• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Scuola Leonardo da Vinci Milano

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Scuola Leonardo da Vinci Milano

Scuola Leonardo da Vinci Okulu Nav'gl' bolgesindeki ogrenci kampusu icinde bulunmaktadir. Bu bolgede bircok artist, cafe ve barlar bulunmaktadir. Okul otobus ve metrolar sayesinde sehir merkeziyle baglantisi kolay bir yerdedir. Butun siniflarda klima bulunmaktadir. Ayni zamanda kampusun icerisinde park, kahve ve yemekhane vardir.

Segreterlik ana binanin icerisinde bulunmaktadir. Burada kutuphane ve internet noktasi yer almaktadir. Internet noktasini ucretsiz kullanabilirsiniz ayni zamanda kendi bilgisayarinizi getirip kablosuz olarak internete baglanabilirsiniz.

Garantilerimiz

Sizlerin iş günleri içerisinde sormuş olduğunuz sorulara 24 saat içinde yanıt vereceğimizi garanti ediyoruz.

Sınıflar maksimum 12 öğrenci grubundan oluşmaktadır.

Kaldığınız süre boyunca ek idari ücret vermeden kursunuzu uzatabilirsiniz.

3 ay (12 hafta) boyunca bizim okulumuzda öğrenim gören öğrencilerin hepsinin orta seviyede DILI Akademisi italyan Dili Sınavını geçeceğini ve 6 ay sonrasında DALI sınavını geçebileceklerini garanti ediyoruz.

Okulumuz engelli öğrencilerimizin güvenliği bakımından onaylanmıştır.

Öğrencilerimiz okul içinde veya okulun düzenlediği aktivitelerde oluşabilecek her türlü kazalara karşı sigortalanmışlardır.

Okulumuz gerekli olduğu taktirde ingilizce konuşabilen genel tıp doktoru veya diş doktoru sağlayabilmektedir

Ogrenci Hizmetlerimiz

Öğrenciler okulumuzun segreterliğinden her türlü bilgiyi alabilmektedirler. Öğrenciler ne zaman ihtiyaç duyarlarsa segreterlikle konuşabilirler.

Okulun ilk günü öğrencilere Leonardo da Vinci kartları dağıtılmaktadır. Bu kart sayesinde anlaşmalı bir çok müze, restorant, disko, cafe ve spor mağazalarında indirim hakkına sahip olmaktadırlar.

Öğrencilere tren istasyonundan veya havaalanından konaklayacakları yerlere kadar transfer ayarlanmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanabilmek için sizin 1 hafta öncesinden bizlere yeri ve saati (uçuş veya tren numarasını) söylemeniz beklenmektedir.

Herhangi bir hastalık durumunda yardım ve öneri

Ortak odada arkadaşlarınızla zaman gecirebilirsiniz.

Ücretsiz internet erişimi

Wi-fi – Kablosuz internet

Fax ve e-mail alımı ücretsizdir ancak okulun fax makinasını kullanarak siz bir şey gönderecekseniz ek ücret talep edilir.

Neden biz? Neden Milanodaki dil okulumuz?

2005 yilinda kurularn, Leonardo da Vinci Roma, yillarin verdigi tecrubelerle, İtalya'da Italyanca ogretimi konusunda uzmanlasmistir

Okulumuz sehir merkezinde ogrenci campusunun icinde bulunmaktadir, sehrin en ilginc yerlerine ve toplu tasima araclarina cok yakin mesafededir

Butun ogrencilerin icin ucretsiz internet kullanimi

Engelli ogrencilerimiz icin uygun siniflar

Ekibimiz her ogrenciye gerekli ilgi ve alakayi her zaman vermektedir

Ogretmenlerimizin hepsi genc egitmenlerdir ve hepsi universitede yabancilara italyancayi nasil ogretecekleri konusunda egitim almislardir;

Butun yil boyunca tum seviyeler icin italyanca kursu vermekteyiz;

Kucuk calisma gruplari;

3, 4 veya 6 ay sonra AIL "Firenze" (Accademia Italiana di Lingua),DELI/DILI/DALI/DALC sinavlarini gecebilecek durumda olursunuz;

Yaptigimiz aktiviteler ve etkinlikler ogrencilere italyan kulturu bilgilerini derinlestirmelerini amaclamistir;

Ogrencilerimiz 50 farkli ulkeden gelmektedir.

Klimali siniflar

Hemen Ücretsiz Teklif Alın