TORONTO DİL OKULLARI

Toronto Dil Okulları

Toronto, Kanada’nın en büyük şehri ve ticaret merkezidir. Toronto, UNESCO’ya göre dünyanın en yaşanılacak şehirlerinden biridir. Eski binaların ve ormanlık alanların yoğun olduğu Toronto’nun mimarisi görülmeye değer güzelliğe sahiptir.

Kanada dil okulları seçenekleri arasında Toronto’da İngilizce öğrenmek birçok avantaj sağlamaktadır. Kanada’nın ve dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biri olan Toronto, uluslararası ve çok kültürlü yapısıyla her yıl dünyanın farklı ülkelerinden birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Toronto dil okulunda İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler bu çok kültürlü yapı sayesinde kendilerini yabancı hissetmezler. ABD ‘ye yakınlığı, ılıman iklimi ve ülkemizden direkt uçuşların olduğu Toronto, Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği şehirlendendir. Toronto’da İngilizce dil eğitimi şehirdeki birçok kolej, özel okul ve üniversitelerde verilmektedir. Toronto, Kanada dil okullarını tercih eden öğrencilerimizin çoğuna ev sahipliği yapmaktadır.

Ontario eyaletinin ticaret merkezi olan Toronto, sanat ve mimari şehridir. Kanada dil okullarının Toronto şehrinde İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler okullarının hafta sonu Amerika’ya düzenlediği gezilere de katılmaktadır.

Kanada dil okulu fiyatları bölge, ders yoğunluğu ve sezona göre değişiklik gösterse de hemen hemen yıl boyunca Kanada dil okulu fiyatlarında indirimler bulunmaktadır. Toronto dil okulları fiyatları ve indirim kampanyaları hakkında bilgi almak ve Türk öğrencilere uygulanan indirimleri öğrenmek için bize ulaşın.

Access Language Centre, Toronto

Access Language Centre Toronto İngilizce dil okulu, Toronto’da küçük bir alışveriş merkezinin ikinci katında yer almaktadır. Okul, konum itibariyle müzelere, parklara, üniversite ve kolejlere çok yakındır. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce öğretmeyi hedefleyen okulun sınıflarında maksimum 10 öğrenci bulunmaktadır.

EC - English Center, Toronto

EC Toronto İngilizce dil okulu, sıcak, geniş ve modern atmosferi ile Kanada’nın en güçlü finansal sermayesine sahip ve en büyük şehrinde yer almaktadır. Toronto’da merkezi bir bölgede yer alan okul, sanat, müzik ve spor faaliyetleri, müzeler ve çok daha fazlasına yakın bir mesafede yer almaktadır. Okul, oldukça büyük olup, 650 kişilik kapasiteye ve 52 sınıfa sahiptir.

ELS, Toronto

Situated in the heart of Canada's largest city, ELS/Toronto is in the midst of the country’s commercial and cultural center. The Center is only minutes from the city's financial, entertainment and shopping districts.

Embassy, Toronto

Embassy Toronto İngilizce dil okulu, Toronto’nun canlı alışveriş bölgesinin kalbinde bulunan Bloor caddesinde yer almakta, Kanada’nın en büyük şehrinin en çekici noktalarına yürüme mesafesindedir. Modern sınıflara sahip Embassy Toronto İngilizce dil okulunda genel İngilizce, iş İngilizcesi, akademik ve sınavlara hazırlık İngilizce kursları bulunmaktadır.

Ilac, Toronto

ILAC Toronto İngilizce dil okulu, Kanada’nın en yüksek İngilizce konuşma oranına sahip, finansal başkenti sayılan Toronto şehir merkezinde Yorkville’de kuruludur. 24 saat toplu taşıması, metro ile kolay ulaşımı, New York ve Niagara şelalelerine yakınlığı ile Toronto İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir şehirdir.

ILSC Language School, Toronto

ILSC Ingilizce dil okulu Toronto, sehrin merkezinde iki ayri kampüste Ingilizce egitimi sunmaktadir. Binalar birbirine yakin ve yürüme mesafesindedir. Ayrica kampüslerin etrafinda restoranlar, parklar, alisveris merkezleri ve toplu ulasim araçlari yer almaktadir. ILSC Ingilizce dil okulu Toronto, IELTS, TOEIC ve Cambridge Exams test merkezidir. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern derslikler, bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, ücretsiz internet erisimi ve mutfak bulunmaktadir. Okulda egitim alan ögrenciler, hafta içi ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.

Kaplan International English, Toronto

Kaplan PLI dünyanın her bir yanından gelen yetişkinlere İngilizce eğitim vermek konusunda 20 yıllık bir deneyime sahiptir. PLI mükemmel öğrenci karışımıyla Kanada’nın en köklü dil okullarındandır. Kaplan PLI Toronto öğrencilerine geniş ve tam donanımlı sınıflar, iki adet bilgisayar laboratuarı ve ücretsiz kablosuz internet erişimi sunmaktadır. Türkiye’den direk uçuşların bulunduğu Toronto dünyaca ünlü

LSI, Toronto

LSI Toronto İngilizce dil okulu, Kanada’nın en büyük şehrinde, en güzel yerleşim alanlarından biri olan Rosedale’de yer almaktadır. Okul, modern bir binanın 2. ve 3. katlarında eğitimlerini sürdürmektedir. Metro istasyonuna yakın konumda yer alan okulun karşı caddesinde restoranlar ve parklar yer almaktadır.

OHC Toronto

Sol Schools Toronto İngilizce dil okulu, 1996 yılında ilk öğrenci kaydını almış ve bugüne kadar dünya çapında 8000 üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapmıştır. Okulun kurucu felsefesi sıcak ve rahat bir ortamda kaliteli İngilizce programları sunmaktır. Yıllar geçtikte okul boyut olarak büyümüş olmasına rağmen, felsefesi aynı kalmıştır.

Omnicom School of Languages Toronto

Omnicom School of Languages Toronto İngilizce dil okulu, 1974’te kurulmuş olup, 40 yıldan fazla bir süredir öğrencilerin akademik ve profesyonel amaçlarını başarmalarına yardımcı olmaktadır. Okul, Toronto’nun the North York Centre’nın sağında yer almaktadır. Büyük alışveriş merkezleri, pek çok restoran, tiyatro ve hastane okula yakın mesafede yer almaktadır.

Oxford International, Toronto

Toronto, hem Ingilizcenizi gelistirmeniz için hem de Kanada kültürünü tanimaniz için ideal bir sehirdir. Kuzey Amerika’nin en genis besinci sehri olan Toronto, Kanada’nin kültür ve is hayatinin en zengin noktasidir. Her yil binlerce turisti agirlayan Toronto, gece hayati, mimarisi ve yasam tarziyla Kuzey Amerika’nin en önemli turizm merkezleri arasindadir.

RCIIS, Toronto

Royal Canadian Institute of International Studies (RCIIS), 1999 yılında kar amacı gütmeyen kurum (non-profit organization) olarak Toronto’da kurulmuştur. RCIIS, Languages Canada ve Kanada Göçmenlik Bürosu tarafından onaylı bir eğitim kurumudur. Toronto’daki dil okulu öğrencileri tarafından yapılan anketlerde RCIIS; Toronto’daki en iyi okul, en iyi İş Eğitimi okulu ve en iyi konuşma eğitimi veren okul ünvanlarına layık görülmüştür.

Sprachcaffe, Toronto

Toronto'da dünyanın birçok yerinden gelmiş olan 5 milyonun üzerinde insan yaşamaktadır ve bu insanlar Toronto'yu tartışmasız en renkli ve çok kültürlüşehir haline getirmektedir. Aynı zamanda Kuzey Amerika'nın en temiz ve en güvenli şehirlerinden birisidir. “Toronto” Kanadalı Huron Yerlileri'nin dilinde “buluşma yeri” anlamına gelir. Bu isimden daha uygun bir isim olamazdı çünkü burada hiç kimse uzun süre yabancı olarak kalamaz.

TLG - The Language Gallery, Toronto

The Language Galery İngilizce dil okulu, Kanada’nın en gelişmiş ve canlı şehirlerinden biri olan Toronto’nun merkezinde yer almaktadır. The Language Galery İngilizce Toronto dil okulu, metro istasyonuna, tramvay ve otobüs duraklarına sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca The Language Galery İngilizce Toronto dil okulu, Toronto’nun finans bölgesi, CN kulesi, Harbourfront,