SAN FRANCISCO DİL OKULLARI

San Francisco Dil Okulları

ABD’nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer alan San Francisco, San Francisco körfezi bölgesinin kültürel ve finansal açıdan önemli bir merkezidir. San Francisco yarımadasının kuzeyinde kurulmuş olan şehir batısında Büyük Okyanus, kuzey ve doğusunda San Francisco Körfezi ile çevrilidir. Kaliforniya eyaletinin 4. büyük şehri olan San Francisco, dağlık alanları, Victoria dönemi mimarisi ve kültürel çeşitliliği ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir.

San Francisco’da Fisherman’s Wharf, Golden Gate Park, Chinatown, Golden Gate Köprüsü, Alcatraz Adası ve San Francisco Cable Car System görülmesi gereken yerler arasındadır. Golden Gate köprüsü San Francisco ‘nun simgesi olan bir köprüdür.

San Francisco, Amerika’da dil eğitimi almak isteyenler için Kalifornia eyaletinde en çok tercih edilen şehirlerden biri olup, çok sayıda İngilizce dil okulu ve İngilizce kurslarına ev sahipliği yapmaktadır. İngilizce dil okullarının verdiği kaliteli ve etkili eğitimle her yıl binlerce yabancı öğrenci şehre gelmektedir. Konaklama ve ulaşım konusunda çeşitli seçeneklerin bulunduğu Amerika’da dil okulunda İngilizce öğrenmek için San Francisco şehri önemli bir merkezdir.

Converse International, San Francisco

Converse International School of Language İngilizce dil okulu, 1972 yılından beri San Francisco ve San Diego şehirlerinde butik bir İngilizce dil kursunda, yoğun İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir.

EC - English Center, San Francisco

EC San Francisco İngilizce dil okulu, San Francisco’nun merkezinde, Market sokağının hemen yanında, Union meydanına kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Modern bir binada İngilizce eğitim veren okul, çok çeşitli mağazalara, restoran ve kafelere yakın konumda bulunmaktadır.

ELS, Dominican University of California, San Francisco

ELS/San Francisco - Downtown, dünyaca ünlü San Francisco merkezindeki Golden Gate University(GGU) şehir kampüsünde bulunur. İnsanlarının sıcak kanlılığı ve bireysellik ruhuyla tanınan “Körfez Şehri”, uluslararası havasıyla bir kültür ve finans merkezidir.

LSI, San Francisco

San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir merkezdir.

OISE, San Francisco

SAN FRANCISCO OISE

Talk English Schools, San Francisco

Amerika’da 7 şehirde bulunan lokasyonları ile Talk English Schools, nitelikli öğretmenleri ile öğrencilerine kaliteli ve eğlenceli eğitim vermektedir. Talk English Schools ile İngilizcenizi geliştirirken Amerika’yı da keşfedebilirsiniz