VANCOUVER DİL OKULLARI

Vancouver Dil Okulu

Kanada’nın Britanya Kolombiyası eyaletinde bulunan Vancouver, ülkenin 3. büyük şehridir. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarıyla Vancouver’da çok kültürlü bir yapı hakimdir. Batı Kanada’nın en büyük şehri olan Vancouver, Hollywood ve New York şehirlerinden sonra Kuzey Amerika’daki 3. önemli film üretim merkezidir.

Ormanların geniş alan kapladığı Vancouver, doğa yürüyüşleri ve sportif aktiviteler için ideal bir şehirdir.

Vancouver, sahip olduğu kaliteli yaşam ve eğitim standartlarıyla birçok öğrencinin İngilizce eğitim almak istediği şehirlerden biridir. İngilizce dilinin uluslararası alanda ortak bir dil olarak kullanılması ve öneminin artmasıyla Vancouver İngilizce dil okullarının sayısında da artış olmuştur. Her yaşta ve seviyede öğrenciye İngilizce eğitim veren dil okullarına gelen öğrencilerle Vancouver, özellikle yaz aylarında bir dil eğitim merkezi haline gelmektedir. Vancouver, Kanada ılıman iklimi ile uzun süre İngilizce dil eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği ve okullarında az sayıda Türk öğrencinin bulunduğu bir şehirdir. Vancouver İngilizce dil okulları öğrencilerine İngilizce pratik yapmaları için çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Bazı okullar Amerika’ya hafta sonu gezileri de düzenlemektedir. Sakin hayat tarzı, doğal güzellikleri ve yumuşak iklimi ile Vancouver öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biridir.

EC - English Centre, Vancouver

EC Vancouver İngilizce dil okulu, Vancouver’ın merkezinde, geniş sınıfları bulunan bir binada yer almaktadır. Okul, konumu ve sahip olduğu samimi personelleri sayesinde öğrencilerin ev konforu sağlamaktadır. 370 kişi kapasiteli okul, 33 sınıfa ve 31 bilgisayarlı bir laboratuvara sahiptir. Okulun diğer olanakları arasında ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kütüphane, bireysel çalışma odası

ELS, Vancouver

ELS Vancouver is conveniently located in the heart of downtown Vancouver, only minutes from the waterfront and popular Stanley Park.

Ilac, Vancouver

ILAC VAncouver İngilizce dil okulu, Kanada’nın en çok İngilizce konuşulan Batı Kanada'nın en büyük şehrinin merkei Downtown Vancouver'da kuruludur. Pasifik Okyanınusu ve dağlarlar çevrili Vancouver ılıman iklimi, SeaBus Deniz otobüsleri, Skytrain 8raylı ulaşım hattı) ve Granville (Otobüz güzergahı) ile yabancı öğrenciler için kolay bir öğrencilik hayatı sunmaktadır.

ILSC Language School, Vancouver

ILSC Ingilizce dil okulu Vancouver subesi, sehrin merkezinde, uygun bir kampüste yer almaktadir. Okul, bulundugu konum itibari ile toplu ulasim araçlarina, bankalara, restoranlara ve alisveris merkezlerine kisa mesafededir. ILSC Ingilizce dil okulu Vancouver subesinde yer alan olanaklar arasinda modern derslikler, 12 bilgisayarli bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak ve ücretsiz internet erisimi bulunmaktadir. Okul, ayrica IELTS test merkezidir. Ögrenciler, hafta içi ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.

Kaplan International English, Vancouver

Olanaklarımız arasında geniş ve tam donanımlı sınıflar, iki adet bilgisayar laboratuarı ve ücretsiz internet erişimi bulunur. Vancouver Pasifik Okyanusu ve North Shore Dağları arasında yaşam standartları açısından dünya çapında ilk üçte yer alan bir kıyı şehridir. Bu şehir yalnızca iyi düzenlenmiş, temiz ve verimli değil; aynı zamanda dört plajı güzel eğlenceli parkları, Gastown ve Grandville Adaları gibi çarpıcı komşuları bulunan bir şehirdir.

LSI, Vancouver

Vancouver İngilizce dil okulu, şehir merkezinde modern bir ofis binasının 1. katında yer almaktadır. Otobüs, deniz otobüsü ve tren gibi ulaşım araçları ile şehrin ana aktivitelerine de rahatça ulaşılacak konumdadır. Okulda, internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kendi boş zamanda çalışmalarına yardımcı olan

OHC Vancouver

Sol Schools Vancouver İngilizce dil okulu, Vancouver şehir merkezinde canlı Gastown’un tarihi bölgesinde ve şehrin en kültürel çeşitliliğe ve en eski mahallerine sahip yerinde bulunmaktadır. Okul, Gastown’da tarihi bir binanın ilk katında İngilizce eğitim vermektedir. Sol Schools Vancouver İngilizce dil okulunda eğitim alan öğrenciler Gastown’un Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürürken, sanatçı stüdyoları,

Oxford International, Vancouver

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu ögrencilerin sosyallesmesi ve keyifli vakit geçirmeleri için Seattle, Whistler ya da Vancouver Adasina turlar da düzenlemektedir. Bu sayede ögrenciler dünyanin birçok yerinden arkadas edinebilmekte ve kültürel zenginliklerle tanisma olanagi bulabilmektedir.

Sprachcaffe, Vancouver

Dil okulumuz Vancouver’ın ünlü alışveriş caddesi Robson Street’e, sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Şehir merkezinde olmanın öğrenciler açısından avantajı hava trenine, otobüs duraklarına, yerel mağazalara ve Stanley Park'a yürüme mesafesinde olmasıdır.Bölgenin yerli halkı, şehirde dolaşmanın en iyi yolunun yürümek, bisiklet binmek veya tekne turu atmak olduğunu söyleyecektir.

St. Giles International, Vancouver

St. Giles Vancouver İngilizce dil okulu, Vancouver’un hareketli şehir merkezinde yer almakta olup, yenilenmiş modern bir binada, İngilizce öğrenmek isteyenlere güvenli ve rahat bir ortam sunmaktadır. Okul, popüler alışveriş merkezlerine, eğlence alanlarına ve limana yakın bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Vanwest College, Vancouver

VanWest College, British Columbia eyaletinde Vancouver ve Kelowna şehirlerindeki kampüsleriyle, yüksek kalitede İngilizce ve sertifika programları veren bir mesleki eğitim okuludur. VanWest College İngilizce dil öğretmenin yanı sıra, istihdam odaklı mesleki eğitim programları ile öğrencilerinin okurken çalışmasını hedefleyen eğitim programları sunmaktadır.