SAN DIEGO DİL OKULLARI

California Language Academy, San Diego

Los Angeles ve San Diego?da olmak üzere 2 yerleşkesi bulunan California Language Academy, 2010 yılında kurulmuştur. California Language Academy alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla her iki yerleşkede de size kaliteli ve eğlenceli bir eğitimin garantisini vermektedir. California Language Academy San Diego okulu, öğrencilerini ailenin bir parçası olarak kabul etmektedir. Öğrenci odaklı ders anlayışı ile verdiği eğitimlerin daha iyi kavramasına olanak sağlamaktadır

Converse International, San Diego

Converse International School of Language İngilizce dil okulu, 1972 yılından beri San Francisco ve San Diego şehirlerinde butik bir İngilizce dil kursunda, yoğun İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir.

EC, English Center, San Diego

EC San Diego İngilizce dil okulu, San Diego?da büyüleyici sahil şeridi ile bilinen La Jolla?da bulunmaktadır. Okul, okyanus manzarasına, açık bir terasa ve dinlendirici bir Kaliforniya atmosferine sahiptir. EC San Diego İngilizce dil okuluna 2013 yılında 49 farklı ulustan öğrenci katılmıştır.

LSI, San Diego

Kilometrelerce uzanan altın kumsallara ve Amerika Birleşik Devletleri'nin en güzel iklimlerinden birine sahip olan capcanlı ve rengarenk San Diego kenti, California'da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir.

Oxford International, San Diego

Oxford International, San Diego , Amerika Birlesik Devletlerinin, Kaliforniya eyaletinde yer alan San Diego sehrinde bulunmaktadir. Uluslararasi ögrenciler için oldukça güvenli ve ideal bir yer yer olan San Diego?da, Oxford International kentin merkezine yakin bir konumda bulunmaktadir. Ögrenciler, okuldan kisa bir yürüyüs ile restoranlara, alisveris merkezlerine ve toplu ulasim araçlarina ulasabilmektedirler. Oxford International, San Diego, egitmenleri, alanlarinda deneyimli ve profesyonel kisilerden olusmaktadirlar.

San Diego State University, San Diego

SAN DIEGO SAN DIEGO STATE UNIVERSITY

University for Integrative Studie, San Diego

San Diego University for Integrative Studies