NEW YORK DİL OKULLARI

New York Dil Okulları

New York şehri, Amerika’nın orta Atlantik ve kuzeydoğu bölgesinde bulunan New York eyaletinde yer almaktadır. Manhattan, Bronx, Queens, Brooklyn ve Staten olmak üzere beş adadan oluşan New York’da en önemli ada şehrin merkezi olan Manhattan’dır.

Amerika’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan New York, ticaret, sanat, teknoloji, medya, eğlence ve eğitim alanında Amerika ekonomisine yaptığı büyük katkılar nedeniyle “küresel kent” olarak anılmaktadır. Birleşmiş Miletler (BM) genel merkezinin bulunduğu New York şehri dünyanın kültür başkenti olarak da tanımlanmaktadır. Dünyanın en büyük doğal limanlarından biri üzerine kurulmuş olan New York şehri gökdelenleri, caddeleri, hareketli yaşamı, alışveriş merkezleri, tarihi, kültürü ve eğlence merkezleriyle her dönem turist çekecek birçok güzel ve ilginç merkezlerin bulunduğu bir şehirdir. Özgürlük heykeli, Empire State Binası, Central Park, Times Meydanı, Modern Sanat Müzesi ve Modern Tarih Müzeleri Los Angeles’in en önemli yerleri arasında bulunmaktadır.

New York şehrinde finansın merkezi Wall Street caddesinde, tiyatrolar ve müzikaller ise Broadway caddesinde bulunmaktadır. New York dünyanın en çok yolcu taşıyan havaalanı olan John F. Kennedy uluslararası havaalanına sahiptir. Ülkemizden New York’a günce bir kaç direkt uçuş bulunmaktadır.

Dünyada en çok göç alan şehirlerden biri olan New York’da yaşayanların büyük bölümü Amerika dışında doğmuştur. Amerika’da dil okulunda İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biri olan New York her yıl binlerce yabancı öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. New York’da İngilizce dil okulları öğrencilerine çeşitli aktiviteler eşliğinde İngilizce dil eğitimleri vermektedir. Eşsiz bir şehir keyfi deneyimi fırsatı sunan New York’da öğrenciler İngilizceyi çok kısa bir sürede iletişim dili olarak kullanabilecek bereciye sahip olmaktadır.

Amerika dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir şehir olan New York’da İngilizce dil okulları her yaşta öğrenciye ve her seviyede İngilizce bilgisi olan öğrencilere uygun çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Genel İngilizce kurslarından akademik ve uzun dönem kurslara kadar farklı amaçlara uygun birçok kurs seçeneğinin bulunduğu İngilizce dil okullarında öğrencilere istedikleri alanlara yönelik yoğun ders programları eşliğinde dersler verilmektedir. Amerika dil okulu ücretleri seçilecek haftalık ders saatine göre değişkenlik göstermektedir.

Brooklyn School of Languages, New York

Brooklyn School of Languages Ingilizce dil okulu, Brooklyn’in merkezinde, bagimsiz ve yerel bir dil okulu olarak hizmet sunmaktadir. Okulun bulundugu bölgede pek çok restoran, kafe ve alisveris merkezleri yer almaktadir. Brooklyn School of Languages Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda tam donanimli modern derslikler, ücretsiz internet erisimi, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu ve ögrencilerin kullanabilecegi bir mutfak bulunmaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.

EC - English Center, New York

EC New York İngilizce dil okulu, New York’un merkezinde, Times meydanında modern bir binada İngilizce eğitim vermektedir. Güzel bir şehir manzarasına sahip olan EC New York İngilizce dil okulu, 5. Cadde, Broadway, Empire State binası ve diğer ünlü merkezlere 5 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır.

ELS, Manhattan, New York

ELS/Manhattan, Adelphi University’nin şehir kampüsü olan modern Manhattan Ofis binasında yer alır.

INTERNATIONAL HOUSE NEW YORK

INTERNATIONAL HOUSE NEW YORK

Kaplan International English, New York Central Park

Dünyanın en mükemmel şehirlerinden biri olan New York’un merkezindeki okulllarımızda İngilizce eğitimi alın. Birçok kitap, magazin ve filme konu ve ilham kaynağı olan bu şehri keşfedin.

LSI, New York

LSI New York, kent merkezindeki SoHo'da; Finans bölgesinin yakınında, Metropolitan College of New York (MCNY) okulunun Manhattan kampüsü içinde bulunur ve Chinatown, Tribeca ve Greenwich Village'a yürüyüş mesafesindedir.

Rennet, New York

Rennert New York İngilizce dil okulu, New York’ta Manhattan’ın merkezinde Grand Central Station yakınında bir binada yer almaktadır. Bulunduğu binanın en üst iki katında eğitim veren okulun her sınıfından muhteşem şehir manzarası görülebilmektedir.

Sprachcaffe, New York

New York, gökdelenleri, binlerce sarı taksisi ve yedi milyondan fazla nüfusu ile Amerika'nın atan kalbidir. Konum olarak New York süper stardır. Efsaneye göre -bu şehir asla uyumaz- ve gerçekten de burada uyumak vakit kaybı gibidir. Her ziyaretçi burada büyülenir. New Yorklular için bile şehir turları favori aktivitelerdendir.

ZONI, Manhattan New York

Uluslararası dil eğitiminde dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan ZONI 25 yıldır yerli yabancı öğrencilere ekonomik fiyatlarda yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Zoni Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver ‘da Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve diğer İngilizce kursları sunmaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu okuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri gibi bütün dil becerilerini kapsayan çok çeşitli İngilizce programları sunmaktadır. İngilizce sınıflarına ek olarak, Zoni öğrencileri kültürel gezileri, okul etkinlikleri ve Philadelphia, Washington DC ve Boston gibi şehirleri tanıma fırsatı sunmaktadır.