BOSTON DİL OKULLARI

BOSTON ELS LANGUAGE CENTERS

ELS/Boston - Downtown is located on Tremont Street, at the crossroads of Beacon Hill and Downtown Crossing. The Boston Commons, Government Center, Theater District and Chinatown are all within walking distance from the Center, and it is close to the Back Bay area – with many restaurants, museums, shopping and other tourist attractions.

BOSTON FLS INTERNATIONAL

Boston'un tam merkezinde konuşlanmış olan okulumuz, şehrin en güzel parkı olan Boston Commons'a da tam karşıdan bakan bir konuma sahiptir.

BOSTON OISE

BOSTON OISE

BOSTON The Language Company (Fisher College)

Boston’ un kalbinde yer alan The Language Company ailesinin küçük, samimi bir üyesidir. Öğrencilerin İngilizce eğitimi, akademik hayatta kalma becerileri dahil olmak üzere ABD'de üniversite eğitimi için hazır olmalarına yardımcı olmak için odaklanmıştır. Her şeyden önce size bu muhteşem şehri keşfetmenizi gibi burada kendinizi evinizde hissettirmek istiyoruz

EC Boston

EC Boston İngilizce dil okulu, 1992’de Boston’ın merkezinde Faneuil Hall Square’da kurulmuştur. Faneuil Hall Square, Boston ve Amerikan tarihi bakımından önemli bir yere sahiptir. Öğrenciler, zengin tarihi bir bölgede ve tüm restoranlara, alışveriş merkezlerine ve eğlencelere yakın bir konumda İngilizce eğitimi almaktadırlar.

ELC Boston

ELC Boston İngilizce dil okulu, Boston’ın merkezinde tarihi Beacon Hill’de cadde üzerinde yer almaktadır. Okul, the Boston Common, the State House, Faneuil Hall Marketplace, Downtown Crossing ve birçok kafe, restoran ve alışveriş merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. ELC Boston İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında ücretsiz internet erişimi, 23 bilgisayarlı bir bilgisayar laboratuvarı, 19 derslik, öğrenci salonu ve kütüphane bulunmaktadır

Embassy English, BOSTON

Embassy Boston Downtown West Street'te, Macy's, Quincy Market, Boston Common ve parklara yürüme mesafesinde yer alır. Ünlü Brattle Bookshop dahil, restoran ve dükkanlarla, hareketli bir alandır.

ESL Academy

ESL Academy 1989 yılında sürekli değişen bilgisayar endüstrisinin zorlayıcı gerekliliklerine kendilerini hazırlamaya çalışan öğrencilere hizmet vermek amacıyla kurulmuş özel bir kolej olan Computer Systems Institute’a (CSI) bağlı bir kuruluştur.

International House, Boston

International House Boston İngilizce dil okulu, Boston’ın ticari ve kültürel merkezinde, Faneuil Hall’da yer almaktadır. Okul, konumundan dolayı öğrencilere şehri kolaylıkla keşfetme imkânı sunmaktadır. Eğitimler modernleştirilmiş tarihi bir Amerikan binasında verilmektedir.

Kaplan International English, Boston Fenway

Kaplan’ın modern bir kampüse sahip dil okulu, bu tarihi şehrin kalbinde konumlanmıştır. Bu geleneksel Amerikan üniversite şehrinde yoğun bir aktivite programı eşliğinde İngilizce öğreneceksiniz.

Kings Education, Boston

Kings Boston Pine Manor College, New England tamamının en cazip üniversitelerinden birinin kampüsünde yer almaktadır.

LSI, Boston

ABD'nin en eski kentlerinden Boston, zengin bir kültürel mirasa sahiptir ve ziyaretçilerine yapılacak ve görülecek sayısız şey sunar. Güzel Sanatlar Müzesi'nden Boston Common'da buz patenine, oradan Fenway Park'da basketbol maçlarına kadar, Boston'un herkese verebileceği bir şey var. Amerika'da İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir mekandır.

SPRACHCAFFE BOSTON

Boston, Amerika'nın en eski ve muhtemelen kültürel olarak en önemli sehridir. Şehir 1630 yılında kurulmuş ve mimarisiyle tarihsel köklerini hala açığa çıkarmaktadır. Boston şehrinin genellikle Amerika'dan çok Avrupa şehirlerine benzediği söylenir çünkü burada modern gökdelenlerin yanında hemen hemen 400 yıllık eski kiliseler bulunmaktadır.

Talk English Schools, Boston

Amerika’nın 7 şehrinde bulunan lokasyonlarıyla Talk English Schools, deneyimli öğretmenleri ile bütün öğrencilerine kaliteli bir eğitimin garantisini vermektedir. Talk English Schools ile hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de Amerikan kültürü ile iç içe bir deneyim yaşayabilirsiniz