• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Vanwest College, Vancouver

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Vanwest College, Vancouver

VanWest College, British Columbia eyaletinde Vancouver ve Kelowna şehirlerindeki kampüsleriyle, yüksek kalitede İngilizce ve sertifika programları veren bir mesleki eğitim okuludur. VanWest College İngilizce dil öğretmenin yanı sıra, istihdam odaklı mesleki eğitim programları ile öğrencilerinin okurken çalışmasını hedefleyen eğitim programları sunmaktadır.

Vancouver, 625.000’Lik şehir için ve banliyöleriyle 2,5 milyonluk bir nüfusa sahip British Columbia eyaletinin en büyük şehridir. Ilıman bir iklime sahip Vancouver’da yazlar 20-23 derecelerde, kışlar ise 1- eksi 3 derecede geçmektedir. Kanada’nın diğer bölgelerine göre çok daha yumuşak olan bu iklim, yabancı öğrencilerin Vancouver’ı tercih etmesinin sebeplerindendir. Kelowna, Vancouver’a arabayla 4 saat, uçakla 50 dakika mesafede iki yüz bin nüfuslu küçük bir şehirdir.

VanWest College İngilizce Programları
  • - Genel İngilizce,
  • - Akademik İngilizce,
  • - IELTS hazırlık programları

Haftada 20, 25 ve 30 ders yoğunluklardan oluşan programlarda her seviyede İngilizce bilen öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerileri geliştirilmektedir. Akademik İngilizce programlarının hedefleri Kanada’da sertifika ve diploma programlarına gidecek öğrenciler için okuma ve yazma becerilerine odaklanmaktadır. IELTS İngilizce hazırlık programları ise tamamen sınav odaklı İngilizce eğitim vermektedir.

VanWest College İngilizce Programlarını tamamlayan öğrencileri sınavsız VanWest College Sertifika programlarına geçebilirler.

VanWest College Sertifika Programları

VanWest College Co-Op Sertifika programları ile öğrenciler eğitim alırken, Vanwest College yerleştirdiği işlerde ücretli işlerde çalışarak iş tecrübesi edinmektedir. VanWest College öğrencilerine Co-Op programları için %100 istihdam garantisi vermektedir.

Supply Chain Management, Commerce & Marketing, Business Management, Hospitality Management, Professional Customer, Cross-Cultural Business

VanWest College Konaklama

VanWest College öğrencilerine aile yanı konaklama sunmaktadır. Aile yanı tek kişilik odalarda kalan öğrenciler sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini aileler ile yemektedirler. VanWest College öğrencileri genelde ilk birkaç hafta aile yanında kaldıktan sonra diğer öğrenciler ile eve çıkmaktadır.

VanWest College hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımıza başvurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın