ESE Floransa

  • Genel Bilgi
  • Teklif Al

ESE Floransa 2015 Yaz Okulu

ESE European School of Economics, London, New York, Roma, Milano, Floransa ve Madrid?de kampüsleri bulunan, lisans, master, MBA ve sertifika programları sunan uluslararası özel bir işletme okuludur. ESE yaz okulu, Floransa kampüsünde verilmekte olup, uluslararası öğrenciler için mimarlık ve ekonomi üzerine yeni fikirler edinmelerine olanak sağlamaktadır. Sadece The Economics of Architecture üzerine verilen derslere mimarlık okuyan lisans ve lisansüstü öğrenciler ile birlikte profesyonellerde katılabilmektedir. ESE European School of Economics Yaz okulunda eğitimlerin dışında öğrenciler, okulun düzenlediği mimari geziler ve ziyaretlere katılarak farklı bakışaçıları kazanmaktadırlar. Öğrenciler, ESE yaz okulunda aldıkları dersleri eğer Türkiye?de eğitim gördükleri üniversiteleri kabul ederse saydırabilmektedirler.


Program hakkında genel bilgiler;


Dönemler 16 Haziran - 18 Temmuz (5 hafta)
Akademik Giriş Şartları En az lise mezunu olmak
İngilizce Yeterlik Şartları Minimum orta (Intermediate) seviye İngilizceye sahip olmak ve IELTS ya da TOEFL gibi sınavlarla belgelemek
Eğitim süresi Yaz okulu 5 haftalık (72 saat) dönemlerden oluşmaktadır.
Sertifika Programı başarı ile tamamlayan öğrencilere ESE Floransa yaz okulu sertifikası ve not çizelgesi verilmektedir.
Konaklama Öğrenciler paylaşımlı öğrenci evlerinde ve yurtlarda konaklamaktadırlar. Yurtlar tek veya iki kişilik odalarda konaklanmaktadır. Paylaşımlı öğrenci evlerinde de öğrenciler isteklerine bağlı olarak odalarda tek veya iki kişi olarak kalmaktadırlar.
Havalimanı karşılaması Floransa?ya Türkiye?den doğrudan uçuş bulunmadığından dolayı öğrencilerin Roma üzerinden aktarmalı olarak Floransa havalimanına ulaşmaları gerekmektedir. Havalimanına inen öğrenciler, toplu taşıma araçları ile konaklama yerlerine ulaşım gerçekleştirebilmektedirler. Talep eden öğrencilere havalimanı karşılama hizmeti sunulmaktadır.
Eğitim Ücretler 5 haftalık dönemin eğitim ücreti 3100 - 2600 Euro arasında değişmektedir
Son başvuru tarihi ESE Floransa yaz okulunun son başvuru tarihi bulunmamakla birlikte dönemlerin başlangıcından en son 4 hafta önce başvuruların yapılmasını tavsiye etmekteyiz.
Vize Öğrencilerimizin vize dosyaları tarafımızdan yapılmaktadır. Vize işlemleri ortalama 15 gün sürmektedir.

Dersler

                16 Haziran ? 18 Temmuz 2015

Concepts and Ethics: Architectural Practice in its Social Context

Management and Professional Practice in Architecture

Materials, Structures and Products
IED Instituto yaz okuluna başvurmak için bize ulaşın

Hemen Ücretsiz Teklif Alın