AMERIKA DİĞER DİL OKULLARI

ELS, Pocatello

ELS/Pocatello is situated in the Idaho State University (ISU) Continuing Education building 2 km (6 minutes by free bus shuttle) from the 350-hectare campus of Idaho State University (ISU), a public university with over 100 buildings in mountain-surrounded Pocatello, Idaho.

Kaplan International English, Portland

Kaplan Portland, Oregon dil okulu şehrin merkezinde konumlandırılmıştır. Şehrin çevresi ise dağlarla ormanlarla kaplıdır ve Amerika'daki en uzun sezona sahip kayak merkezine sahiptir. Portland, Oregon Amerika'nın en ekonomik şehirlerinden biridir.

ELS, Portland

ELS/Portland, kusursuz ve ucuz toplu taşıma sistemi sayesinde Portland şehir merkezinden 30 dakikadan daha kısa bir mesafede bulunan Concordia University (CU)’nin renkli kampüsünde yer alır.

ELS, Riverdale

ELS/Riverdale, College of Mount Saint Vincent (CMSV)’nin New York şehrinin prestijli bölgesi Riverdale’daki güzel ve romantik kampüsünde yer alır.

ELS, New Haven

ELS/New Haven, New Haven şehrinin hemen yanındaki West Haven, CT’deki University of New Haven (UNH)’da yer alır. Ulusal eğitim ve kültür merkezi olarak süregelen gelenekleri ile tanınan tarihi New Haven şehri, aralarında prestijli Yale University’nin de bulunduğu altı üniversite ve yüksekokula ev sahipliği yapar.

ELS, Pittsburgh

ELS/Pittsburgh, öğrencilerin tiyatro, sanat ve eğlence olanaklarına kolayca ulaşabilecekleri Pittsburgh şehir merkezindeki Point Park University merkez kampüsünde yer alır.

Kaplan International English, Philedelphia

Kısa süre önce yenilenen Philadelphia okulumuzda Kaplan olarak geniş kapsamlı İngilizce kursları sunuyoruz. Aşk parkında (Love Park) arkadaşlarınızla vakit geçirin, tarihi birçok eseri görme şansı yakalayın ve ünlü Philly peynirli biftek sandviçin tadına bakın.

ELS, Philedelphia

ELS/Philadelphia, Philadelphia şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta bulunan Saint Joseph’s University’nin güzel ve güvenli kampüsünde yer alır.

ELS, Orlando

ELS/Orlando, Orlando’nun bir banliyösü olan Celebration, Florida kasabasında Stetson University Center’da yer almaktadır. Magic Kingdom®, EPCOT®, Disney Animal Kingdom®, Universal Studios Florida®, Sea World® ve Kennedy Uzay Merkezi gibi bölgenin temalı parklarından dakikalar kadar uzaklıktadır.

ORLANDO The Language Company

Orlando en popüler ABD şehirlerinden biridir. Central Florida, birçok ilgi çekici ve güzel plajları ile bilinmektedir. Florida, sıcak havası ile ünlüdür. Orlando genellikle yaz aylarında çok sıcak ve kış aylarında hafif, ancak Haziran -Kasım döneminde Florida'nın yağışlı sezonu için hazırlıklı olun.

ELS, Oklahoma

ELS/Oklahoma City, Oklahoma City University (OCU) kampüsünde bulunur ve öğrencilerine çok çeşitli eğitim seçenekleri sunar. ABD’nin yaşama maliyetleri en düşük şehirlerinden biri olan yerleşim güvenli ve sıcak bir ortama sahiptir.

Kaplan International English, San Barbara

Batı Yakası'nın en iyi sahillerine sahip olan Santa Barbara'daki dil okulumuzda İngilizce öğrenin. Santa Barbara City College'in okyanus kıyısında yer alan kampüsünde İngilizce öğrenirken, alışveriş mekanlarının, restoran ve kafelerin, dünyanın en iyi sahillerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Embassy English, Cal Poly (California Polytechnic State University)

Embassy English Cal Poly (California Polytechnic State University)

Kaplan International English, Seattle Downtown

Seattle İngilizce okulumuz Seattle şehrinin haraketli kıpır kıpır olan öğrenci bölgesinde yer almaktadır. Seattle şehrinde İngilizce öğrenirken kayak, kano, müzeler gibi çeşitli aktivitelerin tadını çıkarma şansınızda olacaktır.

ELS, Seattle

ELS/Seattle, şehrin ünlü Capitol Hill bölgesinde yer alır. Arka fonda görkemli Mt. Rainier, Cascade ve Olympic Mountains ile ELS/Seattle, benzersiz butikler, şık kahve dükkanları ve hemen yakındaki kafelerle çevrelenmiş bu imrenilecek yerleşimin tadını çıkarır.

ELS, Ruston

ELS/Ruston Louisiana Tech University’nin güzel kampüsünde bulunmaktadır. LA Tech dünya çapında 64 ülkeden gelen çok çeşitli bir öğrenci topluluğuna sahiptir.

ELS, Clemson

ELS / Clemson Greenville Üniversitesi (UCG) merkezinde yer almaktadır. Çeşitli Lisans ve lisans dersleri sunan Clemson Üniversitesi dahil olmak üzere yedi yüksek öğretim kurumundan bir gruba ev sahipliği yapmaktadır

ELS, Cleveland

ELS/Cleveland, Case Western University kampüsünde yer alır. Case Western, U.S. News & World Report dergisinde ABD’nin önde gelen ilk 50 üniversitesi arasında gösterilmiş prestijli bir özel üniversitedir.

ELS, Cincinnati

ELS/Cincinnati, şehir merkezinde, Cincinnati’nin üst yakasındaki University of Cincinnati (UC)’de yer alır. Bu ultra modern kampüs, yaşamak ve öğrenmek için gerekebilecek her şeyle donatılmıştır.

Embassy English, FORT LAUDERDALE

Fort Lauderdale, Florida'daki yaşam tarzını tadınca, eve hiç dönmemeyi isteyebilirsiniz. Kumsallar, iklim, kanalları - ve bugüne kadar tanıyacağınız en sıcakkanlı yerli insanlar - yaşamı mükemmel kılıyor.

ELS, Fort

ELS/Fort Smith, yaklaşık 7.000 öğrencisine sayısız lisans ve ön lisans dereceleri sunan dört yıllık bir devlet üniversitesi olan University of Arkansas – Fort Smith’in güvenli ve çekici kampüsünde yer alır.

ELS, Denver

ELS/Denver, Denver’in metropol banliyösü Westminster’da Front Range Community College (FRCC) kampüsünde bulunmaktadır. Hareketli, kozmopolit yapısı ve iki milyondan fazla nüfusuyla Denver, görkemli Rocky Dağları’nın eteklerine kurulmuştur.

ELS, Colombus

ELS/Columbus Ohio Dominican University (ODU)’de yer almaktadır ve Columbus şehir merkezi ve Arena District’ten 15 dakika kuzeydoğuda bulunur. Hareketli eğlence, alışveriş ve restoran bölgesi Easton Town merkezine sadece 10 dakika mesafededir.

ELS, Dekalb

ELS/DeKalb, 25.000’lik öğrenci sayısıyla ülkenin en büyük ikinci devlet üniversitesi olan Northern Illinois University kampüsünde yer alır. Chicago’nun 104 km batısında bulunan DeKalb, düşük maliyetli yaşam koşullarına sahip, küçük ve samimi bir üniversite şehridir.

ELS, Charlotte

ELS/Charlotte, Charlotte’un Southpark bölgesinde, Queens University ana kampüsü ile yeni Spor Kompleksi arasında kalan Park Selwyn binasında yer almaktadır. Merkez, temiz ve modern şehir merkezinden dakikalar kadar uzaklıkta, Parktowne Village ve lüks SouthPark Mall gibi ana alışveriş bölgelerine çok yakındır.

Kaplan International English, Berkeley

Kaliforniya'nın Berkeley bölgesinde bulunan dil okulumuzda İngilizce öğrenin. Berkeley Üniversitesi'nin sağladığı Öğrenci şehri atmosferinin tadını çıkarın, İngilizce'yi bu popüler, öğrenci canlısı şehirde öğrenin.

ELS, Berkeley

ELS/Berkeley, hem ELS hem de University of California (UC) öğrencilerini ağırlayan yurt ve sınıf binası Hillside Hall’da yer alır. Dünyanın en iyi akademisyenlerinin büyük çoğunluğu Berkeley’de eğitim görmüştür. Öğrenciler de çok sayıda kütüphane, kafe ve kitapevinden yararlanmanın keyfini yaşarlar.

BERKELEY The Language Company

TLC-Berkeley San Francisco'dan sadece 13 kilometre uzakta yer almaktadır. Herhangi bir yöne bir saat içinde, ünlü yürüyüş parkurları, ormanlar, şarap imalathaneleri, lüks marka outlet merkezleri, sörf dünya standartlarında, ve West Coast en iyi üniversitelere ulaşabilirsiniz.

ELS, Atlanta

ELS/Atlanta, şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta Southern Polytechnic State University (SPSU) kampüsünde yer alır. Atlanta, özel bir tarihe sahip, farklı ve gelişen bir Güney kentidir. Atlanta; Savannah, Chattanooga ve Charleston gibi tatil merkezlerine hafta sonları arabayla gidilebilecek bir mesafede bulunur.

Talk English Schools, Atlanta

Talk English Schools, kendini işine adamış öğretmenleri ve çalışanları ile öğrencilerin hem derste hem de eğlenceli aktiviteleri sırasında İngilizcelerini kullanmalarını sağlamaktadır. Amerika’nın 7 şehrinde bulunan lokasyonlarıyla Talk English Schools’da Amerika’yı keşfederek İngilizce öğrenebilirsiniz.

ELS, Fredericksburg

ELS / Fredericksburg Virginia’ nın küçük, tarihi bir kenti olan Fredericksburg’ da bulunmaktadır. Ülkenin başkenti Washington DC’ ye bir saatlik yolculukla ulaşabilirsiniz. Mary Washington Üniversitesi ülkenin en iyi üniversitelerinden biri olarak Forbes tarafından sıralanır

ELS, Las Vegas

College of Southern Nevada (CSN) ülkenin en hızlı büyüyen community college’larından biridir. Öğrenciler; çeşitli kariyer alanlarında 215’ten fazla derece ve sertifika programlarından birini seçebilirler; bazıları dokuz ay kadar kısa bir zamanda tamamlanabilmektedir.

LAS VEGAS FLS INTERNATIONAL

Yıl boyunca ortalama 100 öğrenci ile eğitim veren FLS Las Vegas, gerek uluslararası, gerekse lokal olarak pek çok öğrenciyi ağırlamakta ve birinci sınıf İngilizce öğrenim programı ile buluşturmaktadır. Sınıf başına düşen düşük öğrenci sayısı ile, her bireye ayrı zaman ayrılabilmektedir.

LOCK HAVEN FLS INTERNATIONAL

Amerika'nın tarihi doğu kesiminde ve Amerikan kültürünü tamamıyla yansıtan bir çevrede konuşlanmış olan Lock Haven Universitesi, New York, Philadelphia ve Washington D.C. gibi metropolit merkezlere sadece birkaç saat uzaklıktadır. Dünyaca ünlü Vicotorian evleri ve doğal güzellikleri ile Lock Haven öğrencilerine çok huzurlu ve güven dolu bir çalışma ortamı sunabilmektedir.

ELS, Milkwaukee

ELS/Milwaukee Wisconsin’in en büyük şehrinde, Merquett University kampüsünde bulunmaktadır. Büyük bir özel kolej olan Marquette her yıl ülkenin en iyi üniversiteleri arasında yer alır.

ELS, Nashville

ELS/Nashville, Murfreesboro şehrinde, Nashville’in hemen güneyinde Middle Tennessee State University (MTSU)’nin güzel kampüsünde yer alır. Eyaletin lisans eğitimi veren en büyük üniversitesi olan MTSU, yakın zamanda yenilenmiş eğlence merkezi ve en son gelişmelere uygun hazırlanmış kütüphanesiyle, ELS öğrencilerini davet ediyor.

ELS, Honolulu

ELS/Honolulu, olan Hawai’i Pacific University (HPU)’nin şehir kampüsünde yer alır. HPU, ELS öğrencilerinin de faydalanabileceği mükemmel olanaklara sahiptir: kütüphaneler, bilgisayar laboratuvarları, öğrenci merkezleri, Dil Ortağı Programı, çalışma atölyeleri, spor tesisleri, kampüs etkinlikleri ve çok daha fazlası...

ELS, Houston

ELS/Houston, University of St. Thomas (UST) kampüsünde, UST kayıt kabul bürosu ve spor alanlarının karşı caddesinde bulunan Houston Müze Bölgesinde yer alır. Houston, Amerika’nın en büyük dördüncü şehridir ve dünyanın enerji endüstrisinin merkezi ve yabancı öğrencilerin ana güzergâhıdır.

ELS, Grand Forks

ELS/Grand Forks, Kuzey Dakota ve Minnesota sınırında bulunan, University of North Dakota (UND)’nın 220 hektar ormanlık alanda kurulmuş kampüsünde yer alır. Grand Forks, sayısız parklara, bisiklet yollarına, Arnold Palmer tasarımlı saha da dahil olmak üzere iki golf sahasına sahiptir.

ELS, Grand Rapids

ELS/Grand Rapids, Grand Valley State University’nin Allendale kampüsünün hemen yanında yer alır. Michigan’ın ikinci en büyük şehri Grand Rapids, 20 dakika uzaklıktadır. Allendale, Michigan Gölü’nün güzel plajlarından 30 dakika; Chicago’dan ise iki saatten biraz fazla mesafededir.

ELS, Garden

ELS/Garden City, Long Island’ın güvenli ve seçkin bir bölgesi olan Garden City’de Adelphi University merkez kampüsünde yer almaktadır. Şehir dışında yer alan bu geniş ve ferah kampüs eğitim ve eğlence açısından huzur dolu bir ortam sunmaktadır.

ELS, La Verne

La Verne, Pasadena ve Orange County’nin yanında, Los Angeles’in doğusunda bulunan güvenli küçük bir şehirdir.

ELS, Laramie

LARAMIE ELS LANGUAGE CENTERS

ELS, Johnson City

ELS / Johnson City Appalachian Dağları'nın eteklerinde kurulmuş hoş bir toplumda saygın bir devlet üniversitesi öğrenim sunmaktadır. Yürüyüş, kayak, rafting ve golf gibi bir dizi eğlence olanaklarıyla keyfini çıkarın.

ELS, Indianapolis

ELS/Indianapolis is located in downtown Indianapolis with its business, shopping and entertainment, and is just four blocks from the prestigious urban campus of Indiana University – Purdue University Indianapolis (IUPUI).

IRVINE UNIVERSITY OF CALIFORNIA

UCI Ingilizce dil okulu, güney California’da University of California, Irvine’nin kampüsünde yer almaktadir. 1965 yilinda kurulan University of California Irvine pek çok lisans, yüksek lisans, sertifika programlarinin yaninda Ingilizce dil egitimi de sunmaktadir. CEA (Commission on English Language Program Accreditation) tarafindan akredite edilen Ingilizce dil okulunda sunulan kurslar arasinda çesitli akademik, profesyonel ve kisisel egitimler yer almaktadir. Egitmenlerin çogu Master derecesine sahip ve deneyimli kisilerden olusmaktadir.

Bridge English

Bridge English dil okulu, Amerika’nın Denver şehrinin merkezine 25 dakika mesafede yer almaktadır. Okul bulunduğu konum itibariyle Cherry Creek alışveriş merkezine, Denver uluslararası havalimanına ve pek çok restoran ile kafeye kısa bir uzaklıktadır. Bridge English dil okulunda 22 tam donanımlı derslik, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kullanımına açık olan bir mutfak ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.

Colorado Mesa University İngilizce

Colorado Mesa University İngilizce dil okulu, üniversitenin kampüsünde yer almaktadır. Colorado Mesa University, 1925 yılında kurulmuş olup, kampüs, Colorado National Monument’dan kısa bir uzaklıkta yer almaktadır. 25’den fazla farklı ulustan öğrencinin eğitim aldığı üniversitede İngilizce dil eğitimine katılan öğrenciler, uluslararası bir ortamda eğitim almaktadırlar. Colorado Mesa University İngilizce dil okulu öğrencileri üniversitenin kampüsünde yer alan tüm olanaklardan faydalanabilmektedirler

TLA The Language Academy

The Language Academy İngilizce dil okulu, uluslararası öğrenciler ve şirket yöneticileri için önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Okulda yer alan eğitmenler, öğrencilerin ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve hedeflerine yönelik eğitim sunmaktadırlar. The Language Academy İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında klimalı derslikler, televizyon, ücretsiz internet erişimi ve kafeterya yer almaktadır

Kings Colleges New Jersey

Kings Colleges New Jersey İngilizce dil okulu, New Jersey eyaletinde yer alan Rider University’nin Lawrenceville kampüsünde yer almaktadır. Okulun öğrencileri, üniversitenin kampüsünde yer alan kütüphaneden, tenis kortlarından, yüzme havuzundan, bilgisayar laboratuvarından, akademik kulüplerden ve kafeteryalardan faydalanabilmektedirler. 48 binaya sahip olan geniş Lawrenceville kampüsünde

Arizona State University

Arizona State University, Arizona eyaletinde, Tempe kampüsünde yer almakta ve 1974 yılından bu yana İngilizce eğitimi vermektedir. Tempe kampüsü, turistik restoranlara, kafelere, sinemalara, alışveriş merkezlerine, güzel sanatlar ve sokak fuarları gibi pek çok sosyal etkinliğin olduğu bir konumda bulunmaktadır.

International Language Institute of Massachusetts

International Language Institute of Massachusetts (ILI) İngilizce dil okulu, 1984 yılında Massachusetts eyaletinin Northampton şehrinde kurulmuştur. Okulun eğitim amacı, farklı kültürlere ve çeşitli bireysel geçmişlere sahip olan öğrencilere dinamik ve uluslararası bir ortamda dil hizmeti sunmaktır. ILI İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve ücretsiz internet erişimi yer almaktadır

ELS, Santa Barbara

ELS/Santa Barbara, Güney California kıyısında bulunan arkadaş canlısı kasava Santa Barbara merkezinde yer almaktadır. “Amerikan Rivierası” olarak bilinen Santa Barbara, güneşli iklimi, İspanyol tarzı mimarisi ve sıcak kolej kasabası ruhu ile ünlüdür.

ELC Santa Barbara

ELC Santa Barbara İngilizce dil okulu, Santa Barbara’nın merkezinde, State Street’in iki blok ötesinde ve Santa Barbara Adliyesi’nin karşısında yer almaktadır. Okulun çevresi sanat ve kültür alanı olarak bilinmekte ve pek çok kafe, restoran, müzik kulüpleri, tarihsel mekânlar ve alışveriş alanlarını barındırmaktadır. ELC Santa Barbara İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında ücretsiz internet bağlantısı, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı

Talk English Schools, Aventura

Talk English Schools, kendini işine adamış öğretmenleri ve çalışanları ile üst düzey bir öğrenme ortamı sağlamaktadır. ACCET’ce akredite olmuş okulları ile öğrencilerin hem derste hem de eğlenceli aktiviteleri sırasında İngilizcelerini kullanmalarını sağlamaktadır

Talk English Schools, Fort Lauderdale

Amerika’da bulunan 7 okuluyla öğrencilerine kaliteli ve eğlenceli bir eğitim sunmakta olan Talk English Schools, deneyimli ve alanlarında uzman eğitmenlere sahiptir. Alacağınız İngilizce eğitimle beraber Amerikan kültürünü yakından tanıma şansı yakalayacaksınız

BOWLING GREEN The Language Company (Bowling Green State University)

The Language Company -Bowling Green Green State University kampüsü içerisinde yer almaktadır.Öğrencilerimize kampüs içerisinde yüksek kaliteli akademik programlar sunuyoruz. Samimi ve davetkar bir atmosferiyle ünlüdür.Kısa sürüş mesafeleri içinde birçok büyük şehir vardır.

KIRKSVILLE The Language Company (Truman State University)

Kirksville merkezi sizi TLC misyon ve vizyonunu ile 30 yıldan uzun süredir eğitim ve etkileşimle kucaklar. dünyanın her yerinden TLC okullara devam eden öğrencilere ingilizce becerileri ,yenilikçi uygulamalar ile üniversiteye giriş, kariyer geliştirme ve dil edinimi alanlarında yardımcı olur.

SOUTH BEND The Language Company (Indiana University)

Okulumuz Indiana’nın kalbi South Bend’ de bulunan Indiana University South Bend kampüsünde yer almaktadır. Bir 'üniversite şehri' olarak bilinen, South Bend kolej ve üniversitelere ev sahipliği yapmaktadır. Sıcak, güneşli yazları ve soğuk, karlı kışları vardır .

EDMOND The Language Company (University Of Central Oklahoma)

TLC-Edmond Central Oklahoma Üniversitesi kampüsünde yer almaktadır. Yoğun İngilizce Programı öğrencilerimizin çoğunluğu incelemek için bir üniversiteye gitme nedeni son derece akademik olduğudur. Dil öğrenmek için gerekli becerileri (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) edinebileceğiniz bir yer.

FORT WAYNE The Language Company (Ivy Tech Community College)

Fort Wayne, Indiana’nın ikinci en büyük şehri ve 250.000 'den fazla sakinleri ev sahipliği yapmaktadır. Fort Wayne üç kez All American Şehir Ödülü kazanan ve sürekli yüksek bir yaşam kalitesi, sıcak misafirperverliği düşük maliyeti sunmaktadır.

DALLAS The Language Company Dallas (Fort Worth)

TLC-Dallas/Fort Worth dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişiye ev sahipliği yapan ve ABD’nin dördüncü büyük metropol bölgesinin kalbinde yer almaktadır.

MINOT The Language Company (Minot State University)

TLC-Minot üniversite içinde bulunmaktadır, tüm öğrenciler için Kuzey Dakota bulunuyor ve benzersiz devlet eğitimi sunmaktadır. 36,567 nüfusu ile Minot Kuzey Dakota’nın tıbbi bakım, ulaşım, finans, eğlence, eğitim ve tarım gibi alanlarının önemli bir merkezi olarak kabul edilir.

ELS, Tennessee

ELS/Johnson City offers study at a well-respected public university in a welcoming community nestled in the foothills of the Appalachian Mountains.

ELS, Thousand Oaks

ELS/Thousand Oaks, Pasifik Sahili’nden 19 km, Los Angeles Şehir merkezinden 70 km ve Santa Barbara’dan 90 km uzaklıktaki California Lutheran University (CLU)’nin 90 hektarlık kampüsünde yer alır.

ELS, Teaneck

ELS/Teaneck, New York City’den yalnızca 30 dakika uzaklıktaki Fairleigh Dickinson University (FDU)’nin 20 hektarlık kampüsünde yer alır. Teaneck, New Jersey ve New York sınırındaki güzel ve güvenli bir bölgede konumlanmış zengin bir yerleşim yeridir.

ELS, St.Paul

ELS/St. Paul, havaalanına, St. Paul ve Minneapolis şehir merkezine yakın bir yerleşim bölgesindeki University of St. Thomas (UST) kampüsünde yer alır.

ELS, Tampa

ELS/Tampa, University of Tampa içerisinde; plajların, heyecan dolu gece hayatının ve dünya standartlarında alışverişin hemen yanında tarihi ve kültürel zenginliğe sahip Tampa’nın merkezinde bulunmaktadır.

ADA The Language Company (East Central University)

The Language Company - Ada okulun en eski merkezidir ve 1983 yılında kurulmuştur. 1999 yılında, merkezi Norman Shawnee taşındı ve 2012 yılında Shawnee’den bugünkü yeri olan East Censtral University Oklahoma kampüsüne taşınmıştır.

Embassy English, Long Beach

Embassy English Long Beach

Kaplan International English, Washington DC

İsmini Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk başkanından alan Washington şehrinde bulunan İngilizce okulumuzda size birçok farklı seviyede İngilizce kursu ve heyecan verici sosyal aktiviteler sunuyoruz. Washington şehri ABD’nin politik tarihsel ve kültürel merkezi olduğu için öğrencilere çok çeşitli imkanlar sunar.

ELS, Washington

WASHINGTON ELS LANGUAGE CENTERS

Inlingua, Washington DC

Washington DC yabancı öğrencilerin ABD’de İngilizce öğrenmek için en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Georgetown’da bulunan Washington DC inlingua İngilizce dil okulu TEOFL test merkezi olması yanından Amerika’daki ilk ve en büyük IELTS test merkezidir.