• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Stafford House, Canterbury

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Stafford House, Canterbury

Stafford House School of English İngilizce dil okulu, 1960 yılından beri Canterbury, Londra ve Brighton?da İngilizce dil kursu düzenlemektedir. Canterbury Stafford House İngilizce dil okulu Londra?ya trenle bir buçuk saat mesafede, katedrali, 200 yıllık tarihi, muhteşem doğası ile eşsiz bir üniversite şehridir. Londra çok yakın bir şehirde İngiliz kültürünü yaşıtlarınızla öğrenebileceğiz bir şehir olan Canterbury?nin en eski İngilizce okulu Stafford House School of English?dir.

Stafford House Canterbury İngilizce dil okulunda 16 yaş üstü öğrencilere Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav hazırlık (IETLS ve Cambridge sınav hazırlık) eğitimleri verilmektedir. Derslere her pazartesi başlamak mümkündür. Stafford House Canterbury İngilizce dil okulumuzda İngilizce dil kurslarında ortalama sınıf mevcudu 10 kişidir.

Genel İngilizce; Genel İngilizce kursları her seviyede İngilizce bilgisine sahibi öğrenciler için, günlük yaşamlarında kullanacakları İngilizce konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirir. Stafford House Canterbury İngilizce dil okulunda Genel İngilizce eğitimi haftada 20 ders Standart, haftada 25 ders yoğun (intensive) ve haftada 30 ders süper yoğun (super intensive) olarak verilir.

Standart İngilizce kursları hafta için sabahtan (standard AM) 09:00 ? 12:40 arasında veya öğleden sonra (standard PM) 13:45 ? 17:20 arasında verilmektedir. Stafford House Canterbury İngilizce dil okulunda öğleden sonra (standard PM) kursları ekonomik fiyatları ile öğrencilerin en çok tercih ettiği dil kurslarındandır.

Yoğun (intensive) İngilizce kursları hafta için 09:00 ? 14:20 arasında verilir. Süper Yoğun (super intensive) İngilizce dil kursları hafta içi 09:00 ? 15:20 arasındadır.

İş İngilizcesi programları; Stafford House Canterbury İngilizce dil okulu İş İngilizcesi kursları haftada 25 ders yoğun iş İngilizcesi ve haftada 30 ders süper yoğun İş İngilizcesi kursları olarak verilir. 25 derslik yoğun İş İngilizcesi dersleri 20 ders standart İngilizce derslerine ek 5 ders iş İngilizcesi eğitimini içerir ve 09:00 ? 14:20 arasında veirlir. Haftalık 30 derslik süper yoğun iş İngilizcesi eğitimi ise 20 ders Standart İngilizce derslerine ek 10 ders iş İngilizcesi eğitimi ile 09:00 ? 15:20 saatleri arasında düzenlenir. Stafford House Canterbury iş İngilizcesi kurslarına Intermediate ve üzeri seviyedeki 18 yaş ve üstü öğrenciler katılabilirler.

IELTS sınav hazırlık kursları : Haftada 20 ders ve 30 derslik programlar halinde verilir. 20 derslik IELTS kursları hafta içi sabahtan 09:00 ? 15:35 arasında veya öğleden sonra 12:45 ? 17:20 arasında düzenlenir. 30 derslik IELTS hazırlık kursları ise 09:00 ? 15:45 arasında verilir. IELTS hazırlık sınıfları sınavın teknik yapısına odaklanan programlardır. Stafford House Canterbury İngilizce dil okulunda hem Akademik IELTS hem de Genel IELTS sınavlarına hazırlık eğitimi verilmektedir. IELTS hazırlık kurslarına Intermediate ve üzeri seviyedeki 16 yaş ve üstü öğrenciler katılabilirler

Cambridge Sınav Hazırlık Kursları : Ülkemizde çok popüler olmasa da tüm dünyada geçerli Cambridge İngilizce sınavlarına Stafford House, Canterbury İngilizce dil okulumuzda da hazırlanabilirsiniz. Haftada 30 saatlik sınav hazırlık eğitimi 9 ile 12 hafta arasında değişen sürelerde verilmektedir. IELTS sınavından farklı olarak Cambridge sınavları sadece belirli tarihlerde yapılmaktadır. Bu nedenle Cambridge sınav hazırlık kursların, belirli tarihlerde başlamaktadır. Stafford House Canterbury İngilizce dil okumuzdaki Cambridge sınav hazırlık kurslarına 16 yaş ve üstü en az intermediate seviyedeki öğrencilere yöneliktir.

Konaklama: Stafford House Canterbury İngilizce dil okulu, İngilizce öğrenen öğrencilerine aile yanı ve okul yurdu konaklaması sunmaktadır. Stafford House Canterbury İngilizce dil okulunun titizlikle seçtiği aileler tek veya iki kişilik odalarda ister yemeksiz, ister yarım pansiyon (hafta için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil, hafta sonu öğle yemeği ve akşam yemeği dahil) konaklama sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar ailelerin okula uzaklığına, ve misafir öğrencilere özel banyo, tuvalet sunmamasına göre farklılık göstermektedir. Standart Aile yanın konaklamalarda misafir öğrenciler banyo, tuvalet ve mutfağı ortak kullanırlar. Superior aile yanı konaklama ise misafir öğrencilere özel tuvalet ve banyo tahsis edilir. Bu aileler genellikle okula daha yakın mesafededir.

Stafford House Canterbury İngilizce dil okulu öğrencilerine yurt konaklaması imkanı da sunmaktadır. Okulun yürüme mesafesindeki Stour Promenade yurtdu öğrencilere tek kişilik özel banyo tuvaletli odalar sunmaktadır. Stafford House Canterbury İngilizce dil okulu yaz aylarında Lanfranc yurdunu da kullanmaktadır. Lanfranc yurdu okula 15 dakika yürüme mesafesindedir.

Yurtlarda öğrencilerin yemeklerini hazırlayabilecekleri ortak mutfak da bulunmaktadır. Yurtlara 18 yaş üstü öğrenciler kabul edilmektedir. Stafford House Canterbury İngilizce dil okulu hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen danışmanlarımızı arayınız.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın