• Genel Bilgi
 • Görseller
 • Başvuru ve Broşürler
 • Teklif Al

Asia Pacific University of Technology and Innovation Dil Okulu

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Asia Pacific University of Technology and Innovation Dil Okulu

Asia Pacific University of Technology & Innovation, Malezya'nın önde gelen özel üniversitelerinden biridir. APU teknoloji, inovasyon ve yaratıcılık ile bütünleşmiş yapısı mezunlarının, sadece Malezya?da değil tüm dünyada iş hayatında ve toplumda lider roller alması için hazırlamaktadır.

APU, ulusal ve uluslararası düzeyde bir çok prestijli ödül kazanma başarısı göstermiştir. APU, Malezya Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından SETARA 2017 derecelendirmeleri kapsamında mükemmel olarak değerlendirilen Malezya'nın en hızı yüksek üniversiteleri arasına girmiştir.

130 ülkeden 11.000 öğrenciye İngilizce dil eğitimi, sertifika ve diploma programları, lisans, master ve doktora programları veren APU mezunlarının % 95?i mezuniyet sonrası ilk 6 ay içinde işe girmektedir.

1993 yılında kurulan üniversitenin bugüne kadar 30.000?den fazla mezunu bulunmaktadır. APU Kuala Lumpur?da kampüsü olan tek üniversitedir.

 • Asia Pasific University (APU) İngilizce Hazırlık Bölümü
 • Asia Pacific University İngilizce hazırlık bölümü hem üniversitede eğitime devam edecek, hem de özel amaçlarla (iş, kişisel gelişim) İngilizce öğrenmek isteyen 18 yaş üstü öğrencilere İngilizce eğitim vermektedir.

  Asia Pasific University İngilizce hazırlık bölümü her biri 4 haftadan oluşan toplam 8 kur üzerinden eğitim vermektedir. İngilizce kursuna kayıt olan adayların, okulun ilk günü yapılacak İngilizce sınavı ile hangi kurdan başlayacakları belli olmaktadır. Asia Pasific University İngilizce hazırlık bölümü dönemleri Aralık, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında başlamaktadır.
 • Asia Pacific University (APU) Konaklama Seçenekleri
 • Asia Pacific University (APU) öğrencilerine yurt konaklaması önermektedir. Üniversitenin şehir merkezinde birçok yurdu bulunmaktadır. Bu yurtlar tek kişilik paylaşmalı odalar veya stüdyo dairelerde konaklama sunmaktadır. Yurtlar ile kampüs arasında okulun servis araçları ücretsiz ulaşım sunmaktadır.

 • Malezya Öğrenci Vizesi
 • Türk vatandaşları Malezya?da 90 güne kadar vizesiz eğitim alabilirler. 90 günde fazla eğitim alacak öğrencilerin vize alması gerekir. Malezya?da 90 günden fazla eğitim alacak öğrencilerin vize işlemleri APU tarafından yapılmaktadır.

Asia Pacific University (APU) hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımıza başvurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın