BOSTON DİL OKULLARI

Boston Dil Okulları

Amerika Birleşik Devletlerinin Massachuaetts eyaletinin başkenti ve en büyük şehri olan Boston, Amerika’da dil eğitimi, sağlık, teknoloji ve endüstri merkezidir. Dünyaca ünlü eğitim kurumlarından olan Harvard, MIT ve Boston üniversitelerinin bulunduğu Boston, üniversiteler şehri olarak da anılmaktadır.

Amerika’da ilk ilkokulun ve ilk kütüphanenin kurulduğu şehir olan Boston kültürel açıdan da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Onlarca tarihi bölgenin bulunduğu Boston Amerika’nın en çok ziyaret edilen şehridir. Boston’da tarihi bir yolculuğa çıkmak isteyenler için ideal bir tur olan Freedom Trail ile şehrin keşfini tarih sahnesinden başlayarak yapma fırsatı bulunmaktadır.

Amerika dil okullarında İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği şehirlerden biri olan Boston, kaliteli ve modern eğitim veren çok sayıda İngilizce dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Her seviyede İngilizce bilgisi olanlara yönelik kursların verildiği İngilizce dil okullarında genel İngilizceden profesyonel İngilizce kurslarına kadar birçok program seçeneği bulmak mümkündür. Haftalık ders saatine göre farklılık gösteren yoğun ve süper yoğun İngilizce kursları mevcuttur.

Amerika’da İngilizce dil kursu sayısı fazla olduğu Boston’da öğrenciler şehrin kozmopolit yapısı ve hareketli atmosferi sayesinde keyifli bir yurt dışı dil eğitim deneyimi yaşamaktadırlar. Amerika’da İngilizce dil kursunda önemli bir şehir olan Boston’ı tercih eden öğrenciler İngilizceyi Amerika’nın tarihi eşliğinde öğrenme fırsatı yakalamaktadırlar.

EC - English Center, Boston

EC Boston İngilizce dil okulu, 1992’de Boston’ın merkezinde Faneuil Hall Square’da kurulmuştur. Faneuil Hall Square, Boston ve Amerikan tarihi bakımından önemli bir yere sahiptir. Öğrenciler, zengin tarihi bir bölgede ve tüm restoranlara, alışveriş merkezlerine ve eğlencelere yakın bir konumda İngilizce eğitimi almaktadırlar.

ELS, Boston

ELS/Boston - Downtown is located on Tremont Street, at the crossroads of Beacon Hill and Downtown Crossing. The Boston Commons, Government Center, Theater District and Chinatown are all within walking distance from the Center, and it is close to the Back Bay area – with many restaurants, museums, shopping and other tourist attractions.

ESL Academy, Boston

ESL Academy 1989 yılında sürekli değişen bilgisayar endüstrisinin zorlayıcı gerekliliklerine kendilerini hazırlamaya çalışan öğrencilere hizmet vermek amacıyla kurulmuş özel bir kolej olan Computer Systems Institute’a (CSI) bağlı bir kuruluştur.

International House, Boston

International House Boston İngilizce dil okulu, Boston’ın ticari ve kültürel merkezinde, Faneuil Hall’da yer almaktadır. Okul, konumundan dolayı öğrencilere şehri kolaylıkla keşfetme imkânı sunmaktadır. Eğitimler modernleştirilmiş tarihi bir Amerikan binasında verilmektedir.

Kings Education, Boston

Kings Boston Pine Manor College, New England tamamının en cazip üniversitelerinden birinin kampüsünde yer almaktadır.

LSI, Boston

ABD'nin en eski kentlerinden Boston, zengin bir kültürel mirasa sahiptir ve ziyaretçilerine yapılacak ve görülecek sayısız şey sunar. Güzel Sanatlar Müzesi'nden Boston Common'da buz patenine, oradan Fenway Park'da basketbol maçlarına kadar, Boston'un herkese verebileceği bir şey var. Amerika'da İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir mekandır.

OISE, Boston

BOSTON OISE

Sprachcaffe, Boston

Boston, Amerika'nın en eski ve muhtemelen kültürel olarak en önemli sehridir. Şehir 1630 yılında kurulmuş ve mimarisiyle tarihsel köklerini hala açığa çıkarmaktadır. Boston şehrinin genellikle Amerika'dan çok Avrupa şehirlerine benzediği söylenir çünkü burada modern gökdelenlerin yanında hemen hemen 400 yıllık eski kiliseler bulunmaktadır.

Talk English Schools, Boston

Amerika’nın 7 şehrinde bulunan lokasyonlarıyla Talk English Schools, deneyimli öğretmenleri ile bütün öğrencilerine kaliteli bir eğitimin garantisini vermektedir. Talk English Schools ile hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de Amerikan kültürü ile iç içe bir deneyim yaşayabilirsiniz