• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Coined, Havana

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Coined, Havana
COINED HAVANA İSPANYOLCA DİL OKULU

Coined Havana İspanyolca dil okulu, Miramar’da Havana şehrinin sofistike ve canlı bir merkezinde iki katlı bir binada eğitim vermektedir. Coined Havana İspanyolca dil okulu sınıf ve toplantı odalarından başka bir dans salonuna da sahiptir. Tam donanımlı geniş sınıf, öğrenci toplantı salonu ve kafeteryası bulunan okulda öğrenciler İspanyolcayı kaliteli ve egzotik ve uluslararası bir eğitim atmosferi eşliğinde öğrenmektedir.

Küba’nın başkenti olan Havana, ülkenin kültür ve liman başkenti özelliklerine de sahiptir. Ticari ve siyasi faaliyetlerin de merkezi olan Havana’da koloni dönemine ait birçok özellik göze çarpmaktadır. Tarihi yapıları ve kültürel mirasıyla Havana, ziyaretçilerine güzel ve farklı bir manzara şöleni sunmaktadır.

Havana’da görülmesi gereken yerler Castillo de la Real Fuerza (kale), Plaza de Armas (şehir meydanı), Plaza Vieja (eski meydan) , El Capitolio (eski başkanlık sarayı) ,Gran Teatro de La Habana (opera binası) - San Cristobal Katedrali ve Meydanı - Guanabacoa (eski şehir) - Malecon (mahalle) - Callejon de Hammel (pazar) - Ernest Hemingway Marina - Miramar bölgesi - Paseo del Prado (gece hayatı) - Finca Vigia (Hemingway'in çiftliği) - Partagas Puro fabrikası - Playas del Este (plaj) - Cemetario de Colon (Kristof Kolomb un mezarı) - Acuario Nacional Cuba(akvaryum) - Maqueta de la Habana (minyatür Havana) - Çin mahallesi - Castillo de San Carlos de la Cabana (kale) - Vedado mahallesi - El Morro (denizfeneri) - Castillo De San Salvador De La Punta (kale) - Convento De Santa Clara (manastır)

Coined Havana İspanyolca dil okulunda verilen kurslar
Genel İspanyolca kursu

Coined Havana İspanyolca dil okulu kurslarında, haftada 20 dersten oluşan genel İspanyolca derslerinin yanında çeşitli alanlarda kurslarla İspanyol kültürü ve dili üzerine eğitimler verilmektedir.

Coined Havana İspanyolca dil okulu yoğun kursu dört temel dil becerisi öğeleri olan konuşma, okuma, dinleme ve yazmada öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yoğun İspanyolca kursunda İspanyolca dilbilgisi ve yerel kültür bağlamında öğrenciler geniş bir öğrenme imkanına sahip olmaktadır. Coined Havana İspanyolca dil okulunda öğretmenler öğrencilerin derslere kolaylıkla adapte olabilmesi için sınıfta çeşitli telaffuz ve pratik egzersizleri yapmaktadırlar.

Coined Havana İspanyolca dil okulu yoğun kursunda öğrencilerin günlük yaşamın farklı durumlarında İspanyolca iletişim kurabilme becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır. Yoğun İspanyolca kursu kişisel, profesyonel ve akademik amaçlı program seçeneklerini kapsamaktadır. Coined Havana İspanyolca dil okulu öğrencilerine kültürlerarası dersleri vererek etkili öğrenmenin kapılarını açmaktadır.

Coined Havana İspanyolca dil okulunda öğrenciler kursları küçük gruplar halinde maksimum 8 öğrenci ile birlikte almaktadırlar. Coined yoğun İspanyolca kursu haftada 20 dersten oluşmaktadır. Ders süreleri 55 dakikadan oluşmaktadır. Coined Havana İspanyolca dil okulunda eğitim süresi en az 1 haftadan oluşmaktadır.

Süper yoğun İspanyolca kursu

Coined Havana İspanyolca dil okulu süper yoğun İspanyolca kursu, İspanyolcayı ileri seviyede ve doğru telaffuzla kullanabilme becerisi kazanmak isteyenler için ideal bir programdır. Kısa bir sürede İspanyolca dilinin grameri, dilbilgisi, kelime bilgisi seviyelerini yükseltebilen öğrenciler bu kurs sonunda İspanyolcayı rahatlıkla kullanmaya başlayabilmektedir. Yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler haftada bir öğretmenleriyle durum değerlendirmeleri yaparak ders planı hakkında bilgi alabilmektedirler. Süper yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma, dilbilgisi, telaffuz odaklı dersler almaktadırlar. Coined Havana İspanyolca dil okulu süper yoğun kursunda sınıflar maksimum 8 kişilik kapasiteli olup eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır. Ders süreleri 55 dakikadan oluşan kursa, haftada 30 ders eğitim verilmektedir.

Coined Havana İspanyolca dil okulunda konaklama

Öğrenci yurdu: Öğrenci yurtları uluslararası öğrenci gruplarıyla aynı yerde konaklamak ve kültürlerarası deneyim sahibi olmak isteyenler için ideal bir konaklamadır. Coined Havana İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında iki veya daha fazla öğrenci ile aynı odada konaklayabildiği gibi tek kişilik odalarda konaklama seçeneği de bulunmaktadır.

Coined Havana İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmet alabileceği gibi herhangi bir yemek hizmetinin olmadığı yurtlarda da konaklayabilmektedirler. Öğrenci yurtlarında pazar günleri yemek hizmeti verilmemektedir.

Coined Havana İspanyolca dil okulu öğrencilerinin konakladığı öğrenci yurdunda tek kişilik yataklar, komodin, gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır. Yurtta sadece iki banyolu oda bulunmaktadır.

Coined Havana İspanyolca dil okulu ulaşım

Havana’ya ülkemizden direkt uçuş bulunmamaktadır. Küba’ya gitmek isteyen öğrencilerimiz Amsterdam, Londra veya İspanya aktarmalı seyahat edebilirler. Seyahat süresi, aktarma yaptığınız şehre ve bekleme süresine göre değişmekle beraber 16 - 20 saat arasında sürmektedir. Havalimanından konaklayacağınız aileye veya yurdunuza havalimanı karşılaması veya taksiyle ulaşabilirsiniz.

Coined Havana İspanyolca dil okulumuz ve Küba’da İspanyolca hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın