• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Mallorca

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Mallorca

Balear Adaları'nın en byüğü olan Mallorca her geçen gün artan popülerliğinin keyfini sürmektedir. Mallorca sadece kumsal ve partilerden çok daha fazla sunar. Burada harika spor olanakları vardır, mesela su sporları, bisiklete binme ya da yürüyüş turlarının keyfini sürebilirsiniz. Doğa severler, Mallorca'nın sunduğu avantajlardan faydalanacaklar: dik yamaçlar, dağlar, kayalıklar, portakal, badem ve zeytin bahçelerinin muteşem görüntüsü sizleri büyülecek.

Mallorca'da Sprachcaffe İspanyolca dil okulundan İspanyolca doğal ortamında öğrenilir. Ve bu şekilde nerdeyse hiç çaba harcamazsınız. Öğrenmeniz İspanyolca derslerinizle sınırlı kalmayacak ve derslerden sonra da mesela bir kafede café con leche içip arkadaşlarınızla sohbet ederken ya da adadaki birçok etkinliğe katıldığınızda İspanyolca konuşmaya ve öğrenmeye devam edeceksiniz.

Mallorca'daki farklı ve herkese uygun İspanyolca dil kurslarımız bulunmaktadır. İster tatiliniz süresince 2 haftalık kurslarımıza katılın ya da isterseniz daha hızlı ilerleme kaydetmek istiyorsanız yoğun kurslarımıza katılın. Ya da belki bire bir ders almayı tercih edersiniz. Mallorca'daki İspanyolca dil okulumuzda tüm bunlar mümkün! Mallorca'daki dil okulumuzda İspanyolca kurslarımıza katılın ve İspanyol dilini keşfederken aynı zamanda bu Akdeniz adasının sunduğu zenginliklerin ve harika ikliminin keyfini çıkarın.

Mallorca'da Konaklama

Mallorca'da konaklama seçenekleri ile huzurlu bir gezinin yanında kurslarınıza odaklabilirsiniz. Sprachcaffe sizin için farklı zevklere uygun değişik konaklama imkanları sunmaktadır. Mallorca'da konaklama seçeneklerimizin hepsinde öğrendiklerinizi kullanma ve pratik yapma imkanı bulabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Standart Dairelerimize giriş saatleri 14:00-24:00 arasındadır. Depozito bedeli alınmamaktadır. 2-5 odalı dairelerimizde mutfak ve banyo 3-6 öğrenci ile paylaşılmaktadır. Bütçesine dikkat edenler için ideal bir seçenektir.

Miami'deki konaklamanız süresince kalabileceğiniz Sprachcaffe yurtlarında büyük bir mutfağı ve yemek odasını ortak kullanmaktadırlar. Anahtarlar varışlarda verilmektedir. Girişler saat 14:00'de yapılmaktadır. Depozito bedeli alınmamaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz otellere giriş saati 14:00'tür, depozito bedeli alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın