• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Bridge English, Colorado

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Bridge English, Colorado

Bridge English dil okulu, Amerika’nın Denver şehrinin merkezine 25 dakika mesafede yer almaktadır. Okul bulunduğu konum itibariyle Cherry Creek alışveriş merkezine, Denver uluslararası havalimanına ve pek çok restoran ile kafeye kısa bir uzaklıktadır. Bridge English dil okulunda 22 tam donanımlı derslik, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kullanımına açık olan bir mutfak ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Okulda yer alan eğitmenlerin hepsi TEFL ve ESL sertifikalarına sahiptir. Öğrenciler, ders sonraları ve hafta sonları okulun düzenlemiş olduğu sosyal aktivite ve gezilere katılmaktadırlar.

Denver, Amerika Birleşik Devletlerinin Colorado eyaletinin başkenti ve en büyük kentidir. 1858 yılının Kasım ayında kurulan şehir, adını Kansas bölgesi valisi Birleşik Amerikalı siyasetçi, asker ve avukat olan James W. Denver’den almıştır. Denver’in denizden yüksekliği 1600 metreyi bulduğundan Mile High City olarak da anılmaktadır. Geçmişten gelen kovboy ve madencilik kültürünü hala koruyan kent, ses ve gösteri sanatları, açık hava festivalleri ile kosmopolitan bir şehirdir. Kentte görülmesi gereken yerler arasında Botanic Gardens, Molly Brown House, Colorado State Capitol, Denver Zoo, Cherry Creek ve pek çok müze yer almaktadır.

Bridge English dil okulu programları
Genel İngilizce standart kursu

Bridge English dil okulu genel İngilizce standart kursunda haftalık 15 saat eğitim sunulmakta ve öğrenciler günlük hayatta iletişim kurabilmek için dil becerilerini geliştirmektedirler. Kursa her seviyeden İngilizce bilgisine sahip öğrenciler kabul edilmekte olup, kurs başlangıcında yapılan İngilizce seviye tespit sınavı ile seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedirler. Dersler hafta içi her gün sabah 09.00 ile 12.00 arasında yapılmaktadır. Öğrenciler İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine eğitim almaktadırlar. Bridge English dil okulu genel İngilizce standart kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Genel İngilizce yoğun kursu

Bridge English dil okulu genel İngilizce yoğun kursunda hafta içi her gün 21 veya 36 saat eğitim sunulmaktadır. Öğrenciler istedikleri yoğunlukta eğitim alabilmektedirler. Genel İngilizce yoğun kursu sayesinde öğrenciler, kısa zamanda hızlı bir şekilde İngilizce iletişim becerilerini geliştirebilmektedirler. Kursa İngilizce başlangıç (Beginner) seviyesinden ileri (Advanced) seviyeye kadar her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir. Derslerde İngilizce dil bilgisi, telaffuz, kelime bilgisi ve iletişim becerileri üzerine eğitim sunulmaktadır. Bridge English dil okulu genel İngilizce yoğun kursunda dersler 09.00’da başlamakta ve 14.15’e kadar sürmektedir.

İş İngilizcesi kursu

Bridge English dil okulu iş İngilizcesi kursu çalışanlara ve işverenlere yönelik olup, iş ortamlarında kendilerine güvenle ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmelerini sağlamaktadır. Dersler haftalık 21 saat olarak işlenmekte olup talep edenler haftalık ek olarak 6, 9 veya 15 saat bire bir özel eğitim de alabilmektedirler. Kursta katılımcılara İngilizce toplantılara katılma, sunum yapma, rapor yazma, iş yemekleri ve her türlü yazışmalar ile ilgili eğitimler verilmektedir. Kursa orta üstü (Upper-Intermediate) seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olanlar kabul edilmektedir. Bridge English dil okulu iş İngilizcesi kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Bire bir İngilizce kursu

Bridge English dil okulu bire bir İngilizce kursu, özel amaçları için İngilizce öğrenmek isteyenlere yöneliktir. Genellikle Finans, Turizm, Hukuk, Banka ve birçok meslek alanında İngilizce eğitim almak isteyen kişiler için düzenlenmektedir. Kursun ders sayısı, süresi, ders programı ve içeriği katılımcıların meslek alanlarına, İngilizce seviyeleri, istek ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Bire bir İngilizce kursuna her seviyeden katılımcılar kabul edilmektedir. Kurs tek olarak alınabildiği gibi, okulda yer alan kurslara da ek olarak alınabilmektedir.

Üniversiteye hazırlık İngilizce kursu

Bridge English dil okulu üniversiteye hazırlık İngilizce kursu, İngilizce eğitim veren üniversitelerde eğitim almak isteyen ve bunun için yeterli düzeyde İngilizce seviyeye ve akademik İngilizce bilgisine sahip olmayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Üniversiteye hazırlık kursuna orta (Intermediate) seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler kabul edilmektedir. Derslerde akademik anlamda İngilizce not alma, araştırma ve sunum yapma, ödev hazırlama, seminerlere katılma gibi pek çok alanda eğitim verilmektedir. Bridge English dil okulu üniversiteye hazırlık İngilizce kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Bridge English dil okulunda konaklama

Bridge English dil okulunda aile yanı ve otel konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Aile yanı konaklamada evlerde öğrenciler tek kişilik odalar kalmakta olup banyo ve tuvaletler alanlarını aile ile paylaşımlı olarak kullanmaktadırlar. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinin aile ile birlikte yendiği aile yanı konaklamalarda internet erişimi bulunmaktadır.

Bridge English dil okuluna yakın mesafede yer alan pek çok otel bulunmaktadır. Öğrenciler tercih ettikleri ya da okulun tavsiye ettiği otellerden birinde kalabilmektedir. Otel konaklaması daha maliyetli olup, daha çok çalışanlar ve işverenler tarafından tercih edilmektedir.

Bridge English dil okuluna ulaşım

Türkiye’den Denver’e doğrudan uçuş bulunmamaktadır. Bu yüzden öğrencilerin aktarmalı uçuşları tercih etmeleri gerekmektedir. Aktarmalı uçuşlar ortalama 16 saat sürmektedir. Havalimanına inen öğrenciler toplu taşıma araçlarını ya da özel taksileri kullanarak konaklama yerlerine gidebilmektedir. Talep eden öğrenciler havalimanı karşılama hizmetinde de faydalanabilmektedir.

Denver şehir içi ulaşımda otobüs, tramvay ve taksiler kullanılmaktadır. Tramvay belirli güzergâhlar arasında işlemektedir. Bu yüzden kentte daha çok otobüsler kullanılmaktadır. Otobüs ile ulaşım sorunsuz ve rahattır.

Bridge English dil okulu hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından ayrıntılı bilgi alabilirisniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın