NEW-YORK DİL OKULLARI

EC New York

EC New York İngilizce dil okulu, New York’un merkezinde, Times meydanında modern bir binada İngilizce eğitim vermektedir. Güzel bir şehir manzarasına sahip olan EC New York İngilizce dil okulu, 5. Cadde, Broadway, Empire State binası ve diğer ünlü merkezlere 5 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır.

Embassy English, NEW YORK

New York okulumuz, Manhattan'ın merkezinde, Seventh Avenue'da yer almaktadır. Empire State Building, Macy's mağazası, Greenwich Village, Times Square ve New York'un daha görülebilecek birçok yeri sadece kısa bir yürüme mesafesinde.

HELLO WORLD

HELLO WORLD

ILSC Ingilizce dil okulu, New York

ILSC Ingilizce dil okulu, dünyanin pek çok yerinde subesi bulunan zincir dil okullarindan biridir. ILSC Ingilizce dil okulu New York sehrinin merkezinde, ünlü Brooklyn Bridge’e yakin bir konumda yer almaktadir. Ayrica Wall Street, City Hall ve New York’un diger turistik mekânlari okula kisa bir yürüyüs mesafesindedir. ILSC Ingilizce dil okulu New York subesinde ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern donanimli 15 derslik, ücretsiz internet erisimi, ögrenci salonu, bilgisayar laboratuvari ve mutfak bulunmaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun aktivite sorumlusunun düzenledigi sosyal etkinlik ve gezilere katilmaktadirlar.

INTERNATIONAL HOUSE NEW YORK

INTERNATIONAL HOUSE NEW YORK

Kaplan International English, New York Soho

Dünyanın en mükemmel şehirlerinden biri olan New York’un merkezindeki okulllarımızda İngilizce eğitimi alın. Birçok kitap, magazin ve filme konu ve ilham kaynağı olan bu şehri keşfedin.

NEW YORK ELS LANGUAGE CENTERS

ELS/Manhattan, Adelphi University’nin şehir kampüsü olan modern Manhattan Ofis binasında yer alır.

NEW YORK LSI

LSI New York, kent merkezindeki SoHo'da; Finans bölgesinin yakınında, Metropolitan College of New York (MCNY) okulunun Manhattan kampüsü içinde bulunur ve Chinatown, Tribeca ve Greenwich Village'a yürüyüş mesafesindedir.

NEW YORK ST. GILES INTERNATIONAL

NEW YORK ST. GILES INTERNATIONAL

RENNERT NEW YORK

Rennert New York İngilizce dil okulu, New York’ta Manhattan’ın merkezinde Grand Central Station yakınında bir binada yer almaktadır. Bulunduğu binanın en üst iki katında eğitim veren okulun her sınıfından muhteşem şehir manzarası görülebilmektedir.

SPRACHCAFFE NEW YORK

New York, gökdelenleri, binlerce sarı taksisi ve yedi milyondan fazla nüfusu ile Amerika'nın atan kalbidir. Konum olarak New York süper stardır. Efsaneye göre -bu şehir asla uyumaz- ve gerçekten de burada uyumak vakit kaybı gibidir. Her ziyaretçi burada büyülenir. New Yorklular için bile şehir turları favori aktivitelerdendir.

ZONI New York Manhattan İngilizce Dil Okulu

Uluslararası dil eğitiminde dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan ZONI 25 yıldır yerli yabancı öğrencilere ekonomik fiyatlarda yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Zoni Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver ‘da Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve diğer İngilizce kursları sunmaktadır. ZONI New York, Manhattan İngilizce dil okulu okuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri gibi bütün dil becerilerini kapsayan çok çeşitli İngilizce programları sunmaktadır. İngilizce sınıflarına ek olarak, Zoni öğrencileri kültürel gezileri, okul etkinlikleri ve Philadelphia, Washington DC ve Boston gibi şehirleri tanıma fırsatı sunmaktadır.