PERTH DİL OKULLARI

Cambridge International College, Perth

Cambridge International College, Perth okulu Avustralyalı ve yabancı öğrencilere İşletme, muhasebe, pazarlama ve turizm ön lisans sertifika ve diploma programları yanından yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.

International College of English, Perth

Avustralya Perth şehir merkezinde bulunan Perth Internatıonal College of English (PICE) İngilizce dil okulu Perth şehrindeki en eski İngilizce dil okullarındandır. Şehir merkezinde bulunan Perth International College of English (PICE) İngilizce dil okulu toplu taşıma, alışveriş ve eğlence merkezlerinin bulunduğu bölgededir.

Kaplan International English, Perth

Kaplan Aspect Perth İngilizce dil okulu şehir merkezinde iş ve alışveriş bölgesinde modern bir binadadır. Kaplan Aspect Perth İngilizce dil okulu 12 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzeri öğrencilere eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Genel İngilizce programları her pazartesi, Akademik Yıl ve Sömestr programları belirli tarihlerde başlamaktadır.

Lexis English, Perth

Avustralya’da İngilizce öğrenmek için pek çok seçenek bulunmakla birlikte her öğrencinin karar vermekte zorlandığı; dinamik ve hareketli bir şehir merkezinde mi yoksa sakin bir şehirde mi eğitim alınmalıdır. Çünkü her iki konumunda kendine göre cazibeleri vardır. Perth şehri ise hem dinamik ve eğlencesi bol bir şehir merkezi hem de Scarborough Beach’e kısa bir mesafede yer almaktadır.

Phoenix Academy

Phoenix Academy İngilizce dil okulu, 1989 yılında Avustralya’nın Perth şehrinde kurulmuş olup, güzel bir kampüste yer almaktadır. Okulda öğrencilerin yararlanabileceği olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, öğrenci salonu ve kütüphane bulunmaktadır. Phoenix Academy İngilizce dil okulunda yer alan tüm sınıflarda klima ve ısıtıcı mevcuttur.