MALTA DİĞER DİL OKULLARI

Unilang İngilizce Dil Okulu,Malta

UniLang gençler, yetişkinler ve profesyoneller için İngilizce dil kursları sunmaktadır. Sınıflar en son teknoloji ve öğretim olanakları ile donatılmıştır. Unilang, dil öğrenimi, öğretimi ve değerlendirilmesi için ortak Avrupa dilleri referans çerçevesini kullanarak bir müfredat ve derecelendirme sistemini takip etmektedir.

Link School of English, Malta

Link School of English Malta sınav hazırlık kursları, öğrencinin gireceği sınava göre, o sınavın içeriğini bilen deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. Bu kurs İngilizce eğitim veren üniversitelerde okumak isteyen ya da ana dili İngilizce olan bir ülkede çalışmak isteyen öğrencilerin ihtiyaç duyduğu İngilizce sınavına hazırlayan bir programdır. Dersler 45 dakika olup haftalık 20 ya da 30 ders seçebilirsiniz

Club Class Residential Language School, Malta

Club Class St. Julian?s şehir merkezinde bulunan modern bir dil okuludur. Yurt ve okul aynı binada bulunmaktadır. Okulumuz St..George körfezine ve Paceville yürüme mesafesindedir. Okulun karşısında bulunan otobüz duraklarında Sliema ve Valetta?ya otobüsler kalkmaktadır.