SAN DIEGO DİL OKULLARI

San Diego Dil Okulları

Amerika’nın sekizinci büyük şehri olan San Diego, aynı zamanda Kalifornia eyaletinin en büyük ikinci şehridir. Kalifornia’nın güneyinde yer alan San Diego Pasifik okyanusu kıyısında Meksika sınırında bulunmaktadır. Gaslamp Quarter, Eski Kent (Old Town), La Jolla, Balboa Park, San Diego hayvanat bahçesi, Sea World ve Pasifik plajı San Diego’da gezilmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

San Diego yaz ve kış mevsimlerinde havaların aşırı sıcak ve soğuk olmaması nedeniyle yılın her ayı ziyaret edilebilmektedir. Yaz aylarında kumsalların ve kıyı boyunca uzanan eşsiz plajları ve okyanus manzarasıyla San Diego harika bir tatil keyfinin yaşanabileceği bir şehirdir.

San Diego, müzeleri, tatil merkezleri ve gece hayatıyla hem sakin hem hareketli bir yaşamın birlikte devam ettiği bir şehirdir. San Diego, Amerika’da dil okulunda İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal adreslerden biridir. Kaliteli eğitim veren çok sayıda İngilizce okulunun bulunduğu San Diego’da genel İngilizce kursundan akademik ve mesleki İngilizce kurslarına kadar birçok farklı kurs programı bulunmaktadır.

San Diego’da İngilizce dil okulları İngilizce dil eğitimini San Diego’nun turistik mekanlarına yapılan çeşitli gezilerle desteklemektedir. Farklı ve ilginç birçok aktivite ve spor olanağının bulunduğu San Diego’da hemen her gün yapılacak birçok eğlenceli aktivite bulunmaktadır.

Oxford International English School, San Diego

UIC English San Diego Ingilizce Dil Okulu, Amerika Birlesik Devletlerinin, Kaliforniya eyaletinde yer alan San Diego sehrinde bulunmaktadir. Uluslararasi ögrenciler için oldukça güvenli ve ideal bir yer yer olan San Diego’da, UIC English dil okulu, kentin merkezine yakin bir konumda bulunmaktadir. Ögrenciler, okuldan kisa bir yürüyüs ile restoranlara, alisveris merkezlerine ve toplu ulasim araçlarina ulasabilmektedirler. UIC English San Diego Ingilizce dil okulu egitmenleri, alanlarinda deneyimli ve profesyonel kisilerden olusmaktadirlar.

California Language Academy, San Diego

Los Angeles ve San Diego’da olmak üzere 2 yerleşkesi bulunan California Language Academy, 2010 yılında kurulmuştur. California Language Academy alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla her iki yerleşkede de size kaliteli ve eğlenceli bir eğitimin garantisini vermektedir. California Language Academy San Diego okulu, öğrencilerini ailenin bir parçası olarak kabul etmektedir. Öğrenci odaklı ders anlayışı ile verdiği eğitimlerin daha iyi kavramasına olanak sağlamaktadır

Converse International, San Francisco

Converse International School of Language İngilizce dil okulu, 1972 yılından beri San Francisco ve San Diego şehirlerinde butik bir İngilizce dil kursunda, yoğun İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir.

EC - English Center, San Diego

EC San Diego İngilizce dil okulu, San Diego’da büyüleyici sahil şeridi ile bilinen La Jolla’da bulunmaktadır. Okul, okyanus manzarasına, açık bir terasa ve dinlendirici bir Kaliforniya atmosferine sahiptir. EC San Diego İngilizce dil okuluna 2013 yılında 49 farklı ulustan öğrenci katılmıştır.

ELS, San Diego

ELS/San Diego, Güney California sahilinde, San Diego şehir merkezinin eğlence ve alışveriş bölgesinin yakınlarında yer alır.

LSI, San Diego

Kilometrelerce uzanan altın kumsallara ve Amerika Birleşik Devletleri'nin en güzel iklimlerinden birine sahip olan capcanlı ve rengarenk San Diego kenti, California'da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir.

University for Integrative Studie, San Diego

San Diego University for Integrative Studies

University of California, San Diego

SAN DIEGO UNIVERSITY OF CALIFORNIA