KANADA DİĞER DİL OKULLARI

Sprachcaffe, Calgari

Son birkaç yıl içerisinde Calgary Kuzey Amerika'da en hızlı gelişen şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu Kanada şehri diğer büyük şehirlerde sunulan tüm özelliklere sahiptir, ancak Calgary insanları beklenenden farklı olarak, şehri daha sakin yapan düşük-stres zihniyetindedir. Şehrin sunduğu çok şey olmasına rağmen, bizim öğrencilerimize göre, yaşam maliyeti nispeten düşüktür.

Omnicom School of Languages Calgary

Omnicom School of Languages Calgary İngilizce dil okulu, 1997 yılında şehrin merkezinde iki binanın zemin katında kurulmuştur. Okul, duraklara 1 dakika uzaklıkta, Calgary merkez kütüphanesine, alışveriş merkezine, tropik parka, tiyatrolara, sinemalara ve restoranlara da yakın mesafede yer almaktadır. Ayrıca okul, Calgary uluslararası havaalanına sadece 20 dakika uzaklıktadır.

Sprachcaffe, Ottawa

Ontario eyaletinde Ottawa belediyesi Kanada?nın başkentidir. Parliament Hill binaları Avrupa tarzı ile turistlerin ezberindedir. Bölge sık sık ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Atlı Polisi geçitleri için kullanılır. Kuşkusuz, Ottawa ziyaretçileri Parliament Hill'i mutlaka görmelidir!