• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Malaga

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Malaga

Zambakların çiçek açtığı ülkede, Ilık Endülüs güneşi altında, Malaga'da İspanyolca öğrenin! Malaga yıllardır, İspanya'nın Costa Del Sol'daki en popüler tatil destinasyonudur. Bu büyük oranda yıl boyu harika bir iklime sahip olmasındandır. Ilık akşamlarda yeni kelimeler öğrenebilir ya da yerel barlardan birinde bir kadeh şarabın keyfini çıkarabilirsiniz.

İber Yarımadası'nın güneyindeki şehir kültürel açıdan görmeye değer yerler de sunar. Malaga'nın kırsal kesimindeki ünlü, beyaz köyler ve Royal Palace Alcazaba ve Katedral gibi şehir merkezindeki etkileyici tarihi binalar dikkat çekicidir. Picasso'nun Malaga'da doğduğunu biliyor muydunuz? Derslerden sonra bir gün, onun doğduğu yeri ziyaret edebilirsiniz.

Malaga'daki Sprachcaffe dil okulunda doğal bir ortamda İspanyolca öğrenebilirsiniz. Derslerden sonra da derslerde öğrendiklerinizi diğer öğrenciler ya da misafirperver ve sosyal İspanyollarla pratik yapabilirsiniz.

Malaga'da İspanyolca kurslarımız farklı türlerdedir ve herkese uygun kurs bulunmaktadır. İster tatiliniz süresince 2 hafta dil kursu almak isteyin ya da isterseniz yoğun dil eğitimi. Neden harika, yarı- tropikal iklime sahip bu güzel şehiri Sprachcaffe'nin unutulmaz İspanyolca yurtdışı eğitim programlarından birinde eğitim alırken keşfetmiyorsunuz?

Malaga'da İspanyolca dil eğitimi özel bir deneyimdir: Malaga'da anadili İspanyolca öğretmenlerden İspanyolca öğrenirken aynı zamanda Endülüs'ün en güzel şehirlerinden birini de keşfedebilirsiniz. Turizme rağmen Costa Del Sol'un başkenti hala yerel çekiciliğini korumaktadır. Malaga'da İspanyolca dil eğitimi geleceğiniz için bir yatırımdır ve İspanyolca kursa katılarak eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler edinme, ve yeni dostluklar kurma ırsatı yakalayabilirsiniz. Sprachcaffe dil okulumuzun bulunduğu El Palo ve Pedregalejo'daki kumsallar gençler arasında oldukça popülerdir. Burası sadece dinlenmek için harika bir yer değil aynı zamanda taze balık yemek için de harika bir yerdir. Burada renki, Endülüs gece hayatını da yakından tanıyabilirsiniz. Ronda, Granada, Seville ya da Gibraltar'a düzenlene geziler de katılmaya değer. Malaga'da İspanyolca dil eğitimi almanın size sağlayacağı avantajları kursa katılarak kendiniz görün!

Malaga'da Konaklama

Malaga'daki İspanyolca kursunuz süresince rahat ve güvenli şekilde konaklamanız için sizlere farklı konaklama seçenekleri sunmaktayız. Malaga'da konaklamanız boyunca farklı insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlıklar edinerek öğrendiklerinizi pratik yapma ve kullanma imkanı bulabilirsiniz. Malaga'da Sprachcaffe dairelerinde, stüdyo dairelerde veya aile yanında konaklayabilirsiniz.

Malaga'da konaklama seçeneklerimizin hepsinde giriş saatleri 14:00-24:00 arasındadır. Depozito bedeli alınmamaktadır. (Bazı aileler depozito bedeli talep edebilirler)

Hemen Ücretsiz Teklif Alın