• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Havana

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Havana

Sprachcaffe Havana, doğal ortamda İspanyolca kurslar sunan, Latin Amerika'daki lginç okullarımızdan birisidir. Şehirle ilgili en iyi şey mimari, caddeler ve ünlü mesire yerleridir yani şehrin kendisidir. Özellikle ünlü olan şehrin tarihi merkezi, dünya kültürel mirası olarak bildirilmiştir. Bu canlı şehir bilimsel ve kültürel olarak görülmeye değer bir yerdir. 47 kmlik sahili içinde 20 kmlik kumsalları, dalış merkezlerini ve derin su balıkçılığını göreceksiniz.

Havana'daki İspanyolca dil okulumuz herkese göre kurslar sunmaktadır. İster yaz tatilinizde 2 haftalık kurslara katılın, ister yoğun ya da bire bir kurslara, Havana'da tam ihtiyacınız olan kursu bulacaksınız!

Küba, Karayip Adaları'nın en büyüğüdür ve hem kültürel çeşitlilik hem de tam bir dinlenme ortamı sunar. İspanyolca kurslarına ek olarak Havana'da bir çok kursa katılabilirsiniz. Küba'da dans kursunu deneyebilirsiniz; salsanın tutkulu ritimleri, merengue, bachata, tango ya da reggaeton ve Küba'yı tüm duyularınızla keşfedin! Eğer müziği seviyorsanız Küba'daki vurmalı çalgılar kursumuza katılabilirsiniz.

Küba'yı daha yakından tanımak isterseniz yürüyüş, otobüs turlarına katılabilir ya da araba veya bisiklet kiralayıp ülkeyi kendiniz gezebilirsiniz. Küba'daki günlerinizi hayatınızın en güzel deneyimlerine dönüştürün!

Havana'da Konaklama

Havana'daki Sprachcaffe İspanyolca dil okulumuzda İspanyolca kursa katılan öğrencilerimiz için farklı konaklama seçenekleri sunuyoruz. Kursunuzun başarılı geçmesi için nerde konakladığınız önemlidir bu nedenle sizin için uygun olan konaklamayı seçmelisiniz.

Havana'da konaklama seçeneklerimiz: Konfor apartman ve pansiyon. Her iki tür konaklamada diğer öğrenciler ve yerel halkla iletişim içinde olacaksınız ve sınıfta öğrendiklerinizi pratik yapma şansınız olacak. Diğer insanlarla birlikte konaklamanız faydalı bilgileri paylaşmanız, geziler düzenlemeniz ve aktivitelere birlikte katılmanız açısından önemlidir.

Havana'daki konaklamalarımıza giriş saatleri 12:00 - 24:00 arasındadır. Depozito bedeli alınmamaktadır.

Havana'daki konaklamalarımızdan konfor dairelerimiz Miramar'da bulunmaktadır. José Martí uluslararası havaalanı 15 dakika mesafededir. Dairelerimizin bulunduğu kompleksin içinde havuz, çeşitli restoran ve barlar ve kafeterya bulunmaktadır. Öğrencilerimiz komplekse ait kumsalda çeşitli spor aktivitelerine katılabilir, spor salonundan faydalanabilirler. Kumsal, şezlong ve havuz kullanımı için ek ücret alınmamaktadır.Konfor Dairelerimiz çeşitli havuz ve bahçelerin çevrelediği iki katlı bungalov evlerden oluşmaktadır. Her dairede balkon veya teras, oturma odası, mutfak, iki yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Konfor daireler 4 öğrenci tarafından paylaşılmaktadır. Tek kişilik odalar sadece talep üzerine verilmektedir. Mutfaklar tam donanımlı olup, buzdolabı, fırın, kahve makinesi, mikrodalga fırın, tost makinesi, çatal-bıçak, tabak ve bardaklara vs sahiptir. Öğrenciler lobide internetten faydalanabilirler (6CUC/saat).

Hemen Ücretsiz Teklif Alın