• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

UIC English, Vancouver

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - UIC English, Vancouver
UIC English Vancouver Ingilizce Dil Okulu

Ingilizce ögrenmek ve Kanada kültürünü kesfetmek isteyenler için ideal bir dil egitim merkezi olan UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu kaliteli ve nitelikli ögretmenleri, modern donanimli siniflari ve uluslararasi ögrenci topluluguyla ögrencilerine dünyanin dört bir yanindan gelen ögrencilerle Ingilizce pratik yapma firsati da sunmaktadir.

1990 dan beri Ingilizce dil egitimi veren UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu ögrenci salonu, ferah ve konforlu siniflari, teras bahçesi, ücretsiz kablosuz internet erisimi ve bilgisayar odasi ile ögrencilerine uluslararasi atmosferin oldugu bir ortamda kaliteli egitim olanaklari sunmaktadir.

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu ögrencilerin sosyallesmesi ve keyifli vakit geçirmeleri için Seattle, Whistler ya da Vancouver Adasina turlar da düzenlemektedir. Bu sayede ögrenciler dünyanin birçok yerinden arkadas edinebilmekte ve kültürel zenginliklerle tanisma olanagi bulabilmektedir.

Kanada’nin bati sahilinde, dünyanin yasanilacak en güzel yerlerinden biri olan Vancouver, Kuzey Amerika’da sporun ve samimi insanlarin oldugu hareketli çok kültürlü mirasa sahip olan bir sehirdir. Vancouver yumusak iklimi, göz kamastirici Kuzey Shore Daglari ve Pasifik Okyanusu ile ziyaretçilerine dogal ve etkileyici bir manzara sunmaktadir. Yil boyunca çesitli ve heyecanli aktivitelerin yapilabildigi Vancouver sahillerinde rahat ve huzurlu vakit geçirme firsati saglamaktadir. Vancouver’ da tarihi Gastown’da gezintiye çikabilir ya da Grouse dagina uzun ve macerali bir yürüyüs yapabilirsiniz.

Farkli etnik gruplarin bir arada yasadigi kozmopolit bir kent olan Vancouver Bati Kanada'nin en büyük, ülkenin de üçüncü büyük metropolüdür. Vancouver Limani dünya ölçülerinde önemli büyüklüktedir. Ayrica Vancouver, Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'daki üçüncü film üretim merkezidir.

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda verilen kurslar

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda kurslari, çok kültürlü sinifi ve deneyimli ögretmenleriyle ögrencileri Ingilizce ögrenme amaçlarina en kisa zamanda ulastirmak için ihtiyaçlari olan gerekli konular ve yöntemler üzerine odakli dersleri içermektedir. UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda genel Ingilizce kurslarina katilim yasi en az 16 olarak belirlenmistir.

Standart Ingilizce Kursu

Standart Ingilizce kursu, sabah genel Ingilizce dil egitiminin yaninda seçmeli kurslardan birini de almak isteyen ögrenciler için ideal bir kurstur. Standart Ingilizce kursu UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda akademik programlarinin temel unsuru niteligi tasimaktadir. UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda modern sinifinda etkili ögrenme stratejileri ile ögrencilerin Ingilizceyi kolayca ögrenebilmelerine yardimci olmaktadir. UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu Standart Ingilizce kursu görsel, isitsel aktiviteler ve özel projeleri ile Ingilizce ögrenme deneyiminize ekstra bir boyut kazandirmaktadir. Standart Ingilizce kurslarinda dersler sabah verildigi için ögrenciler ögleden sonra istedikleri herhangi seçmeli bir kursa katilma imkâni bulabilmektedir. Standart Ingilizce kursunda haftada 20 ders + 5 seçmeli olarak ders verilmektedir.

Yogun Ingilizce Kursu

Yogun Ingilizce kursu ögrencilere temel Ingilizce bilgilerine ek olarak ögleden sonra yetenek ve bir konuya odakli seçmeli ders almalarina imkân taniyan popüler kurslar arasinda yer almaktadir. Yogun Ingilizce kursu haftada 20 ders + 5 seçmeli ders olarak verilmektedir.

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda seçmeli dersler deneyimli egitim kadrosu tarafindan özel olarak hazirlanmaktadir. 5 ders seçmeli olmak üzere toplam 25 dersten olusan kursta her ders 50 dakika sürmektedir. UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu yogun Ingilizce kursunda ögrenciler; TOEFL (Seviye 4-10), is Ingilizcesi (Seviye 2-10), Cambridge (Seviye 4-10), akici konusma (Seviye 1-10), akademik yazma ve konusma (Seviye 4-10) seçmeli derslerinden birini tercih edebilirler.

Süper Yogun Ingilizce Kursu

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda süper yogun Ingilizce kursu, Standart Ingilizce kursu yaninda ögrencilere ilgi alanlarina uygun iki seçmeli kurs alma imkani sunmaktadir. Süper yogun Ingilizce kursunda 2 ya da 3 ögretmenden Ingilizce dil egitimi alacak olan ögrenciler kisa bir sürede Ingilizcesini gelistirmekte ve eksikligini hissettigi konularda destek alabilmektedirler. Bu programda ögrenciler Ingilizceyi akici ve dogru konusma becerisine sahip olmakla kalmayip bireysel egitim programlarini düzenleme firsatini da yakalayacaktir. 20 ders + 10 seçmeli dersten olusan kursta her ders 50 dakika sürmektedir. Süper yogun Ingilizce kursunda ögrenciler; TOEFL (Seviye 4-10), is Ingilizcesi ve TOEIC (Seviye 2-10), Cambridge (Seviye 4-10), akici Ingilizce (Seviye 1-10) ve akademik yazma ve konusma (Seviye 4-10) seçmeli derslerinden ikisini seçebilmektedir.

Sinavlara hazirlik kurslari

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda sinava hazirlik kurslarinda ögrencilerinin Ingilizce bilgilerine göre en uygun kursu seçmesine yardimci olarak yüksek verim almalarini hedeflemektedir. UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda ögrencilerinin sinavlardan ortalamanin üzerinde puan almalarina destek olarak basarili olmalarini saglamaktadir. Ingilizce egitim veren yüksekokul veya üniversiteye girmek isteyen ögrencilerin kariyer hedeflerine ulasmalarini saglayan UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu deneyimli ve bilgili ögretmen kadrosuyla ögrencilerine basari rehberligi yapmaktadir. Ögrencilerin Ingilizce gelisim ve eksikliklerini belirlemek için düzenli olarak sinavlarin yapildigi kurs, Cambridge sinavlarinda da deneyim kazanilmasini saglamaktadir. IELTS sinavina hazirlik kurslarinin da verildigi programda ögrencilerin Ingilizceyi akici ve akademik olarak kullanabilmeleri hedeflenmektedir.

Üniversiteye geçis hazirlik kurslari

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu geçis programi Kanada yüksekokul veya üniversitesine giris yapmak isteyen ögrenciler için hazirlanmistir. Genis kapsamli olan program ögrencilerin bireysel Ingilizce bilgisi üzerine istege göre üniversiteye giris dersleri vermektedir. Ögrenciler kursa kaydoldugu andan itibaren bireysel bilgi ve ihtiyaçlarina göre basariya götürecek en uygun yöntemin uygulanmasi için danismanlik alabilmektedir. Buna ek olarak GKR yurtdisi egitim danismanlari Kanada’da sertifika, diploma, lisans ve yüksek lisans programlarina basvurularda ögrencilere yardimci olmaktadir.

Ingilizce dil dersleri yüksekögretime giris yapmak isteyen ögrencilerin ihtiyaç duyacagi temel dil becerileri üzerinden akademik Ingilizce kullanimi odakli dersler verilmektedir. Kurs boyunca ögrenciler Ingilizce not alma, özet çikarma, akademik arastirma ve sunum tekniklerini ögrenerek akademi ailesine adim atmaya hazir hale gelmektedir.

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu üniversiteye geçis kursunda ögrenciler için üniversitelerden sartli kabul mektubu almaktadir. Okulun geçis kursunda üniversitenin belirledigi seviyede basarili olan ögrenciler bu üniversitelere kabul edilmektedir.

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulunda konaklama

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu ögrencilerine aile yani, yurt ve otel konaklamasi önermektedir.

Buchan Oteli: Ekonomik, temiz, sakin ve konforlu konaklama arayanlar için ideal bir konaklamadir. Vancouver’in bati tarafinda bulunan Buchan oteli Stanley Parka bir blok; Ingiliz Bay sahiline ise üç blok uzaklikta bulunmaktadir. Okula 22 dakikalik yürüme mesafesinde olan otel tek kisilik odalardan olusmaktadir. Banyo ve tuvaletin koridorlarda oldugu otelin her odasinda bir lavabo bulunmaktadir. Buchan oteli kablolu televizyonun oldugu misafir salonlari ögrencilerin diger ögrencilerle kaynasmasi ve sosyallesmesi açisindan önemli bir alandir. Çamasirhane hizmetinin verildigi otelde emanet dolaplari da bulunmaktadir.

Downtown YWCA ögrenci yurdu: Vancouver’in eglence ve spor alanlarinin yani basinda bulunan Downtown YWCA ögrenci yurdu UIC English Vancouver Ingilizce dil okuluna 15 dakikalik yürüme mesafesindedir. Downtown YWCA ögrenci yurdundan B.C. Place stadyumuna, Robson Caddesine ve birçok tiyatro salonuna yürüyerek ulasabilirsiniz. UIC English Vancouver Ingilizce dil okuluna 15 dakikalik yürüme mesafesinde olan yurdun her odasinda mini buzdolabi ve telefon bulunmaktadir. Üç adet televizyon salonu bulunan YWCA ögrenci yurdunda ögrenciler mutfagi paylasmali olarak kullanmaktadir.

Aile yani konaklama: Eurocentres Kanada’nin seçkin aile yani konaklama programi ögrencilere Kanadali ailelerde konforlu bir konaklama imkâni sunmaktadir. Her ögrenciye bir odanin verildigi evlerde ögrencilerin talebine göre yarim (sabah kahvaltisi ve aksam yemegi) veya tam pansiyon (günde üç ögün) konaklama verilmektedir. UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu aile yani konaklamada ayni dili konusan ögrencilerini farkli ailelere yerlestirmeye özen gösterilmektedir.

Kanada’daki tüm ailelerin uluslararasi ögrenci agirlamada son derece güler yüzlüdür. UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu ögrencilerin istek ve ihtiyaçlari dogrultusunda en uygun aileyi seçmektedir. Ailelerin okulun standartlarinda konaklama imkâni sunup sunmadigini kontrol etmek için evler okul yetkilileri tarafindan düzenli olarak kontrol edilmektedir. UIC English Vancouver Ingilizce dil okulu aile yani konaklamada okula en yakin ailelerle çalismaktadir.

UIC English Vancouver okuluna ulasim

UIC English Vancouver okuluna en yakin havalimani Vancouver havalimanidir. Ülkemizden Vancouver havalimanina direkt uçuslar bulunmamaktadir. Ögrencilerimiz Toronto veya Seattle üzerinden aktarmali ulasabilirler. Vancouver havalimanindan okula ve konaklayacaginiz adrese taksi veya trenle ulasabilirsiniz. Tren ile ulasim ortalama 30 dakika sürmektedir.

Vancouver havalimanlarindan özel taksi karsilamasi talep eden ögrencilerimiz varis terminalinde isimleri ile sürücüler karsilamakta ve taksi ile konaklayacaklari ailelere götürmektedirler. Ilk defa yurtdisina çikacak ögrenciler için en güvenli ulasim sekli taksi karsilamasidir.

UIC English Vancouver Ingilizce dil okulumuz ve Kanada’da Ingilizce egitimi hakkinda danismanlarimizdan detayli bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın