeler ve restoranlarla çevrili bir alanda yer almaktadır. Okul, ana alışveriş merkezlerine, turistik mekânlara ve toplu taşımaya yakın mesafede bulunmaktadır. Melbourne Performance İngilizce dil okulu öğrencilerine 13 modern derslik, öğrenci salonu, mutfak, 30 bilgisayarlı laboratuvar ve ücretsiz internet erişimi sunmaktadır.
   Mercury Colleges - Avustralya Dil Okulu
   Mercury College İngilizce dil okulu, opera binası, Harbour Bridge, Sydney kraliyet botanik bahçeleri, Kraliçe Vivtoria Building ve diğer önemli Sydney mekânlarına yakın bir mesafede bulunan Sydney’in merkezinde yer almaktadır. Okul, toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. Mercury College İngilizce dil okulu, kaliteli eğitimi ön planda tutarak,
   Phoenix Academy - Avustralya Dil Okulu
   Phoenix Academy İngilizce dil okulu, 1989 yılında Avustralya’nın Perth şehrinde kurulmuş olup, güzel bir kampüste yer almaktadır. Okulda öğrencilerin yararlanabileceği olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, öğrenci salonu ve kütüphane bulunmaktadır. Phoenix Academy İngilizce dil okulunda yer alan tüm sınıflarda klima ve ısıtıcı mevcuttur.
   Shafston International College Brisbane - Avustralya Dil Okulu
   Avustralya’nın yılın her dönemi güneşli Queensland eyaletinde Brisbane şehrinde yer alan Shafston International College bölgenin en köklü ve bilinen İngilizce dil okuludur. Brisbane ve Gold Coast’da kampüsü buluna Shafston International College İngilizce dil okulu yurtları dabünyesinde bulunan az sayıda kampüsten biridir.
   Shafston International College Gold Coast - Avustralya Dil Okulu
   Shafston International College, Gold Coast şehrinin South Port bölgesindedir. Avustralya’nın turizm merkezi olan Gold Coast dünyaca ünlü sahilleri ile Avustralya’nın en gözde turizm merkezlerindedir. Shafston International College, Gold Coast kampüs deniz kenarında, eğitim amacıyla inşa edilmiş bir binada eğitim vermektedir. Klimalı sınıflar, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet bağlantısı, okulun kendi restoranı öğrencilerin kullanımına açıktır.
   Swinburne University - Avustralya Dil Okulu
   Swinburne University İngilizce dil okulu, üniversitenin kampüsünden sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan merkezde eğitim sunmaktadır. Swinburne University 100 yıldan fazla süredir, lisans, yüksek lisans, doktora, sertifika ve diploma programları sunmaktadır. Üniversite, bilim, teknoloji, yenilikçilik ile öğretim ve araştırma alanlarında dünya üniversitelerinin ilk %3’ü arasında yer almaktadır
   Sydney English Academy - Avustralya Dil Okulu
   Sydney English Academy İngilizce dil okulu, 2001 yılında Mick Edwards ve Samantha Milton tarafından kurulmuştur. Sydney şehir merkezine ve Manly Beach’e kısa bir mesafede yer alan okulun eğitmenleri alanında deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Sydney English Academy İngilizce dil okuluna her yıl 30’dan fazla farklı ülkeden öğrenciler eğitim almaya gelmektedir
   Sydney Performance İngilizce dil okulu - Avustralya Dil Okulu
   Sydney Performance İngilizce dil okulu, 2006 yılından bu yana, Sydney’in merkezinde, turistik merkezlere yakın bir mesafede yer alan okulunda İngilizce eğitimi sunmaktadır. Okulda 9 derslik, öğrenci salonu ve mutfak, bilgisayar laboratuvarı ve ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Sydney Performance İngilizce dil okuluna her yıl birçok farklı ülkeden öğrenci gelmekte ve dersler uluslararası bir ortamda işlenmektedir
   Universal Institute of Technology - Avustralya Dil Okulu
   UIT Universal Institute of Technology Australia, Melbourne kentinde bulunan kampüsünde öğrencilere hem İngilizce eğitimi sunmakta hem de sertifika programları sunmaktadır. UIT öğrencilerine kaliteli akademik fırsatlar, kültürel deneyimler ve samimi bir kampüs ortamı sağlamaktadır. Enstitünün akademik personeli nitelikli ve deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır.

  Yurtdışı Dil Okulları

  Yurtdışı Yaz Okulları

  Yurtdışında Üniversiteler

  Yurtdışında Master

  Yurtdışı Sertifika Programları

  Vize Danışmanlığı


  Top
  • Bizi takip edin
  • GKR Yurtdışı Eğitim