• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Scuola Leonardo da Vinci Floransa

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Scuola Leonardo da Vinci Floransa

Scuola Leonardo Da Vinci Okulu, Floransanin kalbinde katedral manzararli tarihi bir binanin icerisinde bulunmaktadir. Okuldan yuruyerek birkac dakika icerisinde sehrin en guzel ve en unlu yerlerine ulasabilirsiniz.

Floransadaki okulumuz 3 ana kattan olusmaktadir. Giris katinda 15 sinifimiz bulunmaktadir. Bu katta gazetenizi okuyabilir, kahve icebilir, odev yapabilir yada arkadaslarinizla zaman gecirebilirsiniz. Birinci katta siniflarimiz, segreterlik. multimedya sinifi ve ucretsiz internet noktamiz bulunmaktadir

Garantilerimiz

Sizlerin iş günleri içerisinde sormuş olduğunuz sorulara 24 saat içinde yanıt vereceğimizi garanti ediyoruz.

Sınıflar maksimum 12 öğrenci grubundan oluşmaktadır.

Kaldığınız süre boyunca ek idari ücret vermeden kursunuzu uzatabilirsiniz.

3 ay (12 hafta) boyunca bizim okulumuzda öğrenim gören öğrencilerin hepsinin orta seviyede DILI Akademisi italyan Dili Sınavını geçeceğini ve 6 ay sonrasında DALI sınavını geçebileceklerini garanti ediyoruz.

Okulumuz engelli öğrencilerimizin güvenliği bakımından onaylanmıştır.

Öğrencilerimiz okul içinde veya okulun düzenlediği aktivitelerde oluşabilecek her türlü kazalara karşı sigortalanmışlardır.

Okulumuz gerekli olduğu taktirde ingilizce konuşabilen genel tıp doktoru veya diş doktoru sağlayabilmektedir.

Ogrenci Hizmetlerimiz

Öğrenciler okulumuzun segreterliğinden her türlü bilgiyi alabilmektedirler. Öğrenciler ne zaman ihtiyaç duyarlarsa segreterlikle konuşabilirler.

Okulun ilk günü öğrencilere Leonardo da Vinci kartları dağıtılmaktadır. Bu kart sayesinde anlaşmalı bir çok restorant, disko, cafe ve spor mağazalarında indirim hakkına sahip olmaktadırlar.

Öğrencilere tren istasyonundan veya havaalanından konaklayacakları yerlere kadar transfer ayarlanmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanabilmek için sizin 1 hafta öncesinden bizlere yeri ve saati (uçuş veya tren numarası) söylemeniz beklenmektedir.

Herhangi bir hastalık durumunda yardım ve öneri

Ortak odada arkadaşlarınızla zaman gecirebilirsiniz.

Ücretsiz internet erişimi

Wi-fi – Kablosuz internet

Fax ve e-mail alımı ücretsizdir ancak okulun fax makinasını kullanarak siz bir şey gönderecekseniz ek ücret talep edilir.

Neden biz? Neden Floransa'daki dil okulumuz?

1977 yilinda kurulan, Leonardo da Vinci, yillarin verdigi tecrubelerle, İtalya'da Italyanca ogretimi konusunda uzmanlasmistir;

Leonardo Da Vinci Okullarinin hepsi sehir merkezlerinde bulunmaktadir;

Floransa’da bulunan İtalyanca dil okulumuz, uluslar arası garanti kalitesi ISO 9001:2000’e sahiptir. Bu belge ile yabancılara kaliteli bir dil eğitimi vermek ve kalitesini her zaman yüksekte tutmak için düzenli olarak denetlenmektedir.

Butun ogrencilerimize internet erisimi vermekteyiz.

Engelli ogrencileri de aramiza almak icin donanimliyiz.

Personelimiz her öğrenci için her zaman müsaittir.

Ogretmenlerimizin hepsi genc egitmenlerdir ve hepsi universitede yabancilara italyancayi nasil ogretecekleri konusunda egitim almislardir;

Butun yil boyunca tum seviyeler icin italyanca kursu vermekteyiz;

Kucuk calisma gruplari;

3, 4 veya 6 ay sonra AIL "Firenze" (Accademia Italiana di Lingua),DELI/DILI/DALI/DALC sinavlarini gecebilecek durumda olursunuz;

Yaptigimiz aktiviteler ve etkinlikler ogrencilere italyan kulturu bilgilerini derinlestirmelerini amaclamistir;

Ogrencilerimiz 50 farkli ulkeden gelmektedir

Hemen Ücretsiz Teklif Alın