İspanya Dil Okulları

İspanya kültürü ve renklerini tanıma fırsatı

İspanya Dil Okulları
İspanya Dil okulları

İspanya Dil Okulları

İspanya, İber yarımadasının yaklaşık beşte dördünü kaplamaktadır. İspanya’nın, kuzeyde Atlantik Okyanusu’na, güneyde ve doğuda Akdeniz’e kıyısı bulunmaktadır. Ülkenin kuzeyinde Fransa ve Andorra, batısında Portekiz, ve güneyde Birleşik Krallık’a bağlı olan Cebelitarık ile çevrilidir.

İspanya ayrıca, Akdeniz’de ve Atlantik Okyanusu’nda Balear ve Kanarya Adalarında toprak sahibi olan bir ülkedir. Avrupa’nın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan İspanya, İspanyolcanın ana vatanıdır. İspanya tarihi, kültürü ve eğitim sistemiyle yurt dışı eğitim alanında önemli bir yere sahiptir. Uluslararası ticarette İspanyolcanın önemli bir dil olması İspanya’da dil kurslarının sayısını arttıran nedenlerden biridir.

  • İspanya Dil Okulları - İspanya’da dil eğitimi

    Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan İspanyolca, yaklaşık 21 ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır. Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük 5. ekonomiye sahip olan İspanya, eğitim ve turizm açısından oldukça önemli bir merkezdir. İspanya’ya her yıl dünyanın farklı ülkelerinden binlerce turist ve İspanya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle yazın yoğun turist ve öğrenci nüfusuyla kozmopolit bir atmosfere bürünen İspanya turizm ve kültür merkezi olduğu kadar İspanya’da dil eğitimi merkezi haline de gelmiştir.

    İspanya’nın Avrupa Birliği’ne katılması ile yaşam standartlarının yükselmesinin yanında eğitim alanında da önemli mesafeler kat edilmiştir. İspanya yüksek kalitede eğitimi ve üniversitelerdeki uluslararası geçerliliği olan diplomalar ile yabancı öğrenciler için tam bir eğitim merkezidir. İspanya dil okullarında İspanyolca dil eğitimi almak İspanyol üniversitelerinde eğitim alacak dil becerilerine de sahip olmak demektir. İspanya’da kaliteli üniversitelerde ücretsiz ya da ücretsize yakın eğitim imkanlarının sunulması, her yıl dünyanın dört bir yanından yoğun bir öğrenci nüfusunun İspanya’da dil kurslarında İspanyolca öğrenip bir İspanyol üniversitesinde eğitim almasını tercih etmesinin nedenleri arasındadır.

    İspanya son yıllarda ülkemizde öğrenci değişim programları çerçevesinde en çok tercih edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Avrupa’da öğrenci değişim programlarında merkez niteliği taşıyan İspanya dil okullarında İspanyolca dil eğitimi almak isteyenler için de büyük bir öneme sahiptir. Başta İspanyan, Güney Amerika ve ABD’de yoğun konuşulan İspanyolca bu ülkeler ile ticaret yapmak isteyenler için cazip bir dildir.

    İspanya coğrafi konumu, iklimi, doğası ve Akdeniz sıcakkanlılığını taşıyan insanlarıyla İspanyolca dil eğitiminde en çok tercih edilen ülkedir. İspanya, yeme, konaklama ve eğlence alanlarında diğer Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında İspanya’da dil kurslarına gitmek isteyen öğrenciler için ekonomik bir yaşam maliyeti sunmaktadır. Özellikle Barselona ekonomik yaşam maliyetleri, canlı şehir yaşamı ile İspanya’da en çok yabancı öğrenci çeken şehirdir.

  • İspanya Dil Okulları Madrid’de İspanyolca dil eğitimi

    İspanya’nın başkenti olan Madrid zengin kültürü, mimarisi, canlı şehir yaşamı ve rengarenk sokaklarıyla İspanya dil okullarında İspanyolca öğrenirken görülmesi gereken harika şehirlerden biridir.

    Son yıllarda hızlı gelişim gösteren Madrid, İspanya’nın ekonomisine katkısı her geçen gün artmaktadır. İber yarımadasının orta bölümünde yer alan Madrid’e İstanbul’dan uçakla seyahat süresi yaklaşık 4 saattir. 2020 Yaz Olimpiyatlarında İstanbul’a rakip olan Madrid, Avrupa’nın en yeşil şehirleri arasındadır.

    Avrupa’nın beşinci büyük şehri sayılan Madrid, da yüksek oranda yabancı öğrenci bulunmaktadır. Madrid, halkının genelde İngilizce bilmemesi veya İngilizce konuşmayı tercih etmemesi gibi nedenlerde İspanyolca öğrenmenin zorunlu olacağı bir şehirdir.

    Genç ve modern atmosferiyle Madrid, eğitimde kaliteli ve ekonomik fırsatlar sunması açısından her yıl daha fazla öğrenci tarafından tercih edilen bir şehirdir. Madrid’deki İspanyolca dil okullarının alanında uzman öğretmen kadrosuyla kaliteli ve etkili İspanyolca dil eğitimleri vermesi ile öğrenciler kısa bir sürede İspanyolcayı iletişim dili olarak kullanmaya başlayabilmektedir. Haftada 20 ders / 15 saatten oluşan yarı zamanlı kurslardan, haftada 20 ve 30 dersten oluşan yoğun ve süper yoğun kurslara kadar birçok seçeneğin bulunduğu Madrid İspanyolca dil okullarında iş İspanyolcası, akademik İspanyolca, sınavlara hazırlık kursları verilen kurslardan sadece birkaçıdır. İspanya dil okulu fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

  • İspanya Dil Okulları – Barselona’da İspanyolca dil eğitimi

    İspanya’nın kuzeyinde yer alan Barselona, Akdeniz kıyısındaki en önemli ticaret merkezleri arasında bulunmaktadır. İber yarımadasının kuzeyinde bulunan Barselona’da Akdeniz iklimi hakimdir.

    Barselona şehrinde sokaklar evler de dahil olmak üzere şehir düzenli bir yapıya sahiptir. Barselona denince akla şehre hayat veren ünlü mimar Gaudi’den bahsetmek gerekir. Barselona’yı Barselona yapan eserlerin sahibi olan sanatçı şehre özgü bir mimari yaratmıştır. Dünyaca ünlü mimarın eserlerinin 8 tanesi UNESCO dünya mirası listesinde yer almaktadır. Barselona’yı gezmek demek bir nevi Gaudi’nin eserlerini görmeye gelmek anlamına da gelmektedir.

    Caso Battlo, Park Guell, la Sagrada Familia Barselona’da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Barselona’da görülmesi gereken diğer yerler arasında; Las Ramblas caddesi, Palau Reial kraliyet Sarayı, Palau de la Musica Catalana konser sarayı, Gaudi’nin eseri olan Casa Mila binası, ve birçok mekan sayılabilir.

    Barselona şehri, son yıllarda İspanya’da dil okullarında öne çıkan merkezlerden biri haline gelmiştir. Barselona, eğitim kalitesi ve deneyimli dil okullarıyla her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Barselona, Avrupa’da yabancı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen 4 büyük şehir arasında yer almaktadır. İspanya’da dil okullarında İspanyolca dil eğitimi alan öğrencilerin de büyük çoğunluğu Barselona İspanyolca dil okullarını tercih etmektedir.

    Amerikalı öğrenciler tarafından da çokça tercih edilen Barselona İspanyolca dil okulları, Katalanca ve İngilizce günlük yaşamda yoğun olarak kullanılmaktadır. Kozmolit bir şehir olan Barselona’da İspanya’yı hem de tarihini öğrenerek Barselona İspanyolca dil okullarında İspanyolca dil eğitimi alarak İspanyolcanızı geliştirmeniz için en ideal yerlerden biridir.

    İspanya’da ekonomik yaşam masrafları ve canlı eğlence hayatı ile Barselona İspanyolca dil okullarında İspanyolca öğrenebilirsiniz. İspanya dil okulu fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

  • İspanya Dil Okulları – Malaga’da İspanyolca dil eğitimi

    Güney Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri olan Malaga, İspanya’da Endülüs özerk topluluğu içinde bulunmaktadır. Ünlü ressam Pablo Picasso’nun doğduğu şehir olan Malaga’nın ana caddesi pantomim sanatçıları ve müzisyenler tam bir sanat sokağı atmosferine sahiptir.

    İspanya’da bir liman şehri olan Malaga plajları ve sahilleriyle her yıl binlerce turistin ilgisini çekmektedir. Endülüs Emevilerinin etkilerinin yansımalarının bulunduğu bölgelerden biri olan Malaga’da Emeviler döneminden kalma birçok tarihi eserin sergilendiği müze bulunmaktadır. Sanat galerileri ve müzelerin önemli bir yer tuttuğu Malaga’da el sanatlarından, tablolara kadar birçok hediyelik eşyayı ve İspanya’nın ünlü tekstil ürünlerini kurulan pazarlarda bulabilirsiniz. Malaga’da kurulan pazarlarda hem İspanya kültürüne hem de Kuzey Afrika kültürüne özgü birçok faklı ürün bulunmaktadır. Malaga, İspanya’da dil kurslarına giderken küçük ve canlı bir şehirde İspanyollar ile beraber yaşamak isteyenler için ideal bir şehirdir.

    Malaga şehri İspanyolca dil okullarının yoğun olduğu bir şehirdir. Her seviyeye uygun kursların bulunduğu Malaga’da kurslara her pazartesi kayıt olmak mümkündür. Malaga’da haftada 20 dersten oluşan yoğun, 25 dersten oluşan süper yoğun kurslar verilmektedir. İspanya dil okulu fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

    Genel İspanyolca dil eğitimleri başta olmak üzere, sınavlara hazırlık kursları, iş İspanyolcası ve birçok farklı kurs seçeneği bulunmaktadır. Malaga’ya ülkemizden direkt uçuş ile 4 saate ulaşmak mümkündür. İspanya’da dil eğitiminizi için ideal olan Malaga küçük canlı ve gerçek İspanyol kültürünü yaşayabileceğiniz bir şehirdir.

  • İspanya Dil Okulları – Cordoba’da İspanyolca dil eğitimi

    Bir dönem Endülüs devletinin başkentliğini de yapmış olan Cordoba, su ile iç içe olan bir şehirdir. Tarihi oldukça eski olan Cordoba, bir nehir kenarına kurulmuştur. Cordoba veya Kurtuba isimleriyle bilinen Cordoba, İspanya’nın Endülüs Eyaletinde olan bir şehirdir.

    Uzun bir süre Endülüs Emevilerinin egemenliğinde kalan Cordoba’da günümüze ulaşan en önemli tarihi eser, İspanyolların ‘Mezquita’ ismini verdiği Kurtuba Camisi’dir. Endülüs Emevilerinden kalan cami daha sonra İspanyolların şehri yeniden almasıyla kiliseye çevrilmiştir. Günümüzde hala katedral olarak kullanılmaya devam eden yapı, yapılan bazı tahribatlara rağmen hala birçok özelliğini korumaktadır. Bu tarihi merkez 1984'de UNESCO İnsanlık Mirasları listesine alınmıştır.

    Cordoba şehri, İspanya’da dil eğitimi alanında en çok tercih edilen merkezlerden biridir. Cordoba’da genel İspanyolcadan yoğun İspanyolca kurslarına kadar her seviyeye uygun program seçenekler bulunmaktadır. Malaga İspanyolca dil okulları öğrencilerine kaliteli ve farklı metotların uygulandığı ders olanakları sunmaktadır. İspanya dil okulu fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

    Cordoba şehrinde kaliteli eğitim veren birçok İspanyolca dil okulu bulunmaktadır. Öğrencilerine İspanyol kültürü ve çeşitli aktivitelerle desteklenmiş İspanyolca kurs imkanları sunan okullarda öğrenciler kısa sürede İspanyolcayı gündelik yaşamda iletişim dili olarak kullanabilmektedirler.

    Haftada 20 ve 25 dersten oluşan yoğun ve süper yoğun kursların verildiği Cordoba İspanyolca dil okullarında iş İspanyolcasından, akademik İspanyolcaya kadar farklı seviyelere uygun program seçenekleri bulunmaktadır.

  • İspanya’da Dil Okulları – İspanyolca dil eğitimi programları

    İspanya’daki İspanyolca dil okulları öğrencilere her seviyeye uygun çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. İspanyolcayı hiç bilmeyenler ve İspanyolcasını geliştirmek isteyenler için farklı formatlarda hazırlanmış ders programlarıyla genel İspanyolca kurslarından akademik İspanyolca kurslarına kadar farklı amaçlar için hazırlanmış seçenekler sunmaktadır.

    Haftada 20, 25 veya 30 dersten oluşan standart, yoğun ve süper yoğun kursların verildiği İspanyolca dil okullarında öğrenciler genel İspanyolca kursuna ek olarak seçmeli dersler de alabilmektedir. İspanya dil okulu fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

  • İspanya Dil Okulları – Genel İspanyolca

    İspanyolca dil okulları genel İspanyolca kursları, İspanyolcayı günlük yaşamda iletişim dili olarak kullanmak ve temel İspanyolca dil becerilerini geliştirmek isteyenler için ideal bir seçenektir. İspanyolca konuşma, yazma, dinleme, okuma ve telaffuz eğitimleri üzerine yoğun derslerin işlendiği kursta öğrenciler kısa sürede İspanyolcayı genel hatlarıyla öğrenmeye başlamaktadır.

    Deneyimli ve kaliteli öğretmen kadrolarıyla verilen İspanyolca kurslarını öğrenciler genel İspanyolca dersine ek seçmeli derslerde (telaffuz, kelime bilgisi gibi) alabilmektedir. Genel İspanyolca dersleri haftada 15 saatten başlamaktadır. İspanya’da İspanyolca öğrenmek için daha önce İspanyolca kursuna gitmiş olmanız gerekmemektedir. İspanya’da İspanyolca eğitim veren dil okullarının sunduğu başlangıç seviyesi İspanyolca kursları kısa sürede size günlük işlerinizi yapmak için gerekli İspanyolca seviyesine çıkartacaktır.

  • İspanya Dil Okulları - İş İspanyolcası

    İspanyolca dil okullarında haftada 20 dersten oluşan genel İspanyolca kurslarına ek olarak haftada genelde 8 dersten oluşan seçmeli İş İspanyolcası dersler de verilmektedir. Eğitim süresi en az bir haftadan başlayan iş İspanyolcası kurslarına intermediated ve advanced seviyede İspanyolca bilenlerin katılımı uygundur.

    İş İspanyolcası kursları öğrencilere İspanyolca sunum, raporlama yapma, e-mail yazma, telefonla İspanyolca iletişim kurma becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. İspanya’da dil kurslarında iş İspanyolcası öğrenen öğrencileri sadece İspanya ile değil Güney Amerika ve ABD ile ticaret yaparken İspanyolcalarını aktif olarak kullanmaktadır.

  • İspanya Dil Okulları – D.E.L.E. sınavına hazırlık kursu

    İspanyolca dil yeterlilik sertifikası olan DELE (Diploma de ESpanol como lengua Extranjera), İspanya eğitim, kültür ve spor bakanlığı tarafından resmi olarak kabul edilen İspanyolca yeterlilik belgesidir. DELE sertifikası İspanyolca konuşulan ülkelerde üniversite okuyacak veya çalışacak olanlar için önemli bir sınavdır. Uluslararası önemi olan DELE sınavının başlangıç, orta seviye ve ileri seviye olmak üzere üç seviyesi bulunmaktadır. İspanya’da İspanyolca üniversite eğitimin neredeyse ücretsiz olması sebebi ile bir çok yabancı öğrenci DELE sertifikası alarak İspanya’da lisan veya yüksek lisans eğitimi almayı hedeflemektedir.

  • İspanya Dil Okulları – İspanya Yaz Okulları

    Yaz aylarında birçok özel dil okulu genç öğrenciler için (8-16 yaş arası) öğrencilere yarım gün İspanyolca dil eğitimi ile yarım gün aktivite veya gezilerden oluşan İspanya yaz okulları programları sunmaktadır. Genelde hafta için beş gün eğitim ve aktivitelerden oluşan İspanya yaz okullarında hafta sonu geziler de düzenlenmektedir. İspanya yaz okullarına isterseniz toplu halde okul grupları ile isterseniz de bireysel katılabilirsiniz. Genç yaştaki öğrenciler ve ilk defa yurtdışına çıkacak öğrenciler grup programlarını tercih etmektedir. Yaz okul programları İspanyolca öğreniminden daha çok kişisel gelişim odaklıdır.

  • İspanya Dil Okulları - Konaklama

    İspanya dil okulları öğrencilerine her bütçeye uygun çeşitli konfor ve kalitede konaklama imkanı sunmaktadır. Bütün konaklamalarda tek ve çift kişilik oda imkanı bulunmaktadır. İspanya’daki İspanyolca dil okulları öğrencilerin başarılı bir yurt dışı dil eğitim deneyimi yaşamalarında önemli etkiye sahip olan kalacak yer konusunda gerekli hassasiyeti ve önemi göstermektedir. Öğrencilerine yurt, öğrenci evi, aile yanı gibi farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

    İspanya’da özel okullar ve üniversitelerin yoğunluğuna bağlı olarak yurt konaklaması açısından kısıtlı bir durum söz konusudur. Devlet üniversitesi yurtlarının da yetersiz olması sebebiyle İspanya’da İspanyolca eğitimini tercih eden öğrenciler genelde aile yanı ve Öğrenci evleri (apartman dairesinin oda oda paylaşma esasına dayalı olan) konaklamasını seçmektedirler.

    Öğrenci evleri konaklamasında öğrenciler tuvalet ve mutfağı ortak kullanmaktadır. İspanya’da en ekonomik konaklama seçeneklerinden biri olan paylaşmalı daire konaklaması arkadaşları ile seyahat eden öğrencilerin de çokça tercih ettiği konaklama çeşididir. Öğrencilerin kendi aldıkları malzemelerle yemeklerini hazırlayabildiği öğrenci evleri konaklamasında mutfaklar tam donanımlıdır. İspanya’da dil kurslarına giden öğrencilerin çoğunluğu öğren evlerinde konaklamaktadırlar.

    İspanya İspanyolca dil okulları öğrencilerini istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun aileye yerleştirme esaslı çalışmaktadır. Aile yanı konaklamada sabah ve akşam yemeklerinden oluşan yarım pansiyon ve sabah, öğle ve akşam yemeklerinden oluşan tam pansiyon yemek seçenekleri bulunmaktadır. Tek veya çift kişilik odaların bulunduğu aile yanı konaklamada sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri aileyle birlik yenmektedir. Bu sayede öğrenciler İspanyolca dil eğitimlerini İspanyol bir aile ile pratik yapma imkanı ile destekleyebilmektedirler. İspanya’da İspanyolca öğrenimini ne fazla pekiştiren konaklama şekli aile yanında konaklamadır.

    Stüdyo Konaklama: Tek kişilik bir odada banyo, tuvalet ve mutfağın bulunduğu stüdyo daireler, yalnız yaşamayı seven öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama çeşididir. İspanya’da İspanyolca öğrenirken daha özgür ve konforlu konaklama talep eden öğrenciler için uygundur. Daha çok Barselona ve Madrid’de stüdyo daire konaklaması bulunmaktadır.

  • İspanya’ya ulaşım

    Türkiye’den İspanya’ya düzenli olarak uçak seferleri düzenlenmektedir. Türkiye ile İspanya arasında 1 saatlik zaman farkı bulunmaktadır. İspanya’da Barselona uluslararası ulaşım için önemli bir merkezdir. Birçok havayolu şirketi Barselona’a merkez olarak kullanmaktadır. Barselona ve Madrid, İspanya’nın ve Avrupa’nın birçok önemli şehre demiryollarıyla direkt hatlarla bağlantılıdır.

    İspanya’da Madrid ve Barselona’da metro oldukça gelişmiş bir sisteme sahiptir. Otobüs kullanımının metronun daha ekonomik olması sebebiyle daha az tercih edilmektedir. Malage ve Cordoba’da ise ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır.

  • İspanya Öğrenci Vizeleri

    Normal (bordo pasaport) sahipler İspanya’ya seyahatleri için vize almak zorundadırlar. Avrupa Birliği üyesi plan İspanya’da kısa süreli (90 günü geçmeyen) seyahatler için Schengen ‘C’ vizesi verilmektedir. Eğer başka bir Avrupa Birliği ülkesinden aldığınız geçerli bir Schengen vizesi sahibi iseniz İspanya’ya bu vize ile giriş yapılabilmektedir. Daha uzun süreli (90 günden uzun) seyahatler için İspanya D türü milli vize vermektedir. Bu vize ile ülkeye giren öğrenciler geçici öğrenci oturumu almalıdırlar. İspanya’da eğitim alırken aldığınız vize ile Avrupa Birliği ülkelerini yeni bir vize almadan seyahat edebilirsiniz. Yeşil pasaport sahibi öğrenciler 180 gün için 90 günü geçmeyen seyahatleri için vize almadan İspanya’ya giriş yapabilirler. Daha uzun kalmayı planlayan öğrenciler ise yeşil pasaportları olsa bile vize almaları gerekmektedir.

    İspanya’da İspanyolca ve İspanya’da eğitim hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İspanya Dil Okullarımız

  • Alicante Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Don Quijote Alicante İspanyolca dil okulu, Alicante’nin merkezinde, Akdeniz tarzı bir binada yer almaktadır. Okulun 8 tane ferah sınıfı, ücretsiz internet bağlantısı, kütüphanesi, merkezi ısıtma sistemi, bilgisayar laboratuvarı ve deniz manzarası bulunmaktadır.
    Alicante Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır.
    Alicante Estudio Sampere - İspanya Dil Okulu
    Alicante Estudio Sampere İspanyolca dil okulu, 2000 yılında, şehir merkezinde kurulmuş olup, o zamandan bu yana İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır. Okul, Postiguet Beach’e, Renfe Train Station’a ve Central Market’e 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. 3 katlı bir binanın 2. katında eğitim sunan okulun modern donanıma sahip ve klimalı derslikleri bulunmaktadır.
    Alicante Proyecto Espanol - İspanya Dil Okulu
    Alicante Proyecto Espanol dil okulu, dünyanın pek çok yerinden gelen öğrencilere İspanyolca dilini ve kültürüne öğretmek amacıyla kurulmuştur. Okul, Instituto Cervantes tarafından akredite edilmiştir. Alicante Proyecto Espanol dil okulu, Alicante şehrinin merkezinde geniş ve klimalı bir binada eğitim sunmaktadır. Okulun öğrencilere sunduğu olanaklar arasında kütüphane,
    Barcelona abc College - İspanya Dil Okulu
    ABC College İspanyolca dil okulu, yaklaşık 30 yıldır dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İspanyolca öğretmektedir. Okul, Barcelona’nın en iyi semtlerinden biri olan Sant Gervasi’de yer almakta ve Gracia’ya 3 dakika, çok sayıda kafe, sinema, tiyatro ve mağazalara kısa bir mesafede bulunmaktadır. Dil öğrenimi için özel olarak tasarlanmış 6 katlı bir binada İspanyolca eğitimi verilmektedir.
    Barcelona Babylon Idiomas - İspanya Dil Okulu
    Barcelona Babylon Idiomas İspanyolca dil okulu, Barcelona’nın merkezinde, sakin bir sokakta bulunmaktadır. İspanyolca öğrenmek için ideal bir ortama sahip olan okulun büyük sınıfları, ferah bir öğrenci salonu ve geniş bir terası bulunmaktadır. Barcelona Babylon Idiomas İspanyolca dil okulu, tipik bir “Eixample” binanın birinci katında yer almaktadır.
    Barcelona Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Don Quijote Barcelona İspanyolca dil okulu, bir binanın 3 katına yayılmış modern ve ferah bir ortamda İspanyolca eğitimi vermektedir. Okul, 2000 metrekare toplam alana ve 55 sınıfa sahiptir. Çam ağaçlarıyla dolu bir bahçe içerisinde yer alan okulda teras katıda bulunmaktadır. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında ücretsiz internet bağlantısı, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu ve kafe bulunmaktadır.
    Barcelona Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır.
    Barcelona IH Barcelona - İspanya Dil Okulu
    International House Barcelona İspanyolca dil okulu, 1972 kurulmuş olup, Avrupa’nın önde gelen dil okullarından biridir. Okul, Avrupa Birliği’nin Eko-Yönetim ve Denetim Programı (EMAS) tarafından onaylanmıştır. International House Barcelona İspanyolca dil okulu, Barcelona’nın merkezi yerlerinden biri olan Plaza Catalunya’ya 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
    Barcelona Proyecto Espanol - İspanya Dil Okulu
    Barcelona Proyecto Espanol dil okulu, Barselona şehrinin merkezinde, kafe, restoran ve alışveriş merkezlerine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Okul, 2003 yılında yenilenmiş olup, modern eğitim ekipmanlarına sahiptir. Barcelona Proyecto Espanol dil okulunda ders aralarında ve sonralarında öğrencilerin kahve içip sohbet edebileceği ve İspanyolca pratik yapabilecekleri salon bulunmaktadır
    Cadiz CLIC International House - İspanya Dil Okulu
    CLIC International House Cadiz İspanyolca dil okulu, Cadiz şehrinin tarihi merkezinde, Bahia Blanca bölgesinde yer almakta olup, plaja birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır. Okul, kısa zaman önce yenilenmiş ve modern ekipmanlarla donatılmış bir binanın ilk 2 katında eğitim sunmaktadır. CLIC International House Cadiz İspanyolca dil okulunda eğitim alan öğrenciler, Andalusia, Portugal ve Morocco gibi şehirlere düzenlenen gezilere katılmaktadır.
    Cadiz Enforex - İspanya Dil Okulu
    İspanya dil okulları sayfasında 'Sevilla’nın 124 km güneyinde yer alan Cadiz, 120.000 nüfuslu bir Akdeniz sahil şehridir. Endülüs bölgesinde, İspanya donanmasına ev sahipliği yapan şehir, Finikeliler tarafında kurulmuştur.
    Cervantes International School - İspanya Dil Okulu
    İspanyolca öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni kültürleri keşfetmek ve bir yaşam boyu iz bırakacak anılara mı sahip olmak istiyorsunuz? Hepsi ve daha fazlasını Cervantes International’da bulabilirsiniz. İspanya’nın güneyindeki etkileyici Malaga şehrinde konumlanmış Cervantes International, size İspanyolcayı derinlemesine öğrenme imkânı sunuyor.
    Collegio Maravillas - İspanya Dil Okulu
    Collegio Maravillas İspanyolca dil okulu, İspanya’nın Benalmadena kasabasında merkeze ve sahile yakın bir konumdadır. Okul, Instituto Cervantes tarafından tanınmıştır. Modern bir binanın en üst katında eğitim sunan okul, teknolojik öğretim materyalleri ile donatılmış 13 geniş sınıfa sahiptir. Collegio Maravillas İspanyolca dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında kütüphane,
    Debla Cursos De Espanol - İspanya Dil Okulu
    Debla İspanyolca dil okulu, 1979 yılında Malaga’da Gibralfaro dağının eteklerinde kurulmuştur. Okulun adı olan “Debla” popüler bir Flamenko şarkısıdır. Okul, tarihi şehir merkezine ve sahile 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Debla İspanyolca dil okulu her yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilere uluslararası bir ortamda eğitim vermektedir.
    Denia TLC Denia - İspanya Dil Okulu
    TLC Denia İspanyolca dil okulu, yaklaşık 30 yıl önce kurulmuş olup, Cervantes Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir. Deneyimli eğitmen kadrosuna sahip olan okul aynı zamanda DELE sınav merkezidir. Okula dünyanın farklı yerlerinden öğrenciler gelmekte ve dersler uluslararası bir ortamda işlenmektedir.
    Granada Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Granada Don Quijote İspanyolca dil okulu, şehir merkezinde güvenli ve sessiz alanda yer almaktadır. Alhambra Palace ve Albaicin okula yürüme mesafesinde yer almaktadır. 5 katlı bir binada eğitim sunan Granada Don Quijote İspanyolca dil okulunun sahip olduğu olanaklar arasında kütüphane, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı, televizyon ve oyunlar bulunmaktadır.
    Granada Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca sil eğitimi sunmaktadır.
    Granada IMSOL - İspanya Dil Okulu
    1992 yılında kurulan Granada IMSOL İspanyolca dil okulu, Granada’da Alhamra sarayına yakın, şehrin merkezinde El Realejo’da yer alan okul, Puerta Real, the Cathedral, Gran Via de Colon, tiyatrolar, restoranlar, oteller ve alışveriş merkezlerine 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Istituto Cervantes tarafından akredite edilen Granada IMSOL İspanyolca dil okulunda tam donanımlı 5 derslik, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı and ücretsiz internet
    Granada Proyecto Espanol - İspanya Dil Okulu
    Granada Proyecto Espanol dil okulu, Granada şehrinin merkezinde, Cathedral’e ve kentin tarihi merkezine 100 metre uzaklıkta yer almaktadır. Okul, öğrencilerin etkili bir şekilde İspanyolca öğrenmeleri için gereken teknik ekipmanlarla donatılmış modern sınıflarda ders vermektedir. Granada Proyecto Espanol dil okulunda öğrenciler, ücretsiz internet bağlantısı, kütüphane ve öğrenci salonundan faydalanabilmektedirler.
    Instituto Andalusi De Espanol - İspanya Dil Okulu
    Instituto Andalusi De Espanol dil okulu, 2002 yılında açılmışmış olup, Malaga’da denize yakın şehrin sakin bir bölgesinde yer almaktadır. Geniş bir bahçe içerisinde yer alan okulun yüzme havuzu ve barbekü alanı mevcuttur. Öğrenciler, ders sonraları bu geniş bahçede vakit geçirebilmektedirler. Instituto Andalusi De Espanol dil okulunun öğrencilere sunduğu olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı,
    International House Madrid - İspanya Dil Okulu
    International House Madrid İspanyolca dil okulu, Madrid’in merkezinde, Plaza de Colon’un yakınında bulunmaktadır. Okul, modern 3 katlı bir binada yer almakta olup, klimalı, görsel-işitsel medya ile donatılmış, ses yalıtımlı ve ferah 19 sınıfa sahiptir. International House Madrid İspanyolca dil okulunda öğrencilere sunulan diğer olanaklar kütüphane, kafeterya, video salonu, çalışma odası, internet kafe ve dinlenme salonudur.
    LEXIS Escuela de Espanol en Malaga - İspanya Dil Okulu
    Lexis İspanyolca dil okulu, 25 yıllık deneyime sahip olup, Malaga kentinde bahçelerle çevrili bir binada eğitim sunmaktadır. Okulda eğitmenlerin hepsi anadili İspanyolca olan ve deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Katedrali Alcazaba, Gibralfaro, Town Hall ve Rull Ring okula sadece birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır.
    Madrid Babylon Idiomas - İspanya Dil Okulu
    Madrid Babylon Idiomas İspanyolca dil okulu, Madrid şehrinin merkezi olarak kabul edilen Plaza Santa Ana’nın en canlı meydanlarından biri olan Barrio de las Letras’da (Yazarlar Mahallesi) yer almaktadır. Bu meydan, 16. ve 17. yüzyıllar arasında İspanya’nın en ünlü yazarlarının yaşadığı yerdir. Okulun civarında butik dükkânlar, restoranlar ve tiyatrolar bulunmaktadır.
    Madrid Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Ispanyolca‘yı İspanya veya Latin Amerika‘daki okullarımızdan birinde öğrenmeniz sizin için büyük bir deneyim olacaktır!
    Madrid Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır.
    Madrid Eureka - İspanya Dil Okulu
    Madrid Eureka İspanyolca dil okulu, 1998 yılından bu yana İspanyolca eğitimi sunmakta olup, şehrin tarihi merkezinde La Puerta del Sol, El Palacio Real ile La Plaza Mayor arasında yer almaktadır. Yaklaşık 150 yıllık tarihi binada bulunan okul, yakın zamanda binası yenilemiş ve restore ettirmiştir. Madrid Eureka İspanyolca dil okulu, Instituto Cervantes tarafından akredite edilmiştir.
    Madrid Inhispania - İspanya Dil Okulu
    Madrid Inhispania İspanyolca dil okulu, Gran Via ve Alcala’nın kesiştiği, şehrin en iyi bölgelerinden birinde yer almaktadır. Okul, Cibeles (Real Madrid taraftarlarının buluştuğu yer), belediye binası, Metropolis, Circulo de Bellas Artes terası ve çeşmesi gibi pek çok önemli merkeze yakın mesafededir. Madrid Inhispania İspanyolca dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında modern ekipmanlarla donatılmış sınıflar
    Malaga AIFP - İspanya Dil Okulu
    Malaga AIFP İspanyolca dil okulu, Malaga şehrinin tarihi merkezinde 2001 yılından bu yana uluslararası öğrencilere İspanyolca eğitimi vermektedir. Kursta Almanca ve İngilizce gibi diğer dillerde de eğitim sunulmakta ve böylece yerli İspanyol öğrencilerle uluslararası öğrenciler aynı merkezde eğitim almaktadırlar. Bu durum uluslararası öğrencilere İspanyol öğrencilerle tanışıp, İspanyolca pratik yapma imkânı sağlamaktadır.
    Malaga Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır.
    Malaga Malaca Istituto - İspanya Dil Okulu
    Malaca Instituto İspanyolca dil okulu, 1971 yılından bu yana İspanya’nın Malaga kentinde dil eğitimi sunmaktadır. Okulun eğitmenleri, üniversite mezunu olup, deneyime sahip kişilerden oluşmaktadırlar. Malaca Instituto İspanyolca dil okulu, konumu itibariyle kentin birçok yerine kolay ulaşım imkânı sağlamaktadır.
    Marbella Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Ispanyolca‘yı İspanya veya Latin Amerika‘daki okullarımızdan birinde öğrenmeniz sizin için büyük bir deneyim olacaktır!
    Marbella Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır.
    Pamplona Enforex - İspanya Dil Okulu
    Pamplona, İspanya’nın kuzeyinde, San Fermin festivali ile ünlü bir şehirdir. San Fermin festivali her yıl 6-14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenmektedir. İnsanların boğaların önünde koştuğu bu festival, bölgenin en önemli turizm etkinliğidir.
    Pamplona Spanish Institute - İspanya Dil Okulu
    Pamplona Spanish Instituto dil okulu, İspanya’nın Pamplona şehir merkezinde, tarihi bir binada yer almaktadır. Okulu eğitmenleri İspanyolca dili ve edebiyatı mezunu olup, ana dili İspanyolca olan kişilerden oluşmaktadırlar. Pamplona Spanish Instituto dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında 7 derslik, kütüphane, gösteri salonu, ücretsiz internet bağlantısı, bilgisayar laboratuvarı, kafe ve restoran yer almaktadır.
    Salamanca DILE - İspanya Dil Okulu
    Salamanca DILE İspanyolca dil okulu, Salamanca’nın merkezinde, Plaza Mayor’a ve alışveriş caddesine beş dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Okulun tüm derslikleri modern ekipmanlarla donatılmış ve klimalıdır. Okulda yer alan diğer olanaklar arasında DVD ve kitapların yer aldığı kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, internet erişimi ve öğrenci salonu bulunmaktadır.
    Salamanca Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Ispanyolca‘yı İspanya veya Latin Amerika‘daki okullarımızdan birinde öğrenmeniz sizin için büyük bir deneyim olacaktır!
    Salamanca Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır.
    Salamanca Estudio Sampere - İspanya Dil Okulu
    Salamanca Estudio Sampere İspanyolca dil okulu, Salamanca şehrinin merkezi Plaza Mayor’e 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Okul, 8 adet klimalı sınıfa, kitap ve DVD’lerin bulunduğu bir kütüphaneye, bilgisayar laboratuvarına ve internet erişimine sahiptir. Salamanca Estudio Sampere İspanyolca dil okulu eğitmenleri, alanında deneyimli kişilerden oluşmakta
    Sevilla Babylon Idiomas - İspanya Dil Okulu
    Sevilla Babylon Idiomas İspanyolca dil okulu, Sevilla’da bulunan Alameda de Hercules meydanının yakınında bulunan Macarena mahallesinin eski merkezinde bulunmaktadır. Bu mahalle tamamen yenilenmiştir ve okulun hemen yakınında restoranlar, butikler ve kafeteryalar yer almaktadır. Sevilla Babylon Idiomas İspanyolca dil okulunun öğrencilere sunduğu olanaklar arasında klimalı sınıflar,
    Sevilla CLIC International House - İspanya Dil Okulu
    Sevilla CLIC International House İspanyolca dil okulu, Sevilla şehrinin merkezi bölgelerinden birinde Calle Albareda’da bulunmaktadır. Okul, International House World Organization’ın bir parçasıdır ayrıca EAQUALS üyesidir. Sevilla CLIC International House İspanyolca dil okulu eğitmenleri iyi bir akademik geçmişe sahip olan deneyimli kişilerden oluşmaktadır
    Sevilla Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Ispanyolca‘yı İspanya veya Latin Amerika‘daki okullarımızdan birinde öğrenmeniz sizin için büyük bir deneyim olacaktır!
    Sevilla Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır.
    SPRACHCAFFE BARSELONA - İspanya Dil Okulu
    Barselona – bu isim Plaza Catalunya'daki birçok kafeden biri olan café con leche'de kumsalda güneşlenirken meyve kokteli içmeyi akla getirmektedir. Barselona, Akdeniz İklimi ile güzel kumsalları, sayısız bar ve pubları ile Katalan lezzetlerini ve dünyanın her bir yerinden gelen genç insanları buluşturan yerdir.
    SPRACHCAFFE MALLORCA - İspanya Dil Okulu
    Balear Adaları'nın en byüğü olan Mallorca her geçen gün artan popülerliğinin keyfini sürmektedir. Mallorca sadece kumsal ve partilerden çok daha fazla sunar. Burada harika spor olanakları vardır, mesela su sporları, bisiklete binme ya da yürüyüş turlarının keyfini sürebilirsiniz.
    Sprachcaffe - İspanya Dil Okulu, Madrid
    Seyahat etmek öğremektir... Bu nedenle Sprachaffe olarak biz, bir dili öğrenmenin en kolay ve pratik yolunun o dilin konuşulduğu ülkeye gitmek olduğuna inanıyoruz ve bunu kanıtlamak için sizi Madrid'de İspanyolca öğrenmeye davet ediyoruz.
    Sprachcaffe - İspanya Dil Okulu, Malaga
    Zambakların çiçek açtığı ülkede, Ilık Endülüs güneşi altında, Malaga'da İspanyolca öğrenin! Malaga yıllardır, İspanya'nın Costa Del Sol'daki en popüler tatil destinasyonudur. Bu büyük oranda yıl boyu harika bir iklime sahip olmasındandır. Ilık akşamlarda yeni kelimeler öğrenebilir ya da yerel barlardan birinde bir kadeh şarabın keyfini çıkarabilirsiniz.
    Tenerife Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Ispanyolca‘yı İspanya veya Latin Amerika‘daki okullarımızdan birinde öğrenmeniz sizin için büyük bir deneyim olacaktır!
    Tenerife Enforex - İspanya Dil Okulu
    Tenerife, Atlantik Okyanusunda Kanarya adalarının en büyüğüdür. İspanya’ya bağlı ada bir milyonluk nüfusunun yanında yılda beş milyon turist ağırlamaktadır. Santa Cruz de Tenerife Karnavalı her yıl şubat ayında düzenlenmektedir ve Rio karnavalından sonra dünyadaki en büyük ikinci karnavaldır.
    Valencia Babylon Idiomas - İspanya Dil Okulu
    Valencia Babylon Idiomas İspanyolca dil okulu, şehrin merkezinde Barrio del Pilar’da yer almaktadır. Okulun civarında kafeler, restoranlar ve mini alışveriş merkezleri mevcuttur. Valencia Babylon Idiomas İspanyolca dil okulunda öğrencilere modern donanımlı 10 derslik, kütüphane, öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi sunulmaktadır.
    Valencia Don Quijote - İspanya Dil Okulu
    Ispanyolca‘yı İspanya veya Latin Amerika‘daki okullarımızdan birinde öğrenmeniz sizin için büyük bir deneyim olacaktır!
    Valencia Enforex - İspanya Dil Okulu
    ENFOREX İspanyolca dil okulları tüm dünyadan İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilere başta İspanya olmak üzere, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Guatemala, Meksika ve Peru’da İspanyolca dil eğitimi sunmaktadır.
    Valencia Eurocentres - İspanya Dil Okulu
    Okul, şehrin üniversite bölgesinde, en güvenli ve en zengin semtlerden birinde, merkezi bir konumda yer almaktadır. Okulda 14 adet klimalı, tam donanımlı sınıf, bilgisayarlı Öğrenme Merkezi, kütüphane ve WiFi bağlantısı olan bir öğrenci salonu vardır.
    Valencia Hispania Escuela de Espanol - İspanya Dil Okulu
    Valencia Hispania Escuela de Espanol dil okulu, 2002 yılında Valencia şehrinde Rectorat üniversitesinin alanında İspanyolca eğitimi sunmaktadır. Okul, Valencia’nın alışveriş merkezine, restoranlara ve kafelere 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Valencia Hispania Escuela de Espanol dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklara arasında kütüphane, öğrenci salonu ve teras yer almaktadır. Okulun eğitmenleri alanında deneyime sahip kişilerden oluşmakta ve öğrencileri derse katılıma teşvik etmektedirler

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
  • Bizi takip edin
  • GKR Yurtdışı Eğitim