İrlanda Dil Okulları

Müziği, futbolu ve danslarıyla ilgi çekici ve görülmeye değer

İrlanda Dil Okulları
İrlanda Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları

İrlanda Cumhuriyeti, Büyük Britanya adasının batısında bulunmaktadır. İrlanda adasını, Birleşik Krallık’a bağlı Kuzey İrlanda ile paylaşmaktadır. İrlanda Cumhuriyeti’nin batısında Atlas Okyanusu, doğusunda İrlanda denizi, güneydoğusunda St. George’s Kanalı ve güneyinde Kelt Denizi yer almaktadır.

İrlanda Cumhuriyeti, İngiltere’ye göre daha ılıman bir iklimine sahiptir. Nüfusun genellikle büyük şehirlerde yaşadığı İrlanda’nın başkenti Dublin’dir. İrlanda’nın en büyük şehri olan Dublin’de nüfus yoğunluğu diğer şehirlere nazaran oldukça yüksektir.

İrlanda’nın başlıca şehirleri, başkent Dublin, Cork, Limerick ve Galway, İrlanda’da dil eğitim alacak öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerdendir. İrlanda dil eğitimi veren kaliteli birçok yerel ve uluslararası İngilizce dil okulu bulunmaktadır. Yüksek eğitim standartlarına sahip İrlanda’da dokuz üniversite ve birçok eğitim kurumu bulunmaktadır.

İrlanda dil eğitiminde Dublin şehri dışında neredeyse hiç Türk öğrenci bulunmaması İngilizceyi kısa sürede öğrenmek açısından önemli avantajlar sağlamaktadır.

 • İrlanda dil okulları

  İrlanda’da İngilizce dil kursu genelde aile işletmeleri olan eğitim kurumlarıdır. İrlanda’da İngilizce dil kursu özel dil okullarında ve üniversitelerde verilmektedir. Yıl boyunca eğitim veren İrlanda İngilizce dil okulları genelde Avrupalı öğrenciler tarafından tercih edilmektedirler.

  İrlanda İngilizce dil okulları ekonomik eğitim maliyetleri ve Türk öğrencilere sağladığı vize kolaylığı nedeniyle her yıl daha fazla öğrenci için çekici hale gelmektedir.

  Avrupa’da İngiltere’den sonra yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak için en uygun adreslerden biri olan İrlanda İngilizce dil okullarında sadece yazın değil kışın da farklı amaçlara uygun çeşitli yoğunlukta İngilizce kurslar verilmektedir.

  İngilizcenin resmi dillerden biri olduğu İrlanda’da dil eğitimi alacak öğrenciler hem ülkenin samimi atmosferi hem de kaliteli dil okulları ile eşsiz bir yurtdışı deneyimine sahip olmaktadır.

  İrlanda İngilizce dil okullarında haftada 20, 25 veya 30 ders dil eğitimi verilmektedir. İrlanda’da İngilizce dil kursundan en popüler olanları genel İngilizce ve sınavlara hazırlık kurslarıdır. İrlanda dil okullarında 6 aylık İngilizce programları öğrencilere tanınan çalışma izninden dolayı çok popülerdir.

 • Dublin’de İngilizce dil okulları

  İrlanda’nın en büyük şehri olan başkent Dublin, ülkenin doğu kıyısının merkezinde yer almaktadır. 17. yüzyıldan sonra hızla gelişmeye başlayan Dublin’in en ilgi çekici mimarisinin büyük bir bölümü bu dönemden kalmadır. Üç üniversitesi olan Dublin İrlanda dil eğitimde öncü merkezidir. Dublin ayrıca İrlanda’daki hemen her spor kulübünün de merkezidir.

  İrlanda İskoç, Kelt, Norman halklarının yaşadığı Dublin’de pure İngilizce denilen sade ve anlaşılır dil konuşulmaktadır. Bu durum özellikle yurtdışı İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere sokakta konuşulan dili rahatlıkla anlayıp iletişim kurabilmeleri açısından avantaj sağlamaktadır.

  Dublin, yaşam, iş ve eğitim alanında Avrupa’nın ilginç ve güzel şehirlerinden biridir. Dublin’de görülmesi gereken yerler arasında; The Chester Beatty Kütüphanesi, Powerscourt Centre, St Stephens Green, The Guiness Storehouse ve Temple Bar yer almaktadır.

  İrlanda dil okullarında İrlanda’da İngilizce dil kursu almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği şehir olan Dublin’de birçok dil okulu bulunmaktadır. Her seviyede İngilizce bilgisi olanlara yönelik hazırlanmış kursların bulunduğu Dublin İrlanda dil eğitiminde İngilizce dil okullarında genel İngilizceden, sınavlara hazırlık İngilizcesine kadar farklı amaçlara uygun kurslar verilmektedir. Dublin’de İngilizce dil eğitimi yerel ve uluslararası dil okullarında verilmektedir.

 • Cork’da İngilizce dil eğitimi

  Cork, İrlanda Cumhuriyeti'nin ikinci en büyük şehri ve İrlanda Adası'nın üçüncü en kalabalık şehri olup Cork Kontluğu'nun idari ve ana yerleşim merkezidir. Cork şehri İrlanda'nın Munster ilinin en büyük şehridir. Doğal güzellikleri ve renkli sokaklarıyla ziyaretçilerine muhteşem bir manzara keyfi sunan Cork her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Eğitim ve sanat alanında önemli bir merkez olan Cork, İrlanda dil okulların İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği önemli şehirleri arasında yer almaktadır. İrlanda dil okullarında İngilizce öğrenmek için ideal bir şehir olan Cork’da farklı amaçlara yönelik hazırlanmış İngilizce kursları verilmektedir. Öğrencilerin hem şehrin güzelliğini keşfedip hem de İngilizceyi çeşitli aktivitelerle destekleyerek öğrenme fırsatının olduğu Cork’ da Türk öğrenci sayısının da az olması İngilizceyi kısa sürede öğrenmek açısından avantaj sağlamaktadır.

 • Galway’de İngilizce dil kursu

  Galway, İrlanda’nın batı kıyısında yer almaktadır. İrlanda atmosferinin en yoğun olduğu şehir olan Galway Galce’nin de konuşulduğu nadir bölgelerden biri olması sebebiyle de önemli bir merkezdir. Şirin bir İrlanda şehri olan Galway’in en ünlü caddesi Quay Street’tir. Gece yaşamı ve geleneksel pubların bulunduğu Galway’in merkezi etrafında kafeler, alışveriş merkezi ve barların bulunduğu Eyre Sguare’dir. John F. Kennedy Parkı, ziyaretçilerinin huzurlu vakit geçirdiği Galway’de doğanın ve şehrin tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir merkezdir.

  İrlanda’nın sanayi ve ticaret merkezi olan Galway tarihi özelliklerini hemen hiç kaybetmemiş olan nadir şehirlerden biridir.

  National University of Ireland üniversitesine ev sahipliği yapan Galway’de üniversite öğrencilerin varlığı şehrin merkezinde canlı bir atmosfer oluşturmaktadır. Renkli ve hareketli sokaklarıyla Galway’de yapılacak birçok aktivite bulunmaktadır. Sanat ve tarihin birleştiği bir merkez olan Galway yurtdışı İngilizce eğitim alanında da önemli bir konuma sahiptir. İrlanda’da İngilizce dil okulları bakımından önemli bir yere sahip olan Galway’de İngilizce öğrenmek kaliteli ve keyifli bir yurtdışı deneyimi yaşayacaksınız.

 • Limerick’de İngilizce dil okulları

  Limerick, İrlanda’nın orta batısında yer almaktadır. Shannon nehri üzerine kurulu olan şehir merkezinde üç adet geçiş yeri bulunmaktadır. Limerick’te O’Connell Sokağı, River Point Binası, Limerick Üniveristesi, St. John Katedrali, Limerick Hunt müzesi ve Limerick Belltable güzel sanatlar merkezi Limerick’de görülmesi gereken yerlerdendir.

  Limerick şehri University of Limerick’e ev sahipliği yapmaktadır. Üniversitede İngilizce dil eğitimi veren hazırlık okulu bulunmaktadır. Limerick şehri tarihi ve kültürel zenginliğinin yanında İrlanda dil okullarında İngilizce öğrenmek isteyenler için de samimi bir atmosferin hakim olduğu şehirdir. İrlanda dil okullarında İngilizce öğrenmek isteyenler için hareketli bir öğrenme ortamı sunan Limerick şehrinde İngilizce dil okulları öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik birçok farklı kurs seçeneği sunmaktadır.

 • İrlanda dil okulları – İrlanda’da İngilizce dil eğitim programları

  İrlanda’da İngilizce dil okulları, her seviyeye uygun çeşitli amaçlara yönelik İrlanda’da İngilizce dil kursu seçenekleri sunmaktadır. İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler genel İngilizceden, akademik ve sınavlara hazırlık kurslarından birini seçebilmektedirler.

  İrlanda dil okullarında genelde haftada 20 ders yapılmaktadır. Genel İngilizce kurslarına ek olarak alınan özel amaçlı İngilizce kurslar sayesinde öğrenciler istedikleri bir alanda profesyonel İngilizce eğitimi alabilmektedirler. İrlanda dil okulu fiyatları seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik gösterir.

 • İrlanda Dil Okulu – Genel İngilizce

  İrlanda’da İngilizce dil okullarında en çok tercih edilen kurslardan biri olan genel İngilizce kursları İngilizceyi gündelik yaşamda rahatlıkla kullanabilme becerisine sahip olmak isteyenler için hazırlanmış ideal kurslardır.

  İrlanda’da İngilizce dil okulları genel İrlanda’da İngilizce dil kursu haftada 20 dersten başlamaktadır. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinin yanında akıcı bir iletişim kurabilmede önemli bir öğe olan telaffuz konuları üzerine odaklı dersler işlenmektedir. İrlanda dil okulu fiyatları seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik gösterir.

 • İrlanda Dil Eğitimi – İş İngilizcesi

  İrlanda dil okulları iş hayatında İngilizceyi profesyonel olarak öğrenmek ve İngilizce dil seviyelerini özel amaçlı terimleri öğrenerek geliştirmek isteyenler için iş İngilizcesi kursları vermektedir.

  Mesleki İngilizce derslerinin verildiği kursta, öğrenciler iş alanına özel terimleri öğrenmenin yanında İngilizce konuşma, toplantı, sunum yapma ve e mail yazma gibi konularda dersler almaktadırlar. İş İngilizcesi kursları genel İngilizce derslerine ek olarak haftada genelde 8 ders olarak verilmektedir. İrlanda dil okulu fiyatları seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik gösterir.

 • İrlanda’da Dil Eğitimi – IELTS sınavına hazırlık kursu

  IELTS, dünya genelinde 7000'den fazla üniversite, resmi kurum ve işveren tarafından uluslararası İngilizce yeterlilik sınavı olarak kabul görmektedir. Adayların İngilizce yeteneklerini ölçen en güvenilir sınavlardan biri olan IELTS, 125 ülkede uygulanmaktadır. İrlanda dil okulu fiyatları seçilecek haftalık ders saatine, seçilen şehre göre değişkenlik gösterir.

  İrlanda’da İngilizce dil okulları, IELTS sınavından yüksek puan almak isteyen öğrenciler için sınav teknikleri ve stratejileri üzerine odaklı dersler vermektedir. İngilizce konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin verildiği IELTS hazırlık kursunda öğrenciler dersleri düzenli takip ettikleri takdirde kısa sürede başarıyı yakalamaktadırlar.

 • İrlanda Dil Eğitimi – İrlanda Yaz Okulları

  İrlanda yaz okulları, 12 ile 18 yaş arasında öğrencilerin yaz aylarında İngilizce dersleri ve çeşitli aktivitelerle İngilizcelerini çok kültürlü bir ortamda kısa bir sürede İngilizceyi gündelik yaşamda kullanabilecek seviyeye ulaşmalarını hedeflemektedir. İrlanda yaz okulları ders programları; sabahları İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinin verildiği genel İngilizce kurslarından, öğleden sonra ise düzenlenen sportif, kültürel vb. aktivitelerden oluşmaktadır.

  İrlanda yaz okullarında İngilizce kursları genelde haftada 15 saat / 20 dersten oluşmaktadır. Genel İngilizce kursları gündelik yaşamda İngilizceyi iletişim dili olarak rahatlıkla kullanabilmek isteyenler için idealdir.

  İrlanda yaz okulları öğrencilerine eğlenceli ve kaliteli bir eğitim sunmak için dersleri pratik ve çeşitli görsel ve işitsel materyaller destekli vermektedir. Sabah derslerinde alınan genel İngilizce kursu ve öğleden sonra sportif, sosyal ve kültürel aktiviteler yapılmaktadır. İrlanda Yaz Okulları hakkında detaylı bilgiyi İrlanda Yaz Okulları sayfamızdan alabilirsiniz.

 • İrlanda dil eğitiminde konaklama

  İrlanda’da İngilizce dil okulları öğrencilerinin başarılı bir eğitim süreci geçirmelerinde çok etkili olan konaklama konusunda da oldukça titiz davranmaktadırlar. İrlanda’da öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama aile yanı konaklamadır. İrlandalı aileler sıcakkanlılıkları ve misafirperverlikleriyle bilinmektedir. İrlanda’da İngilizce dil okulları öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak en uygun aileye yerleştirmektedir. Tek ve çift kişilik odaların bulunduğu aile yanı konaklamada sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon veya sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinden oluşan tam pansiyon konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

  Aile yanı konaklamada akşam yemekleri aileyle birlikte yenmektedir. İrlanda’da İngilizce dil kursu eğitimi alırken aile yanı konaklama İrlanda kültürünü ve İngilizceyi doğal yaşam ortamında öğrenme fırsatı sunmaktadır.

  İrlanda’da İngilizce dil okulları yaz mevsiminde boş olan üniversitelerin öğrenci yurtlarını kiralayarak öğrencilerine öğrenci yurdu konaklama imkanı sağlamaktadır. Tek veya çift kişilik oda seçeneklerinin bulunduğu yurtlarda banyolar ortak kullanılmaktadır. Öğrencilerin kendi yemeklerini hazırlayabileceği küçük mutfakların bulunduğu öğrenci yurtları haftada bir temizlenmektedir.

  Paylaşmalı daire, İrlanda’da dil eğitimi alan öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir konaklama türüdür. Bir dairenin 3 veya 4 öğrenci tarafından oda oda kiralanması esasına dayanan paylaşmalı daireler, diğer konaklama seçeneklerine göre en ekonomik olanlarıdır. Tek veya çift kişilik odaların bulunduğu dairelerde banyo, tuvalet ve mutfak ortak kullanılmaktadır.

  İrlanda’da dil eğitimi alan öğrenciler, ilk birkaç hafta genelde İrlandalı bir ailenin yanında kalıp sonraki haftalarda diğer öğrenciler ile paylaşmalı dairede konaklamaya geçmektedir.

 • İrlanda’da Dil Eğitimi - İrlanda Öğrenci Vizesi

  İrlanda’da iki tür İrlanda öğrenci vizesi bulunmaktadır. 12 haftaya kadar İrlanda’da dil eğitimi alacak öğrenciler için ‘C’ vizesine başvururlar. Bu vize türü için Türkiye’deki İrlanda konsoloslukları öğrencilere ve yeni mezunlara hızlı vize kolaylığı sağlamaktadır. Bu vize türünde yapılan başvurular genellikle 3 iş günü içinde sonlanmaktadır. İrlanda kolaylaştırılmış öğrenci vizesi hakkında sorularınız için lütfen danışmanlarımızla temasa geçiniz. Daha uzun süreli İrlanda’da dil eğitimi alacaklar için ‘D’ vizesi verilmektedir. Bu vize genelde 3 aylık olarak verilmekte olup, bu vize ile öğrenciler İrlanda’ya seyahat ettikten sonra en yakın GNIB (Garda National Immigration Bureau) bürosuna gidip okul kabul mektupları, pasaportları, 300 Euro işlem ücreti ve İrlanda’da kalacakları süre için yaşam paralarının yatırdıkları bir banka hesabı (aylık 500 Euro) ile İrlanda’da öğrenci oturumu almaları gerekmektedir. Öğrenci oturumu alan öğrenciler daha sonra bankaya yatırdıkları paralarını iade almaktadırlar. İrlanda D vizesi başvurularının kararları Dublin’de verilmektedir. Vize başvuruları genellikle olumlu sonuçlanmakta fakat 8 hafta sürmektedir.

 • İrlanda Dil Eğitiminde ulaşım

  İrlanda’da trenle seyahat oldukça yaygındır. İrlanda Türkiye’ye uçakla 4,5 saatlik uzaklıktadır. Türkiye’den İrlanda’ya düzenli olarak direkt uçuş seferler yapılmaktadır. Dublin, Türkiye’den İrlanda’da İngilizce dil okullarında eğitim alacak öğrencilerin ilk ulaşım noktasıdır. Dublin havalimanından şehir merkezine veya başka şehirlere toplu taşıma ile ulaşım oldukça kolaydır. Dublin şehir içinde metro ve tren ağının gelişmiştir. DART adlı hafif raylı sistem Dublin’in en popüler ulaşım aracıdır.

  İrlanda’da dil eğitimi ve İrlanda’da İngilizce dil okulları hakkında detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.

İrlanda Dil Okullarımız

 • Active Centre of English Training ACET - İrlanda Dil Okulu
  ACET İngilizce dil okulu, 1975 yılında kurulmuş olup, o günden bu yana öğrencilerin dil öğrenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Okulda yer alan eğitmenler, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadırlar. ACET İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında 23 modern derslik, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, ücretsiz internet erişimi, kafe ve bireysel çalışma odası yer almaktadır.
  Active Language Learning - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  Active Language Learning İngilizce dil okulu, bir aile işletmesidir. Okul, İrlanda’nın başkenti Dublin’in güneyinde Laoghaire-Rathdown County’de, iki modern binada eğitim vermektedir. Tarihi olan bu binalar, önceleri tıbbi araştırma merkezi, teknik çizim ve ressamlık gibi farklı amaçlar için kullanılmıştır.
  Alpha College of English - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  Alpha College İngilizce dil okulu, İrlanda’nın Dublin şehrinin merkezinde yer almaktadır. Merkezi konumda bulunan okuldan mağazalara, sinemalara, müzelere, sanat galerilerine, kafelere ve restoranlara kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Okulun bulunduğu cadde olan North Great George’s Street, Dublin’deki orijinal Georgian caddelerinden biridir.
  ATC - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  ATC Dil Okulları Dublin, 1964 yılında kurulmuş olan bu okul o tarihten beri tüm dünyadan uluslar arası öğrencileri misafir etmektedir. Yıl boyunca eğitim verilen Dunluice House, Bray bölgesinde deniz kıyısında yer almaktadır. Dublin şehir merkezinden hızlı trenle 10 dakika mesafesindedir. ATC İngilizce dil okullarında çok geniş bir yelpazede yetişkinler için İngilizce programları
  Atlantic Language - İrlanda Dil Okulu, Galway
  Atlantic Language Galway 1993 yılında İrlanda’nın batı kıyısında şehir merkezinde küçük bir okul olarak kurulmuştur. Atlantic Language Galway öğrencilere kaliteli bir dil eğitimi sunmanın yanı sıra Batı Irlanda’nın eşsiz yaşamı, kültürü, gelenekleri ve doğal güzellikleri gibi konularda da tecrübe edinmelerini sağlamıştır.
  Atlas Language School - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  Atlas Language Center Dublin, profesyonel dil öğretim tecrübesi ile dinamik ve samimi bir ortamda İngilizce öğrenmenizi ve geliştirmenizi sağlamaktadır. Tecrübeli öğretmenleri, eğlenceli sosyal aktiviteleri, Dublin şehir merkezindeki konumu ile Dublin’deki en iyi dil okullarından biridir.
  Centre of English Studies - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  CES Centre of English Studies Dublin İngilizce dil okulu, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere kaliteli bir eğitim alabilecekleri çok kültürlü bir ortam sunmaktadır. Sınıf sayısının 9 ile sınırlandırıldığı, 24 sınıfı ile CES Centre of English Studies Dublin İngilizce dil İrlanda’nın en büyük dil okullarından biridir.
  Dublin City - İrlanda Dil Okulu, University
  Dublin City University İngilizce dil okulu, Avrupa’nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Okul, 1992 yılından bu yana yabancı öğrencilere İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Dublin City University İngilizce dil okulu, Dublin’in kuzeyinde yer almakta olup, şehir merkezine ve havalananına yakın mesafededir. Okulun bulunduğu kampüsün içerisinde
  Dublin School of English - İrlanda Dil Okulu
  Dublin School of English İngilizce dil okulu, 1968’den beri İngilizce eğitim veren, İrlanda’nın en eski dil okullarından biridir. Okul, MEI’nin üyesidir (Marketing English in Ireland) ve İrlanda Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmaktadır. Dublin School of English İngilizce dil okulu gençlere, yetişkinlere, öğrencilere, çalışanlara, öğretmenlere ve gruplara İngilizce eğitimleri sunmaktadır.
  Emerald Cultural Institute - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  Günümüzün hızla değişen dünyasında, etkili iletişim her zamankinden daha önemlidir. İngilizce, dünya genelinde uluslararası bir iletişim aracıdır. Avrupa’nın kuzeybatı kısmında, 4.5 milyon nüfusa sahip İrlanda, İngilizce öğrenmek isteyenler için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Emerald Cultural Institute İngilizce dil okulu, İrlanda’nın doğu kıyısında bulunan, 1,5 milyon nüfuslu, başkent Dublin’de yer almaktadır.
  Galway School of English - İrlanda Dil Okulu, Galway
  Bridge Mills Galway İngilizce dil okulu, 1987 yılında bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Okul, İrlanda’nın batı kıyısının kültürel merkezi olan Galway City’nin merkezinde Corrib nehrinin yakınında yer almaktadır. Okula her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerle uluslararası bir ortamda ders işlenmektedir. Deneyimli eğitmen kadrosu sayesinde dersler canlı ve samimi bir ortamda gerçekleşmektedir.
  Horner School of English - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  Horner School of English İngilizce dil okulu, 1993 yılında bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Okul, Dublin şehir merkezinde yer almakta ve Dublin’in ana alışveriş caddesi olan Grafton Street’ten kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.
  International House - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  International House Dublin, 1953 yılında kurulmuş International House World Organisation üyesidir. IH, İrlanda Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından İngilizceyi yabancı dil olarak öğreten okul olarak akredite edilmiştir ve ACELS ( the Advisory Council for English Language Schools ) tarafından denetlenmektedir.
  ISI Dublin - İrlanda Dil Okulu
  ISI Dublin İngilizce dil okulu, Dublin’in merkezinde bulunan binasında öğrencilere faydalı olanaklar ve hizmetler sunmaktadır. ISI Dublin İngilizce dil okulunda öğrencilerin faydalanabileceği olanaklar arasında kafeterya, bir öğrenci salonu, duyuru panosu, interaktif beyaz tahtalar, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve 15 adet derslik bulunmaktadır.
  Kaplan International English - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  Dublin şehir merkezinde, Georgian tarzı bir binada yer alan Kaplan Dil okulu, geniş çapta İngilizce kursları sunar. Dil okulumuzun mükemmel lokasyonu ve yoğun aktivite programı sayesinde, öğrencilerimiz Dublin'i keşfetme fırsatı bulacaklardır. Dublin dil okulumuz tam ekipmanlı, geniş ve modern sınıflara sahiptir ve tarihi bir binanın içerisinde konumlandırılmıştır.
  Swan Training Institute - İrlanda Dil Okulu, Dublin
  Swan Training Institute İngilizce dil okulu, Dunlin’in merkezinde, ünlü Grafton caddesi üzerinde yer almaktadır. Okul, Dublin’in önemli ulaşım, turizm, alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Swan Training Institute İngilizce dil okulunda her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen yüzlerce öğrenciye uluslararası bir ortamda

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
 • Bizi takip edin
 • GKR Yurtdışı Eğitim