SAN FRANCISCO DİL OKULLARI

Converse International, San Francisco

Converse International School of Language İngilizce dil okulu, 1972 yılından beri San Francisco ve San Diego şehirlerinde butik bir İngilizce dil kursunda, yoğun İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir.

EC, English Center, San Francisco

EC San Francisco İngilizce dil okulu, San Francisco?nun merkezinde, Market sokağının hemen yanında, Union meydanına kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Modern bir binada İngilizce eğitim veren okul, çok çeşitli mağazalara, restoran ve kafelere yakın konumda bulunmaktadır.

ELS San Francisco-North Bay

ELS/San Francisco - Downtown, dünyaca ünlü San Francisco merkezindeki Golden Gate University(GGU) şehir kampüsünde bulunur. İnsanlarının sıcak kanlılığı ve bireysellik ruhuyla tanınan ?Körfez Şehri?, uluslararası havasıyla bir kültür ve finans merkezidir.

LSI, San Francisco

San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir merkezdir.

OISE, San Francisco

SAN FRANCISCO OISE

St. Giles International, San Francisco

SAN FRANCISCO ST. GILES INTERNATIONAL

Talk English Schools, San Francisco

Amerika?da 7 şehirde bulunan lokasyonları ile Talk English Schools, nitelikli öğretmenleri ile öğrencilerine kaliteli ve eğlenceli eğitim vermektedir. Talk English Schools ile İngilizcenizi geliştirirken Amerika?yı da keşfedebilirsiniz