• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Toronto

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Toronto

Toronto'da dünyanın birçok yerinden gelmiş olan 5 milyonun üzerinde insan yaşamaktadır ve bu insanlar Toronto'yu tartışmasız en renkli ve çok kültürlüşehir haline getirmektedir. Aynı zamanda Kuzey Amerika'nın en temiz ve en güvenli şehirlerinden birisidir. ?Toronto? Kanadalı Huron Yerlileri'nin dilinde ?buluşma yeri? anlamına gelir. Bu isimden daha uygun bir isim olamazdı çünkü burada hiç kimse uzun süre yabancı olarak kalamaz.

Kanada?nın en büyük şehri oldukça canlı ve yaşam doludur. İngilizce kursunuz süresince Toronto'yu keşfetmek için zaman ayırmalısınız çünkü bu şehirde herkes için bir şeyler mutlaka vardır. Doğasever misiniz? Öyleyse Ontario Gölü'ne ya da meşhur hayvanat bahçesine gidin! Sanat ve kültürle ilgiliyseniz sizi memnun edecek Art Gallery of Ontario ve Fort York dahil çok sayda müze ve galeri bulunmakta.

Toronto Dil Okulumuzda harika İngilizce kurslarımızdan birine kayıt yaptırın ve Ontario Gölü'ndeki Kanada'nın kültürel merkezini keşfedin! Toronto, ülkedeki en büyük şehirdir ve 'Kanada'nın New York'u' olarak bilinir. Farklı milliyetlerin karışımı burayı çok kültürlü bir şehir haline getirmiştir ve bu da yurtdışında İngilizce eğitim için en ideal ortamı sağlar.

Toronto'daki etkili İngilizce dil kurslarımızda İngilizce yeteneklerinizi hızlı bir şekilde geliştireceksiniz. İş İngilizce'sinden yoğun ve bire bir İngilizce'ye kadar farklı türlerde kurslar sunmaktayız.

Toronto'daki yurtdışı eğitim programları özellikle iyi bir deneyimdir: Toronto'daki İngilizce dil kursumuzda anadili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenebilir ve aynı zamanda dünyanın en ilgi çekici şehrini keşfedebilirsiniz! Bu modern şehirde turlamaktan sıkıldını mı? Ontario Gölü kenarında bir fincan kahve içmeye ne dersiniz? Sadece birkaç dakika içinde tekrar son moda mağazaların bulunduğu caddelere ya da China Town'a dönebilisiniz. Toronto'da İngilizc dil kursu, geleceğiniz için bir yatırımdır. İngilizce kursa giderek eşsiz yerleri ziyaret edebilir, yararlı deneyimler kaznabilir ve yeni arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz. Tarihi mimari ve modern gökdelenlerin kombinasyonu sizi hayrete düşürecek. Toronto'da İngilizce eğitim almanın avantajlarını keşfedin!

Toronto'da Konaklama

Sprachcaffe ile Toronta'da katılacağınız kurslara ek olarak konaklama servislerinden de yararlanabilirsiniz. Okulumuzun sunduğu Toronto'da konaklama seçenekleri aşapıdakş tabloda detaylı olarak verilmektedir.

Toronto'da Konaklama seçenekleri size diğer insanlar, yerli ve yabancı öğrenciler ile iletişim kurmak için birçok fırsat sunmaktadır. İngilizce kursunuz sırasında öğrendiğiniz İngilizce'yi pratik yapma imkanı sağlamaktadır. Sonuç olarak, boş zamanlarınızda sınıf dışında da dünyanın her tarafından gelen arkadaşlarınızla öğrenmeniz devam edebilir.

Aile Yanı Konaklamalarımızda sadece tek kişilik odalar mevcuttur. Odalarda öğrencilerimize ait masa, yatak ve giysi dolabı bulunmaktadır. İki tip pansiyon sunulmaktadır, iki seçenek de fiyatlarımıza dahil değildir. Ailelerimiz öğrencilerimizin tercihlerine göre yemekleri hazırlamaktadırlar. Nevresimler aileler tarafından temin edilmektedir. İlk gün öğrencilerimize eşlik etmek, etrafı gezdirmek ve aktivitelere katılmak da ailelerimizin sorumluluğunda gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz tüm aileler Sprachcaffe çalışanları tarafından düzenli olarak ziyaret edilmekte ve standartları onaylanmaktadır. Ailelerimizin okulumuza mesafeleri toplu taşıma aracı ile ortalama 30-60 dakikadır. Anahtar depozitosu alınmamaktadır.

Daire Konaklamalarımızda öğrencilerimiz daireleri başka öğrenciler ile paylaşmaktadırlar. Dairelerimizde sadece mutfak ve banyolar diğer öğrencilerle paylaşımlıdır. Öğrencilerimizin kendilerine ait tercihlerine göre tek ya da çift kişilik odaları da dahil olmak üzere tüm daire tam donanımlı şekilde döşenmiştir. Dairelerimizde yemek servisi verilmemektedir, öğrencilerimiz tam donanımlı mutfaktan yararlanarak kendi yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar. Dairelerimizde nevresim mevcuttur. Şehir merkezinde bulunan dairelerimizin okula mesafesi yürüyerek 15 dakika, en yakın süpermarkete ise 5 dakikadır. Dairelerimizin bazılarında depozito bedeli alınmaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın