DUBLIN DİL OKULLARI

Dublin Dil Okulları

İrlanda’nın en büyük şehri olan başkent Dublin, ülkenin doğu kıyısının merkezinde yer almaktadır. 17. yüzyıldan sonra hızla gelişmeye başlayan Dublin’in en ilgi çekici mimarisinin büyük bir bölümü bu dönemden kalmadır. İrlanda Dublin dil okulları İngilizce eğitimlerinin öncü merkezidir. Dublin ayrıca İrlanda’daki hemen her spor kulübünün de merkezidir.

İrlanda İskoç, Kelt, Norman halklarının yaşadığı Dublin’de sade ve anlaşılır İngilizce konuşulmaktadır. Bu durum özellikle yurtdışı İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere sokakta konuşulan dili rahatlıkla anlayıp iletişim kurabilmeleri açısından avantaj sağlamaktadır.

Dublin, yaşam, iş ve eğitim alanında Avrupa’nın ilginç ve güzel şehirlerinden biridir. İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği şehir olan Dublin’de birçok İngilizce dil okulu bulunmaktadır. Her seviyede İngilizce bilgisi olanlara yönelik hazırlanmış kursların bulunduğu İrlanda Dublin dil okullarında genel İngilizceden, sınavlara hazırlık İngilizcesine kadar farklı amaçlara uygun kurslar verilmektedir. İrlanda dil okulları 25 hafta dil kursu paket fiyatları son derece ekonomiktir. Dublin’de İngilizce dil okulları sayısı fazla olduğu için İngilizce dil kursları arasında ciddi rekabet bulunmaktadır. Bu nedenle İrlanda dil okullarında her zaman kampanya ve indirimler bulunur. İrlanda dil okulları güncel kampanyaları hakkında bilgi için bize başvurabilirsiniz.

Active Language Learning, Dublin

Active Language Learning İngilizce dil okulu, bir aile işletmesidir. Okul, İrlanda’nın başkenti Dublin’in güneyinde Laoghaire-Rathdown County’de, iki modern binada eğitim vermektedir. Tarihi olan bu binalar, önceleri tıbbi araştırma merkezi, teknik çizim ve ressamlık gibi farklı amaçlar için kullanılmıştır.

ATC, Dublin

ATC Dil Okulları Dublin, 1964 yılında kurulmuş olan bu okul o tarihten beri tüm dünyadan uluslar arası öğrencileri misafir etmektedir. Yıl boyunca eğitim verilen Dunluice House, Bray bölgesinde deniz kıyısında yer almaktadır. Dublin şehir merkezinden hızlı trenle 10 dakika mesafesindedir. ATC İngilizce dil okullarında çok geniş bir yelpazede yetişkinler için İngilizce programları

Atlas Language School, Dublin

Atlas Language Center Dublin, profesyonel dil öğretim tecrübesi ile dinamik ve samimi bir ortamda İngilizce öğrenmenizi ve geliştirmenizi sağlamaktadır. Tecrübeli öğretmenleri, eğlenceli sosyal aktiviteleri, Dublin şehir merkezindeki konumu ile Dublin’deki en iyi dil okullarından biridir.

CES - Centre of English Studies, Dublin

CES Centre of English Studies Dublin İngilizce dil okulu, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere kaliteli bir eğitim alabilecekleri çok kültürlü bir ortam sunmaktadır. Sınıf sayısının 9 ile sınırlandırıldığı, 24 sınıfı ile CES Centre of English Studies Dublin İngilizce dil İrlanda’nın en büyük dil okullarından biridir.

Dublin City, University

Dublin City University İngilizce dil okulu, Avrupa’nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Okul, 1992 yılından bu yana yabancı öğrencilere İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Dublin City University İngilizce dil okulu, Dublin’in kuzeyinde yer almakta olup, şehir merkezine ve havalananına yakın mesafededir. Okulun bulunduğu kampüsün içerisinde

Dublin School of English, Dublin

Dublin School of English İngilizce dil okulu, 1968’den beri İngilizce eğitim veren, İrlanda’nın en eski dil okullarından biridir. Okul, MEI’nin üyesidir (Marketing English in Ireland) ve İrlanda Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmaktadır. Dublin School of English İngilizce dil okulu gençlere, yetişkinlere, öğrencilere, çalışanlara, öğretmenlere ve gruplara İngilizce eğitimleri sunmaktadır.

Emerald Cultural Institute, Dublin

Günümüzün hızla değişen dünyasında, etkili iletişim her zamankinden daha önemlidir. İngilizce, dünya genelinde uluslararası bir iletişim aracıdır. Avrupa’nın kuzeybatı kısmında, 4.5 milyon nüfusa sahip İrlanda, İngilizce öğrenmek isteyenler için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Emerald Cultural Institute İngilizce dil okulu, İrlanda’nın doğu kıyısında bulunan, 1,5 milyon nüfuslu, başkent Dublin’de yer almaktadır.

Horner School of English, Dublin

Horner School of English İngilizce dil okulu, 1993 yılında bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Okul, Dublin şehir merkezinde yer almakta ve Dublin’in ana alışveriş caddesi olan Grafton Street’ten kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

International House, Dublin

International House Dublin, 1953 yılında kurulmuş International House World Organisation üyesidir. IH, İrlanda Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından İngilizceyi yabancı dil olarak öğreten okul olarak akredite edilmiştir ve ACELS ( the Advisory Council for English Language Schools ) tarafından denetlenmektedir.

ISI, Dublin

ISI Dublin İngilizce dil okulu, Dublin’in merkezinde bulunan binasında öğrencilere faydalı olanaklar ve hizmetler sunmaktadır. ISI Dublin İngilizce dil okulunda öğrencilerin faydalanabileceği olanaklar arasında kafeterya, bir öğrenci salonu, duyuru panosu, interaktif beyaz tahtalar, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve 15 adet derslik bulunmaktadır.

Kaplan International English, Dublin

Dublin şehir merkezinde, Georgian tarzı bir binada yer alan Kaplan Dil okulu, geniş çapta İngilizce kursları sunar. Dil okulumuzun mükemmel lokasyonu ve yoğun aktivite programı sayesinde, öğrencilerimiz Dublin'i keşfetme fırsatı bulacaklardır. Dublin dil okulumuz tam ekipmanlı, geniş ve modern sınıflara sahiptir ve tarihi bir binanın içerisinde konumlandırılmıştır.

Swan Training Institute, Dublin

Swan Training Institute İngilizce dil okulu, Dunlin’in merkezinde, ünlü Grafton caddesi üzerinde yer almaktadır. Okul, Dublin’in önemli ulaşım, turizm, alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Swan Training Institute İngilizce dil okulunda her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen yüzlerce öğrenciye uluslararası bir ortamda