SYDNEY DİL OKULLARI

Ability Education, Sydney

Sydney ve Melbourne’de kampüsleri bulunan, Ability Education, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge ve IELTS Sınavı Hazırlık ve Akademik İngilizce Programları sunmaktadır. Sydney’de 2 kampüste 500 öğrenciye eğitim veren Ability Education 2009 yılında Melbourne kampüsünü açmıştır. 2009 yılında MGET Institute bünyesine giren Ability Education, işletme, turizm, sertifika ve diploma programlarına geçiş imkanı sağlamaktadır.

Academies Australasia, Sydney

Academies Australasia, Avustralya, Sydney’de bulunan bünyesinde; İngilizce dil kursu, sosyal bilimler okulu, teknoloji ve işletme okulu bulunan okullar grubudur. Grubun sahibi Garratts’s Limited hisseleri Avustralya borsasında işlem görmektedir. Avustralya Sydney’de bulunan Academies Australasia bünyesindeki okulların bazıları 50 yıldır eğitim vermektedir.

Academy of English, Sydney

Academy of English, AcademiesAustralasia Group of Colleges bağlı bir dil okuldur. Grup bünyesinde Australian International High School, Claredon Business College, Supreme Business College, Academy of Social Sciences, Australian College of Technology kolejleride bulunmaktadır.

Embassy English, Sydney

Sidney okulumuzu restoran, dükkan, gece kulüpleri, müze ve parklarla dolu canlı ve merkezi bir alan olan Darlinghurst'de bulacaksınız. Şehir merkezine ve Sidney'in turistik merkezlerine kısa bir mesafede: Opera House (Opera Binası), Harbour bridge, Sydney Tower ve Botanic Gardens.

Greenwich English College, Sydney

Greenwich English College İngilizce dil okulu 2005 yılında Sydney'de kurulmuştur. Avustralya’da en iyi İngilizce dil okullarında biri olarak kabul edilmektedir. 30 farklı ülkeden 700’den fazla öğrenciyle gündüz ve akşam dersleri ile 10 farklı programda eğitim vermektedir. Sydney ve Melbourne'de kampüsleri bulunmaktadır.

ILSC Language School, Sydney

ILSC Ingilizce dil okulu, Sydney’in ticari merkezlerinden birinde, tren ve otobüs istasyonlarina yakin, uygun bir alanda bulunmaktadir. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern derslikler, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak, kütüphane, masa tenisi ve ücretsiz internet erisimi bulunmaktadir. ILSC Ingilizce dil okulu Sydney, ayni zamanda TOEIC test merkezidir. Böylece ögrenciler, kurs sonrasinda ayni merkezde sinava girebilmektedirler. Ögrenciler, ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal etkinlik ve gezilere katilmaktadirlar.

International House, Sydney

International House okulları 55 ülkede ve 150’den fazla şubeye sahiptir. International House Sydney İngilizce dil okulu, 2001 yılında hem uluslararası öğrencilere hem de anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenlerine kaliteli İngilizce eğitimi sunmak için kurulmuştur. International House Sydney İngilizce dil okulun üstün kalitede ve deneyimli eğitmenleri ile diğer Sydney okullarından oldukça farklıdır.

Kaplan International English, Sydney City

Kaplan Aspect, Kaplan International College, 1967 yılında kurulmuş dünyanın en büyük İngilizce dil Okulu ve ileri eğitim kurumlarındandır.

Kingsway Institute

Kingsway Institute Australia İngilizce dil okulu, Sydney şehrinin merkezinde modern bir binada yer almaktadır. Okul, 3 kata yayılan modern sınıflara, ücretsiz internet bağlantısına, öğrenme kaynakları merkezine, mutfağa, bilgisayar laboratuvarına ve kafeye sahiptir. Kingsway Institute Australia İngilizce dil okulu eğitmenleri, lisans eğitimini tamamlamış ve İngilizce dil eğitiminde uzman bir yeterlilik deneyimine sahiptirler.

La Trobe University, Sydney

La Trobe University Victoria eyaletinde kurulmuş, Melbourne başta olmak üzere 8 kampüste eğitim veren, dünya genelinde % 1’lik üniversite dilimine giren bir üniversitesidir. Australian Campus Network (ACN) Sydney kampüsün, La Trobe Üniversitesinin yeni yerleşkelerinden biridir. La Trobe Uvinersity ‘nin Avustralya haricinde

Langports English Language College, Sydney

Langports Sydney İngilizce dil okulu Eylül 2014’de kapılarını yabancı öğrencilere açmıştır. Şehir merkezinde modern donanımlı sınıflarda görsel ve işitsel eğitim materyalleri desteğinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Öğrencilerin araştırmalarını ve ödevlerini rahatlıkla yapabileceği bilgisayar odalarının bulunduğu Langports İngilizce dil okulunda öğrenciler kitap, DVD ve çeşitli dergilerin bulunduğu kütüphaneden

Mercury Colleges

Mercury College İngilizce dil okulu, opera binası, Harbour Bridge, Sydney kraliyet botanik bahçeleri, Kraliçe Vivtoria Building ve diğer önemli Sydney mekânlarına yakın bir mesafede bulunan Sydney’in merkezinde yer almaktadır. Okul, toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. Mercury College İngilizce dil okulu, kaliteli eğitimi ön planda tutarak,

Sydney English Academy

Sydney English Academy İngilizce dil okulu, 2001 yılında Mick Edwards ve Samantha Milton tarafından kurulmuştur. Sydney şehir merkezine ve Manly Beach’e kısa bir mesafede yer alan okulun eğitmenleri alanında deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Sydney English Academy İngilizce dil okuluna her yıl 30’dan fazla farklı ülkeden öğrenciler eğitim almaya gelmektedir

Sydney Performance İngilizce dil okulu

Sydney Performance İngilizce dil okulu, 2006 yılından bu yana, Sydney’in merkezinde, turistik merkezlere yakın bir mesafede yer alan okulunda İngilizce eğitimi sunmaktadır. Okulda 9 derslik, öğrenci salonu ve mutfak, bilgisayar laboratuvarı ve ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Sydney Performance İngilizce dil okuluna her yıl birçok farklı ülkeden öğrenci gelmekte ve dersler uluslararası bir ortamda işlenmektedir