FRANSA DİĞER DİL OKULLARI

College International de Cannes, Cannes

College International de Cannes Fransızca dil okulu, 1931 yılında Fransız şair Paul Valery tarafından Fransızca dil eğitimi sunan bir okul olarak kurulmuştur. Okulun kuruluş amacı, pek çok farklı ülkeden uluslararası öğrenciye Fransız dilini ve kültürünü öğretmektir. College International de Cannes Fransızca dil okulunda tam donanımlı 24 derslik, aktivite odası, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı, tiyatro salonu, spor odası, voleybol ve basketbol sahaları yer almaktadır

La Rochelle Eurocentres

La Rochelle Eurocentres

ILA - Institute Linguistic Adenet, Montpellier

ILA Fransızca dil okulu, Montpellier?ın en ilgi çekici merkezlerinden biri olan tarihi Grand Rue Jean Moulin?de yer almaktadır. Cadde üzerinde yer alan okul binası, 18. yüzyıl mimari yapıya sahiptir. Binanın tarihi olma özelliğinin yanında okulda yer alan tüm olanaklar ve ekipmanlar moderndir. ILA Fransızca dil okulunun tüm sınıflarında klima mevcuttur, ayrıca okulda 22 bilgisayara sahip bir bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi, televizyon ve video player mevcuttur.

France Langue, Biarritz

France Langue Biarritz Fransızca dil okulu, Biarritz kentinin merkezinde, restoranlara, kafelere, alışveriş merkezlerine 5 dakika mesafede yer almaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü sörf merkezlerinden biri olan Cote des Basques beach?e 10 dakika uzaklıktadır. Okulun yer aldığı bina, kökeni 1850?ye dayanan tarihi bir binadır. France Langue Biarritz Fransızca dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında teras, yüzme havuzu, öğrenci salonu, 10 derslik, bilgisayar laboratuvarı ve ücretsiz internet bağlantısı yer almaktadır

France Langue, Bordeaux

France Langue Bordeaux Fransızca dil okulu, Bordeaux şehrinin merkezinde, Place de Quinconces ve Place Gambetta gibi alışveriş merkezlerinin ve restoranların yer aldığı ünlü caddelere yakın mesafede bulunmaktadır. okul, 19. yüzyıldan kalma, özel bahçeye sahip bir binada eğitim sunmaktadır. France Langue Bordeaux Fransızca dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında klimalı 9 derslik, öğrenci salonu, mutfak, bilgisayar laboratuvarı ve ücretsiz internet erişimi yer almaktadır.

French In Normandy, Rouen

French in Normandy Fransızca dil okulu, 1992?den beri Fransızca dil eğitimi veren ve Fransız hükümeti tarafından tanınmış bir okuldur. Okul, rahatlıkla şehrin her yerine ulaşım sağlanabilecek bir konumda yer almaktadır. Okulun kendine ait binası ve bir otoparkı bulunmaktadır.