,

İngiltere Üniversite Eğitimi

Sertifika ve Diploma için Eğitim Kurumları - İNGİLTERE

Bayswater College

Sektörün önde gelen uzmanları tarafından geliştirilen bu sertifika programı, dijital pazarlamanın en iyi yönlerini tanıtmaktadır. Program materyallerinin tasarlanması ve geliştirilmesi için önde gelen şirketlerden öğrendiğimiz pratik deneyimleri, uzman görüşleri ve durum çalışmaları Dijital Pazarlama Enstitüsü ile şekillenmektedir.

Chef Academy of London

Chef Academy of London, 2007 yılında kurulmuş olup, günümüzde tüm dünyada ilgi gören popüler eğitim merkezlerinden biridir. İlk merkezi İtalya’da açılan okulun en son merkezi yakın dönemde Amerika’nın New York şehrinde açılmıştır. Okul, diğer bir şubesini Dubai’de açmayı planlamaktadır. Chef Academy of London, kurulduğu yıldan bu yana baş aşçılar, pasta şefleri ve restoran yöneticileri için önde gelen meslek eğitim merkezlerinden biri olmuştur

GLOBAL BANKING SCHOOL LONDON

GLOBAL BANKING SCHOOL LONDON

Le Cordon Bleu

Le Cordon Bleu London, Londra’nın merkezinde Bloomsbury meydanında, Covent Garden, Soho ve Leicester Meydanı’na kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Londra, dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli ve hırslı şefler ve mutfak çalışanlarını bünyesinde barındıran kozmopolit şehirlerden biridir.

Stafford House, Brighton

Brighton Stafford House İngilizce dil okulu Londra’ya trenle bir saat uzaklıktaki mavi bayraklı kumsalları ile ünlü turizm şehri Brighton’da kuruludur. Brighton, Londra’ya yakın olmak isteyen ama Londra’nın koşuşturması ve hayat pahalılığından uzakta İngilizceyi öğrenmek isteyen birçok yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere’deki en güvenli şehirler

Stafford House, Cambridge

Stafford House Cambridge Ingilizce dil okulu, Stafford House uluslararasi okullarin yeni bir subesi olarak 2015 Eylül ayinda Ingiltere’nin ünlü üniversite sehri Cambridge’in merkezinde açilmistir. Okul, St. Johns College ve the Round Church yakinlarinda yer almaktadir. Stafford House Cambridge Ingilizce dil okulunda modern olanaklarla donatilmis 9 derslik, ücretsiz internet erisimi, kütüphane ve ögrenci kafesi bulunmaktadir. Okulda yer alan tüm egitmenler, egitim alaninda diplomali ve deneyimli kisilerden olusmaktadirlar. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okul tarafindan düzenlenen müze ve galeri ziyaretlerine, tiyatro, sinema, konser, badminton, basketbol aktivitelerine ve Londra gezisine katilmaktadirlar.

Stafford House, Canterbury

Canterbury Stafford House İngilizce dil okulu Londra’ya trenle bir buçuk saat mesafede, katedrali, 200 yıllık tarihi, muhteşem doğası ile eşsiz bir üniversite şehridir. Londra çok yakın bir şehirde İngiliz kültürünü yaşıtlarınızla öğrenebileceğiz bir şehir olan Canterbury’nin en eski İngilizce okulu Stafford House School of English’dir.

Stafford House, Londra

Londra Stafford House İngilizce dil okulu Holborn metro istasyonu yanında Covent Garden, British Museum ve Oxford Street’ e beş dakika yürüme mesafesindeki konumu ile Londra’da şehir merkezinde kaliteli ve ekonomik İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için en doğru tercihlerden biridir.