Kanada Dil Okulları

Yüksek kaliteli program seçenekleri

Kanada Dil Okulları
Yüksek kaliteli program seçenekleri

Kanada Dil Okulları

Kanada, Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyindeki ülkedir. On eyalet ve üç bölgeden oluşmaktadır. Eski bir Fransız ve İngiliz kolonisi olan Kanada hem Frankofon hem de İngiliz Milletler Topluluğuna bağlıdır. Başkenti Ottawa’dır. Yüzölçümü bakımından Rusya Federasyonu’ndan sonra dünyanın en geniş ikinci ülkesidir. Doğusunda Atlas Okyanusu, batısında Pasifik Okyanusu, kuzeyinde Alaska ve Kuzey Buz Denizi, güneyinde ise ABD vardır.

Fransız ve İngilizlerin hakimiyetlerinde kalmış olan Kanada’da İngilizce ve Fransızca resmi dil olarak kullanılmaktadır. Kanada iki dilli yapısı, çok kültürlü nüfusu, doğası, kaliteli ve yüksek standartlarda yaşam tarzı ile en fazla göçmen kabul eden ülkedir. Kanada dil okulları İngilizce dil kursu Vancouver ve Toronto’da yoğunlaşmıştır. Montreal’da ise hem İngilizce hem de Fransızca dil eğitimi veren okullar bulunmaktadır. Birleşmiş Milletler, Kanada’da Toronto, Vancouver ve Montreal dünyanın en yaşanılası şehirleri olarak seçmiştir.

 • Kanada’da Dil Okulu

  Kanada’da dil okullarında İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler Kanada’ya yabancılık çekmeden kısa zaman içinde adapte olmaktadırlar. Kanada’da İngilizce dil kursu, özel dil okullarında, devlet kolejlerinde ve üniversitelerin İngilizce dil bölümlerinde verilmektedir. Kanada’da İngilizce dil kursu kısa sürede alınabileceği gibi uzun süreli eğitimler de bulunmaktadır. Kanada’da dil okullarında uzun süreli eğitim almak isteyen öğrenciler genellikle Work and Study programını tercih etmektedirler. Bu program sayesinde öğrenciler Kanada’da İngilizce dil kursu eğitimi alarak eğitim süresince part time eğitimden sonra full time Kanada’da çalışma hakkına da sahip olmaktadır. Kanada’da dil okulunda yıl boyunca İngilizce dil eğitimi alınabilmektedir. 18 yaş atı öğrencileri için genellikle yaz dönemlerinde üniversite ve kolejlerde İngilizce yaz okulları düzenlenmektedir.

  Kanada dil okulları İngilizce dil kursu eğitimi alan öğrenciler genellikle eğitimlerini kolejlerde verilen sertifika, diploma programları veya Kanada’da seçkin üniversiteler tarafından verilen master programları ile tamamlamaktadır.

  Kanada’daki üniversiteler bir çoğu Nobel ödüllü akademisyenleri olan dünyanın seçkin üniversitelerinden olup, üniversitelerin akademik ve İngilizce giriş şartları genelde yüksektir. Kanada’da İngilizce dil kursu eğitimi veren özel dil okullarının bölgelerindeki birçok kolej ve üniversite ile sınavsız geçiş (İngilizce dil sınavına girmeden, İngilizce dil okulundan alınan sertifika ile giriş) anlaşması bulunmaktadır.

 • Toronto Dil Okulu

  Toronto, Kanada’nın en büyük şehri ve ticaret merkezidir. Toronto, UNESCO’ya göre dünyanın en yaşanılacak şehirlerinden biridir. Eski binaların ve ormanlık alanların yoğun olduğu Toronto’nun mimarisi görülmeye değer güzelliğe sahiptir.

  Kanada’nın ve dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biri olan Toronto, uluslararası ve çok kültürlü yapısıyla her yıl dünyanın farklı ülkelerinden birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

  Toronto dil okulunda İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler bu çok kültürlü yapı sayesinde kendilerini yabancı hissetmezler. ABD ‘ya yakınlığı, ılıman iklimi ve ülkemizden direkt uçuşların olduğu Toronto, Kanada dil okulları İngilizce dil kurslarında en çok tercih edilen şehirlerdendir. Toronto dil okulunda İngilizce dil eğitimi şehirdeki birçok kolej, özel okul ve üniversitede verilmektedir. Kanada dil okulları İngilizce dil kursu için Toronto tercih edilebilecek canlı, hareketli şehirlerden biridir.

  Ontorio eyaletinin ticaret merkezi olan Toronto, İngilizce öğrenirken part time Kanada’da çalışma isteyen öğrenciler içinde ideal bir merkezdir. Bir sanat ve mimari şehri olan Toronto’da İngilizceyi çeşitli etkinlikler eşliğinde pratik yaparak kısa zamanda geliştirme fırsatı bulacaksınız. Toronto’da İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler okullarının hafta sonu Amerika’ya düzenlediği gezilere de katılmaktadır.

  Rogers Centre stadyumu, Toronto Island Park, şehir merkezi Harbourfront Centre, CN Tower, Centre Island, Ontario Gölü, Niagara şelaleri, Toronto Aerospace Museum, Textile Museum of Canada ve eski bir bohem mahallesi olan Yorkville Toronto’da görülmesi gereken başlıca merkezler arasındadır.

 • Vancouver’da İngilizce

  Kanada’nın Britanya Kolombiya’sı eyaletinde bulunan Vancouver, ülkenin 3. büyük şehridir. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarıyla Vancouver’da çok kültürlü bir yapı hakimdir. Batı Kanada’nın en büyük şehri olan Vancouver, Hollwood ve New York şehirlerinden sonra Kuzey Amerika’daki 3. önemli film üretim merkezidir.

  Ormanların geniş alan kapladığı Vancouver, doğa yürüyüşleri ve sportif aktiviteler için ideal bir şehirdir. Vancouver şehri görülmesi gereken birçok güzelliğe sahip doğayla modern yaşamın uyum içerisinde bulunduğu ender şehirlerden biridir. Vancouver’da gezilecek önemli yerler arasında ilk olarak Stanley Park, Vancouver Akvaryumu ve Canada Palace, Capilano Asma Köprüsü sayılabilir.

  Vancouver, sahip olduğu kaliteli yaşam ve eğitim standartlarıyla birçok öğrencinin eğitim almak istediği önemli şehirlerden biridir. İngilizce dilinin uluslararası alanda ortak bir dil olarak kullanılması ve öneminin artmasıyla Vancouver’da İngilizce dil okullarının sayısında da artış olmuştur. Her yaşta ve seviyede öğrenciye İngilizce eğitim veren dil okullarına gelen öğrencilerle Vancouver, özellikle yaz aylarında bir dil eğitim merkezi haline gelmektedir. Vancouver, Kanada’da ılıman iklimi ile uzun süre İngilizce dil eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği ve okullarında az sayıda Türk öğrencinin bulunduğu bir şehirdir. Vancouver’daki İngilizce dil okulları öğrencilerine İngilizce pratik yapmaları için çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Bazı okullar Amerika’ya hafta sonu gezileri de düzenlemektedir. Sakin hayat tarzı, doğal güzellikleri ve yumuşak iklimi ile Vancouver öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biridir.

 • Montreal’de İngilizce

  Kanada’da Quebek eyaletinin güneybatısında yer alan Montreal, eyaletin başkenti Quebek’in güneybatısında, federal başkent olan Ottawa’nın ise doğusunda bulunmaktadır. Ottawa ve Saint Lawrence nehirlerinin birbirine karıştığı noktada, Montreal Adası üzerinde yer alan şehir, Büyük Göller’i Atlas Okyanusu’na bağlayan Saint Lawrence denizyolu üzerinde önemli bir liman merkezidir.

  Dünyanın en saygın üniversitelerinden biri olarak kabul edilen McGill Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Montreal, sinema, müzik gibi kültürel aktiviteleri ve festivalleri ile de dünyada ilk sıralarda yer almaktadır.

  Montreal’de İngilizce ve Fransızca eşit olarak kullanılmaktadır. Montreal’de hem İngilizce hem Fransızca eğitim veren birçok dil okulu bulunmaktadır. Montreal özellikle Avrupalı göçmenlerin yerleştiği bir şehirdir.

  Kanada’da dil kursunda İngilizce eğitim veren kaliteli birçok dil okulları bulunmaktadır. Kanada’da dil okulunda İngilizce öğrenmek için en ideal yerlerden biri olan Montreal’de aynı zamanda Fransızca kurslarına da katılabilirsiniz. Yabancı öğrencilerin şehir hayatına çok hızlı adapte olduğu Montreal’de 4 üniversite ve birçok yüksekokul vardır. Montreal’in canlı şehir hayatında yerli ve yabancı öğrencilerin rolü büyüktür.

 • Kanada’da Dil Okulu – İngilizce Eğitim Programları

  İngilizcenin resmi dil olduğu Kanada’da İngilizce dil kursu sayısı da oldukça fazladır. Kanada, yurt dışı İngilizce dil eğitimi için yabancı öğrencilerin popüler tercihlerinden biridir. Kanada dil okulları ekonomik maliyetleri, öğrencilere sağlanan Kanada’da çalışma izni, çok kültürlü yaşamı ve İngilizce dil eğitimi sonrası eğitim seçenekleri ile yabancı öğrencilerin Amerika kıtasında Kanada’yı seçme nedenlerindendir.

  kA Kanada dil okullarında her seviyede İngilizce bilgisi olanlara uygun İngilizce kurslar bulunmaktadır. Genel İngilizce kursundan sınavlara hazırlık kurslarına kadar farklı amaçlı programların bulunduğu Kanada’daki İngilizce dil okulları öğrencilerine kaliteli ve modern eğitim fırsatları sunmaktadır.

 • Kanada’da Dil Okulu – Genel İngilizce

  Kanada dil okulları İngilizce dil kurslarının verdiği genel İngilizce eğitimi, İngilizceyi gündelik yaşamlarında iletişim dili olarak kullanmak isteyen ve iletişim dili olarak İngilizceyi kullanmak isteyenlere yönelik hazırlanmış ideal bir kurstur.

  Genel İngilizce kurslarında İngilizce konuşma, yazma, dinleme ve okuma derslerinin yanında telaffuz üzerine odaklı eğitim verilmektedir. Kanada’da dil kursunda İngilizce öğrenmek isteyenler için her seviyeye uygun genel İngilizce kurslarına her pazartesi katılmak mümkündür. Kanada dil okulları fiyatları seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik gösterir.

 • Kanada’da Dil Okulu – İş İngilizcesi

  Kanada iş İngilizcesi kursları, İngilizceyi iş yaşamında profesyonel olarak kullanmak isteyen veya işe alımlarda İngilizce bilgisi isteyen şirketlere başvurmak isteyenler için ideal programlardır. Belli bir meslek dalında İngilizce terminolojik bilgi ve iletişim becerisi kazanmak isteyen öğrenciler için hazırlanan kurslarda genel iş İngilizcesine ek olarak öğrenciler kendi alanlarındaki seçmeli derslerden birini alabilmektedir. İş İngilizcesi kurslarında öğrenciler İngilizce sunum, toplantı ve raporlama yapma becerilerine sahip olmaktadırlar. Toronto özellikle iş İngilizcesi kurslarında en çok tercih edilen şehirlerdendir. Kanada dil okulları fiyatları seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre ve döneme göre değişkenlik gösterir.

 • Kanada’da Dil Okulu – Sınavlara hazırlık kursları

  Kanada İngilizce dil okulları, İngilizce eğitim veren yüksekokul veya üniversiteye girmek isteyen öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Kanada’da dil kursu eğitimini İngilizce dil sınavlarından yüksek not almak için tercih eden öğrenciler istedikleri başarıya sınava hazırlık kurslarıyla ulaşabilmektedir. IELTS başta olmak üzere farklı sınavlarda hazırlık kurslarının verildiği Kanada dil kursunda dersler sınav teknikleri ve stratejileri üzerine odaklı verilmektedir. İngilizce sınavlara hazırlık kursları haftada 20 dersten başlamaktadır. Kanada dil okulları fiyatları seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik gösterir.

 • Kanada’da Dil Okulu - Üniversiteye geçiş İngilizce hazırlık kursları

  Üniversiteye geçiş programı Kanada kolej veya üniversitesine giriş yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmış kurslardır. Geniş kapsamlı olan program öğrencilere üniversiteye giriş dersleri vermektedir. Öğrenciler kursa kaydolduğu andan itibaren bireysel bilgi ve ihtiyaçlarına başarıya götürecek en uygun yöntemin uygulanması için danışmanlık alabilmektedir.

  İngilizce dil dersleri, yükseköğretime giriş yapmak isteyen öğrencilerin ihtiyaç duyacağı temel dil becerileri üzerinden akademik İngilizce odaklı dersler verilmektedir. Kurs boyunca öğrenciler İngilizce not alma, özet çıkarma, akademik araştırma ve sunum tekniklerini öğrenerek yükseköğrenime adım atmaya hazır hale gelmektedir. Kanada’daki İngilizce dil okulları, üniversiteye geçiş programında öğrencilere akademik İngilizce kullanma becerileri ve İngilizce yazma, okuma ve konuşma dersleri arasında mükemmel dengeyi sağlamayı amaçlamaktadır.

  Kanada dil okulları İngilizce dil kurslarında üniversiteye geçiş İngilizce hazırlık kurslarını bitiren öğrenciler dil okullarının anlaşmalı kolej ve üniversitelerinde sınavsız geçiş yapabilmektedir. Kanada dil okulları fiyatları seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik gösterir.

 • Kanada’da dil kursunda konaklama

  Kanada dil okulları İngilizce dil kursu eğitimi alan öğrencilerin başarılı bir yurt dışı deneyimi yaşamalarında konaklama şekli ve kalitesi büyük bir önem taşımaktadır. Kanada’da dil okulları öğrencilerine rahat ve güvenli konaklama sağlamak için öğrenci evleri konaklaması, yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

  Aile yanı konaklama, yurtdışı İngilizce dil eğitim alacak öğrenciler için Kanada kültürüyle iç içe İngilizce pratik yapma imkanı da sağlayan güvenli bir konaklama çeşididir. Aile yanı konaklamada öğrencilere kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinden oluşan tam pansiyon veya öğrencinin isteğine göre kahvaltı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Her öğrencinin kendisine ait bir odasının olduğu bu konaklama türünde aynı dili konuşan öğrenciler aynı ailelere yerleştirilmemektedir. Aile yanı konaklamalarda ortak alanlar ve öğrencilerin odaları haftada bir aileler tarafından temizlenmektedir. Aile yanı konaklamada öğrenciler haftada bir çamaşır yıkama hizmetinden faydalanabilmektedir. Kanada’da dil kursu alırken aile yanı konaklama, hemen hemen her öğrencinin her hafta Kanada’ya alışana kadar tercih ettiği konaklama şeklidir. Öğrenciler daha sonra öğrenci evleri veya daire konaklamasını tercih etmektedir.

 • Kanada dil okulunda yurtlar

  Kanada’da dil okulunun bazılarının kendi bünyesinde işlettiği öğrenci yurtları bulunmaktadır. Kanada’daki birçok İngilizce dil okulu ise bölgelerindeki özel yurtlarla çalışmaktadır.

  Öğrenci yurtları genelde, Kanada dil okulları İngilizce dil kursu için kısa bir süre kalacak öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenci yurtlarında tek veya çift kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır. Yurtlarda, öğrencilerin kendi aldıkları malzemelerle yemeklerini hazırlayabileceği mutfaklar veya yiyeceklerini satın alabileceği kantinler bulunmaktadır. Günlük temizliğin yapıldığı yurtlarda öğrencilerin çamaşırlarını yıkayabileceği çamaşırhaneler bulunmaktadır. Öğrenci yurtlarında banyo ve tuvaletler ortak olabileceği gibi; kişiye özel banyolu oda seçenekleri de bulunmaktadır.

 • Kanada dil okullarında öğrenci evleri

  Daire konaklaması, farklı uluslardan öğrencilerle aynı dairede kalarak özgür bir konaklamayı tercih eden öğrenciler için ideal bir seçimdir. Aile yanı ve yurtlara nazaran daha ekonomik olan paylaşmalı daireler birlikte seyahat edenler için de uygun bir seçenektir.

  Daire konaklamasında öğrenciler tuvalet ve mutfağı ortak kullanmaktadır. Kanada’da en ekonomik konaklama seçeneklerinden biri olan paylaşmalı daire konaklamasında öğrenciler tam donanımlı mutfaklarda kendi aldıkları malzemelerle yemeklerini hazırlayabilmektedirler.

 • Kanada’da ulaşım

  Ulaşımın düzenli ve oldukça gelişmiş olduğu Kanada’da toplu taşıma önemli bir yere sahiptir. Metro, otobüs, tren, uçak, feribot ve gidilecek mesafeye göre bisiklet kullanımının yaygın olduğu Kanada’da Toronto’dan Vancouver’a kadar tren seferleri yapılmaktadır.

  Kanada’da yaklaşık 10 uluslararası havaalanı bulunmaktadır. Ülkemizden Kanada’da Montreal’e ve Toronto’ya direk uçuşlar olduğu gibi Avrupa aktarmalı uçuşlarla hemen her havaalanına uçmak mümkündür.

 • Kanada Öğrenci Vizesi

  Kanada’da dil okulunda almak için; kısa süreli turistik ve uzun süreli öğrenci vizesi alarak seyahat etmek mümkündür. Kanada’da 6 ayı geçmeyen eğitimler için turistik vize, 6 ayı geçenler eğitimler için ise Kanada öğrenci vizesi alınmaktadır. Kanada’da dil kursuna giden öğrencilerin vize başvurusu aşamasında Türkiye’deki eğitim geçmişleri, İngilizce dil bilgileri, İngilizceyi öğrenme amaçları, eğitim ve yaşam masraflarını nasıl karşılayacaklarını açıklamaları istenmektedir. Ulaşımın düzenli ve oldukça gelişmiş olduğu Kanada’da toplu taşıma önemli bir yere sahiptir. Metro, otobüs, tren, uçak, feribot ve gidilecek mesafeye göre bisiklet kullanımının yaygın olduğu Kanada’da Toronto’dan Vancouver’a kadar tren seferleri yapılmaktadır.

  Kanada’da dil kursu için alınan turistik vizelerin süresi uzatılmazken Kanada öğrenci vizesinin sürelerini uzatmak mümkündür. Turistik vize ile Kanada’da dil kursuna giden öğrencilerin Kanada’da çalışma hakkı bulunmamaktadır. Ulaşımın düzenli ve oldukça gelişmiş olduğu Kanada’da toplu taşıma önemli bir yere sahiptir. Metro, otobüs, tren, uçak, feribot ve gidilecek mesafeye göre bisiklet kullanımının yaygın olduğu Kanada’da Toronto’dan Vancouver’a kadar tren seferleri yapılmaktadır.

  Kanada’da İngilizce dil kursu ve Kanada dil okulları için danışmalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kanada Dil Okullarımız

 • Access Language Centre - Kanada Dil Okulu, Toronto
  Access Language Centre Toronto İngilizce dil okulu, Toronto’da küçük bir alışveriş merkezinin ikinci katında yer almaktadır. Okul, konum itibariyle müzelere, parklara, üniversite ve kolejlere çok yakındır. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce öğretmeyi hedefleyen okulun sınıflarında maksimum 10 öğrenci bulunmaktadır.
  ELS Language Centre - Kanada Dil Okulu, Toronto
  Situated in the heart of Canada's largest city, ELS/Toronto is in the midst of the country’s commercial and cultural center. The Center is only minutes from the city's financial, entertainment and shopping districts.
  ELS Language Centre - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  ELS Vancouver is conveniently located in the heart of downtown Vancouver, only minutes from the waterfront and popular Stanley Park.
  Embassy English - Kanada Dil Okulu, Toronto
  Embassy Toronto İngilizce dil okulu, Toronto’nun canlı alışveriş bölgesinin kalbinde bulunan Bloor caddesinde yer almakta, Kanada’nın en büyük şehrinin en çekici noktalarına yürüme mesafesindedir. Modern sınıflara sahip Embassy Toronto İngilizce dil okulunda genel İngilizce, iş İngilizcesi, akademik ve sınavlara hazırlık İngilizce kursları bulunmaktadır.
  English Centre - Kanada Dil Okulu, Montreal
  EC Montreal İngilizce dil okulu, modern bir binada şehrin merkezinde bulunmaktadır. Okula her yıl farklı ülkelerden İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler gelmekte ve uluslararası bir ortamda dersler işlenmektedir. EC Montreal İngilizce dil okulu, 23 sınıfa ve 290 kişilik kapasiteye sahiptir. Okulun öğrencilere sunduğu olanaklar arasında ücretsiz internet bağlantısı, bireysel çalışma odası, öğrenci salonu, kafe, mutfak ve
  English Centre - Kanada Dil Okulu, Toronto
  EC Toronto İngilizce dil okulu, sıcak, geniş ve modern atmosferi ile Kanada’nın en güçlü finansal sermayesine sahip ve en büyük şehrinde yer almaktadır. Toronto’da merkezi bir bölgede yer alan okul, sanat, müzik ve spor faaliyetleri, müzeler ve çok daha fazlasına yakın bir mesafede yer almaktadır. Okul, oldukça büyük olup, 650 kişilik kapasiteye ve 52 sınıfa sahiptir.
  English Centre - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  EC Vancouver İngilizce dil okulu, Vancouver’ın merkezinde, geniş sınıfları bulunan bir binada yer almaktadır. Okul, konumu ve sahip olduğu samimi personelleri sayesinde öğrencilerin ev konforu sağlamaktadır. 370 kişi kapasiteli okul, 33 sınıfa ve 31 bilgisayarlı bir laboratuvara sahiptir. Okulun diğer olanakları arasında ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kütüphane, bireysel çalışma odası
  Ilac - Kanada Dil Okulu, Toronto
  ILAC Toronto İngilizce dil okulu, Kanada’nın en yüksek İngilizce konuşma oranına sahip, finansal başkenti sayılan Toronto şehir merkezinde Yorkville’de kuruludur. 24 saat toplu taşıması, metro ile kolay ulaşımı, New York ve Niagara şelalelerine yakınlığı ile Toronto İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir şehirdir.
  Ilac - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  ILAC VAncouver İngilizce dil okulu, Kanada’nın en çok İngilizce konuşulan Batı Kanada'nın en büyük şehrinin merkei Downtown Vancouver'da kuruludur. Pasifik Okyanınusu ve dağlarlar çevrili Vancouver ılıman iklimi, SeaBus Deniz otobüsleri, Skytrain 8raylı ulaşım hattı) ve Granville (Otobüz güzergahı) ile yabancı öğrenciler için kolay bir öğrencilik hayatı sunmaktadır.
  ILSC Language School - Kanada Dil Okulu, Montreal
  ILSC Ingilizce dil okulu Montreal subesi, tarihi Montreal’in merkezinde, Old Port’a toplu tasimaya, parklara ve alisveris merkezlerine yakin konumda yer almaktadir. Okulun Montreal subesi IELTS ve Cambridge (FCE, CAE) sinavlari test merkezidir. Böylece ögrenciler kurs sonrasi ayni merkezde sinava girebilmektedirler. ILSC Ingilizce dil okulu Montreal’de modern donanimli derslikler, 2 bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak ve ücretsiz internet erisimi olanaklari bulunmaktadir. Okulda egitim alan ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari, aktivite sorumlusu tarafindan düzenlenen etkinliklere ve gezilere katilmaktadirlar.
  ILSC Language School - Kanada Dil Okulu, Toronto
  ILSC Ingilizce dil okulu Toronto, sehrin merkezinde iki ayri kampüste Ingilizce egitimi sunmaktadir. Binalar birbirine yakin ve yürüme mesafesindedir. Ayrica kampüslerin etrafinda restoranlar, parklar, alisveris merkezleri ve toplu ulasim araçlari yer almaktadir. ILSC Ingilizce dil okulu Toronto, IELTS, TOEIC ve Cambridge Exams test merkezidir. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern derslikler, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, ücretsiz internet erisimi ve mutfak bulunmaktadir. Okulda egitim alan ögrenciler, hafta içi ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.
  ILSC Language School - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  ILSC Ingilizce dil okulu Vancouver subesi, sehrin merkezinde, uygun bir kampüste yer almaktadir. Okul, bulundugu konum itibari ile toplu ulasim araçlarina, bankalara, restoranlara ve alisveris merkezlerine kisa mesafededir. ILSC Ingilizce dil okulu Vancouver subesinde yer alan olanaklar arasinda modern derslikler, 12 bilgisayarli bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak ve ücretsiz internet erisimi bulunmaktadir. Okul, ayrica IELTS test merkezidir. Ögrenciler, hafta içi ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.
  Isis School of English - Kanada Dil Okulu, Toronto
  ISIS School of English, (Eurocentres) Toronto İngilizce dil okulu, öğrenci merkezi, bilgisayar odası, öğrenci salonu, kablosuz internet erişimi ve sürekli geliştirilen hizmetleri ile öğrencilere İngilizce dil eğitiminde kaliteli bir eğitim vermektedir
  Isis School of English - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  1990 dan beri İngilizce dil eğitimi veren ISIS School of English, (Eurocentres) Vancouver İngilizce dil okulu öğrenci salonu, ferah ve konforlu sınıfları, teras bahçesi, ücretsiz kablosuz internet erişimi ve bilgisayar odası ile öğrencilerine uluslararası atmosferin olduğu bir ortamda kaliteli eğitim olanakları sunmaktadır.
  Kaplan International English - Kanada Dil Okulu, Toronto
  Kaplan PLI dünyanın her bir yanından gelen yetişkinlere İngilizce eğitim vermek konusunda 20 yıllık bir deneyime sahiptir. PLI mükemmel öğrenci karışımıyla Kanada’nın en köklü dil okullarındandır. Kaplan PLI Toronto öğrencilerine geniş ve tam donanımlı sınıflar, iki adet bilgisayar laboratuarı ve ücretsiz kablosuz internet erişimi sunmaktadır. Türkiye’den direk uçuşların bulunduğu Toronto dünyaca ünlü
  Kaplan International English - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  Olanaklarımız arasında geniş ve tam donanımlı sınıflar, iki adet bilgisayar laboratuarı ve ücretsiz internet erişimi bulunur. Vancouver Pasifik Okyanusu ve North Shore Dağları arasında yaşam standartları açısından dünya çapında ilk üçte yer alan bir kıyı şehridir. Bu şehir yalnızca iyi düzenlenmiş, temiz ve verimli değil; aynı zamanda dört plajı güzel eğlenceli parkları, Gastown ve Grandville Adaları gibi çarpıcı komşuları bulunan bir şehirdir.
  LSI - Kanada Dil Okulu, Toronto
  LSI Toronto İngilizce dil okulu, Kanada’nın en büyük şehrinde, en güzel yerleşim alanlarından biri olan Rosedale’de yer almaktadır. Okul, modern bir binanın 2. ve 3. katlarında eğitimlerini sürdürmektedir. Metro istasyonuna yakın konumda yer alan okulun karşı caddesinde restoranlar ve parklar yer almaktadır.
  LSI - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  Vancouver İngilizce dil okulu, şehir merkezinde modern bir ofis binasının 1. katında yer almaktadır. Otobüs, deniz otobüsü ve tren gibi ulaşım araçları ile şehrin ana aktivitelerine de rahatça ulaşılacak konumdadır. Okulda, internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kendi boş zamanda çalışmalarına yardımcı olan
  Omnicom School of Languages Calgary - Kanada Dil Okulu
  Omnicom School of Languages Calgary İngilizce dil okulu, 1997 yılında şehrin merkezinde iki binanın zemin katında kurulmuştur. Okul, duraklara 1 dakika uzaklıkta, Calgary merkez kütüphanesine, alışveriş merkezine, tropik parka, tiyatrolara, sinemalara ve restoranlara da yakın mesafede yer almaktadır. Ayrıca okul, Calgary uluslararası havaalanına sadece 20 dakika uzaklıktadır.
  Omnicom School of Languages Toronto - Kanada Dil Okulu
  Omnicom School of Languages Toronto İngilizce dil okulu, 1974’te kurulmuş olup, 40 yıldan fazla bir süredir öğrencilerin akademik ve profesyonel amaçlarını başarmalarına yardımcı olmaktadır. Okul, Toronto’nun the North York Centre’nın sağında yer almaktadır. Büyük alışveriş merkezleri, pek çok restoran, tiyatro ve hastane okula yakın mesafede yer almaktadır.
  RCIIS - Kanada Dil Okulu, Toronto
  Royal Canadian Institute of International Studies (RCIIS), 1999 yılında kar amacı gütmeyen kurum (non-profit organization) olarak Toronto’da kurulmuştur. RCIIS, Languages Canada ve Kanada Göçmenlik Bürosu tarafından onaylı bir eğitim kurumudur. Toronto’daki dil okulu öğrencileri tarafından yapılan anketlerde RCIIS; Toronto’daki en iyi okul, en iyi İş Eğitimi okulu ve en iyi konuşma eğitimi veren okul ünvanlarına layık görülmüştür.
  Sol Schools - Kanada Dil Okulu, Calgari
  Sol Schools Calgary İngilizce dil okulu, şehrin alışveriş ve eğlence bölgesinde, C-Train hattına yakın bir yerde bulunmaktadır. Okul, şehrin merkezinde iki katlı bir binanın birinci katında yer almaktadır ve öğrencilerine ücretsiz internet erişimi sunmaktadır. 8 modern sınıfı bulunan okul, 84 öğrenci kapasitesine sahiptir.
  Sol Schools - Kanada Dil Okulu, Toronto
  Sol Schools Toronto İngilizce dil okulu, 1996 yılında ilk öğrenci kaydını almış ve bugüne kadar dünya çapında 8000 üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapmıştır. Okulun kurucu felsefesi sıcak ve rahat bir ortamda kaliteli İngilizce programları sunmaktır. Yıllar geçtikte okul boyut olarak büyümüş olmasına rağmen, felsefesi aynı kalmıştır.
  Sol Schools - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  Sol Schools Vancouver İngilizce dil okulu, Vancouver şehir merkezinde canlı Gastown’un tarihi bölgesinde ve şehrin en kültürel çeşitliliğe ve en eski mahallerine sahip yerinde bulunmaktadır. Okul, Gastown’da tarihi bir binanın ilk katında İngilizce eğitim vermektedir. Sol Schools Vancouver İngilizce dil okulunda eğitim alan öğrenciler Gastown’un Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürürken, sanatçı stüdyoları,
  Sprachcaffe - Kanada Dil Okulu, Calgari
  Son birkaç yıl içerisinde Calgary Kuzey Amerika'da en hızlı gelişen şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu Kanada şehri diğer büyük şehirlerde sunulan tüm özelliklere sahiptir, ancak Calgary insanları beklenenden farklı olarak, şehri daha sakin yapan düşük-stres zihniyetindedir. Şehrin sunduğu çok şey olmasına rağmen, bizim öğrencilerimize göre, yaşam maliyeti nispeten düşüktür.
  Sprachcaffe - Kanada Dil Okulu, Montreal
  Dil okulumuz, Montreal şehir merkezinin yakınında kurulmuştur. Montreal, iki dilli bir şehir olarak bilinir, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenebilirsiniz. Şehir Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile doludur. Montreal, eğlence ve zevke düşkünlüğü ile ziyaretçilerin ilgisini çeken Kanada'nın ikinci büyük şehridir.
  Sprachcaffe - Kanada Dil Okulu, Ottawa
  Ontario eyaletinde Ottawa belediyesi Kanada’nın başkentidir. Parliament Hill binaları Avrupa tarzı ile turistlerin ezberindedir. Bölge sık sık ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Atlı Polisi geçitleri için kullanılır. Kuşkusuz, Ottawa ziyaretçileri Parliament Hill'i mutlaka görmelidir!
  Sprachcaffe - Kanada Dil Okulu, Toronto
  Toronto'da dünyanın birçok yerinden gelmiş olan 5 milyonun üzerinde insan yaşamaktadır ve bu insanlar Toronto'yu tartışmasız en renkli ve çok kültürlüşehir haline getirmektedir. Aynı zamanda Kuzey Amerika'nın en temiz ve en güvenli şehirlerinden birisidir. “Toronto” Kanadalı Huron Yerlileri'nin dilinde “buluşma yeri” anlamına gelir. Bu isimden daha uygun bir isim olamazdı çünkü burada hiç kimse uzun süre yabancı olarak kalamaz.
  Sprachcaffe - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  Dil okulumuz Vancouver’ın ünlü alışveriş caddesi Robson Street’e, sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Şehir merkezinde olmanın öğrenciler açısından avantajı hava trenine, otobüs duraklarına, yerel mağazalara ve Stanley Park'a yürüme mesafesinde olmasıdır.Bölgenin yerli halkı, şehirde dolaşmanın en iyi yolunun yürümek, bisiklet binmek veya tekne turu atmak olduğunu söyleyecektir.
  Sprachcaffe - Kanada Dil Okulu, Victoria
  1843 yılına doğru geri gittiğimizde, Batı Kanada’nın en eski şehri olan, Victoria kurulmuştur. Başlangıçta, Kraliçe Victoria adını alan kent, Hudson Bay Company için bir ticaret yeri olarak kullanılmıştır. On beş yıl sonra 1858 yılında, şehir Fraser Vadisi'ndeki altına hücum ile hızlıca büyümüştür. Koloniler birleştiğinde ve 1871 yılında Kanada Konfederasyonu'nun bir parçası haline geldiklerinde, Victoria, eyaletin başkenti oldu.
  St. Giles International - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  St. Giles Vancouver İngilizce dil okulu, Vancouver’un hareketli şehir merkezinde yer almakta olup, yenilenmiş modern bir binada, İngilizce öğrenmek isteyenlere güvenli ve rahat bir ortam sunmaktadır. Okul, popüler alışveriş merkezlerine, eğlence alanlarına ve limana yakın bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.
  Talk English Schools - Kanada Dil Okulu, Atlanta
  Talk English Schools, kendini işine adamış öğretmenleri ve çalışanları ile öğrencilerin hem derste hem de eğlenceli aktiviteleri sırasında İngilizcelerini kullanmalarını sağlamaktadır. Amerika’nın 7 şehrinde bulunan lokasyonlarıyla Talk English Schools’da Amerika’yı keşfederek İngilizce öğrenebilirsiniz.
  The Language Gallery - Kanada Dil Okulu, Toronto
  The Language Galery İngilizce dil okulu, Kanada’nın en gelişmiş ve canlı şehirlerinden biri olan Toronto’nun merkezinde yer almaktadır. The Language Galery İngilizce Toronto dil okulu, metro istasyonuna, tramvay ve otobüs duraklarına sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca The Language Galery İngilizce Toronto dil okulu, Toronto’nun finans bölgesi, CN kulesi, Harbourfront,
  UIC English - Kanada Dil Okulu, Toronto
  Toronto, hem Ingilizcenizi gelistirmeniz için hem de Kanada kültürünü tanimaniz için ideal bir sehirdir. Kuzey Amerika’nin en genis besinci sehri olan Toronto, Kanada’nin kültür ve is hayatinin en zengin noktasidir. Her yil binlerce turisti agirlayan Toronto, gece hayati, mimarisi ve yasam tarziyla Kuzey Amerika’nin en önemli turizm merkezleri arasindadir.
  UIC English - Kanada Dil Okulu, Vancouver
  UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu ögrencilerin sosyallesmesi ve keyifli vakit geçirmeleri için Seattle, Whistler ya da Vancouver Adasina turlar da düzenlemektedir. Bu sayede ögrenciler dünyanin birçok yerinden arkadas edinebilmekte ve kültürel zenginliklerle tanisma olanagi bulabilmektedir.
  Vanwest College - Kanada Dil Okulu, Kelowna
  Vanwest Kelowna İngilizce dil okulu, İngilizce dil eğitiminde zengin ve başarılı bir geçmişe sahip olup, 1988 yılında kurulmuştur. Britanya Kolombiya’sının güzel Okanagan vadisinin kalbinde yer alan Kelowna, İngilizce eğitimi almak için ideal yerlerden biridir. Okul, aydınlık ve modern bir kampüse sahip olmanın yanında ana otobüs istasyonuna ve göle kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
 • Bizi takip edin
 • GKR Yurtdışı Eğitim