SAN-FRANCISCO DİL OKULLARI

CONVERSE INTERNATIONAL SCHOOL OF LANGUAGE SAN FRANCISCO

Converse International School of Language İngilizce dil okulu, 1972 yılından beri San Francisco ve San Diego şehirlerinde butik bir İngilizce dil kursunda, yoğun İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir.

EC San Francisco

EC San Francisco İngilizce dil okulu, San Francisco’nun merkezinde, Market sokağının hemen yanında, Union meydanına kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Modern bir binada İngilizce eğitim veren okul, çok çeşitli mağazalara, restoran ve kafelere yakın konumda bulunmaktadır.

Embassy English, SAN FRANCISCO

San Francisco'nun kalbinde okuyun! Okulumuz Powel Caddesinde bulunan ve bütün toplu taşımaların merkezi olan BART/Muni istasyonu'nun hemen yanında bulunmaktadır.

ILSC Language School, San Francisco

ILSC Ingilizce dil okulu, Amerika Birlesik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinin San Francisco kentinde yer almaktadir. Okul, sehrin merkezinde toplum ulasim araçlarina, bankalara, alisveris merkezlerine ve restoranlara kisa mesafede yer almaktadir. ILSC Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern ekipmanlarla donatilmis 15 derslik, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak ve ücretsiz internet erisimi bulunmaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.

Kaplan International English, San Francisco

Şehrin kalbinde konumlandırılmış okulumuz, San Francisco'da İngilizce öğrenmek için en ideal yerdir. Ünlü Golden Gate köprüsü boyunca yürüyün, bisiklete binin veya Napa Valley'de şarap evlerini ziyaret edin. Tüm bunlar için uzun bir yolculuk yapmanız gerekmiyor.

SAN FRANCISCO ELS LANGUAGE CENTERS

ELS/San Francisco - Downtown, dünyaca ünlü San Francisco merkezindeki Golden Gate University(GGU) şehir kampüsünde bulunur. İnsanlarının sıcak kanlılığı ve bireysellik ruhuyla tanınan “Körfez Şehri”, uluslararası havasıyla bir kültür ve finans merkezidir.

SAN FRANCISCO LSI

San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir merkezdir.

SAN FRANCISCO OISE

SAN FRANCISCO OISE

SAN FRANCISCO ST. GILES INTERNATIONAL

SAN FRANCISCO ST. GILES INTERNATIONAL

Talk English Schools, San Francisco

Amerika’da 7 şehirde bulunan lokasyonları ile Talk English Schools, nitelikli öğretmenleri ile öğrencilerine kaliteli ve eğlenceli eğitim vermektedir. Talk English Schools ile İngilizcenizi geliştirirken Amerika’yı da keşfedebilirsiniz