MELBOURNE DİL OKULLARI

Ability Education, Melbourne

Sydney ve Melbourne’de kampüsleri bulunan, Ability Education, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge ve IELTS Sınavı Hazırlık ve Akademik İngilizce Programları sunmaktadır. Sydney’de 2 kampüste 500 öğrenciye eğitim veren Ability Education 2009 yılında Melbourne kampüsünü açmıştır. 2009 yılında MGET Institute bünyesine giren Ability Education, işletme, turizm, sertifika ve diploma programlarına geçiş imkanı sağlamaktadır

Cambridge International College, Melbourne

Cambridge International College İngilizce dil okulu, 1995 yılında kurulmuş olup, her yıl yüzlerce öğrenciye İngilizce eğitimi sunmaktadır. Okul, Melbourne’un merkezinde 420 Little Collins Street’te, toplu taşımalara yakın bir kampüs içerisinde yer almaktadır.

Embassy English, Melbourne

Melbourne okulumuz kardeş kuruluşumuz olan Taylors College ve Charles Sturt University'nin hemen karşısında yer alır. Okul öğretim ve öğrenimde en son teknolojiyi sunmasıyla övünür. Ayrıca sizi ilgilendiren bir alan varsa, Charles Sturt University'de akademik kurslara devam etmek için birçok fırsat vardır.

Greenwich English College, Melbourne

Greenwich English College İngilizce dil okulu 12 yıldan bu yana modern donanımlı sınıflarında yabancı öğrenciler için İngilizce dil eğitimi kursları vermektedir. Greenwich English College İngilizce dil okulunun Melbourne ve Sydney’de kampüsleri bulunmaktadır. Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulunda deneyimli ve nitelikli öğretmenler aracılığıyla öğrencilere yüksek akademik standartlarda İngilizce dil eğitimi sunan Avustralya’nın seçkin merkezlerinden biridir.

Hales Institute, Melbourne

Avustralya Melbourne şehrinde bulunan Hales Institute Melbourne İngilizce dil okulu yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi yanında turizm, otelcilik, aşçılık, IT Multimedya ve İşletme sertifika ve diploma programları da sunmaktadır. 1910 yılında kurulan Hales Institute Melbourne İngilizce dil okulu şehir merkezindeki konumu ve sunduğu eğitim seçenekleriyle yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği şehir merkezi okullarındandır.

Hawthorn, Melbourne

Avustralya Melbourne şehrinde bulunan Hawthorn Melbourne İngilizce dil okulu Navitas okullar grubunun Melbourne’deki İngilizce dil eğitimi sağlayıcısıdır. Melbourne şehir merkezine trenle 10 dakikalık mesafede bulunan Hawthorn Melbourne İngilizce dil kursu sadece İngilizce dil eğitimi veren dil okulları arasında en çok öğrencisi olandır. Avustralya Melbourne’de bulunan Hawthorn Melbourne İngilizce dil kursu,

ILSC Langauge School, Melbourne

1991 yılından itibaren 100 den fazla ülkeden öğrenci kabul eden ILSC Language School İngilizce dil eğitimleri vermektedir. İlk okulunu Kanada’da kuran ILSC Language School San Francisco, New York, Yeni Delhi, Brisbane, Melbourne ve Sydney’e de yayılarak çok uluslu okul halini almıştır.

Kangan Institute, Melbourne

Avustralya Melbourne şehrindeki en büyük TAFE okulu olan Kangan Batman Institute of TAFE Melbourne, Avustralyalı öğrencilere sertifika ve diploma eğitimi verdiği gibi yabancı öğrencilere de İngilizce dil eğitimi sertifika ve diploma eğitimi vermektedir. Kangan Batman Institute’in İngilizce dil eğitim merkezi Melbourne şehir merkezindedir.

Melbourne Performance İngilizce Dil Okulu

Melbourne Performance İngilizce dil okulu, Melbourne’un canlı merkezlerinden birinde kafeler ve restoranlarla çevrili bir alanda yer almaktadır. Okul, ana alışveriş merkezlerine, turistik mekânlara ve toplu taşımaya yakın mesafede bulunmaktadır. Melbourne Performance İngilizce dil okulu öğrencilerine 13 modern derslik, öğrenci salonu, mutfak, 30 bilgisayarlı laboratuvar ve ücretsiz internet erişimi sunmaktadır.

Swinburne University

Swinburne University İngilizce dil okulu, üniversitenin kampüsünden sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan merkezde eğitim sunmaktadır. Swinburne University 100 yıldan fazla süredir, lisans, yüksek lisans, doktora, sertifika ve diploma programları sunmaktadır. Üniversite, bilim, teknoloji, yenilikçilik ile öğretim ve araştırma alanlarında dünya üniversitelerinin ilk %3’ü arasında yer almaktadır

Universal Institute of Technology

UIT Universal Institute of Technology Australia, Melbourne kentinde bulunan kampüsünde öğrencilere hem İngilizce eğitimi sunmakta hem de sertifika programları sunmaktadır. UIT öğrencilerine kaliteli akademik fırsatlar, kültürel deneyimler ve samimi bir kampüs ortamı sağlamaktadır. Enstitünün akademik personeli nitelikli ve deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır.