• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Madrid

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Madrid

Seyahat etmek öğremektir... Bu nedenle Sprachaffe olarak biz, bir dili öğrenmenin en kolay ve pratik yolunun o dilin konuşulduğu ülkeye gitmek olduğuna inanıyoruz ve bunu kanıtlamak için sizi Madrid'de İspanyolca öğrenmeye davet ediyoruz.

Madrid - Burası İspanya'nın ruhunun neredeyse dokunulabilir hale geldiği yerdir. Hareketli başkent kültür, müzik ve moda merkezidir. İspanyol yaşam tarzını deneyimlemek ve anlamak isteyenler için Madrid görülmeye değer bir şehirdir. Sabah dörtte bile şehir uyanıktır ve Madridliler sokak kafe ve barlarında sohbet eder, gece kulüplerinde dans ederler ve şehrin tadını çıkarırlar.

Madrid'de İspanyolca dil kurslarımızdan birine katılanlar, İspanyol yaşam tarzını deneyimleyecekler. Bu şehir İber Yarımadası'nın kalbindeki bir platoda kurulmuştur ve Katolik geleneklerinin, İspanyol tarihinin, modern ve avangart yaşamın bir karışımını sunar. Görkemli belediye binasının kalın duvarlı, okulumuzu şehrin gürültüsünden korur ve eğitim için sessiz, rahat bir atmosfer sağlar. Okulumuzun çatısındaki terasta en güzel mazaralardan birini izlerken yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.

Madrid'deki Sprachcaffe dil okulumuzda, doğal bir ortamda İspanyolca öğrenebilir ve derslerden sonra civardaki kafe ve barlarda diğer öğrencilerle ya da yerel halkla sohbet ederek İspanyolca pratik yapabilirsiniz. Madrid'deki İspanyolca kurslarımız farklıdır ve herkes için birşeyler sunar. Yaz döneminde 2 haftalık kurslardan, yoğun kurslara, sizi DELE sınavına hazırlayacak sınava hazırlık kurslarından uzun dönem kurslara kadar farklı kurslar sunmaktayız.

Madrid'de Konaklama

Madrid'de Sprachcaffe İspanyolca dil kursuna katılan öğrencilerimize farklı konaklama türleri sunmaktayız. Madrid'de konaklama türlerimiz, öğrencilere diğer insanlarla, diğer öğrenciler ve yerel halk ile iletişim halinde olma imkanı sunar ve derste öğrendiklerini pratik yapmalarını sağlar.

Madrid'de Konaklama seçeneklerinin tümüne giriş saatleri 14:00-22:00 arasındadır. Sprachcaffe daireleri ve yurtlarının depozito bedeli 75?'dur, bu bedel ilk ders günü ödenebilmektedir. Aile yanı konaklamalarda depozito bedeli alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın