CAPE TOWN DİL OKULLARI

Cape Town Dil Okulları

Afrika kıtasının en güneyinde en uçta bulunan bir şehir olan Cape Town, Atlas ve Hint Okyanusu’nun birleştiği bir bölgede bulunmaktadır. Cape Town uzun sahil şeridi, egzotik doğası ve sıcak iklimi ile tam bir tatil cennetidir. Güney Afrika Cumhuriyeti’nin en güzel ve en ekonomik şehri olan Cape Town’da İngilizce öğrenmek eşsiz bir maceraya da adım atmak anlamına gelmektedir. Farklı kültür ve doğal güzellikleri ile Güney Afrika Cumhuriyeti son yıllarda turistik amaçlı ziyaretlerde artış görülmektedir. Cape Town iki okyanusun birleşmesi ancak birbirine karışmaması ile ün yapan Cape Town Güney Afrika’nın en güzel şehridir. Cape Town, doğal güzellikleri ve iklimi ile dünyanın en etkileyici manzarasına sahip şehirlerindendir. Afrika, Hollanda ve İngiliz kültürlerinin kaynaştığı bir atmosferin hakim olduğu Cape Town’ da Masa dağı(Table Mountain) ile Ümit Burnu olağanüstü görüntüleri ile mutlaka gezilmesi gereken yerler arasındadır. Masa Dağı’nda teleferikle dağa çıkarak şehri üstten geniş bir görüş açısıyla seyredebilirsiniz. Cape Town şehrinde Masa Dağı’ndan sonra turistlerin uğrak mekanı Ümit Burnu’dur. Dünyanın en güneyinde bulunan Ümit Burnu’nda tarihi deniz fenerini ziyaret edebilir, muhteşem manzaranın katkılarıyla eşsiz kareler yakalayabilirsiniz. Cape Town’da Nelson Mandela’nın tutuklu kalmasıyla ünlü Robben Adası şehirde ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. Düzenlene turlarla Robben Adası her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Cape Town, Güney Afrika’da en çok İngilizce dil okulun olduğu şehirdir. Şehir merkezinde yerel ve uluslararası birçok İngilizce dil okulu yabancı öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir. Turistik güzellikleri gelişmiş şehir yapısı ile Cape Town, Güney Afrika dil okulları İngilizce öğrenmek için ilk tercih edilen şehirlerdendir.

EC, Cape Town

EC Cape Town İngilizce dil okulu, şehrin merkezinde, meşhur Long caddesine birkaç adım mesafede yer almaktadır. Okul, son derece samimi bir ortama sahip olmanın yanında, sınıfların çoğundan da büyüleyici Masa dağı manzarası görülmektedir. Her yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilere uluslararası bir ortamda İngilizce eğitimi verilmektedir.

GHS - Good Hope Studies, Cape Town

Good Hope Studies (GHS) İngilizce dil okulu, Güney Afrika’da, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Cape Town’da yer almaktadır. GHS İngilizce dil okulu, 1995’te kurulmuş olup, Cape Town’da iki farklı konumda hizmet vermektedir. Okullardan biri şehir merkezinde ve diğeri Newlands’ın banliyö kısmında bulunmaktadır.

International House, Cape Town

International House Cape Town Ingilizce dil okulu, Cape Town’in ünlü caddelerinden birinde, denize yakin bir mesafede yer almaktadir. Uluslararasi bir okul olan International House’in dünya çapinda 50’den fazla ülkede, 150’den fazla subesi bulunmaktadir. Okulun Cape Town subesinde genel Ingilizce, is Ingilizcesi ve sinavlara hazirlik gibi pek çok alanda egitim sunulmaktadir. International House Cape Town Ingilizce dil okulunun ögrencilerine sundugu olanaklar arasinda bilgisayar kullanimi, kütüphane, kafeterya ve ögrenci salonu yer almaktadir.