• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Playa Del Carmen

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Playa Del Carmen

Meksika'daki İspanyolca dil okulumuz Playa Del Carmen'dedir. Beyaz kumsalları, uzun palmiyeleri, inanılmaz Latin Amerika atmosferine sahip, yerel halk ve ziyaretçileri büyüleyen bu sahil şehrini keşfedin! Böyle bir ortamda öğrenmek neredeyse çaba gerektirmez!

Playa Del Carmen'de ispanyolca kurslar doğal ortamında verilmektedir. Playa Del Carmen'de Sprachcafe İspanyolca kurslarına katılın ve Meksika'yı keşfedin! Yurtdışı eğitim programlarımız çeşitli ve herkes için birşeyler sunar. İster yaz tatilinizde 2 haftalık dil kursuna katılın ya da isterseniz yoğun ya da bire bir kurslarımıza, Playa del Carmen'de kendinize göre bir program mutlaka bulabilirsiniz.

Playa Del Carmen, Meksika'nın doğu kıyılarında, birçok Maya Piramidi'nin bulunduğu Yucatan Yarımadası'ndadır. Burası Karayip Denizi'nin kıyısındadır ve hem kültürel bir çeşitlikik sunar, hem de tamamen dinlenebileceğiniz bir yerdir.

Playa del Carmen oldukça çeştili su sporları sunmaktadır: Rviera Maya'da katılabaileceğiniz sayısız su sporlarından birkaçı yelkencilik, sörf, şnorkel, dalış ve kayaktır. Playa Carmen, Sprachcaffe İspanyolca dil kurslarından birine katılırken neden bu şehri ve civarını kefetmiyorsunuz?

Playa Del Carmen'de Konaklama

Playa Del Carmen'de Sprachcaffe İspanyolca dil kurslarında eğitim alan öğrencilerimiz için farklı konaklama seçenekleri sunuyoruz. Playa del Carmen'de konaklama seçeneklerinin tümünde öğrenciler yerel halk ve diğer öğrencilerle iletişim içinde olacakları için dersten sonra da İspanyolca pratik yapma imkanları olacaktır.

Playa del Carmen'de Konaklama seçeneklerinden Standart dairelerde 100$ depozito bedeli alınmaktadır. Aile yanı ve yurtlarda depozito bedeli alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın