• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Scuola Leonardo da Vinci Roma

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Scuola Leonardo da Vinci Roma

Leonardo da Vinci Okulu Romanin kalbinde Navona Meydani , S. Angelo Kalesi ve San Pietro Bazilikasinin kesistigi bir bolgede yer almaktadir. Bu bolge tipik bir roma bolgesidir. Burada ayni zamanda sehrin baska hic bir yerinde bulamayacaginiz barlar, magazalar, butikler, kutuphaneler bulunmaktadir.

Okul muhtesem bir aristokrat sarayinin icinde yer alir, luks dekorasyonlari, 13 aydinlik ve genis sinifi, ortak odasi, bir adet ucretsiz internete baglanabileceginiz bilgisayar sinifi, video sinifi, konferans salonu bulunmaktadir. Romanin en buyuk okullarindan biridir.

Leonardo Da Vinci Okulu gunde 10 saat acik bulunmaktadir (8:00den 19:00a kadar, Pazartesinden Cumaya). Personelimiz her zaman size yardim etmek icin ve problem cozmek icin hizmetinizde bulunmaktadir. Ogrencilerimiz icin okulun icinde bir adet ortak telefonda bulunmaktadir.

Romada bulunan Leonardo da Vinci Okulundaki butun dersler,genis ve aydinlik siniflarda yapilmaktadir. Siniflarda rahat koltuklar ve 12 ogrencinin rahat edebilecegi kadar yer vardir. Ogretmenler italyanca derslerini video, projektor, cd okur gibi farkli gorsel yollarlada islerler.

Okulumuzu hergun bircok kisi ziyaret etmektedir. Bu nedenle okulumuz Roma da internasyonel toplulugun karsilastigi bir yer olmustur. Okulumuz ogrencileri 90 farkli ulkeden gelmektedir.i (%45 Avrupadan, %35 Amerikadan, %10 Asyadan ve %10 diger ulkelerden).

Garantilerimiz

Sizlerin iş günleri içerisinde sormuş olduğunuz sorulara 24 saat içinde yanıt vereceğimizi garanti ediyoruz.

Sınıflar maksimum 12 öğrenci grubundan oluşmaktadır.

Kaldığınız süre boyunca ek idari ücret vermeden kursunuzu uzatabilirsiniz.

3 ay (12 hafta) boyunca bizim okulumuzda öğrenim gören öğrencilerin hepsinin orta seviyede DILI Akademisi italyan Dili Sınavını geçeceğini ve 6 ay sonrasında DALI sınavını geçebileceklerini garanti ediyoruz.

Okulumuz engelli öğrencilerimizin güvenliği bakımından onaylanmıştır.

Öğrencilerimiz okul içinde veya okulun düzenlediği aktivitelerde oluşabilecek her türlü kazalara karşı sigortalanmışlardır.

Okulumuz gerekli olduğu taktirde ingilizce konuşabilen genel tıp doktoru veya diş doktoru sağlayabilmektedir.

Ogrenci Hizmetlerimiz

Öğrenciler okulumuzun segreterliğinden her türlü bilgiyi alabilmektedirler. Öğrenciler ne zaman ihtiyaç duyarlarsa segreterlikle konuşabilirler.

Okulun ilk günü öğrencilere Leonardo da Vinci kartları dağıtılmaktadır. Bu kart sayesinde anlaşmalı bir çok müze, restorant, disko, cafe ve spor mağazalarında indirim hakkına sahip olmaktadırlar.

Öğrencilere tren istasyonundan veya havaalanından konaklayacakları yerlere kadar transfer ayarlanmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanabilmek için sizin 1 hafta öncesinden bizlere yeri ve saati (uçuş veya tren numarası) söylemeniz beklenmektedir.

Herhangi bir hastalık durumunda yardım ve öneri

Ortak odada arkadaşlarınızla zaman gecirebilirsiniz.

Ücretsiz internet erişimi

Wi-fi ? Kablosuz internet

Fax ve e-mail alımı ücretsizdir ancak okulun fax makinasını kullanarak siz bir şey gönderecekseniz ek ücret talep edilir.

Neden biz? Neden Romadaki dil okulumuz?

1984 yilinda kurularn, Leonardo da Vinci Roma, yillarin verdigi tecrubelerle, İtalya'da Italyanca ogretimi konusunda uzmanlasmistir

Okulumuz sehir merkezlerinde bulunmaktadir, sehrin en ilginc yerlerine ve toplu tasima araclarina cok yakin mesafededir

Butun ogrencilerin icin ucretsiz internet kullanimi

Engelli ogrencilerimiz icin uygun siniflar

Ekibimiz her ogrenciye gerekli ilgi ve alakayi her zaman vermektedir

Ogretmenlerimizin hepsi genc egitmenlerdir ve hepsi universitede yabancilara italyancayi nasil ogretecekleri konusunda egitim almislardir;

Butun yil boyunca tum seviyeler icin italyanca kursu vermekteyiz;

Kucuk calisma gruplari;

3, 4 veya 6 ay sonra AIL "Firenze" (Accademia Italiana di Lingua),DELI/DILI/DALI/DALC sinavlarini gecebilecek durumda olursunuz;

Yaptigimiz aktiviteler ve etkinlikler ogrencilere italyan kulturu bilgilerini derinlestirmelerini amaclamistir;

Ogrencilerimiz 50 farkli ulkeden gelmektedir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın