• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Vancouver

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Vancouver

Dil okulumuz Vancouver’ın ünlü alışveriş caddesi Robson Street’e, sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Şehir merkezinde olmanın öğrenciler açısından avantajı hava trenine, otobüs duraklarına, yerel mağazalara ve Stanley Park'a yürüme mesafesinde olmasıdır.Bölgenin yerli halkı, şehirde dolaşmanın en iyi yolunun yürümek, bisiklet binmek veya tekne turu atmak olduğunu söyleyecektir.

Okulumuzun tam yeri Batı Pender ve Bute kavşağıdır. Bu alan çevresinde restoran ve kafeler, pub ve barlar, bankalar ve alışveriş merkezleri vardır. Bir öğrenci daha ne isteyebilir ki! Eğer sizin için ders sonrası kentin ‘koşuşturması’ çok fazla ise yürüyerek ya da bisikletle ulaşabileceğiniz Stanley Park kaçmak için hoş bir yer olacaktır. Park muhteşem doğasının yanı sıra şehrin harika manzarasını da gözler önüne sunar. Vancouver onu seçmeniz için size kapalı ve açık alan faaliyetleri gibi çok çeşitlilik sunar, bu şehirde isteyipte yapamayacağınız hiçbir şey yoktur!

İngilizce dil kursunuz boyunca Vancouver’ı daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız, çünkü bu harika şehir herkes için bir çok imkan sunar. Doğayı sever misiniz? O zaman Capilano Suspension köprüsüneden karşıya geçin veya ünlü Vancouver akvaryumuna uğrayın. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, size sunulan geniş yelpazedeki galeri ve müzelerden çok memnun kalacaksınız.

Vancouver’daki fantastik İngilizce dil kurslarımızdan birine kayıt yaptırın ve 2010 Olimpiyat-Paralimpik Kış Oyunları'nın ev sahibi şehri keşfedin. Vancouver Batı Kanada'nın üçüncü büyük şehridir ve en kalabalık nüfusa sahip olanıdır. Farklı milletlerin karışımı Vancouver’ı yurtdışında İngilizce programları açısından idea,l çok kültürlü ve uluslu bir şehir yapar.

Vancouver okulumuzda, etkili İngilizce kursları sırasında dil becerilerinizi hızlıca geliştirebilir ve sürdürülebilirsiniz. Vancouver dil okulumuzda Yarı Yoğun İngilizce ve Yoğun İngilizce kursları sunuyoruz.

Vancouver'da Konaklama

Vancouver'da konaklama ile Kanada kültürünü ve geleneklerini öğrenebileceğiniz ailelerden birini seçebilirsiniz. Aile Yanı Konaklama aynı zamanda size yeni insanları tanıma ve öğrendiklerinizi pratik olarak kullanma imkanı vermektedir.

Anlaşmalı olduğumuz tüm aileler Sprachcaffe çalışanlarımız tarafından düzenli olarak ziyaret edilmekte ve gerekli kriterlere uygunlukları, sağladıkları güvenlik açısından kontrol edilmektedirler.

Kanada'da sunduğumuz konaklamalarımız için ek olarak konaklama ayarlama ücreti talep edilmektedir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın