KANADA DİĞER DİL OKULLARI

Sol Schools, Calgari

Sol Schools Calgary İngilizce dil okulu, şehrin alışveriş ve eğlence bölgesinde, C-Train hattına yakın bir yerde bulunmaktadır. Okul, şehrin merkezinde iki katlı bir binanın birinci katında yer almaktadır ve öğrencilerine ücretsiz internet erişimi sunmaktadır. 8 modern sınıfı bulunan okul, 84 öğrenci kapasitesine sahiptir.

Sprachcaffe, Ottawa

Ontario eyaletinde Ottawa belediyesi Kanada’nın başkentidir. Parliament Hill binaları Avrupa tarzı ile turistlerin ezberindedir. Bölge sık sık ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Atlı Polisi geçitleri için kullanılır. Kuşkusuz, Ottawa ziyaretçileri Parliament Hill'i mutlaka görmelidir!

Sprachcaffe, Victoria

1843 yılına doğru geri gittiğimizde, Batı Kanada’nın en eski şehri olan, Victoria kurulmuştur. Başlangıçta, Kraliçe Victoria adını alan kent, Hudson Bay Company için bir ticaret yeri olarak kullanılmıştır. On beş yıl sonra 1858 yılında, şehir Fraser Vadisi'ndeki altına hücum ile hızlıca büyümüştür. Koloniler birleştiğinde ve 1871 yılında Kanada Konfederasyonu'nun bir parçası haline geldiklerinde, Victoria, eyaletin başkenti oldu.