• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

International House, Dublin

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - International House, Dublin

International House Dublin, 1953 yılında kurulmuş International House World Organisation üyesidir. IH, İrlanda Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından İngilizceyi yabancı dil olarak öğreten okul olarak akredite edilmiştir ve ACELS ( the Advisory Council for English Language Schools ) tarafından denetlenmektedir.


INTERNATIONAL HOUSE ( IH ) DUBLIN

IH Dublin, tüm dünyadan gelen öğrenciler için, her yaş ve seviyeye uygun çok çeşitli eğitim programları sunmaktadır.


International House Dublin, Yetişkinler için Genel ve Yoğun olmak üzere İngilizce programları, iş İngilizcesi, profesyoneller için İngilizce, sınavlara hazırlık programları, İngilizce ve staj programları, öğretmen yetiştirme programları, 50 yaş üstü yetişkinler için programlar, Lise değişim programları, kurumsal eğitim programları, yaz okulları gibi seçenekler sunmaktadır.


Genel Standart İngilizce ve Yoğun İngilizce programları şehir merkezindeki okulumuzda verilmektedir. Her pazartesi başlayan kurslarımızın ilk gününde seviye tespit sınavı yapılmakta ve öğrenciler uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Genel Standart İngilizce ve Yoğun İngilizce kursları, yazılı ve sözlü İngilizcenizin gelişimi üzerine hazırlanmış programlardır. Dinleme, okuma, yazma, konuşma derslerini içermektedir. Genel Standart İngilizce sınıfları haftada 20 derstir. Yoğun İngilizce sınıflarında ise haftada 25 derstir.


İş ingilizcvesi programında haftada 20 ile 25 ders arasında değişen, sınıf mevcutları en fazla 14 kişi olan programlardır. İş İngilizcesi, İngilizce dilini iş hayatında aktif olarak kullanabilme yeteneğini kazandırmaya yönelik programlardır. Toplantı ve tartışmalara katılma, telefonda etkili konuşma, sunum hazırlama ve yapma, gelecek için öğrenme stratejileri konularında eğitimler de verilir. Sabahları genel İngilizce öğleden sonraları ise İngilizcesi dersleri verilir. İş İngilizcesi programlarında katılımcıların en az Upper- Intermediate düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.


IH Dublin okulunda profesyonel yöneticiler ve çalışanlar için İngilizce ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabilecek programlar da sunulmaktadır. Programların amacı iş hayatında gerekli olan iletişim, sunum, toplantılarda kullanılan İngilizce terminolojisini kazandırmak, bireylerin kişisel ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır.


IH, Dublin okulunda CELTA ve DELTA hazırlık kursları verilmektedir. İngilizce öğretmenlik mesleğinde büyük prestij sağlayan bu programlara ana dili seviyesinde İngilizce bilen öğretmenler katılabilmektedir. 2 ve 4 hafta süren programlara katılan İngilizce öğretmenleri Avrupa Birliği fonlarından faydalanabilirler.


International House Dublin, Cambridge Sınavlarından First Certificate, Cambridge Advanced, Proficiency, IELTS sınavlarına hazırlık programları sunmaktadır. Okul aynı zamanda yetkili Cambridge sınav merkezi olduğundan, öğrenciler sınavlara hazırlık programlarından sonra bu sınavlara da IH Dublin okulunda girebilirler.


50 yaş ve üzeri yetişkinler için düzenlenen programlardır. Haftada 20 saat ders verilir, her ders 60 dakikadır. 1 ya da 2 haftalık düzenlenen programlar, yılın belli dönemlerinde başlamaktadır. Yetişkinler için ders dışı saatlerde de, sosyal aktiviteler düzenlenir.


İngilizce + staj programı, İngilizce kursu ve Dublin?de staj (ücretsiz iş yerleştirmesi) programıdır. Stajlar öğrencilere İngilizcelerini geliştirirken, İngilizce konuşulan bir çevrede profesyonel hayatta akıcı İngilizce kullanma fırsatı verir ve iş tecrübesi kazanmalarını sağlar. Turizm, pazarlama, satış, finans ve hizmet sektöründe yerleştirmeler yapılmaktadır. Minimum 4 hafta İngilizce eğitimi sonunda staj yerleştirilmesi yapılmaktadır. Bu program için Upper Intermedite düzeyde İngilizceye sahip olma koşulu vardır


IH Dublin İngilizce dil okulu, sizi havaalanında karşıladıktan sonra konaklayacağınız adrese götürmekte, eğitim süresince 7/24 Acil telefon hattı ile destek vermektedir. Ayrıca okulumuzda sizin için ücretli ve ücretsiz aktiviteler, kültürel geziler de düzenlenmektedir. Minimum 2 hafta katılabileceğiniz bu programlar hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirisiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın