• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Roma

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Roma

Dil öğrenmek için, anadili öğrendiğiniz dil olan bir ülkede dil öğrenmekten daha iyi bir yol yoktur. Sprachcaffe'nin Roma'daki okulu, İtalya'da, doğal ortamında İtalyanca kurslar sunmaktadır. Antik şehir Roma İtalya'daki en büyük şehirdir ve size İtalyan tarihi, kültürü ve dilini deneyimlemeniz için sayısız fırsat sunmaktadır.

Roma'daki harika İtalyanca kurslarımızdan birine katılın ve bu etkileyivi şehrin zenginliklerini keşfedin. Kolezyum, Panteon, Piazza del Popolo ve dünyaca ünlü diğer tarihi yerleri keşfedin, Roma kültür ve tarihini kendiniz deneyimleyin!

Roma'daki İtalyanca okulumuz herkes için uygun kurslar sunmaktadır. Roma'daki harika okulumuzda 2 haftalık tatil kurslarından sınava hazırlık kurslarına, herkes için kurslarımız bulunmaktadır.

Ölümsüz şehirde, İtalya ruhunu keşfedin, Roma'daki dar sokakları, tarihi evleri ve restoranları ile en geleneksel mahalle olan Trastevere'de gece yürüyüşüne çıkın. Roma'da, böyle bir ortamda aldığınız İtalyanca kursu asla unutamayacaksınız.

Roma'da Konaklama

Konaklama sadece başınızı sokacağınız bir yer değildir ve Roma'daki konaklamalarımız size sadece geceyi geçireceğiniz bir yer değil aynı zamanda uzun, aktivite dolu bir günün ardından huzur içinde dinlenebileceğiniz ortamlar sunmaktadır. Roma'da kendinizi evinizde hissedebileceğiniz farklı konaklamalar sunmaktayız. Eminiz ki Roma'daki İtalyanca kursunuzu unutulmaz bir deneyime dönüştürecek konforlu konaklamalarımızda iyi vakit geçireceksiniz.

Roma'da Konaklama seçeneklerimizden aile yanı ve Standart dairelerimizde depozito bedeli alınmamaktadır. Konfor dairelerimizin depozito bedeli 50€'dur.

Lütfen Dikkat! İtalya'daki ziyaretleri boyunca dairelerde kalan öğrencilerin turist vergisi ödemeleri gerekmektedir. Turist vergisinin bedeli günlük 2€ olup maksimum 10 gün için ödenmektedir. Öğrenciler 10 gününm üzerinde İtalya'da kalmaları durumunda dahi toplamda sadece 20€ vergi ödemektedirler. 20 yaşın altındaki öğrencilerden turist vergisi alınmamaktadır. Devlet vergisi ülkeye giriş sırasında nakit olarak ödenmektedir.

Lütfen dikkat: Konaklamalarımıza ilk gün girişleri aşağıdaki gibidir.

Apartman: 09:00-13:00. & 18:00 -21:00Aile Yanı: 08:00-22:00.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın