AMERİKA Yaz Okulları

Yaz Okulu Arama
Eğitim Dili
Ülke
Konaklama
Yaş
 

Amerika Yaz Okulları

Amerika yaz okulları her yıl dünyanın farklı ülkelerinden binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin popüler tercihlerinden olan Amerika’da İngilizce eğitim veren çok sayıda yaz okulu bulunmaktadır. Amerika yaz okulları ülkenin tarihi, kozmopolit ve çok kültürlü yapısı ile öğrencilerin eşsiz bir yaz okulu deneyimi kazanacakları ideal bir merkezdir.

Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan Amerika Birleşik Devletleri, doğuda Atlas Okyanusu’ndan batıda Büyük Okyanus’a kadarki coğrafi alanı kaplamaktadır. Kuzeyinde Kanada, güneyinde Meksika körfeziyle çevrilmiş olan Amerika, Amerika kıtasında yer almaktadır ve dünyanın en büyük ülkelerinden biridir.

Dünyanın en önemli ticaret, turizm ve eğitim merkezlerinden biri olan Amerika’da eğitim almak genç öğrencileri için kuşkusuz eşsiz bir deneyimdir. 12 ile 18 yaş arası öğrencilerin katıldığı Amerika yaz okullarında eğitim programı teorik dersler ve çeşitli aktivitelerden oluşmaktadır. Amerika yaz okullarında öğleden önce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel İngilizce kursları verilmektedir. Amerika yaz okullarında yapılacak sosyal, sportif ve kültürel aktiviteler öğrencilerin ders düzenlerini bozmayacak şekilde düzenlenmektedir.

Amerika yaz okullarında genel İngilizce kursları haftada genelde 15 saat / 20 dersten oluşmaktadır. Derslerin 60 veya 45 dakikadan oluştuğu genel İngilizce kursunda öğrencilerin temel İngilizce becerilerine sahip olmaları amaçlanmaktadır. Amerika yaz okullarında öğrenciler okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavına alınmaktadır. Genel İngilizce kursundan en yüksek verimi alabilmeleri için öğrenciler İngilizce dil seviyelerine göre farklı sınıflara yerleştirilmektedir.

Amerika yaz okullarında yapılacak aktiviteler öğrencilerin yaş gruplarına uygun olarak düzenlenmektedir. Sınıfların maksimum 14 kişi olduğu Amerika yaz okullarında dersler karşılıklı konuşma ve telaffuz eğitimleri odaklı işlenmektedir.

 • New York Yaz Okulları

  New York şehri, Amerika’nın orta Atlantik ve Kuzeydoğu bölgesinde bulunan New York eyaletinde yer almaktadır. Manhattan, Bronx, Queens, Brooklyn ve Staten olmak üzere beş adadan oluşan New York’da en önemli ada şehrin merkezi olan Manhattan’dır.

  Amerika’nın sanat, kültür ve ticari açıdan önemli bir şehri olan New York’da 14 ile 17 yaşındaki öğrenciler için İngilizce eğitim ve aktivite programları hazırlayan çok sayıda yaz okulu bulunmaktadır. New York yaz okullarında öğleden önce genel İngilizce kursları, öğleden sonra ise çeşitli sosyal, sportif ve kültürel aktivite programları hazırlanmaktadır.

  New York yaz okulları öğrencilerine modern ve ferah sınıflarda eğitim vermektedir. Öğrencilerin İngilizceyi görsel ve işitsel ders materyalleri desteğiyle öğrendiği genel İngilizce kurslarında İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimleri verilmektedir.

  New York yaz okullarında öğrenciler okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavına girmektedirler. Öğrencilerin İngilizce dil seviyelerine göre farklı kurlara yerleştirildiği New York yaz okullarında sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Haftada 20 dersten oluşan genel İngilizce kurslarında eğitim süresi 2 ile 8 hafta arasında değişmektedir.

  New York yaz okullarında yapılan günlük gezilerde öğrencilerin öğle yemekleri paket olarak hazırlanmaktadır. Öğrencilerin yaş gruplarına uygun aktivitelerin düzenlendiği New York yaz okullarında aktivitelerden çok geziler düzenlenmektedir.

  New York yaz okullarında öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü öğrenci yurtlarıdır. Öğrenci yurtlarında sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinden oluşan tam pansiyon konaklama hizmeti verilmektedir.

 • Los Angeles Yaz Okulları

  Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya eyaletinin en büyük nüfusa sahip olan şehridir. New York şehrinden sonra Amerika’nın ikinci büyük şehri olan Los Angeles, Büyük Okyanus’un doğu kıyısında güney Kaliforniya’da yer almaktadır.

  Turizm, sanat ve ticaret başta olmak üzere birçok konuda ön sıralarda yer alan Los Angeles’da çok sayıda İngilizce dil eğitimi veren yaz okulu bulunmaktadır. İngilizceyi yurtdışında hem İngilizce kursu hem de kendi akranlarıyla çeşitli aktivitelere katılarak öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir adres olan Los Angeles yaz okullarında farklı aktivitelerden oluşan programlar bulunmaktadır.

  Los Angeles yaz okulları Amerika’da eğitim almak isteyen öğrencilerin popüler tercihleri arasında yer almaktadır. Los Angeles yaz okullarında genel İngilizce kursları ve çeşitli aktivite programlarından oluşan paket programlar bulunmaktadır.

  Los Angeles yaz okulları genel İngilizce kurslarında öğrencilerin İngilizceyi gündelik yaşamda iletişim dili olarak kullanabilmeleri amaçlanmaktadır. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel İngilizce kurslarında telaffuz ve pratik eğitimleri üzerine de yoğun dersler işlenmektedir.

  Los Angeles yaz okullarında genç öğrencilerin fiziksel gelişimlerine yardımcı olacak çeşitli sportif aktiviteler düzenlenmektedir. Los Angeles yaz okullarının bazılarında spor salonu, yüzme havuzu ve tiyatro salonu bulunmaktadır.

  Haftada 20 dersten oluşan genel İngilizce kurslarının verildiği Los Angeles yaz okullarında her hafta günlük şehir gezileri düzenlenmektedir. Los Angeles yaz okullarında sınıflar maksimum 15 kişilik kapasiteden oluşmaktadır. Öğleden sonra yapılan aktivitelerde öğrenciler farklı ülkelerden gelen öğrenciler aralarında kültür alışverişi yaparak geniş bir bakış açısına sahip olmaktadırlar.

 • Boston Yaz Okulları

  Amerika Birleşik Devletlerinin Massachuaetts eyaletinin başkenti ve en büyük şehri olan Boston, Amerika’da eğitim, sağlık, teknoloji ve endüstri merkezidir. Dünyaca ünlü eğitim kurumlarından olan Harvard, MIT ve Boston üniversitelerinin bulunduğu Boston, üniversite şehri olarak da anılmaktadır.

  Eğitim alanında önemli dil okullarına ev sahipliği yapan Boston çok sayıda yaz okulu bulunmaktadır. Boston yaz kullarında eğitim programları sabah genel İngilizce kurslarından öğleden sonra ise çeşitli sportif, kültürel aktivitelerden oluşmaktadır.

  Boston yaz okullarında genel İngilizce kursları haftada 20 dersten oluşmaktadır. Sınıfların maksimum 15 kişilik olduğu genel İngilizce kurslarında dersler sesli ve görsel ders materyalleri eşliğinde işlenmektedir. Telaffuz ve pratik eğitimlerinin de verildiği kurslarda amaç öğrencilerin İngilizce temel dil becerileri öğrenerek İngilizceyi günlük yaşamda iletişim dili olarak rahatlıkla kullanabilmelerini sağlamaktadır. Boston yaz okullarında öğleden sonra düzenlenen aktivitelerde öğrencilerin ders çalışma düzenlerini bozmamaya özen gösterilir. Boston yaz okullarında şehir turları da düzenlenmektedir. Gidilecek mesafeye göre geziler tam gün de olabilmektedir.

  Yapılacak aktivitelerin zamanlamasına göre öğrencilerin öğle yemekleri paket olarak hazırlanmaktadır. Basketbol, voleybol, futbol, yüzme, tiyatro vb. aktivitelerden oluşan öğleden sonraki programlarda öğrenciler İngilizceyi eğlenerek öğrenmektedir.

  Boston yaz okullarında kurs ücretlerine tam pansiyon konaklama da dahildir. Öğrenci yurtları ve aile yanı konaklama seçeneklerinin bulunduğu Boston yaz okullarında öğrenciler tek veya birkaç kişilik odalarda konaklamaktadırlar.

 • Miami Yaz Okulları

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinin ikinci büyük şehri olan Miami, Atlas Okyanusu kıyısında bulunmaktadır. Miami’de turizm oldukça gelişmiştir. Miami, doğal güzellikleri ve ilgi çekici güzellikleri sayesinde birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmıştır. Dünya yıldızlarının yatırım ve tatil şehri olan Miami, uluslararası turizm, fuar, ticaret, sanat, eğlence ve hareketli yaşamı ile yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakacak güzelliklere sahiptir.

  Yaz turizminin ana merkezi olan Miami eşsiz turkuaz sahili, plajları ile her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Yaz turizminin gelişmiş olduğu Miami çok sayıda yaz okuluna da ev sahipliği yapmaktadır. Miami yaz okullarında genel İngilizce kursları ve aktivitelerden oluşan paket programlar bulunmaktadır. Kurs ücretine tam pansiyon konaklamanın dahil olduğu Miami yaz okullarında öğrenciler öğleden sonraları çeşitli birçok aktiviteye katılmaktadır.

  Miami yaz okullarında genel İngilizce kurslarında İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma konularının yanında telaffuz eğitimleri de verilmektedir. Miami yaz okullarında öğrenciler kısa sürede İngilizceyi güvenle konuşabilecek beceriye sahip olmaktadırlar. Miami yaz okullarında kurslar haftada 20 dersten oluşmaktadır. Eğitim sürelerinin 2 ile 8 hafta arasında değiştiği Miami yaz okullarında her ders 60 dakikada oluşmaktadır.

  Miami yaz okulları öğrencileri okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavına girmektedirler. Seviyelerine göre farklı sınıflara yerleştirilen öğrenciler maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim almaktadırlar. Görsel ve işitsel ders materyalleri desteğiyle işlenen derslerde öğrencilerin sınıfta aktif olmalarını sağlamak için karşılıklı konuşma ve soru cevap tekniği uygulanmaktadır.

  Öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçeneklerinin bulunduğu Miami yaz okullarında öğrenciler tek veya birkaç kişilik odalarda konaklamaktadırlar. Aynı dili konuşan öğrencilerin farklı odaya veya aileye yerleştirildiği Miami yaz okullarında sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğinden oluşan tam pansiyon konaklama verilmektedir.

 • Amerika Yaz Okulları - İngilizce Kursları

  Amerika yaz okullarında deneyimli ve nitelikli öğretmenler 15 kişilik sınıflarda öğrencilerine etkili ve pratik İngilizce eğitimleri vermektedirler. Temel İngilizce dil becerilerinin öğretildiği kurslarda amaç öğrencilerin İngilizceyi iletişim dili olarak rahatlıkla kullanabilmelerini sağlamaktır.

  Amerika yaz okullarında sabah derslerinde öğrenciler genel İngilizce dil eğitimleri verilmektedir. Küçük gruplarla işlenen derslerde öğretmen öğrenci etkileşimi daha fazla olmaktadır. Öğrenciler Amerika yaz okullarında İngilizceyi genel İngilizce kurslarıyla öğrenmekte veya geliştirmektedirler. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinin verildiği kurslarda öğrencilerin gelişimleri düzenli olarak kontrol edilmektedir. Amerika yaz okullarında eğitim süresi 2 ile 8 hafta arasında değişmektedir.

  Amerika yaz okullarında öğrenciler okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavına girmektedirler ve seviyelerine göre farklı sınıflara yerleştirilmektedirler. Amerika yaz okullarında kurs ücretlerine konaklama, havaalanı karşılama hizmeti ve bazı aktivite program ücretleri dahildir.

 • Amerika Yaz Okulları - Aktivite ve Geziler

  Amerika yaz okullarında öğrenciler öğleden sonra toplu aktivitelere katılmaktadırlar. Amerika yaz okullarında sabah verilen genel İngilizce kurslarından sonra yarım gün sportif, kültürel ve sosyal aktivite programları düzenlenmektedir. Okullarda yapılan aktivite programlarını kayıttan önce öğrenmek öğrencilerin istedikleri aktiviteye katılabilmeleri açısından önem taşımaktadır.

  Amerika yaz okullarında düzenlenen aktivitelerin öğrencilerin yaşlarına uygun olmasına dikkat edilmektedir. Farklı ülkelerden gelen yabancı öğrencilerinin oluşturduğu çok kültürlü ve hareketli bir atmosfer eşliğinde yapılan sportif, kültürel ve sosyal faaliyetlerde İngilizce pratik yapma alanı da artmaktadır.

  Amerika yaz okullarında öğrenciler basketbol, voleybol ve yüzme aktiviteleri başta olmak üzere çeşitli ve çok sayıda aktivite programlarına katılmaktadırlar. Amerika yaz okullarında yapılacak gezilerde öğrenciler okulun bahçesinde toplu olarak gidilecek yere okul servisleriyle götürülmektedirler. Farklı ülke kültürlerinin yoğun olduğu Amerika yaz okullarında öğrenciler şehir keşifleri ve sosyal aktivitelerle eşsiz bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşamaktadırlar.

 • Amerika Yaz Okulları - Konaklama

  Amerika yaz okullarında öğrenciler aile yanı ve öğrenci yurt konaklamasında kalabilmektedirler. Öğrenci yurtlarının yoğun olduğu Amerika yaz okullarında 16 yaş altı öğrenciler birkaç kişilik odalarda kalmaktadırlar. Öğrenci yurtlarında öğrenciler banyo ve tuvaleti ortak kullanmaktadırlar. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinden oluşan tam pansiyon konaklamanın olduğu yurtlarda 7/24 güvenlik hizmeti verilmektedir.

  Amerika yaz okulları öğrenci yurtları, yurt dışı dil eğitimi alırken farklı uluslardan öğrencilerle tanışarak paylaşımın yüksek olduğu bir atmosferde konaklamak isteyenler için idealdir. Amerika yaz okulu yurtlarında öğrenciler yaş grupları ve cinsiyetlerine göre farklı bölümlerde konaklamaktadırlar. Oda temizliklerinin haftalık olarak yapıldığı yurtlarda öğrenciler haftada bir kez çamaşırlarını yıkatabilmektedirler.

  Amerika yaz okullarında diğer bir konaklama şekli aile yanıdır. Aile yanı konaklama, Amerikalı bir ailenin yanında kalarak Amerikan dili ve kültürünü deneyimlemek isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir. Amerika yaz okulları öğrencilerin başvuru aşamasında belirttikleri istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak en uygun aileyi seçmektedir. Amerika yaz okulları konaklama yetkilileri birlikte çalışacağı aileleri seçerken belirli konaklama standartlarını sağlayıp sağlayamayacaklarına dikkat ederek seçmektedir.

  Amerika yaz okullarında öğrenciler tek veya çift kişilik odalarda konaklamaktadırlar. Banyo ve tuvaletlerin aileyle birlikte kullanıldığı bu konaklamada öğrencilerin odaları haftada en az bir kez temizlenmektedir. Amerika yaz okulları konaklama yetkilileri ailelerin belirlenen standartları yerine getirip getirmediğini denetlemek için aileleri düzenli olarak ziyaret etmektedirler.

  Amerika yaz okullarının seçtiği aileler sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğinden oluşan tam pansiyon konaklama hizmeti vermektedirler. Amerika yaz okulları aynı dili konuşan öğrencileri özel bir istek olmadığı takdirde farklı ailelere yerleştirilmektedir.

 • Amerika Yaz Okulları - Sigorta

  Amerika yaz okullarına katılacak tüm öğrencilerin seyahat süresince kaza ve yaralanmalara karşı sigortalanması zorunludur. Yurtdışında geçerli bir sağlık sigorta poliçesi olmayan öğrencilerimize anlaşmalı sigorta şirketlerinden uygun bir poliçe almaları önerilmektedir.

 • Amerika Yaz Okulları - Vize

  Amerika yaz okullarına katılacak öğrencilerin İstanbul veya Ankara’daki Amerikan konsolosluklarından vize alması gerekmektedir. Vize başvuruları şahsen yapılmaktadır. 14 yaş altı Anne ve babaları uzun süreli ABD vizesi sahibi öğrenciler posta yolu ile de başvuru yapabilirler. Amerika vizesi ile ilgili detaylı bilgiye Amerika Vizesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Amerika Yaz okulları vize başvuruları hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uzmanları vize dosyası hazırlamada ailelere yardımcı olmaktadır.

 • Amerika Yaz Okulları - Ulaşım

  Türkiye Amerika arası uçuş mesafesi Amerika’nın doğu kısmı için 11, batı kısmı için 16 saat sürmektedir. Aktarmalı uçuşlarda bu süreler değişiklik göstermektedir. Türkiye’den Amerika’nın farklı bölgelerine direkt uçuşlar bulunmaktadır.

  Amerika yaz okulları, Amerika’da İngilizce ve Amerika’da eğitim konusunda ayrıntılı bilgiyi GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarında alabilirsiniz.

AMERİKA Yaz Okulları

  Georgetown University - Yogun Ingilizce14-17yurt Konaklama

Georgetown University İngilizce Yaz Okulu, Washington DC’nin tarihi Georgetown semtinde yer almaktadır. 100 dönümlük bir arazi üzerinde kurulu olan Georgetown University, 1789 yılında kurulmuş olup, dünyanın önde gelen, en köklü ve prestijli üniversitelerinden biridir. Kampüs, Washington DC merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır. Georgetown, ülkenin en geleneksel ve büyüleyici semtlerinden biridir. Georgetown University İngilizce Yaz Okulu öğrencileri yaz tatillerini dünyaca ünlü üniversite kampüslerinden birinde geçirme fırsatına sahip olmaktadırlar.

  Long Island University - Genel Ingilizce12-17Yurt Konaklama

Long Island University İngilizce Yaz Okulu, üniversitenin kampüsünde yer almaktadır. Kampüste birçok tesis yer almakta ve bunlar arasında açık yüzme havuzu, çok amaçlı spor salonu, dans stüdyosu, futbol, Amerikan futbolu, basketbol, açık tenis kortları ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Long Island, malikânelerin yer aldığı, zenginler ve ünlülerle dolu bir yerdir. Long Island University İngilizce Yaz Okulu kampüsünde küçük dükkânlar ve kafelerde mevcuttur.

  Loyola Marymount University - Yogun Ingilizce14-17yurt Konaklama

Loyola Marymount University İngilizce Yaz Okulu, California eyaleti, Los Angeles’ta üniversitenin kampüsünde yer almaktadır. Marina del Rey üzerinde 128 dönümlük bir tepede yer alan, Loyola Marymount kampüsü, Pasifik Okyanusu manzarasına sahip olup, kıyısal iklime sahiptir. Yaz okulu, Los Angeles uluslararası havaalanına yaklaşık 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Okulda 2, 3 ve 4 haftalık eğitim seçeneklerinin yanında öğrenciler talep ederlerse artı 1 hafta California sahil gezisine katılabilmektedirler.

  Manhattan College - Yogun Ingilizce14-17yurt Konaklama

Manhatten College İngilizce Yaz Okulu, 2, 3 veya 4 haftalık programlar ile öğrencilerine İngilizce eğitimi vermektedir. Öğrenciler Manhattan merkeze sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan güvenli Manhattan College kampüsünde ders görmektedirler. Manhattan’ın merkezinden New York’a sadece 35 dakikalık metro yolculuğu ile gidilmektedir. Manhatten College İngilizce Yaz Okulu çevresinde kafeler, alışveriş merkezleri ve restoranlar mevcuttur.

  MIT Üniversitesi İngilizce Yaz Okulu14-17yurt Konaklama

MIT Üniversitesi İngilizce Yaz Okulunda İngilizce eğitim almak, öğrencilere Massachusetts Institute of Technology (MIT) kampüsünün olanaklarına erişebilme imkânı sağlamaktadır. Massachusetts eyaletinin Cambridge kentinde yer alan MIT Üniversitesi İngilizce yaz okulunun öğrencilere sunduğu imkânlar arasında ücretsiz internet bağlantısı, kütüphane, market, geniş kampüs bahçesi, spor alanları ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

  Rennert - Ingilizce ve Art & design-Florida13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert - Ingilizce ve Art & design-New York13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert - Ingilizce ve Dans13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert - Ingilizce ve Film13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert - Ingilizce ve Liderlik-Miami13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert - Ingilizce ve Moda13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert - Ingilizce ve Spor Aktiviteleri13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert - Ingilizce ve Spor Aktiviteleri-Miami13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert New York - İngilizce ve Liderlik13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Rennert New York - İngilizce ve Moda13-17yurt Konaklama

Rennert New York İngilizce Yaz Okulu, New Rochelle’da, Iona College’ın kampüsünde yer almaktadır. New Rochelle, Manhattan’ın merkezinde bulunan Grand Central Terminal’e trenle sadece 30 dakika uzaklıktadır. New Rochelle’da öğrencilerin yararlanabileceği restoranlar, mağazalar, sinemalar, spor ve oyun merkezleri bulunmaktadır. Iona College, 1940 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında U.S. News and World Report tarafından Amerika’nın en iyi kolejleri arasında gösterilmiştir. Kampüs içerisinde kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu ve havuz, kafeterya, ATM ve internet bağlantısı mevcuttur.

  Tufts University - Genel Ingilizce13-18Yurt Konaklama

Tufts University İngilizce Yaz Okulu, Boston’da Medford bölgesinde bulunan üniversitenin kampüsünde yer almaktadır. okulun yer aldığı kampüs, Boston şehir merkezine metro ile kısa bir mesafede yer almaktadır. Kampüsün hemen yakınında Davis Meydanı yer almakta ve burası şık mağazalar ve restoranları ile modern bir bölgedir. Tufts University İngilizce Yaz Okulunda öğrencilere kapalı yüzme havuzu, kablosuz internet, bilgisayar laboratuvarı, beysbol sahası ve basketbol sahası gibi olanaklar sunulmaktadır.

  UC Berkeley - Yogun Ingilizce14-17yurt Konaklama

UC Berkeley İngilizce Yaz Okulu, Kaliforniya eyaletinde, Berkeley kentinde yer almaktadır. Dünyanın en heyecan verici kampüslerinden biri olan UC Berkeley, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlamaktadır. UC Berkeley İngilizce Yaz Okulu 2, 3 veya 4 haftalık eğitim ve aktiviteler ile öğrencilere İngilizce öğretmektedir. Öğrenciler yaz tatillerinde hem İngilizce öğrenmekte hem de farklı bir ülke ve kültürü keşfetmektedirler.

  UCLA University of California Los Angeles İngilizce Yaz Okulu14-17yurt Konaklama

UCLA University of California Los Angeles İngilizce Yaz Okulu, Kaliforniya eyaletinin Los Angeles kentinde, dünyaca ünlü üniversitelerden biri olan University of California Los Angeles’nın kampüsünde İngilizce eğitimi sunmaktadır. Dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilere yaz aylarında, bol aktivite ile İngilizce öğretilmektedir. Öğrenciler program sayesinde hem yaz aylarında İngilizce öğrenerek hem de yurtdışı deneyimi yaşayarak geçirmektedirler.

  UCSB - University of California Santa Barbara İngilizce Yaz Okulu11-17yurt Konaklama

University of California Santa Barbara İngilizce Yaz Okulu, Kaliforniya eyaletinin Santa Barbara kentinde yer almaktadır. Santa Barbara bir tatil şehridir ve okulun düzenlediği aktiviteler ile öğrenciler sahilde eğlenceli vakit geçirebilmektedir. UCSB University of California Santa Barbara İngilizce yaz okulu, üniversitenin kampüste eğitim vermekte olup, öğrencilere ücretsiz internet bağlantısı, tenis ve basketbol kortları, yüzme havuzu, voleybol sahası, kütüphane ve bilgisayar laboratuvarı gibi olanaklar sağlamaktadır. Öğrenciler yaz okulu sayesinde hem İngilizce dil becerilerini geliştirmekte hem de Santa Barbara’da yaz tatili yapma imkânı elde etmektedirler.

  University of San Diego - Yogun Ingilizce14-17yurt Konaklama

University of San Diego İngilizce Yaz Okulu, Pasifik okyanusu ve Mission körfezi manzaralı, İspanyol Rönesans tarzı binalara sahip olan üniversite kampüsünde yer almaktadır. yaz okuluna her yıl 14 ile 17 yaş arası, dünyanın pek çok farklı ülkesinden öğrenciler İngilizce öğrenmeye gelmektedirler. Eğitimler iki, üç veya dört haftalık program seçenekleriyle verilmektedir. University of San Diego İngilizce Yaz Okulu sayesinde öğrenciler sadece İngilizcelerini geliştirmekle kalmamakta yaz tatillerini yurtdışında geçirerek yurtdışı deneyimine sahip olmaktadırlar.

  Wagner College İngilizce Yaz Okulu14-19Yurt Konaklama

Wagner College İngilizce Yaz Okulu, New York’un merkezi Manhattan’a yürüyerek sadece 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Alanında deneyimli öğretmenler tarafından verilen dersler sayesinde öğrenciler, kısa zamanda hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmektedirler. Wagner College İngilizce Yaz Okulunda eğitimler temmuz ayında verilmekte olup, 2, 3 veya 4 haftalık kayıt seçeneklerinden oluşmaktadır. Öğrenciler, yaz okulu sayesinde hem İngilizce becerilerini geliştirmekte hem de dünyanın pek çok yerinden yeni arkadaşlar edinmektedirler.

  Wheelock College İngilizce Yaz Okulu11-17yurt Konaklama

Wheelock College İngilizce Yaz Okulunda atölye etkinlikleri ve spor aktiviteleri ile dolu öğleden sonraları ile öğrencilere İngilizce eğitimi verilmektedir. Okul kampüsü, Boston şehir merkezinden 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Geniş bir bahçeye sahip olan okulda öğrencilerin yararlanabileceği kütüphane, öğrenci salonu, oyun salonları, spor alanları, bilgisayar laboratuvarı ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.

  Yale University - Ingilizce14-17yurt Konaklama

Yale University İngilizce Yaz Okulu, üniversitenin kampüsünde bulunmaktadır. Yale University, 400 yılı aşkın zengin tarihi ve Gotik ve modern mimari tarzıyla ülkenin en prestijli okullarından biri olarak kabul edilmektedir. Üniversite binaları, avluları, yürüyüş yolları, kapıları ve bahçeleri ile Amerika’da “en güzel kampüs” unvanına sahiptir. Yale University İngilizce Yaz Okulu öğrencileri bu mükemmel kampüste İngilizce eğitimi almaktadırlar.