• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Linguatime School of English, Malta

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Linguatime School of English, Malta

Linguatime Malta, Sliema?da özel bir İngilizce dil okuludur. Yetişkin (18 yaş ve üstü) ve gençlere (13-17 yaş arası) İngilizce dil eğitimi vermektedir. Deniz kenarında bulunan Linguatime Malta İngilizce dil kursu, size muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde İngilizce eğitim sunar. Linguatime İngilizce dil okulumuz Sliema sahil plajına yürüme mesafesinde alışveriş merkezine, restaurantlara, bankalara birkaç dakika uzaklıktadır. Sliema, her yaş grubu öğrenci için farklı eğlence ve yaşam alternatiflerinin olduğu en canlı Malta şehridir. Okulumuzda 21 adet klimalı sınıf bulunmaktadır. Tüm okul binasında sizin için internet bağlantısı bulunmaktadır. Okulun en popüler köşelerinden biri kitaplar ve DVD?lerden faydalanacağınız kütüphanedir.


Kurs Tipleri

Genel İngilizce Kursları, Yoğun Kursları, bire bir özel dersler; Bu kurslardaki amaç İngilizceyi günlük yaşamlarınızda etkili ve akıcı olarak kullanmanızı sağlamaktır. Bu kurslar, konuşmada özel vurgular, telaffuz, dinleme, yazma ve okuma ile birlikte pratik iletişim becerilerinizin tümünü geliştirme fırsatı verir. Dersler, samimi ve eğlenceli sınıf ortamında yapılır. Yaratıcı ve yapısal derslerde İngilizceyi öğrenirken ve pratik yaparken her gün daha akıcı konuşmak amaçlanır. Bu, doğru dilbilgisi, sözlük, konuşma diline ait İngilizce deyimler kullanmayı içerir.


Kursunuz başladığında, seviyenize uygun bir sınıfta olduğunuza emin olmak için geçerli İngilizce bilginiz yazılı ve sözlü bir seviye tespit sınavı ile değerlendirilmektedir. Başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar 5 Genel İngilizce seviyesi bulunmaktadır. Yeni başlayan temel seviyesindeki öğrenciler, özel öğretim seçip, grup derslerine katılarak başlangıç seviyesine geçebilirler. Genelde bir seviyeyi tamamlamak ve diğer seviyeye geçmek 45 dakikalık 180 sınıf saati sürer (Genel İngilizcede 12 hafta). Daha yüksek bir seviyeye geçmeden önce kur atlama sınavları yapılmaktadır.


İş İngilizcesi Mini Grup Kursları, Yoğun Kurslar, Özel Ders; İş İngilizcesi kursları sizin özel ihtiyaçlarınızın analiz edilip tanımlanması ve bu ihtiyaçlara uygun programların sunulmasından oluşur. Profesyonel ama arkadaşça bir ortamda ve mümkün olan en kısa zamanda etkili iletişim becerileri kazanmanızı amaçlar. Program küçük bir grupta maksimum altı kişilik sınıflarda haftada 20 iş dersinden oluşmaktadır. İş İngilizcesi kursumuz aşağıdaki konuları içermektedir: İletişim Becerileri, Etkili sunumlar, toplantılar, müzakereler, profesyonel telefon kullanma, çapraz kültürel iletişim, iş görüşmeleri, iş yazışmaları, raporlar, iş mektupları, özgeçmiş, e-posta, güncel konuları tartışma ve analiz, iş dünyasında sosyal iletişim, telaffuz, kelime vurgusu ve tonlama, dilbilgisi, iş sözlüğü ve deyimler, noktalama işaretlerinin doğru kullanımı gibi konulardır.


Zaman kısıtlaması nedeniyle yukarıdaki tüm konular bir hafta içinde öğretilemeyeceğinden eğitmenle birlikte tartışarak, hafta boyunca konulardan hangilerinin öğretileceğine sınıfça karar verirsiniz. Eğitmen, ilk oturumdan sonra bir hafta için kursunuzu tasarlar. Böylece kursunuz, odak noktası tamamen öğrenci merkezli olarak ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre hazırlanır.


Linguatime İngilizce dil okulunda konaklama Aile yanı, Öğrenci Evleri ve Otel konaklaması olarak sunulmaktadır. Konaklama seçeneklerinin tamamı okula yürüme mesafesi veya kısa bir otobüs seyahati uzaklığındadır. Tüm konaklama seçenekleri okulumuzun konaklama uzmanları tarafından özenle seçilmekte ve yıl boyunca sizin için denetlenmektedir.


Linguatime dil okulu, sizi havaalanında karşıladıktan sonra konaklayacağınız adrese götürmektedir, eğitim süresince 7/24 Acil telefon hattı ile destek vermektedir. Ayrıca okulumuzda sizin için ücretli ve ücretsiz aktiviteler, kültürel geziler de düzenlenmektedir. Minimum 2 hafta katılabileceğiniz bu programlar hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirisiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın