AVUSTRALYA DİĞER DİL OKULLARI

Avustralya Dil Okulları - Gold Coast İngilizce Kursları

Avustralya’nın 6. büyük şehri olan Gold Coast Queensland eyaletinin güney kısmında bulunmaktadır. Yılda 300 güneşli günün yaşandığı şehir uzun sahil şeridi, plajları ve doğal güzellikleri ile tam bir tatil cenneti denilebilecek modern ve kaliteli bir yaşam merkezidir. Bu nedenle Gold Coast’a her yıl gelen turist sayısı da hızla artmaktadır. Türkiye saatinden 8 saat ilerde olan Gold Coast ünlü plajları (Surfers Paradise) ve yaklaşık 42 km uzunluğunda sörf sahilleri, yağmur ormanları, vahşi doğa yaşamı, su yolları ve kanallarıyla Avustralya’nın tatil merkezi niteliğindedir. Dünya mirasları listesine alınmış olan Lamington Milli Parkı’nın bulunduğu şehir yılda on milyona yakın turist çekmektedir.

Gold Coast şehri dünyanın seçkin özel üniversitelerinden biri olan Bond Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Avustralya’da İngilizce öğrenmek için ideal şehirlerinden biri olan Gold Coast şehri güneş ve kumların eşsiz estetiği eşliğinde İngilizce öğrenmek isteyenler için doğru adrestir. Gold Coast, Avustralya’da İngilizce öğrenirken hem eğlenmek hem de part time işlerde çalışıp günlük masraflarını karşılamak isteyen öğrenciler için uygun bir merkezdir. Avustralya dil okulu ücreti tercih edeceğiniz kurs çeşidine ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Avustralya dil okulu indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Bölgenin turizm yoğunluğu sayesinde Avustralya’da İngilizce öğrenen öğrenciler Gold Coast’da çok kolay part time iş bulabilmektedirler. Gold Coast, Avustralya’da İngilizce eğitim alırken Türk öğrencilerle en az karşılaşılacak bir şehirdir. Avustralya’da dil eğitiminde Gold Coast’u tercih eden öğrenciler, yerli ve uluslararası birçok dil okulunda İngilizce eğitim alabilecekleri gibi Griffith Üniversitesi ve Bond Üniversitesi gibi okullarda verilen İngilizce dil okullarına katılabilmektedir.

Flinders University, Adelaide

IELI Adelaide İngilizce dil okulu, Flinders üniversitesinin harika güzellikteki yerleşkesinde olup, öğrencileri üniversite kulüpleri ve tesislerine tam erişim sağlamaktadır. Anadili İngilizce olan Avustralyalı öğrencilerle aynı kampüste İngilizce eğitim alan öğrenciler, İngilizce pratik yapabilmektedir.

IELI - Intensive English Language Institute, Adelaide

IELI City Ingilizce dil okulu, Adelaide kentinde Avustralya’nin en yeni üniversitelerinden biri olan Torrens Üniversitesi’nin kampüsünde egitim sunmaktadir. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda bilgisayar laboratuvari, ücretsiz internet erisimi, kütüphane, çalisma odasi, Torrens University giris karti (bu sayede üniversitenin olanaklarindan faydalanilabilmekte), akademik danismanlik hizmeti ve kafe bulunmaktadir.

Browns English Language, Gold Coast

Gold Coast Browns İngilizce dil okulu, Browns kardeşler tarafından kurulmuş bir aile işletmesidir. Okul, Gold Coast merkezinde, Broadwater Parklands’a, olimpik yüzme havuzuna, alışveriş merkezine, restoranlara üç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca, bankalara, postaneye, tenis kortlarına ve sörf sahillerine de yakın bir konumda bulunmaktadır.

Embassy, Gold Coast

Sörf yapmayı, kumsalları ve güneşin altında barbeküyü seviyorsanız, Surfers Paradise okulumuz tam size göre. Dünyanın her bir köşesindeki kumsal seven kişiler mükemmel sörf deneyimini yaşamak için burada toplanıyor. Şimdi, İngilizce dersleri arasında, kumsallarda dinlenebilirsiniz. Gerçek eğitimin ve gerçek eğlencinin mükemmel bir karışımıdır.

Langports English Language College, Gold Coast

Langports Gold Coast English Language College İngilizce dil okulu kursları okulunu diğer İngilizce dil okullarında daha özel yapan birçok farklılık bulunmaktadır. Okulun eğitimi kadar konaklama yetkilileri öğrencilerinin konforlu ve güvenliği için birlikte çalıştıkları aileleri özenle seçerek öğrencilerin Avustralya’da rahatça İngilizce öğrenmelerine destek vermektedir.