• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Barcelona

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Barcelona

Barselona ? bu isim Plaza Catalunya'daki birçok kafeden biri olan café con leche'de kumsalda güneşlenirken meyve kokteli içmeyi akla getirmektedir. Barselona, Akdeniz İklimi ile güzel kumsalları, sayısız bar ve pubları ile Katalan lezzetlerini ve dünyanın her bir yerinden gelen genç insanları buluşturan yerdir. Şüphesiz ki, Barselona, özel çekiciliği ile büyüleyici bir şehirdir- İspanyolca kursu almak isteyeceğiniz doğru adrestir.

Deniz kenarındaki bu hareketli şehir İspanyolca kursları da dahil herkes için bir şeyler sunmaktadır. Ayrıca gece hayatı, farklı müzeleri ve görmeye değer yerleri ve özellikle farklı mimarisi ile Barselona uluslararası üne sahip bir şehirdir. Mimar Antoni Gaudi bu Katalan başkenti büyük ölçüde etkilemiştir; Parc Guell'den büyüleyici katedral 'Sagrada Familia'ya küçük büyük bir çok mimarı yapı İspanyolca kursunuz süresince sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Barselona'daki Sprachcaffe İspanyolca dil okulu size doğal bir ortam sunuyor. In Barselona'daki harika programlarımızdan birine kayıt yaptırın ve bu şehrin zenginliklerini keşfedin! Barselona'da farklı kurslar sunmaktayız: İster tatiliniz süresince 2 haftalık İspanyolca kursuna katılın ya da isterseniz sınava hazırlık ya da yoğun kursa... Barselona'da herkes için uygun kurs bulunmaktadır. Barselona'daki unutulmaz İspanyolca kursunuz süresince İspanyolcanızı ilerletirken neden bu güzel, hareketli Akdeniz şehrini keşfetmiyorsunuz!

Barselona'da Konaklama

Sprachcaffe dil okullarına İspanyolca kurs için gelen öğrencilere Barselona'da konaklamalar sunmaktayız. Tüm konaklama türleri diğer insanlarla, yerel halk ve diğer öğrenciler ile iletişim içinde olmanızı sağlayacaktır ve böylece sınıfta öğrendiklerinizi pratik yapma fırsatı bulacaksınız. Barselona'daki aktiviteler, deneyimler ve faydalı bilgiler öğrenciler arasında paylaşılacaktır.

Birlikte kalacağınız aileler Sprachcaffe tarafından özenle seçilmektedir. Ailelerin telefonları sadece gelen aramalar için kullanılabilmektedir. Öğrencilerinin kendi havlularını getirmeleri gerekmektedir. Aileler genel temizlikten sorumlu olmakla beraber, öğrencilerimiz kendi odalarının temizliğinden ve toplu olmasından sorumludurlar. Giriş saatleri: 10:00-20:30, çıkış saati 12:00'dir. Depozito bedeli alınmamaktadır.

Barcelona'da Konaklama seçeneklerinizden Sprachcaffe Yurtları sadece yüksek sezonlarda sunulmaktadır. Öğrenciler kendi havlularını getirmelidirler. Giriş saatleri 10:00-21:00 arasındadır. Depozito bedeli alınmamaktadır.

Barcelona'daki Sprachcaffe Dairelerinde öğrenciler tam donanımlı mutfak ve banyoları 5-6 öğrenci ile paylaşmaktadırlar. Öğrencilerin varış gününde saat 11:00 ile 20:30 arasında dil okulundan anahtarı teslim almaları gerekmektdir. Barcelona'daki dairelerimizde telefon bulunmamaktadır, isteyen öğrenciler okulumuzun önündeki ankesörlü telefonu kullanabilirler. Öğrencilerinin kendi havlularını getirmeleri gerekmektedir. Giriş saatleri: 10:00-20:30, çıkış saati 12:00'dir. Depozito bedeli alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın