INGILTERE DİĞER DİL OKULLARI

İngiltere Dil Okulları - Newcastle

Newcastle, Tyne Nehrinin kuzey yakasında bulunan İngiltere’nin en ucuz şehri olmanın yanında en kalabalık şehirlerinden biridir. Hafta sonu etkinlikleri ve birçok kültürel aktivitenin yapılabileceği Newcastle, dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle önemli bir dil okulu şehri haline gelen gelmiştir. Newcastle, Northumbria ve Newcastle Üniversitesi gibi iki önemli üniversiteye sahiptir.

Çeşitli alışveriş merkezleri, kültürel aktiviteleri ve tarihi binalarıyla gelişmiş bir şehir merkezine sahip olan Newcastle’ da evler genelde Victorian stili mimariyle inşa edilmiştir. Londra, Manchester, Edinburgh, Birmingham, Liverpool, Glasgow, Aberdeen, Leeds, York gibi önemli şehirlere direkt hızlı tren bağlantısı olan Newcastle’da ayrıca şehri boydan boya ören hafif raylı sistem metro ağı bulunmaktadır. Newcastle’da İngilizce dil eğitimini özellikle çok az Türk öğrencinin olduğu okullarda İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler tercih etmektedir. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Dil Okulları - Leeds

Leeds, İngiltere'nin West Yorkshire bölgesinde bir şehirdir. Leeds, Viktorya dönemi İngiltere'sinin önde gelen sanayi merkezlerinden biriydi. Leeds şehir müzesi, yerel tarihle ilgili bilgilerinizi tazeleyecek muhteşem bir yerdir ve pek çok gezgin bu şehre yapılan ziyaretin Kraliyet Silahları'nı görmeden eksik kalacağını söylemektedir.

Londra'dan arabayla yaklaşık 3 saat uzaklıkta olan Leeds öğrenci hareketliliğinin önemli merkezlerindendir. Yapılacak birçok renkli aktiviteye sahip olan Leeds’in aynı zamanda önemli bir spor geçmişi de vardır. Yurtdışı dil eğitimi için şehre gelen öğrenciler ve ziyaretçileri sıkmayan güzel bir İngiltere şehirdir. Leeds, İngiltere’nin kuzeyindeki ünlü Manchester ve Liverpool şehirlerine seyahat edebileceğiniz merkezi bir konumda bulunmaktadır. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Dil Okulları - Bristol

İngiltere’nin nüfus bakımından en kalabalık altıncı büyük şehri olan Bristol güneybatı İngiltere bölgesinde bulunmaktadır. Bristol ticaret, kültür ve eğitim açısından bulunduğu bölgede liderdir. Şehrin ekonomik gücü, mühendislik, havacılık, finansal servisler, medya ve turizm gibi alanlardan gelmektedir. Çok iyi bir ulaşım ağının olduğu Bristol’den Londra ve diğer kentlere günü birlik gitmek mümkündür. Karayoluyla Londra’ya yaklaşık iki buçuk saat uzaklıktadır. Şehir birçok eğlence, spor ve alışveriş aktivitesini gerçekleştirebileceğiniz bir yer olduğu gibi aynı zamanda büyük şehirlerde olmayan topluluk hissini de vermektedir. Bristol, karnavalları, festivalleri, arları, müzeleri, sanatçıları ile hem hareketli bir şehirdir hem de dinlenmek isteyenler için birçok olanak sunar. Şehir 1000 yıllık bir limana sahiptir ama bu tarihi limanlar kapanmış ve eğlence ve sanat aktiviteleri için tekrar düzenlenmiştir. Şehir nüfusuna göre yaşayan insanlar için çok fazla açık alana sahiptir. İngiltere dil okulu fiyatları tercih edeceğiniz kurs seçeneği, ders saati ve eğitimin süresine göre değişmektedir. Güncel İngiltere dil okulu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

TLG - The Language Gallery, Birmingham

Birmingham’da İngilizce deneyimi, İngiltere’nin ikinci büyük şehri olan Birmingham’da bulunan Language Gallery Birmingham İngilizce dil okulu şehrin merkezinde çeşitli aktivite alanlarının yanı başında bulunmaktadır. Language Gallery Birmingham İngilizce dil okulu ulaşım hatları, eğlence mekanları ve turistik mekanlara kolay ulaşılabilir mesafede bulunmaktadır.

Brasshouse Language Center, Birmingham

Brasshouse Language Center İngilizce dil okulu, Birmingham’ın şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, öğrencilerin İngilizceyi etkin ve güvenle kullanabilmesi üzerine eğitim sunmaktadır. Eğitmen kadrosunun son derece nitelikli ve deneyimli kişilerden oluştuğu okulda genel İngilizce ve İngilizce sınavlara (PET, FCE, CAE, IELTS) hazırlık eğitimleri verilmektedir.

Edinburgh School of English, Edinburgh

İngiltere’de saygın dil okullarından biri olan Edinburgh School of English 45 yıllık deneyimi ile öğrencilerine yüksek standartlarda kaliteli eğitim vermektedir. Edinburgh School of English İngilizce dil okulunda genel İngilizce kursundan özel ve akademik amaçlı kurslara kadar geniş kurs seçenekleri bulunmaktadır. Edinburgh School of English İngilizce dil okulu uzun yıllardır hem yetişkin öğrenciler hem de yaz dönem

TTI School of English, Londra

TTI School of English Londra İngilizce dil okulu 1999’da kurulmuştur. İngilizce dilinin başkenti niteliğini taşıyan Londra, eğitim ve iş hayatında kariyer hedefleyen öğrencilerin İngilizce öğrenmek için seçebileceği en ideal ve popüler şehirlerden biridir.

International House, Newcastle

International House Newcastle İngilizce dil okulu canlı bir öğrenci şehri olan Newcastle’da 1978 ‘den beri yılda 2.000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermektedir. Newcastle şehir merkezinde yer alan International House Newcastle İngilizce dil okulu toplu taşımaya 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Meridian School of English, Portsmouth

Meridian School of English Portsmouth dil okulu, tarihi Portsmounth Guildhall’ın 3. katında eğitim sunmaktadır. Binanın ilk katında öğrencilerin ders aralarında vakit geçirebilecekleri ve bir şeyler yiyebilecekleri kafe yer almaktadır. Meridian School of English Portsmouth dil okulu derslikleri, modern olanaklarla donatılmış olup, ücretsiz internet erişimi ve öğrenci salonu yer almaktadır. Öğrenciler, ders sonraları ve hafta sonları okulun düzenlediği sosyal aktivite ve gezilere katılmaktadırlar

Kaplan International English, Bath

Bath kentinde bulunan İngilizce okulumuz öğrencilere, UNESCO'nun dünya mirası kabul ettiği bir şehirde yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunarken, Roma hamamları ile meşhur olan bu şehri keşfetme fırsatı sunar. Britanya'nın en eski şehirlerinden biri olan Bath'da tarihi birçok bina bugün de varlık sürdürüyor.

International House, Bristol

Büyük bir öğrenci salonu bulunan International House İngilizce dil okulunda son sürüm programların kullanıldığı bilgisayar odası ve öğrencilerin ders sonrası ders çalışabileceği etüt odalarında İngilizce ders kasetleri, dilbilgisi kaynakları gibi ders materyalleri bulunmaktadır.

EC - English Centre, Bristol

EC Bristol İngilizce dil okulu, Bristol şehrinin merkezinde huzurlu bir bölge olan Queen Meydanı’nda son derece gözde bir konumdadır. Toplamda dört kata yayılan EC Bristol, aydınlık geniş sınıfları ve canlı ortak alanları ile modern bir okuldur. Okul, 260 kişi kapasiteli olup, 27 sınıfa sahiptir. EC Bristol İngilizce dil okulu öğrencilerine akıllı tahtalarla donatılmış sınıflar

Stafford House, Canterbury

Canterbury Stafford House İngilizce dil okulu Londra’ya trenle bir buçuk saat mesafede, katedrali, 200 yıllık tarihi, muhteşem doğası ile eşsiz bir üniversite şehridir. Londra çok yakın bir şehirde İngiliz kültürünü yaşıtlarınızla öğrenebileceğiz bir şehir olan Canterbury’nin en eski İngilizce okulu Stafford House School of English’dir.

ILS English, Nottingham

ILS English dil okulu, Nottingham şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Okul, toplu taşıma araçlarına da kolay ulaşılabilir bir noktadır. ILS English dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, öğrenci salonu ve kafe bulunmaktadır.

Hilderstone College

Hilderstone College İngilizce dil okulu, 1970 yılında kurulmuş olup, o günden bu yana dil öğretimi ve öğretmen eğitimi konusunda uzmanlaşmış ve kar amacı gütmeyen bir vakıf okuludur. Okulda öğrencilere sunulan olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kafeterya, ücretsiz internet erişimi, öğrenci salonu, masa tenisi ve tiyatro salonu bulunmaktadır

Harven School of English. Woking

Harven School of English dil okulu, İngiltere’de Londra’ya trenle 25 dakikalık mesafede yer alan Woking’de bulunmaktadır. 1976 yılında kurulmuş olan okul, geniş bir bahçeye ve modern olanaklara sahiptir. Harven School of English dil okulunda öğrencilerin faydalanabileceği olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, bireysel çalışma odası ve öğrenci salonu yer almaktadır.

CES - Centre of English Studies, Worthing

CES Centre of English Studies Worthing İngilizce dil okulu, Londra’ya 90 dakikalık mesafedeki güzel sahil şeridi ile ünlü Worthing kasabasındadır. Worthing İngiltere’nin en çok güneş alan kasabalarından biridir.

St. Giles International, Eastbourne

St. Giles Eastbourne İngilizce dil okulu, şehir merkezine ve plaja 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Geniş bir bahçe içinde bulunan okulun öğrencilerin vakit geçirebilmesi için terası da bulunmaktadır. St. Giles Eastbourne İngilizce dil okulu küçük ve kişisel ilginin büyük olduğu bir merkezdir. Sadece 90,000 nüfuslu bir kasaba olan Eastbourne, küçük ve güvenli bir şehir olmanın yanında

Twin English Centres, Eastbourne

Twin UK İngilizce dil okulları 1993 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulmuştur. Okul, İngiltere’deki en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. Kurum 1996 yılından itibaren uluslararası öğrenciler için yaz okulları da sunmaya başladı. Twin UK dil okulları ikinci dil merkezlerini ise 2000 yılında Eastbourne’da kurmuştur.

Kaplan International English, Torquay

Torguay'de bulunan dil okulumuz, İngiltere'nin en güzel lokasyonlarından birinde Devon'da yer almaktadır. Marina ve yat klüpleri ile bilinen Torquay, kumsalları ve deniz kenarları ile de ünlüdür.Torquay'da İngilizce kurslarımızdan birine katılarak, İngiltere'nin en ünlü sahil kasabalarından birini keşfetme fırsatına sahip olabilirsiniz. Okyanusa yakın olmak, rahat ve güzel bir şehirde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, Torquay'ın size

CES - Centre of English Studies, Leeds

Leeds, geniş öğrenci nüfusu ve hareketli hayatı ile İngilizce dil eğitiminde öğrencilere birçok sosyalleşme ortamı sunan Avrupa'nın en büyük şehirlerinden biridir. Leeds, İngiltere’nin kuzeyinde Manchester ve Liverpool şehirlerine seyahat edebileceğiniz merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Meridian School of English, Plymouth

Meridian School of English Plymouth dil okulu, tarihi Swarthmore binasında yer almaktadır. Geniş bir bahçesi bulunan okulda, öğrenciler ders aralarını ve öğle yemeklerini bahçede geçirebilmektedirler. Okulun hemen yakınında otobüs istasyonu olup, öğrenciler kent merkezine 10 dakika da ulaşabilmektedirler ya da keyifli bir yürüyüş ile 25 dakika da varabilmektedirler.