MIAMI DİL OKULLARI

Miami Dil Okulları

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinin ikinci büyük şehri olan Miami, Atlas okyanusu kıyısında bulunmaktadır. Miami’de turizm oldukça gelişmiştir. Miami, doğal ve ilgi çekici güzellikleri sayesinde birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmıştır. Dünya yıldızlarının yatırım ve tatil şehri olan Miami, uluslararası turizm, fuar, ticaret, sanat, eğlence ve hareketli yaşamı ile yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakacak güzelliklere sahiptir.

Sahilleri, turkuaz denizi ve plajları ile Miami İngilizce öğrenirken keyifli zaman geçirebilecek bir tatil cennetidir. Dünyaca ünlü yıldızların malikanelerinin bulunduğu şehirde doğanın en berrak güzellikleri bir arada bulunmaktadır. Florida’nın incisi olarak anılan Miami, eğlence merkezleri, kafeleri, restoranları ve en önemlisi sahilleriyle turistlerin ve Amerika’daki İngilizce öğrenmek isteyenlerin popüler merkezidir. Özellikle Miami South Beach’te Miami’de İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin gözdesidir.

Yaşam tarzı ile hayaller şehri olarak görülen Miami sadece turistik ziyaretler için değil eğitim turizmi ile de her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Amerika’da İngilizce dil kursu alırken eşsiz bir tatil keyfi de yaşamak isteyenler için en uygun adreslerden biri olan Miami’de İngilizce dil eğitiminde kaliteli birçok dil okulu bulunmaktadır. Miami’de İngilizce dil okullarında her seviye ve amaca uygun çeşitli kurs program seçenekleri yer almaktadır.

Miami’de İngilizce dil okullarında İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel İngilizce kursuna ek olarak genelde haftada 8 saatten oluşan mesleki İngilizce veya sınav hazırlık gibi farklı amaçlar için hazırlanmış kurslar bulunmaktadır.

EC - English Center, Miami

EC Miami İngilizce dil okulu, Miami’de South Beach’ın merkezinde son derece modern bir binada yer almaktadır. EC Miami İngilizce dil okulu, Amerika’nın en ünlü sahillerinden birine sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almakta ve etrafı dünyaca tanınmış Lincoln caddesinin kafe, bar, mağaza ve restoranlarıyla çevrilidir.

ELS, Barry University, Miami

ELS/Miami, Miami’nin sakin bir bölgesindeki Barry University’nin 36 hektarlık kampüsünde yer alır. Florida, yıl boyu güneş ışığının eksik olmadığı, masmavi okyanus suları ve altın plajlara sahip, tropik bir cennettir.

Rennet, Miami

Rennert Miami İngilizce dil okulu, Rennert International’ın İngilizce öğrenmek için en yeni ve en sıcak merkezidir. Rennert Miami İngilizce dil okulunda; genel İngilizce, İngilizce ve sanat, profesyoneller için İngilizce, TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları yer almaktadır.

Sprachaffe, Miami

“Miami” ismi bile altın kumsalları ve güneş ışığını çağrıştırıyor. Gerçekten de, Florida’nın bu en popüler turist destinasyonu, tropikal bir iklimin ılık Atlantik suları ile birleştiği ve harika bir yaşam tarzına sahip olma özelliği ile dil kursu için çok ideal bir destinasyondur.

Talk English Schools, Miami

Amerikan kültürünü yakından tanımak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunan Talk English Schools, Amerika’da 7 yerleşkeye sahiptir. Her bir yerleşkede aynı kalitede ve özveride eğitim verilmektedir

Talk English Schools, Miami Beach

Talk English Schools, Amerika’da dil öğrenmek isteyenler için mükemmel bir seçenek oluşturmaktadır. Uzman eğitimcileri tarafından verilen kursların yanı sıra eğlenceli aktiviteleri de mevcuttur

ZONI, Miami Beach

1991 yılında kurulan Amerika’da her yıl yüzlerce öğrenciye ekonomik maliyetler ile İngilizce öğreten ZONI okullarının en popüler merkezlerinden biri ZONI Miami Beach İngilizce dil okuludur. Zoni İngilizce dil okulları Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve sınav hazırlık kursları sunmaktadır. ZONI Miami Beach İngilizce dil okulu, sosyal aktiviteleri, yarışmaları, kültür gezileri ile İngilizce eğitimlerine sadece sınıf içinde değil sınıf dışında da destekler.