MONTREAL DİL OKULLARI

English Centre, Montreal

EC Montreal İngilizce dil okulu, modern bir binada şehrin merkezinde bulunmaktadır. Okula her yıl farklı ülkelerden İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler gelmekte ve uluslararası bir ortamda dersler işlenmektedir. EC Montreal İngilizce dil okulu, 23 sınıfa ve 290 kişilik kapasiteye sahiptir. Okulun öğrencilere sunduğu olanaklar arasında ücretsiz internet bağlantısı, bireysel çalışma odası, öğrenci salonu, kafe, mutfak ve

ILSC Language School, Montreal

ILSC Ingilizce dil okulu Montreal subesi, tarihi Montreal’in merkezinde, Old Port’a toplu tasimaya, parklara ve alisveris merkezlerine yakin konumda yer almaktadir. Okulun Montreal subesi IELTS ve Cambridge (FCE, CAE) sinavlari test merkezidir. Böylece ögrenciler kurs sonrasi ayni merkezde sinava girebilmektedirler. ILSC Ingilizce dil okulu Montreal’de modern donanimli derslikler, 2 bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak ve ücretsiz internet erisimi olanaklari bulunmaktadir. Okulda egitim alan ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari, aktivite sorumlusu tarafindan düzenlenen etkinliklere ve gezilere katilmaktadirlar.

Sprachcaffe, Montreal

Dil okulumuz, Montreal şehir merkezinin yakınında kurulmuştur. Montreal, iki dilli bir şehir olarak bilinir, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenebilirsiniz. Şehir Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile doludur. Montreal, eğlence ve zevke düşkünlüğü ile ziyaretçilerin ilgisini çeken Kanada'nın ikinci büyük şehridir.