• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Calabria

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Calabria

Calabria'daki Sprachcaffe dil okulu, hoş ve doğal ortamda İtalyanca kurslar sunmaktadır. Nefes kesici kayalıkların kenarındaki güzel tarihi evlere ek olarak bu Güney İtalya kasabası kültür ve eğlence sunmaktadır. Calabria'daki harika İtalyanca kurslarımıza katılın ve İtalya'nın bu güzel kasabasını keşfedin!

Calabria'daki İtalyanca kurslarımız farklı türlerdedir ve herkese uygun kurslarımız vardır. 2 haftalık tatil kurslarımızdan, yoğun kurslara kadar aradığınız kursu Calabria'da bulacaksınız!

Calabria'daki İtalyanca dil okulumuzda İtalyanca kurslarımıza ek olarak ünlü Akdeniz mutfağını öğrenebileceğiniz 'Arte Culinaria' isimli İtalyan Yemekleri kurslarına katılabilirsiniz.

Okulumuza yakın sahil kıyıları ve köyler oldukça güzeldir ve gün geçtikçe popüler turist alanları haline gelmektedir.

Calabria'da Konaklama

Calabria'da konaklama seçenekleri ile derslerinize daha rahat odaklanabilir, derslerden sonra geçirdiğiniz hareketli bir günün ardından konforun ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun bir konaklama seçeneği sunmaktayız.

Calabria'da konaklamanız boyunca farklı kültürleri tanıma ve dilinizi geliştirme fırsatı yakalayacaksınız.

Calabria'da Konaklama seçeneklerimizin hepsine giriş saatleri 09:00-19:00 arasındadır ve 20? depozito bedeli alınmaktadır.

Lütfen Dikkat! İtalya'daki ziyaretleri boyunca dairelerde kalan öğrencilerin turist vergisi ödemeleri gerekmektedir. Turist vergisinin bedeli günlük 2? olup maksimum 10 gün için ödenmektedir. Öğrenciler 10 gününm üzerinde İtalya'da kalmaları durumunda dahi toplamda sadece 20? vergi ödemektedirler. 20 yaşın altındaki öğrencilerden turist vergisi alınmamaktadır. Devlet vergisi ülkeye giriş sırasında nakit olarak ödenmektedir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın