BRISBANE DİL OKULLARI

Browns English Language, Brisbane

Brisbane Browns İngilizce dil okulu, King George Square’da modern bir binada eğitim vermektedir. Büyük bir aile işletmesi olan okul merkezi konumu, otobüs durağına, bankalara, Central Railway Station’a, Brisbane City kütüphanesine, Brisbane nehrine ve Brisbane’nin kültür ve sanat merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sınıflar, interaktif tahtalar, özel masalar ve rahat stil sahibi sandalyeler ile donatılmıştır.

Embassy English, Brisbane

Alışveriş ve iş merkezlerinin ortasında yer alan Brisbane okulumuz bir şeylerin ortasında olmak isteyen öğrenciler içindir. Bu merkezi yerden ulaşıma, mağazalara, dükkanlara, restoranlara ve eğlence yerlerine kolay erişim vardır. Kardeş kuruluşumuz olan Martin College ile beraber kullanılan kalabalık bir kampüstür. Okul, öğretim ve öğrenimin en son teknolojisini sunmakla övünür ve sizi ilgilendiren bir alansa,

ILSC Language School, Brisbane

ILSC Ingilizce dil okulu, Brisbane merkez tren istasyonuna 2 dakikalik uzaklikta yer almaktadir. Okulun civarinda parklar ve restoranlar yer almaktadir. Okulda modern derslikler, teras, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak, internet erisimi ve masa tenisi bulunmaktadir. ILSC Brisbane Ingilizce dil okulu, resmi TOEIC test merkezidir. Ögrenciler, ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal etkinlik ve gezilere katilmaktadirlar.

Kaplan International English, Brisbane

Kaplan Aspect Brisbane İngilizce dil okulu şehir merkezinde Queen Street’de bulunmaktadır. Kaplan Aspect Brisbane İngilizce dil okulu 12 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzeri öğrencilere eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Genel İngilizce programları her pazartesi, Akademik Yıl ve Sömestr programları belirli tarihlerde başlamaktadır.

Langports English Language College, Brisbane

Langports Brisbane İngilizce dil okulunda öğrencilerin dersleri rahatlıkla anlayabilmesi için dersler görsel ve işitsel materyaller desteklenerek işlenmektedir. Öğrencilerin araştırmalarını ve ödevlerini rahatlıkla yapabileceği geniş bilgisayar odalarının bulunduğu Langports İngilizce dil okulunda öğrenciler kütüphanenin ücretsiz hizmetlerinden faydalanabilmektedirler

Lexis English, Brisbane

Lexis English Brisbane İngilizce dil okulu, Brisbane’da Queensland’ın hareketli merkezinde yer almaktadır. Okul, ünlü Queen Street Mall alışveriş merkezine, Brisbane nehrine ve Southbank Parklands’a sadece 2 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Lexis English Brisbane İngilizce dil okulu, modern bir binanın yenilenmiş altıncı katında yer almaktadır ve şehir manzarasının izlenebileceği bir terasa sahiptir.

LSI, Brisbane

LSI Brisbane İngilizce dil okulu, şehrin tam kalbinde, toplu taşımaya, restoranlara ve mağazalara çok yakın tarihi bir binada yer almaktadır. Ayrıca, botanik bahçeleri, Queen Street alışveriş merkezi, finans ve ticaret bölgeleri kolaylıkla ulaşıla bilinecek uzaklıktadır. LSI Brisbane İngilizce dil okulu bünyesinde öğrencilerin çalışabilecekleri kütüphane, ücretsiz internet erişimi bulunan bilgisayar odası,

Shafston International College Brisbane

Avustralya’nın yılın her dönemi güneşli Queensland eyaletinde Brisbane şehrinde yer alan Shafston International College bölgenin en köklü ve bilinen İngilizce dil okuludur. Brisbane ve Gold Coast’da kampüsü buluna Shafston International College İngilizce dil okulu yurtları dabünyesinde bulunan az sayıda kampüsten biridir.