MONTREAL DİL OKULLARI

Montreal Dil Okulu

Dünyanın en saygın üniversitelerinden biri olarak kabul edilen McGill Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Montreal, sinema, müzik gibi kültürel aktiviteleri ve festivalleri ile de dünyada ilk sıralarda yer almaktadır.

Montreal’de İngilizce ve Fransızca eşit olarak kullanılmaktadır. Montreal’de hem İngilizce hem Fransızca eğitim veren birçok dil okulu bulunmaktadır. Montreal özellikle Avrupalı göçmenlerin yerleştiği bir şehirdir.

Montreal’de İngilizce eğitim veren birçok dil okulu bulunmaktadır. Montreal dil okulları, İngilizce öğrenmek için Kanada’nın en ideal şehirlerinden biridir. Montreal dil okullarında aynı zamanda Fransızca kurslarına da katılabilirsiniz. Yabancı öğrencilerin şehir hayatına çok hızlı adapte olduğu Montreal’de 4 üniversite ve birçok yüksekokul vardır. Montreal’in canlı şehir hayatında yerli ve yabancı öğrencilerin rolü büyüktür.

EC - English Center, Montreal

EC Montreal İngilizce dil okulu, modern bir binada şehrin merkezinde bulunmaktadır. Okula her yıl farklı ülkelerden İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler gelmekte ve uluslararası bir ortamda dersler işlenmektedir.

ILSC Language School, Montreal

ILSC Ingilizce dil okulu Montreal subesi, tarihi Montreal’in merkezinde, Old Port’a toplu tasimaya, parklara ve alisveris merkezlerine yakin konumda yer almaktadir. Okulun Montreal subesi IELTS ve Cambridge (FCE, CAE) sinavlari test merkezidir. Böylece ögrenciler kurs sonrasi ayni merkezde sinava girebilmektedirler. ILSC Ingilizce dil okulu Montreal’de modern donanimli derslikler, 2 bilgisayar laboratuvari, ögrenci salonu, mutfak ve ücretsiz internet erisimi olanaklari bulunmaktadir. Okulda egitim alan ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari, aktivite sorumlusu tarafindan düzenlenen etkinliklere ve gezilere katilmaktadirlar.

Sprachcaffe, Montreal

Dil okulumuz, Montreal şehir merkezinin yakınında kurulmuştur. Montreal, iki dilli bir şehir olarak bilinir, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenebilirsiniz. Şehir Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile doludur. Montreal, eğlence ve zevke düşkünlüğü ile ziyaretçilerin ilgisini çeken Kanada'nın ikinci büyük şehridir.