AVUSTRALYA DİĞER DİL OKULLARI

Flinders University, Adelaide

IELI Adelaide İngilizce dil okulu, Flinders üniversitesinin harika güzellikteki yerleşkesinde olup, öğrencileri üniversite kulüpleri ve tesislerine tam erişim sağlamaktadır. Anadili İngilizce olan Avustralyalı öğrencilerle aynı kampüste İngilizce eğitim alan öğrenciler, İngilizce pratik yapabilmektedir.

IELI - Intensive English Language Institute, Adelaide

IELI City Ingilizce dil okulu, Adelaide kentinde Avustralya’nin en yeni üniversitelerinden biri olan Torrens Üniversitesi’nin kampüsünde egitim sunmaktadir. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda bilgisayar laboratuvari, ücretsiz internet erisimi, kütüphane, çalisma odasi, Torrens University giris karti (bu sayede üniversitenin olanaklarindan faydalanilabilmekte), akademik danismanlik hizmeti ve kafe bulunmaktadir. IELI City Ingilizce dil okulunda yer alan egitmenler, ana dili Ingilizce olan, üniversite mezunu ve deneyime sahip kisilerden olusmaktadirlar. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.

Browns English Language, Gold Coast

Gold Coast Browns İngilizce dil okulu, Browns kardeşler tarafından kurulmuş bir aile işletmesidir. Okul, Gold Coast merkezinde, Broadwater Parklands’a, olimpik yüzme havuzuna, alışveriş merkezine, restoranlara üç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca, bankalara, postaneye, tenis kortlarına ve sörf sahillerine de yakın bir konumda bulunmaktadır.

Shafston International College, Gold Coast

Shafston International College, Gold Coast şehrinin South Port bölgesindedir. Avustralya’nın turizm merkezi olan Gold Coast dünyaca ünlü sahilleri ile Avustralya’nın en gözde turizm merkezlerindedir. Shafston International College, Gold Coast kampüs deniz kenarında, eğitim amacıyla inşa edilmiş bir binada eğitim vermektedir. Klimalı sınıflar, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet bağlantısı, okulun kendi restoranı öğrencilerin kullanımına açıktır.

Langports English Language College, Gold Coast

Langports Gold Coast English Language College İngilizce dil okulu kursları okulunu diğer İngilizce dil okullarında daha özel yapan birçok farklılık bulunmaktadır. Okulun eğitimi kadar konaklama yetkilileri öğrencilerinin konforlu ve güvenliği için birlikte çalıştıkları aileleri özenle seçerek öğrencilerin Avustralya’da rahatça İngilizce öğrenmelerine destek vermektedir.